Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
2. únor 2009

Maky, držím palce ať je to něco jiného.

luckamb
autor
2. únor 2009

Už jsem tady, musela sem chvíli pracovat. Jinak mrcha má přijít někdy v rozmezí pátku (co byl) a pátku co bude. Ale už jí cítím, je za rohem. 😠

puckalucka
2. únor 2009

😠 ať jde pryč!!!!!

luckamb
autor
2. únor 2009

taky jsem se snažila jí postrašit 😀

jitie
3. únor 2009

dobré ráno,

luci pošli mrchu na dlouhodobou dovolenou, ať se vrátí tak za rok 😀

tercie
3. únor 2009

Ahoj holkyyyy, teda tady to dneska ale žije 😀 Já tu u toho včera seděla půl dne, než jsem si nastavila pc tak, jak jsem zvyklá a všechno si nainstalovala a vyřídila, tak dneska už snad bude prostor na povídání 🙂

Tak kde jste kdóóóóó? 😀

maky82
3. únor 2009

Ahoj jitie a terci... 🙂

záleží, jestli bude s kým kecat, že...mrtvo...

maky82
3. únor 2009

no jo, všichni mají jiné starosti, miminkovské, broučci potřebují pořád pozornost...i já mám teď doma jednoho, co nechce být ani chvilku sám...a to jsou mu 3!! 😀 😀

jitie
3. únor 2009

ahojj,jsem tu nachvíli na skok, koukám nikde nikdo 😕

petis
3. únor 2009

Ahoj holky,
já nemám na nic náladu 😖 , ach jo.
Od včerejška mě trápí teplota a jsem slabá jak hrom. Dnes už je to lepší, ale i tak jsem byla strašně ráda, že tu se mnou byla dopoledne mamka a já si mohla lehnout.
Zanedlouho přijede z práce manžel, tak zase bude líp.
Nevím, kde na mě ten bacil vlezl 😠 , oblíkám se pořádně, na prochajdu bez čepice nevyrazím a stejně se mi to nevyhlo.
Dnes jsem volala dětské Dr., co si můžu vzít při teplotě, ať neublížím přes mlíko malé, tak prý do teploty 38 nemám brát nic a kdybych měla vyšší, tak Paralen nebo Panadol.
Tak pa pa a opatrujte se.

kaca007
3. únor 2009

ahoj holky, no jo, moc se tu nekecá...petis at te ta chripka rychle pustí!!!

puckalucka
3. únor 2009

Ahojky,
Petis, tak to je blbý, že je Ti špatně, zrovna když člověk potřebuje fungovat, co. Snad Tě to nebude dlouho trápit.

jitie
3. únor 2009

ahoj holky,
taky na mě něco leze, včera mi nic nebylo a dneska mi teče z nosu a začíná škrábat v krku,takže paráda 🙄 petis hlavně se brzo uzdrav,ať jsi fit a hlavně Kája ať je zdravá 😉

luckamb
autor
4. únor 2009

Dobré ráno holky,
tak to tu dneska trochu rozjedeme, ne??

luckamb
autor
4. únor 2009

NO tak holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

luckamb
autor
4. únor 2009

TAk fakt vás neukecám?

petis
4. únor 2009

Ahoj Luci 🙂

petis
4. únor 2009

Já tu jsem i nejsem, dočetla jsem vás, napsala příspěvek na společný termín a jinak se věnuju dcerušce 😉
Dnes si vzal taťka volno, aby se o malou staral a já ještě mohla odpočívat, ale odjel na nákup, tak jsme samotné.
Jinak už jsem bez teploty, sice slabá, ale hlavně že bez teploty.

lucasaerik
4. únor 2009

ahojky holky, já když vidím počítač tak maximálně když jdu kolem s řvoucím miminkem na rukách, ale teď na chvlí usnula, už jsem začala domastresovat že mám "řídké" mléko že stále ječí, ale na víze přibývá krásně asi opravdu ta peřinka zatracená...v noci taky moc nenaspíme, takže se omlouvám ,ale na PC opravdu čas není..
Pet koukala jsem do albíčka, ty už jsi zase štíhlá..jak to prosím ti děláš?... 😵 ..Já cu taky 😅 ...

petis
4. únor 2009

Ahoj Lucásku?
Štíhlá? To nee, ale děkuji. Mám ještě 6 kg nahoře 😖 , visí mi břicho z kalhot, mám ho popraskané a všechno se třepe 😠 , no marné.
Dokud kojíme, nemůžem držet dietu, neboj, kila shodíš, vždyť máme krátce po porodu, nabíraly jsme 9 měsíců, tak to teď můžem stejně dlouho shazovat 😉

petis
4. únor 2009

Jak dlouho bude malá muset nosit tu peřinku? kdy jdete na kyčlíky?
nezkoušela jsi, když už je nejhůř, dát jí do dupky rektální trubičku nebo teploměr, ať se jí uleví?

lucasaerik
4. únor 2009

pet zrovna jsem ještě psala na spol. termín....
mrkni tam...
teploměr už taky zkoušely...ale ono se jí uleví jen na chvíli...a jsem tam kde jsem byly...já si taky říkám že by mi nebylo moc dobře kdybych měla nohy jak žaba a nemohla se ani pohnout... ☹

jitie
4. únor 2009

ahoj holky,
mám čas na kecání 🙂

lehna
4. únor 2009

ahoj holky,

já vůbec nestíhám. malý je vzhůru celé dopolko, a sám prostě nepoleží. nejradši by se nosil ☹.
Manžel už je v práci,tak bojujem sami.

tak ráda bych tu s váma pokecala,ale jaksik nestíhám. 😢 😢

jitie
4. únor 2009

ahoj leni, to věřim, musí to být šílený záhul, ale na ten se mi všechny trpaslinky už taky těšíme 😵

puckalucka
4. únor 2009

Ahojky, tak koukám, že tady se moc nespinká 😒 ...
Lení, tak už jste doma samotinký? To zvládneš 😉

lehna
4. únor 2009

holky, musíme to zvládnout 🙂. noc nám nezbývá.

dala jsem vám zase pár foteček do albíčka 🙂

petis
4. únor 2009

Leni,
Štěpulka je moc hezoučký a jak je spokojený, když má prcku holou 😉

lehna
4. únor 2009

Peti, ahoky,
jo to to on někdy má rád, ale někdy se hoooooodně vzteká než ho přebalíme🙂, ale to jen když už má hlad😀

eximka
4. únor 2009

ahooooooooooooooj holky