Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
26. únor 2009

Am, nebylo to tak horzný, jak jsem čekala, ani mi nebylo moc špatně po tom vypití. Krev mi brali 2x z žíly. A před chvílí jsem si volala k dr. o výsledek a naštěstí negativní!! Mám ale stále vyšší protilátku v bromelinovém testu. Prý se to teď řešit nebude, další kontrolní odběr tak ve 35.tt a kdyby to přetrvávalo, pak s tím budou něco dělat. Za týden mám poradnu, tak se jí musím pořádně zeptat.

My dneska máme s MM 4leté výročí svatby, děs a hrůza, jak to utíká... 🙂

amelie001
26. únor 2009

Aha tak to já měla triply v pohodě,to fakt nevím.Mě včera brali krev z prstu,nechtěly se mi ukázat žíly.Výsledek jsme měli hned.

maky82
26. únor 2009

a vyšlo ti to dobře?

amelie001
26. únor 2009

jj,vyšlo.Já byla s výsledkem na diabetologii,teta tam pracuje a doktorka mi na to koukla.

luckamb
autor
26. únor 2009

TErc: kočárek, vybereš neboj. On ti nějakej padne do očka.

maky82
26. únor 2009

Vrátili jsme se zprocházky, začlo pršet...musím jít zašívat a žehlit, mám tam 2pračky...

Terc, vybereš a dobře, neboj...jen je asi fakt lepší ošahat si v obchodě a pak mrknout na net třeba kvůli cenám...já měla vybranej právě z obchodu Dorjan danny sport, ale nakonec jsem uviděla pěkný barvy u toho Patron, takže budem brát asi ten. Minulej týden jsem se na něj byla podívat i v obchodě a je krásně lehoučkej...

jitie
27. únor 2009

dobré páteční dopoledne 🙂
jak se máte holky?????
co nového???

martek
27. únor 2009

cus bus
co novyho? desne moc snehuuuuuuuuuuuu

jitie
27. únor 2009

fakt????taky v Praze leje a je zataženo.. 🙄 co včerejší výlet?????? 🙂

martek
27. únor 2009

ani nemluv!!!
hruza a des, prselo, takze me tatka vyhodil na magistrale, ja dolezla do Muzea, tam sem byla asi dve hodiny, na prochazku to fakt nebylo, pak sem jela metrem na Zlicin a cekala na tatku 😉 😀

petis
27. únor 2009

Ahoj holky,
jdu vás aspoň pozdravit, mám trápení se zubem, které včera vyvrcholilo návštěvou zubaře 😢 Mi se vlevo dole tlačí zub moudrosti a asi leze křivě, nebo nevím, ale neměl tam místo. Tak mi do toho bolavého ďásna píchnul Dr. injekci a pak mi to rozpaloval - prostě tam udělal díru, aby ten zub mohl vylést. Holky, strašně to smrdělo - pálil živé maso, vylila jsem jim tam vodu, co je na vyplachování pusy, klepaly se mi ruce, fakt mazec. Celý den mě to bolelo strašně moc, víc než před tím, jak jsem k němu šla, večer po kojení v 19 hodin jsem si vzala Ibalgin a naštěstí to krapet povolilo. Já ani při porodu nebrečela bolestí, ale včera ano. Měla jsem i telotu 38,5, teď nemám, tak snad už nevyleze.
Teď mě to bolí - asi tak jak před návštěvou zubaře, ale dá se to snést.
Manžel si vzal volno, protože jsem hodně slabá, včera jsem skoro nic nejedla, fakt to nešlo.
Pusu mám oteklou, zítra čekáme návštěvu-13 lidí, tak snad to už bude dobré.
Tak pa pa a pěkný víkend 🙂

maky82
27. únor 2009

ahoj holky...

ty máš Peti teda trápení...zuby jsou hrozný...ale snad ti to povolí a bude líp...ať se ti návštěva vydaří 🙂

já mám uvařeno pro celou rodinu (6dospělých a 3děcka), uklizeno a budu sepisovat nákup, odpoledne jdu na návštěvu...

puckalucka
27. únor 2009

Ahoj Peti, to je horor, jak to popisuješ, brrrr 😖 , doufám, že Tě to nechá už být a bude to jen lepší a lepší 😉 !!!
Maky tys vařila, jak v závodní jídelně 🙂 .
Kačka přidala nové fotečky Kubíka a ani se tu nezastavila Kači tytyty 🙂 .

maky82
28. únor 2009

jo, jo Luci, v manželově rodině to tak mají už x let zařízený, že tchýnina maminka vaří pro všechny...teď šla do nemocnice, tak poprosili mě...jednou za čas se to dá, ale každej den pořád v tahu bych to neděla...mám svou rodinu, švagrová je schopná, tak ať si každej uvaří sám, ne?

Co mimouš Luci, všechno ok?

Jo, jo, na Kubíka jsem se taky dívala a je kouzelnej, že?

kacenka25
28. únor 2009

Dobrý ránko holky

nezastavila, omlouvám se. Je to tak trochu boj s časem. Ale jak vidíte, hned jak Kubulka usnul (a nemusím žehlit ani uklízet) jdu sem k vám.
Roste mi to jako z vody. Už jsem musela vyřadit dvě bodýčka a dvě pyžámka 56, jsou mu malé. Ostatní 56 jsou asi větší či co, koukám, šijou to baj oko. Vážila jsem sama sebe a pak sebe s Kubíčkem a váží 4600 g, přesně. Ve čtvrtek měl 9 týdnů, to to letí!!!! Má nějakou pokroucenou nohu, stáčí chodidlo dovnitř, tak musím masírovat ztuhlý sval a chodidlo mu vytáčet ven, jde to, ale jak chce on. Takže moc nechce. Ve vaně si ty nožky stejnak stáčí jak chce. To zas bude sprďunk u doktorky.... Jdeme až 18.3., naposledy jsme byli 5.2. To jsou dlouhý intervaly co? Jsem lehce nervózní jeslti něco nezanedbávám ve výchově ale snad ne. Musim se pochlubit. Šikulka je to. Sice nespinká, ale jinak je to učiněný éro. Otáčí se na bříško, ale ještě moc neobjevil ručičky, tak mu tam s tou jednou pomůžu, protože si na ni lehá a děsně se tomu diví. Tak mu jí podstrčím pod bradu a hned se mu ty hříbátka líp pasou. 😀 Paty má samou modřinu, strašně kope. Zvláštní způsob jak dát najevo radost, prostě sebou hází a škube a patama bouchá do země 😀 😀 😀 tuhle jsem koukala, má je celý modrý chudák 😀 😀 😀 Ale je to miláček, láska moje 😀 😀 😀

Koukaly jste holky na fotky? No to jste milý, to jste hodný. Když ono to robátko nespí, tak se radši věnuju jemu, než vysedávat na netu, ale to asi chápete že. Je to nespavec, za to nemůžu. Tak nestíhám nic jiného. Ale už mi to neva, zvykla jsem si.

Koukám jak týdny přiskakují mílovými kroky.... Panečku holky ani se nenadějete a budete mít miminka v náručí, taky si říkám, kam ten čas tak utekl.......

jitie
2. bře 2009

dobré ráno všem 🙂
jak je při pondělku???

maky82
2. bře 2009

ahoj Jitie, ale dá se to. Byli jsme s malým pro pečivo v obchodě,půjdu si asi převěsit záclony a něco poklidit.
Jak se daří tobě? Zase musíš pracovat? 🙂

petis
2. bře 2009

Ahoj holky,

jak se máte? Já stále bojuju se zubama, ale už se to dá, i když ho pořád cítím 😢

O víkendu jsme měli 2 návštěvy - v sobotu 12 kamarádů a v neděli tetu se strejdou, tak to bylo náročné.

Jo a ve čtvrtek jdeme na vítání občánků 🙂 Akorát nevím, co si vezmu na sebe, protože se do ničeho nevlezu 😖

maky82
2. bře 2009

ahoj Peti, ten stejný problém začínám mít já, všechno je mi těsný a kalhoty už nedopnu...

Ty zuby jsou teda zatracený, ale doufám, že se ti to brzo zlepší a bolest vymizí.

petis
2. bře 2009

Maky,
ty kalhoty UŽ nedopneš a já je JEŠTĚ nedopnu, no marné. Na dietu po čas kojení můžu zapomenout, tak snad to půjde dolů pak 😉

puckalucka
2. bře 2009

Ahojky,
Maky, mimoušek je v pořádku, v bříšku mám vyloženě čóro móro 😀 . Co u tebe, jak Ti je? Jinak já nosím už dávno těhu gaťky a k tomu pořád dokola střídám delší svetříky, protože s tričkama, co jsem měla mám problém, nějak se na délku smrskla 😀 .
Peti, tak Ti zuby ještě nedali pokoj, jo? Mě včera večer začala bolet hlava(čelo, za očima)a dneska to pokračuje s tím, že mě už bolí i hlava zezadu, doufám, že se mi to nijak nerozjede 😒 . Co si teď můžu vzít na bolest?
Kači, to víš, že to chápeme 😉 , pozdravuj Kubulku 🙂 .
Ahoj Jitii.

amelie001
2. bře 2009

Ahoj Luci,myslím si že panadol můžeš a hodně popíjej vodu,to je kolikrát lepší než léky.

kaca007
2. bře 2009

ahoj holky, luci panadol můžeš, nebo třeba paralen taky. jinak moc na výběr nemáš. snad tě to brzy přejde!
petis tak to nám pak kájinku vyfot, jak jsi jí na vítání vyparádila.
jinak o zubech mi ani nemluvte...taky mě furt poslední dobou bolí

strouzek
2. bře 2009

ahoj holky jdu se na vás po 100 letech podívat jak se máte maminy a budoucí maminy? asi dobře že se ptám, u mě novýho nic snažíme se ale pořád se řeší ta štítka a hormony tak pořád nějaký stresíky a oddalování prostě nic novýho já nemámnic v klidu takže tak 😵

luckamb
autor
2. bře 2009

ahojky
Maky: máš vymyšlené jméno ať to můžu opravit v albu??

puckalucka
2. bře 2009

Díky holky, zkusím ten paralen když mě to nepřejde, ten mám doma.
Ahoj Strouží, kdepak pořád jsi 🙂 ?
Ahoj Luci 🙂

strouzek
2. bře 2009

pucy já jsem tuuu 😀 akorát sem na sněhurky moc nechodím, víš řeší se tu kojení, plenky a takové taknemám čím přispět já pořád řeším čekání na snažení takže je to těžký. a co ty koukám už 21 tt sakra to letí, a už víte co to bude??

tercie
2. bře 2009

Ahoj holky, jak je, co novýho? Jdu kouknout co jste povídaly 😉

maky82
2. bře 2009

Luci, na jméně se nemůžeme dohodnout, já chci méně obvyklé, manžel obvyklé...tento víkend u nás proběhl Adam, na tom bychom se snad mohli shodnout, ale radši ho ještě asi nikam nepiš. Mně se líbí Tobiáš, Erik, malýmu taky Tobiáš, manželovi Matěj, Ivan, Martin...no ještě máme zhruba 3měsíce čas 😀

Puci, u mě je to taky divoký 🙂 uvnitř...hezky reaguje na zvuky, Šimon se k němu tulí, večer, když lehnu, mi dělá bouličky, tak ho furt hladím a ohmatávám...máte už vybraný kočárek? A už nakupuješ oblečení a ostatní věci?

maky82
2. bře 2009

Marti a jak na tom teda jsi? Co ti dr.řekl?