• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Ahoj holky, Amel já to měla s pracovní smlouvou taky tak, na dobu určitou, a i když jsem na PN, tak mi poslali ukončení PP po vypršení sjednané doby. Jsem taky nezaměstnaná, ale v ochranný lhůtě do mateřský. Pak nevím, buď se nahlásím pracáku, nebo sociálce, snad mi někdo poradí co se mnou.

Jinak ta dnešní kontrola - mazec co? Taky jsem mylsela, že už to bude v klidu, ale člověk míní... Nicméně doktor mě uklidňocal, že je všechno ve vývoji, že to nic neznamená, jen že to chce prostě sledovat, a ať neštuduju tu zprávu, že to jsou pouhý jeho domněnky, a že bych se akorát zděsila, ale že z toho nelze vyvozovat závěry. Tak jsem to je n prolítla, ale na netu ty termíny radši hledat nebudu. Naštěstí se všechno vyvíjí v pořádku tak to snad nic nebude.
27. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amelka je krásná, Kačce veliká gratulace :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne na pracák se nehlaš,nemá to cenu,bude nám to platit OSSZ.
Já bych ti řekla naše hodnoty,aby ses uklidnila,ale to by ti asi nepomohlo,co?
Moc hlad malou v bříšku,já malého hladím pořád a ví to.V noci mu řeknu,že musíme jít spinkat,tak přestane kopat,a jak manžovi ráno zazvoní budík,tak začne nanovo.
27. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amelka je kočanda :slight_smile:

Míši,
tak to je dobře, že tě dr. uklidnil. Miminko se vyvíjí a roste, tak určitě bude zdravé. A budete mít krásnou dcerušku ... tak co, jméno Dagmar už je zažehnáno :grinning: ? Kristýnka je moc hezké jméno !!!
27. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši,
my jsme měli v první trimestru NT 1,6mm,potom v druhém trimestru byla nosní kůstka 5,4 mm.Tak já tomu nerozumím,ale obě dvě vyšly negativně.
Neměj strach bude to ok!Musí!
27. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amel tak říkáš rovnou na sociálku jo? Tož já to zkusím, ani nevím, jak brzo se tam mám hlásit...
Taky pupíka hladím a mluvím na ní, a už se těším na pohyby. Kdy jsi je prvně ucítila ty?
Víš že o těch jménech jsme se od tý doby nebavili? :grinning:
A ty tvoje hodnoty NT jsou úplně ukázkový, mít takový tak si pískám :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,

když já tomu nerozumím jak to má být,ale uvidíš jak to bude v druhém trimestru a pak ve 30 týdnu.Mě říkaly holky na jiném tématu že jak budu mít nástup na mateřskou,tak mám ukončit neschopenku a nedělat si starosti,že to zrovna platí sociálka,jak kdyby převzala závazky po zaměstnavateli.Tedka bych si s tím hlavu nelámala,až dostaneš papíry na mateřskou,tak to budeš řešit,budeš s nima muset nejdřív do práce a pak na sociálku.Na úřad práce rozhodně ne.Jelikož si v pracovní neschopnosti jako já,tak podle mého gynekologa nastupuju 8 týdnů před porodem mateřskou dovolenou.
27. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s té blbky v zářijovém tématu normálně počůraná,prej prokázání těhotenství vaginálním stěrem.....větší blbost jsem neslyšela.
27. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo vaginální stěr je dobrej :grinning: Mě na toto téma připadá jiný vysvětlení ale to až po 22 hodině páč je to sprostý :grinning:
27. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je normální blbec.To jako fakt.mě nezbývá nic jinýho než se strašně smát.Že jí to ty holky tam baští.
27. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, třeba na to přijdou a někdo jí udělá pořádnej stěr :grinning:
27. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přeju vám pěkný víkend...

Terc, co jsem to zase četla ve tvém albíčku? Držím ti moc palečky, ať všechny kontroly dopadnou dobře!!
28. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak kočárek nic! Ten Leviroo, co mám v albu...sporťák nejde dát úplně do lehu, což mi vadí. Takže zatím Patron vítězí.
28. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,velká gratulace Kačce k Amelce.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je při sobotě? U nás prší, manža je v práci, auto mám KO, nemůžu ani nikam jet, tak tvrdnu doma a vůbec nevím, co budu dělat.
Maky včera jsem byla na kontrole, a zas nás doktoři plaší, na druhou stranu uklidňujou, už vůbec nevím, co si mám myslet. Snad jen, že je vše v pořádku, jen nás chtějí mít pod dohledem, ty horší varianty si radši vůbec nepřipouštím, to bych se z toho zbláznila.
28. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terci, ti doktoři jsou fakt šílení. Je ale fajn, jaký k tomu máš přístup a já ti moc držím palečky, aby všechno bylo v pořádku.

Včera jsme byli ve Vaňkovce v Brně a pak ještě v Olympii a tam měli toho tyrkysovýho Patrona, co chceme. Viděl ho i manžel a moc se mu líbil.Nakonec budeme muset koupit i skořápku nebo sedačku do auta...co myslíte, že je lepší?
30. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste holky? pracujete?
30. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tak hrozně pálí žáha...už ani to mlíko mi nepomáhá...
30. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem...
31. bře 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne slunecne rano :dizzy_face:
31. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky sluníčko...konečně :sunglasses:
31. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem grilovaaaaaaaaaaaaaaaat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
v nedeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak já jsem po kontrole a už i vím jak je to s tím mým ukončením pracovního poměru.Je to dobrý,hlady nebudem. :wink:
31. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
moc gratuluju Kačce k Amelce.
No a jak se jinak máte??
31. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem

tak u ás je tda zataženo :cry: :cry:

Luci-máme se fajn, co ty? ty jsi měla tedˇka v březnu narozeniny,že jo? :sweat_smile:
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je taky nádherně, martek taky bych si dala říct na grilovačku :wink:
Amel a jak to prosímtě je, a co ti dr poradil?
31. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni: jj, měla jsem narozky na začátku března. Oslava byla super :grinning:
Amelka je krásná, moc se Kačce povedla.
My grilovali už te´d o víkendu aminulý víkend taky :grinning: Ale my jsme blázni a grilujeme i na vánoce :grinning:
31. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na griloačku se těšim takx :dizzy_face: my teda grilovali minulý víkend..ale to byla jen taková rychlovka..
luci,tak co ty???jak ses rozhodla,půjdeš k tomu dr???
31. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek