• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
lucko my dáme asi dvě jména Amelie Emma... líbí se nám totiž obě a nevíme, pro který se rozhodnout.
maxík je jasnej od začátku :wink:
15. led 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi máme od začátku jasnou amálii
Ahoj amél :wink:
15. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj všem,
hezké jména máte vymyšlená děvčátka :slight_smile:. Amálka se mi taky líbí a Ema taky:slight_smile:

Kačko- tak jsi začla chodit do cvičení pro těhu,jo? já taky chodila,akorát ne na plavání,bo já jsem neplavec:grinning:. jo a to dýcháná je fakt sranda, jsem zvědavá jak ho použiju u porodu :grinning:
15. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lehni už by si ho pomalu měla používat :grinning:
15. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš Luci to dýchání,jo??? zatím nemám bohužel proč:slight_smile:
15. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lehni já už začínám být napnutá jak kdybych měla rodit sama. :wink:
15. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:, to nejsi sama. já jsem taky napnutá kdy už to bude :grinning:.
S Ilčou se teďka budem předhánět která z nás si pošle první smsku,že jede do porodnice :grinning:
15. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty máš termín v neděli????
15. led 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondělí, v neděli mi ukazuje kůň, nevím proč
15. led 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to je vllsntě ještě čas.
15. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chvilinku :slight_smile:
15. led 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a gratulace obrovské Eximce k malé Nicolce :dizzy_face: :dizzy_face:

At je miminek čímdál víc

no a hekání je sranda a tlačení taky,sem zvědavá kolik toho pak užiju v praxi. :dizzy_face:
15. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak sms od Eximky....

Nicolka je hrozně hodné miminko celý den jí mám u sebe a pořád spinká.Jinak je mi dobře a co se porodu tyče,žádný med to nebyl,ale vydržela jsem to takže se ničeho nebojte vydržíte taky!!

Tak holky jsem na nás zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning:
moc gratuluju eximce k Nikolce :dizzy_face: hlavně ať jsou holky zdravoučký
15. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás :slight_smile:

A Eximce taky moc gratuluju k Nikolce,ať jste obě zdravé a spokojené a brzo doma... :slight_smile:
15. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak po dnešní kontorle jsme trochu víc nadšná než minule. Na monitoru teda žádné kontrakce, prostě nic, tak doktorka říkala, že teda ještě čas, pak mě prohlídla a říká, ale jooo, už se to zkracuje,to by šlo. tak pokud do úterý neporodíme,tak se v úterý zas uvidíme. nooooo,tak jsme zvědavá co bude nebo nebude :slight_smile:
16. led 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne,
tak další adeptka bude lehna :wink:
16. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů Leni tak to už uteče a Sašenka bude na světě.
16. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky, gratuluje eximce k nikolkce a mám takový tušení, že o víkendu bude na světě sašenka!
lehna jak to máš vůbec s tím pohlavím, potvrdili vám znovu tu holčičku nebo furt nevíte?

včera se totiž narodil kamarádce klučík, přestože čekali na holčičku... no sranda je to :wink:
16. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo holky to je stejně pecka, když vám řeknou že to bude na 100% něco a pak se narodí opačné pohlaví :grinning: Musí to být docela překvápko.
16. led 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau lasko :wink:
16. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů čau brouku
16. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..

Kaca OO7.. mojí amošce se stalo to smá a prý jí řekli,že se to stává,že děvče se prý snadno za chlapce zamění.. :grinning:
16. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

mam ditko v naruci klofu jednim prstem. ma hlad, to ma blby :grinning: jeste hodinku musi vydrzet

co to ctu? sasenka se chysta na svet? hele holky, vy nechatu Kubulku samotnyho klucinu jo? je to tu sama holcicka :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si bude mit teda z ceho vybirat :wink: to bude nevest :wink:

eximko jo jo, ja na porod velice nerada vzpominam, dodnes se mi o tom zda a probudim se zmatena a uplakana. prej nejkrasnejsi zazitek - noooo ja osobne dlouho nebudu chtit dalsi miminko. ale uvidime casem, ten vsechno zahoji.

ma nekdo nove fotky?

vcera jmse byli v poradne. Kubulatko uz vazi 3520g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ve 3 tydnech zivota :wink: nutrilon je koukam velice vyzivne mlicko, za tyden mi pribral 400g :astonished: ve 2 tydnech mel 3180g. je ok, kycle tez, ale siroke baleni davam porad, tak do sestinedeli a kontrolniho utz urco. je to sice strasne osklivy a jemu se to nelibi, ale prevence je lepsi nez si pak neco vycitat.

holky, tak krasne si brouka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdyz riha, ttak vetsinou do meho obliceje. to natravene umele mleko smrdi jak cirkusackej stan s velbloudama :grinning: nemytejma :grinning:

paaaaa jdu varit mlicko, Kubulatko na me kouli oci a natahuje na plac :slight_smile:
16. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí ahoooj !
16. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek:slight_smile:
jsem byla pokecat u kámošky, krápet jsme se zdržela od rána :grinning:.
Kači007- nooooo, nám tu holku moc právě,že nepotvrdili,takže nevíme pořád co to bude. ale my fakt doufáme,že to Sašenka bude:slight_smile:
16. led 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré sobotní dopoledne
tak co naše těhule, nerodí náhodou :sunglasses: leni neboj, určitě to bude Sašenka :dizzy_face:
17. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško ahojky:slight_smile:

já nerodím, jsem stále doma a nic se neděje :slight_smile:
17. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,co ty tady :grinning:
jak se cítíš??
17. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se cítím výborně:slight_smile:.
nic mi není. včera jsme byli na pivku, už mě ale večer docela pobolívalo břocho,no ale nic z toho nakonec nebylo.

co ty,jak se máš?
17. led 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek