• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
teda Amelko, ty si nedáš pokoj :angry: :angry: :angry:
20. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No já jenom aby jste mi věřili že nekecám :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď tu každá slintáme u PC :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli se to dá nazvat jenom slintáním, to je přímo řeka :grinning: . Jen počkej já Ti to jednou vrátím :angry: :slight_smile: .
20. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tak hrozné to zase nebude s tím slintáním.Ne,já popravdě na ně ani chut momentálně nemám.
20. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývogo vypadají luxusně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jsem plná,snědla jsem tolik polívky že tam malý chudák plave.
20. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě na to nemá chuť, tak to je hnus velebnosti :angry:
20. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne opravdu,jsem plná.Manža si dá,jak dojede,ale fakt,kupte je a máte perfektní jídlo.
20. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A prý je ještě nebude, hmhmhm :angry: :grinning:
20. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co počasí,nekazí se u vás?U nás je hezky.Zítra jedem do Brna,tak snad nebude sněžit.
20. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praha hlásí jednou sluníčko, jednou zataženo, před chvilkou sněžilo....
20. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny nově příchozí :slight_smile: uf, mám dopečenou buchtu a umytý nádobí, celou mě to jaksi zmohlo...no nevím, nevím, co budu tak za 2měsíce :grinning:

u nás je pořád zatažený...už od rána
20. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááár kecalky, vy jste se rozjely :wink: Já si myla s mamkou dát oběd ve městě, měly jsme řízek se salátem, ale takovou porci, že nebudu snad ani večeřet :grinning:
20. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Terc, já měla kuřecí roládu a bramborovou kaši, vynikající :grinning:
20. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně mi teď přijde, že absolutně nejlepší jídlo je to, který nemusím vařit :grinning:

Sluni jsi tu ještě? Můžu se zeptat jak se jmenuje váš kočárek? :grinning:
20. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teďbyla jen tak na kukajdu v krámě a měli tam červenočernej boston, ale klasickou čtyřkolku, já mám vyhlídlou tu variantu tříkolovou. Na netu by vyšel cca 12tis i s autosedačkou, a v tom obchodě na necelých deset...teda ta klasika, ta trojkola nevím, neptala jsem se, jen načuhovala. A ty dorjany tam měli taky a ty jsou strašně malinký... ony ty obrázky na netu hrozně zkreslujou...
20. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už si s náma nikdo Míšo nepovídá... :grinning: to je lumpárna :slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme pech co, jak tu nejsme, tak se tu rozjede debata, a jak přijdem, tak šlus :grinning:
20. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, mimísci asi mají hlad a ostatní pracují :slight_smile: já bych měla jít žehlit a na poštu, ale jaksi se mi nechce... :slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a malej se dívá na pohádky a za chvilku mě začne otravovat, že si chce jít před barák kopat, to mě asi šlehne tuplem :grinning:
20. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mamina za chvíli přijde z práce aq chce vzít autem na nákup, tak se taky musím vykopat, ale jak je to hnusný počasí tak se mě ale vůbec nic nechce...
20. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím jít zabalit ten balíček a fakt ho odnést...dneska jsem tu dala 3inzeráty, tak se mi 1 maminka ozvala...já pádím Míšo...měj se hezky a opatruj se a ať malé nic neschází a užij si víkend, pá
20. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám, že se tydy dneska povídalo a já nikde :cry:

Leni,
Štěpánkovi přejeme vše nej k 2měsíčním narozeninkám a Kája posílá uslinanou pusinečku :slight_smile: :slight_smile:

My dnes máme 3 měsíce, toto letí ...

Byli jsme dnes na kontrole kyčlí, vše OK, tak už tam nemusíme :wink: Potkala jsem se tam s maminou, co jsme spolu rodily a pak i byly na pokoji, má hezkého Davídka, nekojí, říkala, že jí bolely bradavky, tak se na to vybodla :confused: Tak mě to překvapilo, protože ona mlíčko musela odstříkávat, jak ho měla hodně, já jsem v porodce neměla skoro nic a musela jsem dokrmovat.

Jinak Kájinka je naše šikulka, směje se, "povídá", že se někdy nemůžeme domluvit my s taťkou :dizzy_face: , je to náš silák, na bříšku je ráda a koníky pase s přehledem, pořád se otáčí, vrtí, je to naše krutidupka :sweat_smile:
Ve středu jdeme na tříměsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik vážíme a měříme, ale asi dost, páč už nosíme vel. 68 :astonished:

Tak pa pa, holky a všehcny vás moc zdravíme !!!
20. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý podvečer, je tu někdo? :slight_smile:
21. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak\y já jsem tu, ahoj
21. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak užíváš první jarní den? :wink:
21. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
á, Míša nezklamala :grinning:
21. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopoledne jsem žehlila kopy prádla, po obědě si natáhla záda, ale klid jsem neměla...no a od 2 do půl 5 jsem si kopala s malým před barákem...večer jsem chtěla jít s kolegyněma na bowling, ale asi padnu po sprše jak Varšava :sweat_smile: :sweat_smile:

a co ty? práce na baráčku?
21. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já jsem tenhle tejden tady furt, protože jsem u našich a ti mají notebook, takže si ho můžu přenášet, to je super věc :grinning:
21. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek