Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
19. dub 2009

ahoj Leni, není mi moc dobře, kašlu hlavně v noci, bolí mě na prsách a vystřeluje to až do zad, hrozně se v noci potím a nespím. Možná zítra oběhnu doktory se sebou i s malým.

Na mimčo se už moc těším, nemůžu se dočkat, jsem zvědavá, jak vypadá. Pořád přemýšlím nad jmény, něco mě napadne, začnu to srovnávat s Adamem a ten vždycky vyhraje 🙂

Jo jo Leni, utíká to...vždyť já tak před týdnem našla // 🙂

jitie
20. dub 2009

dobré ráno holky, jak se máte???

petis
20. dub 2009

Zruš Dobré ráno,
tak se hlásím po náročném víkendu, ale vyšlo vše úplně super !!!

V sobotu jsme byli na svatbě. Malá byla zlaťučká, při obřadu spinkala, jak začali hrát na housličky Ave Maria, tak jí klapla očka a vzbudila se až na gratulování. Pak cestou na hostinu v autě vykládala a vykládala, když jsme dojeli na místo, tak jsem ji nakojila a vzala dolů do sálu, byla tam v kočárku, my jsme jedli, ona se koukala a hrála si. kolem 15 jsme šli ven na prochajdu a spinkala až do 17. V kočárku jsem měla chůvičku a já byla normálně uvnitř. Pak zase kojo a bavila se s náma v sále asi do 19 hodin, pak jsme se rozloučili a jeli jsme domů.
Na každého se smála, moc se jim líbila, byla nejmladší účastník svatby (jo, měli tam 80 lidí, mazec)
Akorát mě smolí, že nemáme společnou fotku, taťka pořád někde poletoval, pak malá spala a pak se to tak dlouho odkládali až jsme jeli domů. Ale nějaká fota ze svatby přidám 😉

V neděli jsme pak měli návštěvu, známé s 10ti měsíčním Kubíkem (je to jiný Kubík, než co k nám chodí). Taky bylo moc fajně, poseděli jsme, Kája dostala krásné oblečky 🙂

Jo a dnes máme přesně 4 měsíce 🙂

petis
20. dub 2009

Jitu,
jak se cítíš? Co nevolnosti, máš nebo tě obcházejí?

jitie
20. dub 2009

peti, koukám, že se vám víkend vyvedl 😉
mě zatim nic neni, jen občas pocit na zvracení jinak nic a prsa mám asi tak o 2 čísla větší 😀

maky82
20. dub 2009

ahoj holky, tak jsem u dr.vyfasovala jen kapky - hedelix a kalcium, ale zatím žádná sláva. Navíc se mi ještě spustila rýma, pálí mě v krku a oči. Malej má taky dvoje kapky na kašel, ale do školky bude chodit.

Před chvílí mi volala paní, že snad pozítří bude kočárek. Prý nebyla naše barva. No já musím mít vždycky něco special 😀

A manža mi psal, že možná dneska bude v televizi...no to bude show!!! 😀

maky82
21. dub 2009

dobré dopoledne, tak manža v televizi nebyl. Večer mi ale udělal zábal na prsa a na krk a trošku se mi ten kašel uvolnil. Hodila jsem malýho do školky a jdu ležet. Hrozně mě bolí břicho od toho kašle. Mám i strach, aby se mimčovi něco nestalo, když tak hrozně kašlu, ale hýbe se, tak snad to bude dobrý. Zítra jdu na krev ráno na ty jaterní testy kvůli tomu svědění...je to k zbláznění, jak se musím škrábat!!

Mějte se hezky a užívejte si sluníčka 🙂

jitie
21. dub 2009

maky brzo se uzdrav,hlavně to pořádně vylež..
mě tak začala svědit kůže, vůbec nevim od čeho to je.. 😕

puckalucka
21. dub 2009

Ahojky, tak 3D se nám nakonec povedl i když to tak ze začátku nevypadalo 🙂 . První slova paní v nemocnici totiž byla, že má miminko zase hlavičku u stěny 😒 . Pak nám mimi ale přece jen obličejík ukázalo 😵 , máme záznam na dvd a dokonce nám paní vytiskla sama od sebe i fotečku, bohužel jsem byla líná jít k pc a tak ještě v albu není 🙂 . Jinak náš pan doktor nám taky dělal ultrazvuk a řekl, že vážíme cca 1085g 🙂, to jsme kusani, co? 🙂
Leni jsem ráda, že se Ti to s teplotkou jen zdálo, já jsem Ti to psala, že já jsem taky spinkavá, tak to na nás se Štěpulou padlo nastejno 😀.
Maky pořádně to vylež!!!

amelie001
21. dub 2009

Ahojky holky,

tak my už máme paní doktorku zamluvenou.Nic nepotřebujeme,jen se máme nahlásit jak příjdeme z porodky.Tvrdne mi břicho,pocit jako na menstruaci,podle doktora je to dost brzo,mám klidový režim.Pokud by se to nezlepšilo,kontrola do konce týdne.Takže je možnost,že by jsme mohli být i dřív.

