Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
23. bře 2009

ahoj Am, jsem z něj úplně vedle, zkoumala jsem cestu do Řečkovic, kde ho prodávají, abych se na něj mrkla živě, ale nevím nevím, jsem cestovní antitalent.
Jak jsi dopadla na veletrhu? Byli jste s manžou? My máme od včera tichou domácnost asi, pohádali jsme se...

maky82
23. bře 2009

Jen mi přijde, jestli ta rukojeť není moc vysoko, jsem menší postavy...nejvyšší cm jsou 114...a hlavně má plastová kolečka, což mě bere nejvíc 🙂

amelie001
23. bře 2009

Tak veletrh byl z převážné většiny o kočárkách.My už máme tak se nás netýká.No a manža řádil ze soboty na neděli,tak jsem hrála uraženou,ale pak mě to přešlo.Jak on to dělá?My jsme se nepohádali,jen mě naštvalo že došel nad ránem a zpitý pod obraz.Už vím že jak bude školní sraz,tak to bude mazec.

petis
23. bře 2009

maky,
ten kočárek je hezký !!!

Kači, takovéhohle spaní jsme docílili každodenníma procházkama ve stejnou dobu v jakémkoli počasí. Ale když je doma, muśím ji dát do ledové ložnice, aby takhle spala.

amelie001
23. bře 2009

My máme nafukovací kolečka,manža plastové nechtěl.Já jsem taky malá,mám 168 cm.

maky82
23. bře 2009

holky a líbí se vám víc než ten Patron?

amelie001
23. bře 2009

Mě se teda líbí víc než patron,ten mají všichni,ale tento vypadá dobře. 😉

maky82
23. bře 2009

tady Patrona mají jen jedni a v Blansku jsem ho ještě snad ani neviděla...paní v mimi prodejně mi řekla, že teprve teď se po něm lidi začínají ptát

lehna
23. bře 2009

ahoj holky,

tak jsme byla v porodce na té gyndě a ve středu mi ten hematom rozříznou a nechají vytéct. naštěstí se to dělá v celkové anestezii,tak o tom nebudu vědět až pak jak se probudím,to prý bolí jak po porodu,ale trochu méně.no takže si zase pár dní nesednu a budu tam jeden den i přes noc,takže Luk bude doma. snad to se Štěpánkem samo zvládnou.

amelie001
23. bře 2009

Maky-tak u nás ho má hrozně moc lidí

Leni-chudátko,aspon se ti ale uleví

lehna
23. bře 2009

Kači-jo to oni taky říkali, že se mi uleví a bude to pak už jen dobré. docela se i divili,že mě to nebolí:

petis
23. bře 2009

Ahojky,

teda Leni, koukám že po porodu nemáš klid 😢 Ale hlavně že ti pomůžou a pak už to bude dobré.
Už tuto středu?? Moc držíme palce !!!

maky82
23. bře 2009

Leni, taky ti moc držím palce, ať je to rychlé a bezbolestné a chlapi to určitě zvládnou 😉

jitie
23. bře 2009

ahoj holky 🙂
maky ten kočárek je super, mě se moc líbí a víc než ten předtím 😉

leni,chudáčku,teda ty si neodpočineš, ale hlavně, že tě to nebolí, ať to máš rychle za sebou a neboj kluci jsou šikovný a zvládnou to spolu sami 😉

tercie
23. bře 2009

Ahoj holky, teda Leni, ty musíš mít furt nějaký extra buřty co? 😀 Tak ať jsi brzo fit, bude to dobrý, uvidíš, a chlapi to spolu doma zmáknou 😉
Maky mě osobně se ten nově vyhlídnutej kočárek líbí taky víc 🙂 Co je to zač, smím li se ptáti?

