Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
21. led 2009

Jíťo do tabulky se mi nechce, ale takhle je to fajn, ještě potřebuju od každý maminky fotku miminka, takže jdu vám krást z albíček holky, jen myslím že lucas tam nemá

luckamb
autor
21. led 2009

TErezko ahooj

luckamb
autor
21. led 2009

Koukám, že si tu celkem vystačím sama.. Chybí mi fotečka od lucaska a od lehničky, jinak všechny mám.

kaca007
21. led 2009

lucko krásný přehled....jak psát tučně nevím,ale kdybych na to přišla, dám vědět

luckamb
autor
21. led 2009

kačko já už na to přišla už tam jsou i fotky miminek 😉

kaca007
21. led 2009

super!jsi šikula!

luckamb
autor
21. led 2009

Tak a teď už se hezky všechny zespodu postupně přesouvat nahoru a nahoru.

luckamb
autor
21. led 2009

HOlkyyy kde jste všehcnyyy??????

puckalucka
21. led 2009

Jé Luci, jak děláš do toho albumu odstavce a to tučné psaní?
Jinak jsi to udělal moc hezky, ale u mě si rovnou můžeš napsat, že pohlaví nechceme znát 😉 .

luckamb
autor
21. led 2009

pucka: Luci, máš mail, icq nebo něco? tady se to nedá moc psát 😀

puckalucka
21. led 2009

Luci, v ip máš mého mejlíka.

jitie
21. led 2009

holky, vůbec nestíhám, práce je dost 🙄
zachvíli jdu domu, musim si ještě skočit jít udělat novej pas,abych mohla letět 😵
tak se loučím a paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

petis
21. led 2009

Jé, Luci, to je krása, děkuji, za zapsání do albumku 🙂 🙂

kacenka25
21. led 2009

hooooooooooooooooooooooooooooj nevím na jak dlouho, dneska opět nespí nespí pláče chjo

tak aspoń rychle se najíst a juknout co je nového

Peťulko cos mi chtěla napsat do IP? něco jsem provedla co?

petis
21. led 2009

Kaači,
to vůbec ne, jen své pocity ze všeho a tak, víš?

petis
21. led 2009

My dnes máme taky horší den, malou bolí bříško.
Ale byly jsme dopoledne 2 hodiny venku, tak to bylo fajn.
Odpol. čekáme návštěvu.

luckamb
autor
21. led 2009

holky ještě nám tvořím tabulku když už jsem se do toho dala. Napadlo mě že lepší než věk by bylo lepší tam napsat datum narození, tak kdyby jste mi je napsaly, budu ráda. No a pak mi chybí spousta údajů.

Jméno
odkud
datum nar. nebo věk
snažení od
objevení //
potvrzení těhu
jména pro kluka holku

a chybí mi to u těchhle
ILONKA
KACA007
AMELIE001
MAKY82
PUCKALUCKA
TERCIE

No a datumy narození nemám u nikoho, tak mi to holky posílejte ať to máme celý krásný.

kacenka25
21. led 2009

tak napiš, nebo jdeme na icq?

taky jsi tak unavená a zmatená? ty jo nestíhám vůbec nic.... ty noci jsou strašný

petis
21. led 2009

Luci,
já jsem 24.12.1981 🙂

petis
21. led 2009

Kači,
písnu, až bude víc času. Dnes čekáme návštěvu, tak čekám, až dojede Palo z práce a z tesca a jdu dělat obložené mísy.
Unavená jsem, a to v noci spíme, vstávám jen 1-2x.
Jj, nějak se mnou mlátí hormony.

kacenka25
21. led 2009

jsem musela čúrat

Luci 19.5.1982

Petis beruško ty jsi štědrovečerňátko??? ty jo, tak to jsem teda srab, to jsem měla fakt porodit 24.12. 😀 😝 a ne až o den dýl

Peťulko já upekla karamelové řezy, dneska zas přijede mamka, strašně se jí stýská. jinak nestíhám ničehož nic... Karolínka ti spinká? přes den? my krmíme v noci v 23,00 pak v 2,30 a pak v 6 ráno, když to jde... ale kolem té druhé nemůže zabrat, to je tak hodinka než usne...

