Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
5. únor 2009

Luci, i když prý má jaterní testy dobrý, mono to může klidně být, říkala doktorka. Pak teda nechápu, nač se to dělá...

No vidíš, co ty a mrcha Luci?

luckamb
autor
5. únor 2009

NO já jedla rok prášky na játra, protože ta nemoc zatěžuje játra. A každých asi 14 dní myslím, jsem chodila na jaterní testy. Ble

Holky já a mrcha jsme zase spolu 🙂 Jsme holt nerozlučné kamarádky. 😀

maky82
5. únor 2009

jéé Luci, to mě mrzí, že je zase tady....tak jsem ti držela palce, fakt!!

jitie
5. únor 2009

luci,zase je tady???to je taková potvora 😠

petis
6. únor 2009

Žjóva ... našla jsem vás až na třetí straně ...

Jinak dobré ranko, jak se máte???

Luci,
to je pech, mrcha jedna hnusná, ať už je pryč!!!!!

maky82
6. únor 2009

dobré ránko holky... 🙂

netrpělivě čekám na výsledky, ať už je 10, snad budeme moudřejší, dieta už se mu teda moc nelíbí...

luckamb
autor
6. únor 2009

Dobré ráno holkyyyy.
Dneska jdeme večer na ples, tak se těším.

maky82
6. únor 2009

My bychom mohli na ples příští týden, ale manžel chodí do práce i o víkendech a já bych se asi už do ničeho nevešla...hrůza, co mi narostlo za posledních 14dní, pořád nic, nic a najednoubřicho jako balon... 🙂

petis
6. únor 2009

Jé, tak to se máte, budete plesovat, krásně se výmódíte 🙂 🙂
Já se teď znám jen ve vytahaném tričku, teplácích a papučích 😎

luckamb
autor
6. únor 2009

Já mám nový tričko. Maminka mi včera koupila.

petis
6. únor 2009

To se máš, kočko 🙂 😉
Já bych potřebovala nějaké rifle na mou prdel 😝

maky82
6. únor 2009

Tak výsledky bohužel vyšly špatně, ale prý jen trochu. Pozitivum je, že to nemá na játrech, dietu ale musí mít. Příští týden máme přijít na kontrolu krku a pak 17.2.na krev, pak se uvidí. Takže ještě nejmíň 14dní doma! Kéž bysme mohli aspoň na chvilku ven. Být s ním doma celé dny je hrůza. Navíc ho ještě trápí bolest břicha, včera měl průjem...samý lepší.

luckamb
autor
6. únor 2009

Maky tak ať se brzy uzdraví brouček.

lehna
6. únor 2009

Ahoj holky,

já za váma nestíhám nějak chodit. každý den tu mám nějakou návštěvu. už mi to leze trošku na mozek, a není všem návštěvám ještě konec☹

Maky: tak hlavně že ty výsledky dopadly aspoň jakž takž. škoda,že s ním teda nemůžeš aspoň ven. to musí být teda na bednu. si teda užíváš.

maky82
6. únor 2009

Ahoj Leni, no ani mi nemluv!! Chvílema chytám nerva jako prase...ve středu jdeme k dr., tak se jí musím zeptat, jestli už můžem aspoň na chvíli...

Objevila jsem krásnej kočárek, hlavně teda ta barva, hodím do alba. Má ho sice švagrová, ale nebydlí tady, už s ním vlastně ani nejezdí a hlavně - mohl by se líbit manželovi!!! Řekl mi totiž, že ten zelený dorjan, co se mi líbí, je jak pro mentály...2kola větší a 2menší. Tohle je klasika. A taky Šimon říkal, že chce modrej... 😀

maky82
9. únor 2009

dobré ránko holky, je tu někdo?

luckamb
autor
9. únor 2009

Dobré ráno, jsem tu já maky 😉

maky82
9. únor 2009

Jak je po víkendu Luci? A jak sis to užila na plese?

Malej zase chytl rýmu a hrozný kašel 😒 už mě to nebaví...je to hrozný...

luckamb
autor
9. únor 2009

Ples super. V sobotu dorazila mrcha v plné své kráse a bylo mi fakt hrozně.

maky82
9. únor 2009

tak to je teda blbý...a jak jsi domluvená s dr.? kdy s tebou začne něco dělat? mimčo přece chcete, že jo?

luckamb
autor
9. únor 2009

Mimčo chceme, doktor nebude zatím dělat nic. Na jaře mám přijít a domluvíme se kdy půjdu na laparoskopii a pak se uvidí.

lucasaerik
9. únor 2009

dobré ránko holky, tak dnes máme svátek..malá usnula v osm večer a vzbudila se až v jednu ráno...pak ve čtyři a pak spinkala až do osmi, úplně jsem byla těžce paf a musím se přiznat že jsem jí kontrolovala zda je vše v pohodě 😀 ..poprvé od narození jsem takto klidně spali...neskutečné...
ale beruška je už 3. den bez frejkovky, jeliož se jí hoodně oprudil zadeček takže doktorka mi řekla ať to sundám než se to zahojí že hold pár dní bude bez..nooo 😵 , ale už se jí to chystám na noc dát, má to mnohem lepší a hlavně ať má noženky dobré

luckamb
autor
9. únor 2009

Ahoj LUci
teda vy rostete jak z vody.

kaca007
9. únor 2009

ahoj holky a krásné pondělí. dneska je tu krásně, hned svět vypadá líp 😉

jitie
9. únor 2009

ahoj holky 😀
jak se máte????

jitie
9. únor 2009

dneska budeme mít další těhulku,co???martek držím palce 😉 😵

maky82
9. únor 2009

Martek šla k dr.? Tak to taky mocinky držím palečky, ať se vše podaří!!!

jitie
9. únor 2009

martek šla dnes na transfer 😵

maky82
9. únor 2009

snad bude úspěšný...!!!

tercie
9. únor 2009

Ahoj berušky moje, tak jsem se sem konečně dostala, teď nám připojení vůbec nešlo, a celý dny tu vysedává neteř, tak pořád čekám, kdy se internetu nabaží, ale to bych se asi načekala 😀

Martek moc držím palce, ať to vyjde hned napoprvé!!!
Maky taky držím palce, ať se malej co nejdřív uzdraví. To je dobře že to nemá na játrech, dietu chvíli vydrží a pak bude zas dobře.

Já jdu tenhle týden na odběry, ve čtvrtek 12. a příští týden už dostanu průkazku a konečně uvidím, co se mě v tom pupíku vlastně děje. Už se nemůžu dočkat, a taky mám docela nervy, jestli je všechno v pořádku. Věřím ale, že je. Příznaky mám pořád, špatně mi občas taky je, ale nezvracela jsem ani jednou, vždycky jen dávím a pak to rozdejchám 😀. Prsa mě taky bolí pořád jako čert, to bude tak celý těhu? Občas se přistihnu, že chodím jako kulturista, abych se jich z boku nedotýkala 😀.
Manža už je po operaci taky celkem fit, celej víkend mi páchá dlaždičky za kuchyňskou linku, až to bude, tak hodím fotky na střechu, všichni mi chválí, jaký barvy jsem vybrala, tak snad se vám taky budou líbit 🙂
No, to je asi tak celý, jinak jsem doma, a pěkně se flákám, a děsně mě to baví....zatím 😀