jitie
23. bře 2009

ahoj terci 🙂
tady sem o něm něco našla, vypadá fakt super 😵
http://www.e-certik.cz/detail.php?zbozi=843832

tercie
23. bře 2009

Jiti jdu mrknout, jinak u nás pořád zatím vede ten Boston, co má Petis, dneska jsem se na něj byla ptát, paní má na krámě toho předchůdce Oxford, ale prý zjistí co půjde a zavolá mi, tak jsem zvědavá...

jitie
23. bře 2009

ten vypadá taky pěkně..i když já až budu někdy těhu,tak bude jiná móda kočárků 😀

tercie
23. bře 2009

Jiti nevím, stejně se to točí pořád dokola, ještě budem rádi za Liberty 😀 A tobě to vyjde, ani se nenaděješ, teď už vám nic nestojí v cestě, ne? 😉

maky82
23. bře 2009

no jak jsem holky předpokládala, manžovi se moc nelíbí...ale stejně se na něj pojedu podívat do Svitav, fakt mě nadchl...

maky82
23. bře 2009

mějte se hezky, valím do sprchy...páčko ráno 🙂

jitie
24. bře 2009

dobré ráno
maky, jen si ho hezky prosaď, je fakt pěknej a hlavně má i docela velkou korbičku 😉
terci, v cestě nám nic nestojí, teď už jen vyčkávat a vyčkávat 😨

maky82
24. bře 2009

ahoj Jitie...

Nad kočárkem jsem přemýšlela skoro celou noc, nemohla jsem pořádně spát, jak mě mimčo kopalo...V pátek na něho pojedu mrknout do těch Svitav a uvidí se... 🙂 pro manžu si myslím, že by byl lepší, neboť je vyšší. Ale na druhous tranu s ním víc budu jezdit já, že jo.

Se švagrovou jsme si objednaly kvítka - kany, dneska nám došly. Tak se těším, jak budu sázet a přesazovat...už aby bylo počasí sakra 🙂 u nás momentálně sněží 😠

luckamb
autor
24. bře 2009

Ahoj holky 😀

jitie
24. bře 2009

v Praze vykukuje sluníčko,ale v dálce už se táhnou mraky, tak doufám, že pršet nebo sněžit nebude..chci jít zachvíli ven na kukačku po obchodech..
dneska jdu na spinning,takže zítra budu úplně grogy 😀 😀

kaca007
24. bře 2009

ahoj holky, dočítat nestíhám, tak se aspon hlásím furt celá. včera na KO jsem byla otevřená na 1 prst, monitor v pořádku.
včera ze mě taky vyteklo něco hnědého, tak bud to bylo způsobnené kontrolou, tím jak mě vyšetřovala mudr. , nebo to byla zátka, dnes ráno se to opakovalo, ale bylo to trošku světlejší s nitkama krve... jsem z toho jelen, ale zátka by to být mohla.
tak uvidíme.
podle mudr. můžu rodit během pár hodin, ale i pár dnů...tak uvidíme
🙂
držte se holčiny, at se vám všem daří, v rychlosti jsem zkoukla fotečky miminek, rostou do krásy 😵

luckamb
autor
24. bře 2009

Jíťo: já byla v neděli ve fashion areně a v Letňanech a docela sem i nakoupila
Kačko: držím ti palečky. Neboj všechno bude OK.

maky82
24. bře 2009

Kači moc ti držím palečky a myslím na tebe 🙂 ať je vše ok...

maky82
24. bře 2009

Luci, jestli chceš, napiš mi do tabulky jméno Adam, tak nějak předběžně jsme se dohodli 🙂

petis
24. bře 2009

Ahojky,

Terci,
omlouvám se, že jsem ti ještě nevyfotila manžu u kočárku. On teď maká hned po práci nahoře u tchánů a nějak nebyl čas. Ale já to napravím, slibuju !!!!
Jo, už jsme měli defekt 😉

Kači007,
ty jo, to už fakt mohla být hlenová zátka...Já ji měla nahnědlou a vytekla ze mě 19.12. večer a o půlnoci jsme jeli do porodky😉
Tak držím palečky a pak se nám hlavně ozvi, ju?