Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
10. dub 2009

Tyjo Petis koukala jsem na fotečky Káji a to snad ani nemůže být pravda, že už je tak veliká vždyť se mi zdá, že se narodila před chviličkou 🙂 .

maky82
10. dub 2009

ahoj holky, panebože, co se to tady děje????!!!!! Co se stalo? Chudák Míša. Je mi jí tak líto a malé taky. Život je hodně nespravedlivej, to už jsem taky poznala. Míšo, myslím na tebe a buď statečná, časem to sna přebolí. Teď jsem dobrečela a můžu začít zase.

maky82
10. dub 2009

Holky, přeju vám všem klidné a prosluněné Velikonoce 🙂

Já je budu asi trávit v posteli, mám od noci nějakou střevní virózu a 38teplotu. Celý tělo mě bolí jak čert, nemůžu se pořádně hýbat a nejvíc mě bolí záda a břicho.

jitie
10. dub 2009

ahoj maky, rychle se uzdrav ať si fit..

jinak pro holky co to ještě neví, v úterý 7.4. jsem našla //..tak nám držte palce,ať to už konečně dotáhneme do konce 😅 😉

lehna
10. dub 2009

ahoj holky,

Puci: no já ti nevím jak s těma lacláčkama. To záleží jak bude Puclíček veliký/á. my 62 nosíme teďka ještě, a začli jsme asi po měsíci po porodu,takže je asi vynosíte. 68 nám je ještě velká. ono je zas ale rozdíl mít kraťásky nebo bodynka,tak ti nevím. ale myslím,že gaťata máme od začátku 62, ona ta plína něco zabere 😉
Jo tepláčky Štěpánkovi sluší, ale do školky ho v růžové posílat určitě nebudem😀.

holky,přeji všem krásné slunečné velikonoce, papa, moná se přeš víkend objevím.

lehna
10. dub 2009

Jo a Maky: přeji brzké uzdravení 😉 , a odpočívej v peřinách 😉

maky82
10. dub 2009

dík Leni, špatně se mi i dýcháa bolí na hrudi, snad to bude všechno dobrý a nic se mimčovi nestane.

eximka
10. dub 2009

Vzkaz jen pro Míšu: Když jsem si tady přečetla co se stalo málem jsem zapomněla dýchat ☹ před očíma se mi divně zatmělo a na stůl ukápla slza
Je mi opravdu z hlouby duše moc líto co se stalo a doufám že brzy najdeš sílu začít znova a i na tebe se konečně usměje štěstí.
Takovej je zkrátka život, není jednoduchej a věř že nikdo to nemá jednoduchý a musí hodně často bojovat s nepřízní osudu, vím ze tohle ti miminko nevrátí ale snad ti trochu pomůže to, že my na tebe myslíme a jsme s tebou. Drž se a buď moc silná.
Máme tě moc rády

fim
11. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem psala Míše, jestli je po tom včerejšku v pořádku a ona to má chuděra teprve před sebou. 😲 Jsem naštvaná, jak to prodlužujou a tak ji trápí. Každopádně se mi zdála moc statečná, což je dobře. 😉
Pozdravuje vás a děkuje za podporu, že jste její holky zlatý. Staví se, až se odrazí ode dna. 😔

Jituško, mám za vás ohromnou radost a věř, že sem budu nadále lézt a fandit vám. 😵

jitie
11. dub 2009

fim děkujeme za zprávy, chudák naše, takhle dlouho ji trápit, ti dr nemají vůbec cit,vždyť to pro ní bude ještě horší..budeme se moc těšit až se časem ukáže 🙂
a děkuju za fandění, moc mě to potěšilo 😵

lehna
11. dub 2009

děkujeme Fim za zorávičky,
ježiš takhle ji nechat ještě trápit, na ni mylsím celý den. chuděra 😢

lehna
11. dub 2009

užívejte víkend,pa

puckalucka
13. dub 2009

Jitii zlatíčko, tichounce gratuluju a držím palečky až už Vám život žádnou další ránu nedává a vše dotáhnete v pořádku až do konce 😉 .

kaca007
13. dub 2009

ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit a tady taková smutná zpráva... chjo, život je někdy nespravedlivej ☹
jitie, moc ti přeju, at to tentokrát dotáhnete do konce tfuj tfuj tfuj pro štěstí

holky krásný velikonoce, chtěla jsem psát, jak se máme, ale nějak se to sem ted nehodí...
😢

musilka
14. dub 2009

Tak jdu jen písnout že to nejhorší má míša už za sebou. Musela si malou porodit zaváděli jí něco na otvírání a furt to nešlo. Ale včera v půl třetí porodila. Udělali jí revizi a teď ještě musí mít ATB a léky na zástavu laktace. Když vše půjde jak má tak jí ve čtvrtek pustí.

