Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

sluninka
13. led 2009

ilon...šmárjá boha...my fakt nebudem žádná rodit normálně 😀

ilonkaa
13. led 2009

Sluni...nevim musíme doufat holka!!!!!
Ted si na řadě ty pak já a pak Lena...tak holky to zvlládnem,ne!!!!

petis
14. led 2009

Dobré ranko, holky !!!

Těhulky už skoro maminky, jak se cítíte? Stále žádná změna??? Ilon, Leni, Sluninko? A co naše mamča v porodce, Terka??? Já jsem napnutá jako stranu a moc a moc drřím palušky 🙂

lehna
14. led 2009

dobré ránko,

já pořád nic. sice mě v noci vzbudilo takové divné píchnutí v podbřišku, ale nic z toho nebylo,tak jsme v klidu spala dál.

petis
14. led 2009

Leni, neboj, Saška čeká asi na termín 😉
Pamatuješ, já jsem chtěla taky rodit dřív a ne a ne ... až přišel malé čas, tak to šlo 🙂 Třeba to bude u tebe stejné 😵

lehna
14. led 2009

Peti,jj, já se tím uklidňuju,že ještě nemám termín🙂
A jaké jste si koupili autíčko?

petis
14. led 2009

Dočkáš se, už brzy 😉
A pak ti začne doma kolotoč 😎
Leni, koupili jsme si VW Touran, větší rodiiné autíčko, super prostorné, starší, ale v super stavu a výbavě. No Palo je nadšený 🙂 🙂

lehna
14. led 2009

jé, to se mi strašně líbí takové autí🙂

a co malá? už spinká v pohodě? co klíčku, má v pořádku? jak to doma sama zvládáš?

petis
14. led 2009

Malá je právě nakojená a zase si nebrkla, potvůrka jedna, tak ji mám na gauči vedle sebe 😉
Ona spinká v noci krásně (musím zaklepat), jen musíme vychytat usínání, usíná pozdě, až kolem 22 hodin. Jinak dnes v noci spala od 22 do 3, pak do 6 a pak do 9, takže paráda 🙂
Klíček už má prý v pořádku, tak už dáváme na bříško, ať trénuje 😵 😵
Doma zvládám Kájinku, ale už nezvládám vaření, úklid atd. 😎 Většinou je celé dopoledne vzhůru, bolí ji bříško, tak cvičíme a najednou je kupa hodin. A když je pěkně, tak chodíme kolem poledne ven, ale dnes je tam zataženo a inverze, tak budem sedět doma 😖
Ale už si zvyká na dudlík, tak je to lepší, že když ji trápí to bříško a ona si vezme dudlík, tak se aspoň trochu uklidní 😅

lehna
14. led 2009

Tak si brkne třeba později🙂.
usíná tak pozdě? tak to spí asi dlouho odpoledne před koupáním,ne? no však to vychytáte🙂.
tak toho se taky bojím,že díky miminku nebudu doma stíhat, vařit, uklízet a td. Ty máš aspoň dobré,že ti Pavel jezdí z práce kolem třetí, ale Luk jezdí z práce až v půl 6. takže ceý den budu sama. no snad to taky nějak vychytám.
jo dneska je tam hnusně. ale zas tepleji jak včera.

kaca007
14. led 2009

ahoj holky, tak koukám, exi stále nic a ostatní holky taky ne...
petis, to je fajn, že je kájinka tak hodnoučká 🙂

lehna
14. led 2009

Kacko-nic,nic. stále jsme všechny celé 🙂

ilonkaa
14. led 2009

Ahoj holky sms od Eximky...

Tak právě sedím na míči zatim se dají bolesti vydržet za půl hodky jdu na kontrolu a když budu otevřená aspon na 2cm rupnou mě vodu!Tak pak dám vědět zatim je vše o.k.Pozdravuje vás!!

lehna
14. led 2009

Ahoj Ilu,
tak snad se to Eximce nějak hne. ty jo.

ilonkaa
14. led 2009

Leni...já myslim,že jo..uvidíme.... 😅

lehna
14. led 2009

msíš dát pak hned vědět.
jak jste oslavili včera výročíí? 🙂

petis
14. led 2009

Ilon, pozdrav Terku a že držíme palce !!!!

