• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
ilon...šmárjá boha...my fakt nebudem žádná rodit normálně :grinning:
13. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni...nevim musíme doufat holka!!!!!
Ted si na řadě ty pak já a pak Lena...tak holky to zvlládnem,ne!!!!
13. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky !!!

Těhulky už skoro maminky, jak se cítíte? Stále žádná změna??? Ilon, Leni, Sluninko? A co naše mamča v porodce, Terka??? Já jsem napnutá jako stranu a moc a moc drřím palušky :slight_smile:
14. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

já pořád nic. sice mě v noci vzbudilo takové divné píchnutí v podbřišku, ale nic z toho nebylo,tak jsme v klidu spala dál.
14. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neboj, Saška čeká asi na termín :wink:
Pamatuješ, já jsem chtěla taky rodit dřív a ne a ne ... až přišel malé čas, tak to šlo :slight_smile: Třeba to bude u tebe stejné :dizzy_face:
14. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,jj, já se tím uklidňuju,že ještě nemám termín:slight_smile:
A jaké jste si koupili autíčko?
14. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočkáš se, už brzy :wink:
A pak ti začne doma kolotoč :sunglasses:
Leni, koupili jsme si VW Touran, větší rodiiné autíčko, super prostorné, starší, ale v super stavu a výbavě. No Palo je nadšený :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to se mi strašně líbí takové autí:slight_smile:

a co malá? už spinká v pohodě? co klíčku, má v pořádku? jak to doma sama zvládáš?
14. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je právě nakojená a zase si nebrkla, potvůrka jedna, tak ji mám na gauči vedle sebe :wink:
Ona spinká v noci krásně (musím zaklepat), jen musíme vychytat usínání, usíná pozdě, až kolem 22 hodin. Jinak dnes v noci spala od 22 do 3, pak do 6 a pak do 9, takže paráda :slight_smile:
Klíček už má prý v pořádku, tak už dáváme na bříško, ať trénuje :dizzy_face: :dizzy_face:
Doma zvládám Kájinku, ale už nezvládám vaření, úklid atd. :sunglasses: Většinou je celé dopoledne vzhůru, bolí ji bříško, tak cvičíme a najednou je kupa hodin. A když je pěkně, tak chodíme kolem poledne ven, ale dnes je tam zataženo a inverze, tak budem sedět doma :confounded:
Ale už si zvyká na dudlík, tak je to lepší, že když ji trápí to bříško a ona si vezme dudlík, tak se aspoň trochu uklidní :sweat_smile:
14. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si brkne třeba později:slight_smile:.
usíná tak pozdě? tak to spí asi dlouho odpoledne před koupáním,ne? no však to vychytáte:slight_smile:.
tak toho se taky bojím,že díky miminku nebudu doma stíhat, vařit, uklízet a td. Ty máš aspoň dobré,že ti Pavel jezdí z práce kolem třetí, ale Luk jezdí z práce až v půl 6. takže ceý den budu sama. no snad to taky nějak vychytám.
jo dneska je tam hnusně. ale zas tepleji jak včera.
14. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, exi stále nic a ostatní holky taky ne...
petis, to je fajn, že je kájinka tak hodnoučká :slight_smile:
14. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko-nic,nic. stále jsme všechny celé :slight_smile:
14. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky sms od Eximky...

Tak právě sedím na míči zatim se dají bolesti vydržet za půl hodky jdu na kontrolu a když budu otevřená aspon na 2cm rupnou mě vodu!Tak pak dám vědět zatim je vše o.k.Pozdravuje vás!!
14. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ilu,
tak snad se to Eximce nějak hne. ty jo.
14. led 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni...já myslim,že jo..uvidíme.... :sweat_smile:
14. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
msíš dát pak hned vědět.
jak jste oslavili včera výročíí? :slight_smile:
14. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon, pozdrav Terku a že držíme palce !!!!

Leni,
no, právě, musíme to ještě vychytat, třeba včera spinkala odpoledne do cca 17 hodin a stejně nám pak usla tak pozdě. Den předtím jsme ji vzbudili v 18 na koupání.
Ono je to těžké, jak ji vzbudím, tak je pak taková plačtivá a nevrlá, když ji necháme dlouho spát, tak pak už večer chceme spát my a ona má očiska jak baterky. Hodila jsem do alba fotku ze včera (ta poslední)-to bylo kolem 21:30 a malá měla očenka, jako by se právě vzbudila :grinning:

Jsem fakt ráda, že Palo jezdí z práce tak dobře, dělá od 6 do 14, tak to mám fajn. Ale teď od ledna povýšil, tak ho bude čekat víc služebek a taky povinností a možná bude v práci zůstávat déle.
Třeba teď v pátek má akci z práce, tam bude muset postavit falšku na povýšení a na dceru, tak tu budu sama. A v sobotu večer má hraní, tak budu taky sama, tam bude taky zapíjet dceru, jej, to bude bolehlav :dizzy_face:
14. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni...ani jsme to nijak neslavili..Jinak děkuji za gratulaci..jsem ti uplně zapoměla napsat..
JAsně holky až se exim ozve tak vám sem hodim informace :dizzy_face:
14. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
jj, fotečky už jsem zkoukla:slight_smile:.
je fakt,že jdyž se dětičky probuudí,když nehctějí,tak jsou pak nevrlé. no ale každý to nějak vychytá a vy taky:slight_smile:
no to bude zapíjení, to bude v neděli tprět:slight_smile:
14. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti....fotečky jsou pěkný....Malá je kouzelná :dizzy_face: Má obrovský oči :slight_smile: je to taková kukačka :grinning:
14. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem mu říkala, ať to moc nepřežene, že pak bude muset fungovat :wink:

Tak já jsem se vrhla na praní a dokonce i na vaření, jsem šikula :slight_smile: :slight_smile: Sice bude "jen" rizoto, ale to se taky počítá :wink: MAlá sice nespí, ale leží v postýlce s dudlíkem, převezu si ji do kuchyně a budem vykládat :dizzy_face:
14. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti- i to se počítá. já se jdu vrhnout na žehlení a taky něco uvařit.
14. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

zdravím vás z pelíšku.

Eximce držím palečky ať to má co nejdříve za sebou.

Petis: malá je fakt božská.
14. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky :slight_smile: je to náš okáček :slight_smile:

Už se moc těším na fotečky vašich miminek, vás VŠECH !!! Už aby to bylo, všchny Sněhurky i Trpaslíčci :slight_smile: :slight_smile:

Tak já jsem se překonala, uvařila rizoto, už jsem i pojedla, pak jsem udělala pudink s ovocem a vyprala a pověsila prádlo :slight_smile: Tolik jsem toho stihla udělat poprvé od doby, co jsem z porodky doma sama.
14. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petis: si šikulka :wink:
14. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..

SMS od Eximky:
Psala si před 2hodinama

Právě mě praskly vodu,zatim je to v pohodě...Až se to dothne do konce zase se ozvu!!
14. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Tak snad se to Terezce nějak rozjede a bude Nicolka dneska ještě na světě:slight_smile:
14. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terezko držím palečky tobě i Nicolce!!!!!
14. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak vidm žádné zprávy o Terezce a Nicolkou. Ilča assi ještě spí :grinning:

Já byla na kontrole, no spíš teda nebyla, protože u doktorky nešel proud,tak neordinovala. no takže se projedu zítra znova
15. led 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj už jsem tu dámy...

Jsem poseL dobrých zpráv :slight_smile:

Sms od Eximky..

DNES TO JE VČERA 14.1.09 V 22.37HOD SE NARODILA NIKOLKA VAŽÍ 2,80KG A MĚŘÍ 49CM.
JE MOC KRÁSNÁ A SIKOVNÁ HNEDKA CHTĚLA BUMBAT.OBĚ JSME V POŘÁDKU!!!
15. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek