• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
autor
Kačeno: hezky se usměj, mysli na to ja už bude Kubík za pár týdnu na světě, jak to abude fajn, procházet se s kočárkem a hned bude lepší nálada. :wink:
17. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to není o špionství, já u toho osobně byla když to psala, viď Kači :slight_smile:

Kač já vím, že když to píšeš jak tě všechno bolí, že to taqk nemyslíš, a že jsi za Kubíka šťastná, to já jen musela popíchnout :wink:
Blbou náladu hoď z okna a je to... je to počasí pitomý, já bychtaky radši teplíčko, nějak jsem si ho moc neužila, strašně rychle to léto uběhlo... Však bude líp, neboj :wink: Třeba švagrová říkala, že 7 a 8 měsíc těhu byl úpně nejhezčí ze všech...
17. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo a kačka ale už nějakej ten 7 měsíc asi je ne???
17. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle metru co máš v albu Kači zatím šestej?
17. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak ale asi skoro za chvíli už to bude sedmej. Sakra to je fakt fofr.
17. zář 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď, mě to všechno přijde jak včera... Letí to hrozně... už to bude teď osmá depka...nebo už devátá? z nepodařenýho snažení. Blééééé
17. zář 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem holky v noci skoro nespala, jednak mam asi dva tydny zle sny, pak spatne spim a dneska jsem vubec chodila snad celou noc po byte. Jsem unavena a nevyspala. Tak mi pada vsechno z rukou, malinovou limonadou jsem zlila sebe a pul kanclu, ted se mi nedarej internetovy stranky, nejak to nejde.... jak do ty blby nalady jeste cloveka neco boli, tak je proste nasranej no. A dneska je fakt den blbec. Asi na me leze i ryma, pacto me pali oci a boli hlava, muze to byt i unavou.....

Kazdopadne chci, aby pan Buh nad nami vedel, ze to neni rouhani, ze jsem fakt nejstastnejsi kachna na svete, ze budu mit to stesti a budu za chvili maminka. Jen mi to Boze dneska odpust, jsem na odstrel. A za okny leje a leje a leje...
17. zář 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje Kači tak to ti nezávidím, ale neboj ono to zas přejde. Blbej den máme občas každej, akorát dneska jsi to zrovna odnesla ty, no :wink:
Já nespala tuším ve čtvrtek minulej tejden... prostě jsem nezabrala... chodila jsem po bytě, četla si, šla na wc... a ne a ne usnout.- Celou noc jsem nezamhouřila oko, manžu jsem málem přizabila protože spokojeně chrupal a ještě se roztahoval v posteli, že jsem se nemohla ani otočit, když už se mi to povedlo, tak sed mi zas překroutila noční košile, že mě škrtila, no prostě jsem byla v tu chvíli vytočená... no a hergot zas neusnu, Konopnice jedna žlučová :grinning:
17. zář 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terc: já jestli to dostanu tak to bude 12MS od začátku snažení - v říjnu je to rok co neberu HA - no a snažíme se tak nějak od října - listopadu, takže fakt rok.
Kačenko: tady neprší. a už se na nás usměj.
Holky já už bych ase jedela, jsem fakt horzna
17. zář 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejde, já vím :wink:

Konopnice jedna žlučová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: táto zlatý tvoje chrápání ty cikády řvou jako krávy :grinning: :grinning: to je na každý dovolený :grinning: :grinning: tahle trilogie by měla mít oskara :grinning: :grinning:

přijela sem aaaaž aaaaaž v autě a i fotku mu tu nechala :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, al ejahody byly nejlepší :wink:
17. zář 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My od listopadu taky, s jedním neúspěchem... DObrý akorát tak k tomu, že víme, že jsme plodní, ale jinak teda podruhý zažít to nechci.
17. zář 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podivej se na ten nosánek !!!! :grinning: SUper, asi si to dneska pustím :wink:
17. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď se stydím :pensive: :pensive: a hrozně moc
17. zář 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaqčko a proč jako???? :confused:
17. zář 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, terci to ti věřím že už to nechceš nikdy zažít, my zatím totál bez úspěchu takže nevím enic.
17. zář 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píšete o tom neúspěšným snažení a já tady plácám blbosti a malichernosti....... proti vám to je houby :pensive:
17. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kačenko: nic není houby, žádný malichernosti, každá holt máme akorát jiné starosti a až nám to s terc vyjde a ono nám to vyjde brzy, tak budeme mít stejný starosti jako ty. :wink:
17. zář 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jak píše Lucka, raduj se, máš důvod, my ho budem mít taky :wink: jen to máme prostě každá jindy, a přece kvůli nám nebudeš taky smutnit, a my to taky nepíšem proto, aby ses cítila nepatřičně mezi námi :wink:
17. zář 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mlčim :grinning:

jestli bude zas dneska MM v práci dlouho jak včera, zalezu k telce hajnu si a pustím slunce seno :grinning: a budu si vyšívat, tak anebo trénovat to pletení..... snad jsem to odvčera nezapomněla. a až budu doma, tak si klidně může lejt a budu to pozorovat z tepla bytu s vyšíváním v ruce :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vyšíváš a pleteš???????? :confused:
17. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyšívám a háčkuju. plést jsem se učila včera poprvé v životě, tak to nechci zapomenout.....
17. zář 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda kačí, ty si žena v domácnosti :grinning: To já jsemna ruční práce střevo a ani mě to nebaví.
17. zář 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ještě ne, až za týden a půl :grinning: :grinning: :grinning: a na šest let...... když teda pán Bůh dá i druhé miminko :wink:
ruční práce mě děsně baví, odpočinu si u toho. Neumím jen tak sedět a koukat na televizi nebo tak. Musím u toho rukama něco dělat....
17. zář 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takt o já u toho rukama radši jím nebo piju :grinning:
17. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Druhé miminko chcete za tři roky???
To já bych chtěla možná už za dva :slight_smile:
17. zář 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda bych do tří let věku měla druhý mimi
17. zář 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale neříkala tys náhodou že bys chtěla tři??
17. zář 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych chtěla, ale zatím to do dvoupokojového bytu bez balkonu a sklepu nepřipadá v úvahu. Až bude jiné bydlení, taky ta situace bude jiná. Každopádně tři jsou můj sen a dvě děti si myslím, že je realita.
17. zář 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, tak než odrostou dvě děti můžete dávno bydlet v domečku.
Třebas se mi vrátíš do bolky :wink:
17. zář 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek