Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

fim
9. bře 2009

GRATULUJUUUUUUUU. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tercie
9. bře 2009

Fiiim ahojky, moc díky, já jsem tak šťastná 🙂

tercie
9. bře 2009

Musím běžet, přijel taťka z práce tak jdem slavit 😀 Pááááááá zejtra jsem tu jak na koni 😉

maky82
9. bře 2009

Míšo IP...měj se hezky a přeju pěknou oslavu!!! 🙂

petis
9. bře 2009

Míšo, moc a moc gratuluju !!
Jsem za vás moc ráda, ani nevíš jak 🙂
Užívej si těhulkování a pohlaď za tetku z koníka a Káju bříšenko 😉

kacenka25
9. bře 2009

Miško 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluju!!! MOc a moc a moc!!!

Panebože to je skvělá zpráva! Mám za tebe ohromnou radost! Dejte si s manžou dobrou véču na oslavu a ráno se probuď do krásného nového dne plného radosti a optimismu ze svého těhu a z malé princezničky.

Ty jo, to zas má Kubík další kámošku 😉 Hooolky, prosím vás, že je tady tolika holčiček? A kde jsou nějaký kluci šmarjá? 😎

Ještě jednou moc gratuluju

ahojky Fim, zdravím 😉 a krásné fotečky máte v albu, šmírovala jsem Toníka 🙂

fim
9. bře 2009

Míšo, úplně ti rozumím..... byla jsem těhu a nemohla jsem se těšit, pže pořád nebylo nic jisté. Brečela jsem, že se netěšíme..... Tak si to zase užívej jako předtím, než vyslovili Mudři ty svý bludy. 😠 😵
Normálně mi přijde, že se najednou na té fotce v pase usmíváš mnohem víc než předtím. 😀 Je to možný? 😀

Kačí, však on Kubík je taky pašák. 😵 A normálně čumim, jakej je šikula. 🙂

strouzek
10. bře 2009

ahojky moooooooooooooc velká gratulace tercie, slyšela jsem spadnout balvan až k nám do krnova, teď už bude vše dobré a těhu si budeš užívat, akorát nechápu jak mohli ty výsledky tak zkreslit 🙄

maky82
10. bře 2009

ahoj holky, dobré ráno...

luckamb
autor
10. bře 2009

Dobré ráno holky,

amelie001
10. bře 2009

Ahojte holky,

moc gratuluju Míši k výsledkům a k holčičce.... 😵 😵

Jinak chlapečci jsou taky já a Maky budeme mít chlapy.Takže Kubík o kamarády nepřijde.... 😵 🙂

eximka
10. bře 2009

dobré ráno, přidávám se k velkým gratulacím pro Míšu, mám taky moc velkou radost že výsledky dopadli na 1 a že miminko bude holčička
ta naše ted spinká tak jsem tu na skok abych vás všechny pozdravila
U nás je všechno v pohodě nicol už má 4,04 kg a v sobotu nám budou 2 měsíce, hrozně to letí, den je tak krátkej a týden je vždycky pryč ani se nenaděju
tak se tu opatrujte mám vás ráda prdelky papa

luckamb
autor
10. bře 2009

Ahojky Teri, tebe už jsem dlouho neviděla.

eximka
10. bře 2009

Ahojky Luci no taky jsem tu už dlouho nebyla musím se polepšit to nějak flákám 😀

tercie
10. bře 2009

Ahoj holky, ještě jednou moc díky všem za přáníčka a gratulace, a víte jak se mi spalo, po týdnu nervů? Já chrněla jak "kotěvbotě" 😀

eximka
10. bře 2009

tercie to se ti ani nedivím myslím že sis to právem zasloužila ty i miminko 😉

tercie
10. bře 2009

Ahoj exim, tebe jsem tu dlouho "nečetla" 😉 No, opravdě, si myslím, že už by nánm mohli dopřát trochu toho klidu, doktoři pitomý, Ještě jsem zvědavá co přijde za 14 dní v těch kompletních testech, ale žádná jobovka už tam prej není.

luckamb
autor
10. bře 2009

Tarci, je to prostě super.

tercie
10. bře 2009

Luci 😵 😵

luckamb
autor
10. bře 2009

A teď už budou jenom naskakovat týdny a hop a hop a hop.
Už jsem ti do společného alba napsala holčičku.

tercie
10. bře 2009

Jééé tak to se jdu hned podívat 🙂

tercie
10. bře 2009

Luci krásně se to tam vyjímá, díky 🙂
Koukám nikde nikdo, tak já jdu odpočívat. Zas přijdu juknout. Papa 🙂

luckamb
autor
11. bře 2009

Ahoj maminky, těhulky a všechny ostatní. 😉

martek
11. bře 2009

cau zeny! 😎

luckamb
autor
11. bře 2009

Ha, tebe sem tu dlouho neviděla 😀

kacenka25
11. bře 2009

ahojky holky

no jo, terci už je zaškatulkovaná.... krásně to vypadá jen co je pravda 😉 Tak teď už jen samé dobré zprávy Miško jasné! 😉

hoj Fim, nespavec je to 😀 ale za to chrní v noci... ani jídlo nechce, kdybych ho nevzbudila, spal by pořád....

maky82
12. bře 2009

ahoj holky, máte se?

tercie
12. bře 2009

Ahoj holky, že bych tu zas jednou někoho chytila? 😉
Hele chcete něco říct? Předvčírem jsme se bavili o jménech, a víte co manža navrhoval? Mě z toho jímala hrůza, a on to myslí fakt vážně...že chce Marii, nebo Dagmaru... mě málem kleplo... a nevim, jak ho mám přesvědčit, že nechci, aby se naše dcera jmenovala jako každá pátá češka...

lehna
12. bře 2009

ahoj holky,

máme se dobře. dneska byla po dlouhé době opět krásná noc🙂. Štěpi usnul ve 21.30 a probudil se až v 3.45h, týjo, to jsme se krásně vyspali🙂, no pak už v půl 7 jsme vstávali.

Míšo: já taky chtěla Marii, ale ta mi od manži neprošla, takže bysme si s tvým manžou rozumněli 😀 😀 😀 .

kaca007
12. bře 2009

Terci ted jsem si dočetla, jaký nervy jste si zažili...uf. hlavní je že je to v pořádku. moc gratuluju k holčičceeeeeeeeeeeee!
co se týče jmen, marii bych ještě snesla ale dagmar už je teda moc 😉