Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
20. led 2009

Lucíku, Leňa ještě nepsala a já jí nechci otravovat sms, tak vyčkávám.
Dneska mám napínavý den...kámoška dneska obhajovala diplomku a teď mi konečně psala, že to má úspěšně za sebou šikulka naše a teď ještě Leňa, aby se mi už ozvala a můžu si oddychnout.
Petis, Kačí máte krásný dětičky 😵 . Je hezký vidět na těch fotečkách, že jim je teprve měsíc a všechno krásně pozorují 😵

luckamb
autor
20. led 2009

No a Ilonka bude psát asi Leničce že jo. Holky prodí ve stejný den. To je super. Nikdo jinej ve stejný den tu není že ne???

eliiis
20. led 2009

ahojte, gratuluji slunince a eximce k holčičkám. tady je to samé krásné miminko 😀 to je ale náhoda že sme se tak sešli 😀 😀

jitie
20. led 2009

jdu domu,mějte se pěkně, doma zkouknu nové fotky "našich" miminek,v práci mě to nepustí...tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a hezký zbytek dne

luckamb
autor
20. led 2009

Jíťo pa pa pa a hezké odpoledne
Eliis: Ahojky

puckalucka
20. led 2009

Jitii papa
Eliiis, tak jak maminkuješ?

kaca007
20. led 2009

holky tak ilonka má chlapečka, má po sekci...dočetla jsem se na jiné diskusi 😉
mooc gratuluju!

tak ještě ta lenička...

luckamb
autor
20. led 2009

jůůůůů tak Ilonka má kluka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže Maxíku vítej na světě. Ilonko gratuluju a my máme druhého chlapa.

maky82
20. led 2009

Taky se přidávám ke gratulaci Maxíkovi a Ilonce a přeju hodně zdravíčka 🙂

puckalucka
20. led 2009

Ilon, gratulaceeeee. Já jsem to tušila, když ten obleček z porodnice byl modroučkej 😵 ....

petis
20. led 2009

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, gratulace Ilonce k synátorkovi 🙂 🙂
Vlastně Ilonka má dnes svátek, co? Tak to si nadělila krásný dáreček 😵 😵
Hodně zdravíčka a štěstíčka Maxíkovi a hodně síly novopečené mamince !!!

jitie
20. led 2009

Ilčo gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu,další klouček,to je super 😵 😵 a všechno nejlepší k svátku 🙂

tak teď Lenča,tak jsem zvědavá, jestli Sašenka nebo Kubík...

maky82
20. led 2009

Léňa stále nic? ta nás teda napíná... 🙂

jitie
20. led 2009

koukám, že Léňa zatím nic 😕 snad nám hned napíše 🙂

maky82
20. led 2009

já se sem chodím pořád dívat, jestli už dal někdo info a ono nic...že by to měla chuděra tak dlouhý??

petis
20. led 2009

Taky nakukuju ...
Ono to může být dlouhé, jestli jen Lence odtekla voda, ale je bez kontrakcí, tak bude čekat, až jí to začne.
Ale moc bych jí přála, aby to bylo rychloučké a měla Sašku co nejdřív u sebe !!!

strouzek
20. led 2009

no ty blááááho právě mi přišla od leňule smska tak sem letím, mají klukaaaa!!!! to je mazec 😀

strouzek
20. led 2009

jo jinak holky věřte nevěřte já jí toho kluka spočítala podle číňana, já jsem lepší jak utz 😀 😀 😀 😀 😀

martek
20. led 2009

takze dalsi miminkooooo????????????????? juuuuuuuuuuuuuuu

strouzek
20. led 2009

jj další mimčo, akorát žádná sašenka ale štěpánek 😵

martek
20. led 2009

stepanek???? nemel to byt Kubik????

strouzek
20. led 2009

tož to nevím ale čtu smsku, nazdar tetky snad vás nebudíme. v 19:21 na nás vykoukl štěpánek s mírami 50 cm a rovné 3 kg. páček leňa

martek
20. led 2009

super!
vyrid, ze tetky nespi, ze gratulujou 😵 😵 😵

strouzek
20. led 2009

napišu jí to asi až ráno aby jí tam necinkal telefon v noci určo je chudák unavená a bude spát

martek
20. led 2009

jasan
ja jdu taky predstirat spanek
mej se!

kacenka25
20. led 2009

strašně moc moc moc gratuluji Leničce ke Štěpánkovi 😵 😵 😵 rovné 3 kg a 50 cm. Myslela jsem, že klučina bude Kubík, pak to změnila v pase na Maxíka a on Štěpánek. No hlavně, kde nechali Sašenku??? 😀 😀 😀 😀

To nevadí, moc moc moc gratulujeme!!!!!!

paaaaaaa

jdu krmit dítko

jitie
21. led 2009

dobré ráno,

ještě jednou gratuluju leničce ke Štěpánkovi 😵

maky82
21. led 2009

ahoj jitie, jak se daří?

luckamb
autor
21. led 2009

Veliká gratulace Leničce, taky mi od ní v noci přišla smska ale psala jsem jí až ráno.
To je pecka tak ze Sašenky je Štěpánek 😀 TAk nakonec místo samejch holek a jednoho kluka máme jednu holku a tři kluky 😀

amelie001
21. led 2009

Ahojky holky,

velké gratulace maminkám Ilonce a Leničce k chlapíkům.Tady to jde vidět,že ani doktor si není stoprocentně jistý,tak aby nakonec v pátek nebyla z našeho Dana Karolínka. 😀

Fakt moc gratuluji!!