Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

sluninka
20. bře 2009

Leni..taky mám po roce doma konečně net 😀

lehna
20. bře 2009

Luci, tak je to správné,takovou stravu schvaluju🙂. jen hezky papej,ať je Puclíčkovi dobře a tobě taky🙂. jj, klidně jim zavolej, budou mít blbé kecy i tak, ale kašli na ně 😉 ,užijte si s Láďou hezký den, a pak si dej za odměnu něco dobrého 😉

Věruš- no to je fakt, ten rok utekl,co? 😅

kaca007
20. bře 2009

ahoj holky!
hlásím se pořád 2v1, i když už se nám to pěkně krátí 🙂
někdy si říkám, už aby to bylo, ale někdy mám pěkný strach z toho, co mě v tý porodnici čeká...
jinak malá měla v pondělí 2970g, takže klidně už by se mohla narodit. zítra nás čeká oslava kamarádových 40, tak si říkám, že tam bych docela ráda ještě šla (samozřejmě tašku sebou, kdyby něco), ale pak už at to dlouho netrvá.
nechtěla bych přenášet a netrpělivě čekat až to přijde...

koukala jsem na vaše miminka, jsou to všecko krasavečci nádherní roztomilí!!!

sluninka
20. bře 2009

Leni..nemožně a neskutečně rychle fakt...
helééé štěpa je jen na UM nebo i kojíš??

lehna
20. bře 2009

Jéé, KAča007 ještě nerodí🙂
Jak je? jj, to čekání už je na konci to nejhorší, už čekáš kdy to přijde. ale neboj dočkáš se 😉 a zvládneš to,jako my🙂. tak to je kus holky už,to už dohání Štěpánka a asi ho i předhoní 🙂

lehna
20. bře 2009

Sluni- už jen na UM, přojeli jsme z porodky s Bebou a doma jsme kojili asi týden a nešlo to, tak jsme zůstali na UM☹

amelie001
20. bře 2009

Tak my trávíme oběd,moooc polívky jsme snědli.Pečeme uzené žebra.A co vy?

sluninka
20. bře 2009

kačí...to máš za pár, přijde to až to budeš nejmíň čekat 🙂 i když já to teda čekala poměrně dlouho a ono furt nic 😀 a jinak vše ok?? jsi fit?? 🙂

Leni... my jsme na Nutrilonu HA, už v porodce ji dokrmovali, nestihlo se mi dělat mlíko a teď jsme týden jen na UM, protože jsem to dostala a malé to prostě nechutná...ale před chvilkou už něco maličko vypila a teď mňouká že má hladík 🙂

sluninka
20. bře 2009

amel..týýývado žebírka, to je super nápad na vééééču 😉 díkeeeeeeeeeeeees 😵

puckalucka
20. bře 2009

Ahoj Kačí, už jsme mysleli, že nám rodíš 😉 . Abys kamarádovi na narozkách nedala nečekaný dáreček 🙂 .
Lení, mě to přijde úpně jedno jestli kojíš nebo ne, nebuď z toho smutná. Štěpulka se má dobře 😉

lehna
20. bře 2009

uzená žebra,o mňááám🙂

Věruš- my taky v porodce dokrmovali, protože si moc nevytáhl, mi se nedělalo mlíko a když se přisál,tak u toho spal nebo se nemohl přisát a řval jak tur a doma to bylo to samé,takže po týdnu boje jsem to vzdala, ještě jsem něco málo odstříkávala,ale i tak jsme měla mlíka dost málo☹

kaca007
20. bře 2009

holky nerodím🙂 to byste věděly

uzený žebra mnam, děláte mi pěkný chutě

jako holky, proč ten čas tak letíííííí? koukám, že lehnička už má 2měsíčního kulíška, vždyt nedávno rodilaaa
a sluni to samý, kačenka, eximka jakbysmet....no to je mazec
a lucka, amel už jsou za půlkou.....no já se z toho picnu

lehna
20. bře 2009

Kačko letí rto šíleným způsobem, s takovou budu za chvíli v důchodu 😀 😀

hele a má někdo tady na tebe číslo, jako aby jsme to hned věděly,že jsi porodila?

puckalucka
20. bře 2009

Nemluvte už o těch žebírkách 😠 🙂 .
Letí to hrozně, vždyť se říká, že jak jde čas nejvíc poznáš na dětech...

sluninka
20. bře 2009

Leni jo spaní u prsa, malá taky vždycky tahala až z thoo usnula a já ji nemohla za boha vzbudit, jedině svlíknout, přebalit to na ni platilo 😀

Kačí...pořád to mimi bude překvapení? ani náznak jestli tam je kluk nebo holčička? 😵 😕 🙂

amelie001
20. bře 2009

Taky je cítím z trouby,žebírka.... 😵 😵

puckalucka
20. bře 2009

Amel, Ty jsi provokatér 🙂

lehna
20. bře 2009

Luci to máš pravdu,mi přijde,že jsme rodila před 14ti dny a ne před dvěma měsícema🙂

Věru- přesně, mohla jsme dělat co jsme chtěla a on se prostě nevzbudil ani za nic, a to byl přisáty klidně i hodinu a skoro nic nevypil

Kačo jedna, nedělej chutě,nebo si uděláme na jih moravy výlet a všecko ti to sežerem 😠

sluninka
20. bře 2009

amel...a já tady cumlám rohlík s jogurtem

lehna
20. bře 2009

jo a já snědla lineckou tyčinku, kousek geishy a dva rohlíky ze zavináčema. jsem asi zas těhotná,či co 😀 😀

jitie
20. bře 2009

ahoj holky 🙂
jak se máte????????

lehna
20. bře 2009

ahoj Jíťo🙂
my dobře,ale už budu muset, dneska po týdnu trhá Štěpi rekord, spí od půl 11.

lehna
20. bře 2009

a co ty? jak vám se vede?

jitie
20. bře 2009

leni ahoj 🙂 teda,to je šikula,jen ať hezky spinká dál 😉
u nás nic nového..jsem po dovče a teď začne to správné snažení..teda doufám 😀

lehna
20. bře 2009

já letííím,

mějte se krásně, užijte víkend,optarujte drobečky a i sebe,papa,snads e brzy zase ukážu 😉

puckalucka
20. bře 2009

Leni ahojky a pozdravuj doma 😉

kaca007
20. bře 2009

sluni spíš holčička 😵

jitie
20. bře 2009

leni paaa a dej za mě Štěpánkovi pusinku 😉 😵

amelie001
20. bře 2009
lehna
20. bře 2009

jasně, opusinkuju ho od každé tety koníkovky zvlášť 😉