martek
14. dub 2009

achmujboze..... 😔 😔 😔

pozdravuj ju mooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!

maky82
14. dub 2009

ahoj holky, teď mi psala Míša, chudák holka naše...snad to bude brzo v pořádku 😒

luckamb
autor
14. dub 2009

Ahoj holky,
Míšu pozdravujte a že jí taky moc držím palečky.
Jíťo: gratulace a držím palce, ať už je to teď všechno v klídečku.

amelie001
14. dub 2009

Ahoj holky,

snad jste se měly o víkendu hezky.

Jinak Míše přeju at je brzo v pořádku a strašně moc jí držím pěsti.Strašně mě mrzí čím si chudák holka,musela projít. ☹

Jinak já jdu dneska na předposlední kurz,tak tady dneska moc nebudu.Zítra dočtu.Zatím papa 😉

sluninka
14. dub 2009

Miško, moc mě to mrzí, na tohle těžko hledat slova...držím palečky, abys byla co nejdřív doma a snad se z toho brzy dostaneš 😔

strouzek
14. dub 2009

holky pokud s tercie někdo budete mluvit tak jí vyřiďte že jí posílám moc moc síly a myslím na ní celý víkend 😔

musilka
14. dub 2009

strouzku i ostatní všechno jí vyřídim

lehna
14. dub 2009

ahoj holky,
je to hrůza, ale Míša je statečná, fyzicky se cítí dobře, jen ta psychika je horší. taky jsem ji od vás pozdravila.

já byla dneska na gyndě na kontrolë,tak jsme konečně snad v pořádku, jizva se hojí, sexovat můžeme zatím zlehka 😀 . na KO za půl roku.

lehna
14. dub 2009

Pucíí: tu mikinku žluťounkou s proužkama v kapuci a k tomu oranžové a žluté tepláčky má Štěpánek takyýý 😀

puckalucka
14. dub 2009

Ahojky,
je mi z Mišky ouvej, úplně se to ve mě svírá 😢 , netušila jsem, že si to bude muset prožít až takhle. Drž se Zlatíčko!!!
Ahoj Lenííí, tomu oblečení nešlo odolat 😀 . Už to Štěpulka nosí, že bys modýlka vyfotila?

puckalucka
14. dub 2009

Jinak gratuluju ke kontrole, jsem ráda, že už budeš mít klídek 😉 . Teď už jen další porod, co 😀 😀

maky82
14. dub 2009

Ahoj holky, jak se vede?

Já jdu zítra snad na poslední utz, už se těším. Co mě ale znepokojuje, je svědění kůže. Zlobí mě to už pár dnů. U malýho mi to ke konci těhu dělalo taky, navíc jsem měla špatný jaterní testy a vyšší tlak. Ten mám zatím ok. Zítra to musím říct dr., ale je to děs. Jen bych seděla a škrabala se jak je to otravný.

puckalucka
14. dub 2009

Ahoj Maky, tak už poslední ultrazvuk? Za chvilku budeš mít doma dva raubíře 🙂 . Mě teď jeden den svědil pupík, ale odolala jsem a neškrábala se. A nějaké ty jaterní testy Ty dělali?

lehna
14. dub 2009

Luci: no tak to jsem se jaksik spletla, on má k těm tepláčkům takové tročeno😀,a le na tu mikču jsme se vlastně dívala a nakonec mu koupila jinou. no tak jak to bude mít na sobě,tak ho pro tebe vyfotím🙂.
Porod jo??? hahaha, ani vidět, ani slyšet 😝 😀

Maky: o tom svědění jsem už taky slyšela, ale mě nšsvědilo nic. ale vím KAčka25 s tím taky měla problémy,že ji bříško svědilo.

puckalucka
14. dub 2009

Jen prďolku foť pro tetu Lucku ať může okukovat 🙂 . Zítra by mi snad měli přijít ty lacláčky, tak uvidíme jestli je unosíme. Amelka mě do nich nakonec přece jen uvrtala, tak jsem jí říkala, že když je neunosíme, tak jí je dovezu a bude je muset unosit sama 😀 . Ládísa o nich ani neví, už by mě asi plesknul, že pořád nakupuju 😀 , ale odolejte....