Leni,
no, právě, musíme to ještě vychytat, třeba včera spinkala odpoledne do cca 17 hodin a stejně nám pak usla tak pozdě. Den předtím jsme ji vzbudili v 18 na koupání.
Ono je to těžké, jak ji vzbudím, tak je pak taková plačtivá a nevrlá, když ji necháme dlouho spát, tak pak už večer chceme spát my a ona má očiska jak baterky. Hodila jsem do alba fotku ze včera (ta poslední)-to bylo kolem 21:30 a malá měla očenka, jako by se právě vzbudila 😀

Jsem fakt ráda, že Palo jezdí z práce tak dobře, dělá od 6 do 14, tak to mám fajn. Ale teď od ledna povýšil, tak ho bude čekat víc služebek a taky povinností a možná bude v práci zůstávat déle.
Třeba teď v pátek má akci z práce, tam bude muset postavit falšku na povýšení a na dceru, tak tu budu sama. A v sobotu večer má hraní, tak budu taky sama, tam bude taky zapíjet dceru, jej, to bude bolehlav 😵

ilonkaa
14. led 2009

Leni...ani jsme to nijak neslavili..Jinak děkuji za gratulaci..jsem ti uplně zapoměla napsat..
JAsně holky až se exim ozve tak vám sem hodim informace 😵

lehna
14. led 2009

Peti,
jj, fotečky už jsem zkoukla🙂.
je fakt,že jdyž se dětičky probuudí,když nehctějí,tak jsou pak nevrlé. no ale každý to nějak vychytá a vy taky🙂
no to bude zapíjení, to bude v neděli tprět🙂

ilonkaa
14. led 2009

Peti....fotečky jsou pěkný....Malá je kouzelná 😵 Má obrovský oči 🙂 je to taková kukačka 😀

petis
14. led 2009

Už jsem mu říkala, ať to moc nepřežene, že pak bude muset fungovat 😉

Tak já jsem se vrhla na praní a dokonce i na vaření, jsem šikula 🙂 🙂 Sice bude "jen" rizoto, ale to se taky počítá 😉 MAlá sice nespí, ale leží v postýlce s dudlíkem, převezu si ji do kuchyně a budem vykládat 😵

lehna
14. led 2009

Peti- i to se počítá. já se jdu vrhnout na žehlení a taky něco uvařit.

luckamb
autor
14. led 2009

Ahoj holky,

zdravím vás z pelíšku.

Eximce držím palečky ať to má co nejdříve za sebou.

Petis: malá je fakt božská.

petis
14. led 2009

Holky, díky 🙂 je to náš okáček 🙂

Už se moc těším na fotečky vašich miminek, vás VŠECH !!! Už aby to bylo, všchny Sněhurky i Trpaslíčci 🙂 🙂

Tak já jsem se překonala, uvařila rizoto, už jsem i pojedla, pak jsem udělala pudink s ovocem a vyprala a pověsila prádlo 🙂 Tolik jsem toho stihla udělat poprvé od doby, co jsem z porodky doma sama.

luckamb
autor
14. led 2009

Petis: si šikulka 😉

ilonkaa
14. led 2009

Ahoj..

SMS od Eximky:
Psala si před 2hodinama

Právě mě praskly vodu,zatim je to v pohodě...Až se to dothne do konce zase se ozvu!!

lehna
14. led 2009

ahojky,

Tak snad se to Terezce nějak rozjede a bude Nicolka dneska ještě na světě🙂

luckamb
autor
14. led 2009

Terezko držím palečky tobě i Nicolce!!!!!

lehna
15. led 2009

dobré ránko,

tak vidm žádné zprávy o Terezce a Nicolkou. Ilča assi ještě spí 😀

Já byla na kontrole, no spíš teda nebyla, protože u doktorky nešel proud,tak neordinovala. no takže se projedu zítra znova

ilonkaa
15. led 2009

Ahoj už jsem tu dámy...

Jsem poseL dobrých zpráv 🙂

Sms od Eximky..

DNES TO JE VČERA 14.1.09 V 22.37HOD SE NARODILA NIKOLKA VAŽÍ 2,80KG A MĚŘÍ 49CM.
JE MOC KRÁSNÁ A SIKOVNÁ HNEDKA CHTĚLA BUMBAT.OBĚ JSME V POŘÁDKU!!!