Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
18. zář 2008

Kači v pohodě, každej máme nějakou úchylku, my zas máme všude roťáky 😀

strouzek
18. zář 2008

kači v poho ty na kachny já na slony, zase jsme vzali našeho plyšáka v sobotu do zoo v ostravě 😀

luckamb
autor
18. zář 2008

terc: co jsou roťáci?????
jinak holky hlásím 18DC, takže pomalu ale jistě se blížíme ke konci cyklu, tak jsem zvědavá

luckamb
autor
18. zář 2008

Strouží: plyšáka do zooo??????
Kačenko: ta fotka u té postýlky je hezká a máš moc hezké šaty

tercie
18. zář 2008

Marti a co říkal? Líbilo se mu tam? Doufám, že jste mu koupili aspoň zmrzlinu, nebo hranolky s kečupem 😉

Luci rotvajleři 😉

Já hlásím dnes 21DC...

strouzek
18. zář 2008

jj my máme plyšového slona atotálně ho milujeme. kupujeme mu dárky, mluvíme na něho jezdí s náma všude,má svojí deku doma a berem ho i do zoo vždycky ke slonům na krmení ve 12:50 a pak medvědi a jdem dom. letos jsme byli v zoo snad 15x 😀 když čumíme na telku vemem ho do obyváku za náma, koupili jsme mu dvdčko kreslenou pohádku o slonovi, fakt schíza 😀

luckamb
autor
18. zář 2008

jo rotvíci, už to chápu, já za tím hledala nějakou pohádkovou postavu 😀 😀 😀

terc, tak to jsem skoro stejně s tím cyklem. Ty jo kdyby nám to vyšlo oboum. To by byla pecka

strouzek
18. zář 2008

tercie to víš že líbílo 😀 jsme jak magoři lidi se otáčejí my stojíme u ohrady a vytáhlého slona a stojíme klidně hodinu aby se pořádně podíval. no a po zoo jsme ho vzali do cinestaru na mama miu 😀

luckamb
autor
18. zář 2008

strouží: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strouzek
18. zář 2008

luci fakt psycho to se nesměj ale rodina tobere my ho berem i k rodičům na návštěvu fakt ho taháme všude

kacenka25
18. zář 2008

Míšo 21DC, tak ještě týden a budu hooooooooodně moc moc držet palce a Luci ještě o pár dnů později, to mi ty palečky upadnou..... ale ať klidně chytím křeč, hlavně že na vás budu myslet a podpořím //

strouzek
18. zář 2008

holky kuk do alba mám ho tam na dovči na malorce 😵

luckamb
autor
18. zář 2008

no jsem 6DPO to vím 100% tak uvidíme no, kačí, tak tu křeč riskni, ju

kacenka25
18. zář 2008

no jo slon na mallorce 🙂

Luci neboj budu fakt držet palce, přísahám. Šmarjá babičko čaruj, tohle už přeci musí vyjít 😎

luckamb
autor
18. zář 2008

strouží: na to se nedá nic říct 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kačenko: si zlatíčko, děkuju 😉

kacenka25
18. zář 2008

tady prokukuje sluníčko 😵 krása!!!
až přijde kolegyně do práce, skočím si naproti koupit housky, já mám hlad jak vlk

luckamb
autor
18. zář 2008

tady neprokukuje nic.
Holky já mám dneska zimní bundu 😀 😀 😀

luckamb
autor
18. zář 2008

jůůůůůůůůůůůůů, kačka má novou fotku

kacenka25
18. zář 2008

jsem nějaká protáhlá, šmarjá co jsem to zas vyrobila 😅

tercie
18. zář 2008

Kači dík moc, snad tentokrát, tak nějak furt věřím v ten magickej pátej měsíc 😀
Marti teda slon nemá chybu 😀
Luci kdyby nám to vyšlo oběma tak se poseru radostí, fakt 😀

Holky jinak jako včera jsem si koupila teplou bundu a dneska jsem v ní vyrazila, ráno u nás 2 pod nulou, jinovatka, a musela jsem oškrábat namrzlý auto

luckamb
autor
18. zář 2008

Jo terc, to by jsem se šly ožrat, co? 😀 Spolu, džusama 😀
TAkt ady bylo ráno 7st. a škrábat sjem nemusela,ale stejně. Je to na prd, tohle počasí.

luckamb
autor
18. zář 2008

bych mohla taky hodit nvou fotku, co?

kacenka25
18. zář 2008

s tím svým obličejem už toho moc neudělám.....

já se chci jít s váma ožrat džusama 😀 vemte mě s sebou hoooolkyyyyyyyyy 😎

jitie
18. zář 2008

ahooooooj
koukám nové foto, kačí sluší ti to 😉
teda Marti,tak to je fakt úchylka, já tohle udělat a vzít plyšáky sebou do zoo nebo na návštěvu,tak manže dělá že mě nezná..jemu stačí, že máme plnou postel plyšáků, pořád nadává, že se tam s nima nevejde 😀 a když se na Krétu chtěla vzít méďu,tak mě poslal........ 😀

kacenka25
18. zář 2008

čauky Jit jooooo viděla jsem těhotnou Lucku Borhyovou, někde na netu včera..... je kulatá i v obličeji, má taky mít miminko na vánoce, jak já. Já bych se na týhle fotce nepoznala, že jsem těhotná, vypadám normálně

jitie
18. zář 2008

holky vy máte krásný bříška 😵 Marti na velikost kašli, hlavně, že jste zdraví a jestli přibereš 5 kilo a nebo 100,tak je to jedno 😉

petis
18. zář 2008

Ahoj kecalky, já vás ani nestíhám dočítat.
Holky, máte krásná bříšena, Strouží, to nevadí, že mám větší pupík než kača, to já mám taky 😀 Hlavně že je tam miminku krásně 🙂
U nás opět prší, fuj!!

kacenka25
18. zář 2008

sto kilo tak to je mamut 😝

jitie
18. zář 2008

viděla je v Blesku, no každý těhulkuje jinak, někdo je kulatej jak meloun a na někom to neni vůbec vidět 😉

petis
18. zář 2008

Co mám vařit, poraďte mi ...