eliiis
21. led 2009

ahojky, jee Luci to je krásný přehled 😉
taky gratuluji k novému chlapečkovi a k chlapečkovi co měl být holčička 😀 to je super že to mají všichni za sebou a ted se bude čekat na jarní várku 😀

petis
21. led 2009

Já upekla taky zákusek na dnešní a zítřejší návštěvu.
Kája spinká, v noci se budí tak kolem 3-4 na kojení, pak kolem 6 a většinou si ji pak vezmu k sobě do hajan a tak do 7-8 ležíme.
Přes den už spí méně, třeba včera spala od 13 do 16:30 a pak ji bolelo a večer místo ve 20 hodin zalomila až ve 23.
já už bych strašně chtěla mít nějaký režim!!!

kacenka25
21. led 2009

Eli to je gól co? místo Sašenky vykoukne Štěpánek, ty jo, mají všechno růžový 😀 😅 hustý no

hlavně že jsou zdraví!! a jak se máte vy dvě?

petis
21. led 2009

Kači,
třeba teď mi usla u prsa u kojení, ani nebylo odbrknutí, tak jsem ji dala do postýlky na bok, jsem zvědavá, jak dlouho vydrží chrupkat, ale na dlouho to nevidím ... to zase pak bude bolebřuch, jak si nebrkla 😢

luckamb
autor
21. led 2009

Tak holky, dala jsem tam zatím jen tu jednu komplentí tabulku až budu mít všechno ostatní od všech ostatních, tak dodám další.

kacenka25
21. led 2009

Peťulko my režim máme, ale za cenu, že ho budím. občas. většinou se vzbudí sám, po koupání v 18,15 má hami a okamžitě usne! budím ho kolem 23 hod, v noci se na jídlo vzbudí sám a ránko v 6 má další hami, taky si jdeme spolu lehnout do postele a v 9 hod ho zas budím, to by spal. jsou to jediný dvě doby, kdy ho budím, jinak se budí sám. máme zajetý režim, který dodržujeme. už vím, že po krmení v 15 hod neusne až do koupání a večeře... tak s tím počítám, naštěstí přijde Míra, tak stihnu uvařit... jsem ráda, že jsme na režim najeli, páč si tak můžu cokoliv naplánovat a klapne mi to 😉

s tím říháním - buď ji!!! mě taky v noci usne po jídle, ale několikrát ho musím vzbudit, aby si odříhl. kluci prý na bříško trpí víc, ty jo, to je řevu, když ho bolí. proto budím, když usne a nenechám ho jít spát bez odříhnutí a ublinknutí. párkrát jsem ho zpočátku nechala a šeredně se mi to vymstilo. taky nám pomáhá teplo na bříško, prostě to široký balení má i výhody.... ale vadí mu to, už to šidím, dneska je druhý den bez širokýho.....

eliiis
21. led 2009

Kači jde to.přes noc to ujde většinou usne kolem 22-23 hod spí tak do 2-3 a pak kojíme kolem 6-7 skorojak peta kolem te sedmé ji ještě mučím dudlíkem a snažím se ještě chvíly ležet 😀 přes den už skoro nespí srašně s tím spánkem bojuje vidím jak je ospala ale neusne jen venku v kočárku je zlatá tak ji vždycky po obědě uložím tam a stihnu aspon něco udělat.
spíš ted bojuju s manžou. sem celý den sama doma jezdí z práce kolem 6 a třikrát týdně až tak kolem 8 ☹ a i když přijede tak mi chybí nějáké pomazlení a tak . nevim jestli to sou hormony nebo ne ale sem z toho špatná ještě na mě vlezl bacil tak sem vyřízená ale snad to bude lepší.už se moc těším na to až ti prcci budou větší a bude se je dár trošku zabavit nikoku už celkem zajímá kolotoč nad postýlkou a hrazdička ale to musím být u ní a pořád ji s těma hračkama hýbat a mluvit na ni.vyžaduje hodně pozornost sama mi ležet a třeba koukat nevydrží musí být pořád někdo s ní a nejlépe s ní skákat na balonu
😝

eliiis
21. led 2009

kači tak to máš super že máte režim a že ti tak pěkně usne. malá si pospí po obědě pak až do koupání v 19:00 nespí po koupání ji nakrmím a usne až tak v těch 10.
souhlasím s tebou že se vyplatí dávat odříhávat malá mi taky kolikrát u kojení vytuhne ale i za cenu že se probudí ji dám odřihnout a je pravda že s bříškem problémy nemáme. 😉

kacenka25
21. led 2009

jj, budit budit budit a nechat odříhnout, jinak je to bič samy na sebe, páč ony děti chvíli spí, ale ten pláč potom... to za to nestojí.... my kolikrát bojujeme i 10 - 15 min než si odříhne..... v noci je to blbý, usínám u toho