puckalucka
21. dub 2009

Ahoj Amel, tak hezky odpočívej ať si to Daník u Tebe ještě užije 😉 .

amelie001
21. dub 2009

Díky Luci,no odpočívat budu teda určitě. 🙂 😉

puckalucka
21. dub 2009

Amel, myslíš, že je dobré koupit použitý monitor dechu a chůvičky? Přítel říkal jestli by nám nestačil nějaký použitý, ale já teda nevím nevím jestli se hlavně tomu monitoru dá pak věřit. Holky"zkušenky" 🙂 používáte ho někdo? Kupovali jste nový? Plosím plosím o rady, názory a info

maky82
21. dub 2009

tak jsem poctivě ležela a zatím žádná změna. Holky, nemáte některá zaručený recept na odkašlání? Hedelix nepomáhá, zábaly už nepomáhají...už mě to štve...

Včera jsem si taky zamluvila dětskou dr., když jsem byla s malým pro kapky...ještě chci volat do porodky, jestli tam musím být registrovaná dopředu nebo ne...

maky82
21. dub 2009

Puci, s monitorem dechu nemám zkušenosti, ani u Šimona jsem jej neměla, takže promiň, nemůžu poradit. Ale od včera uvažuju, jestli nekoupím vaničku na koupání 🙂 Šimon se teda koupal od mala normálně ve vaně, ale říkala jsem si, abych se nemusela ohýbat, když mě pořád tak bolí záda, že bych si ji dala na vanu, mívala jsem tam na utírání a oblíkání malého dřevěnou desku...tam ho vykoupala a pak bych ho oblíkla...

Jo a holky, kupujete pro mimča pěnu do koupele?

lucasaerik
21. dub 2009

Ahojte holky, podlouho době se hlásíme, je toho tolik že nevím co dříve, dočítat Vás asi nebudu jelikož bych nadtím ztrávila měsíce..
takže jak najdu chvíli čas napíšu více...trochu jsme bojovali s kojením, dalo mi to dost zabrat,ale už je to dobré a beuška opět krásně přibývá na váze, ale už jsem se s kojením i loučila...ale naštěstí dobrý... Už máme i nožky jakž takž po dnešni kontrole můžeme peřinku demonstarivně zpálit...mě se kg drží jak čert no děs...ale to je opravdu jen ve stručnosti...

Jinak Puci já bych bez monitoru momentálně nebyla...u kluků jsem ho neměla to je fakt, ale malá měla špatnou adaptaci po narození a dvakrát mi v porodce přestala dýchat, takže už tam se začal shánět, a švagrovka mi jej dala po svém klučíkovi, je sice 3 roky starší ale fachčí supově. Pokud by jsi věděla od koho ho máš tak bych neváhala, a chůvičky, ty se dnes dají koupit za pusu...Pá Lucka a Bea

lehna
22. dub 2009

ahoj holky,
jen v rychlosti vás zdravíme. není času,zrovna se klučina porbudil a tak jdu jen reagovat na ten monitor dechu.
Luci: my nový nemáme, je starý asi 4 roky a fachčí úplně normálně. ze začátku sice trochu zlobil, no asi 3x začal ječet,že Štěpi nedýchá,ale bylo to v pohodě. ono to někdy tak dělá i u nových. no,takže bych se toho nebála,my máme zkušenost dobrou 😉 . jo a kupovala jsem ho přes mimibazar

a MAky: pěnu do koupele máme,takže se Štěpi koupe v pěně, však vidíš na fotkách 😀

luckamb
autor
22. dub 2009

Ahoj Berušky,
jdu vás pozdravit a zeptat se jak se máte.
¨Já mám teď zrovna antibiotika, ale je mi fajn.
No a co vy?

lehna
22. dub 2009

ahoj Lucimb, copak beruško? nemocná??? tak se brzy vyleč 😉

petis
22. dub 2009

Ahojky,

my monitor máme, kupovali jsme ho nový a máme Angelcare, je i s chůvičkama.
Já používám chůvičky až teď, když dávám malou dospávat po prochajdě venku.
A jestli koupit nový nebo starší, to záleží asi na každém, jak může dělat neplechu nový výrobek tak i starší ... jen u toho nového se dá uplatnit reklamace, to je asi jediná výhoda.

A v pěně nekoupeme.
Já koupu každý den a střídáme to - jeden den koupeme jen v čisté vodě a druhý den používáme gel na mytí Bübchen, který kápnem do vody 😉 To asi taky záleží, co bude chtít kdo používat 😉

lehna
22. dub 2009

ahoj Peti,
tak jsem šla schválně kouknout do koupelny co tam vlastně Štěpánkovi dáváme😀. máme taky Bubchen, od bratrance manželka dělá pro ně reprezentantku,takže jsme dostali mega balení Baby Bad- takže pěna do koupele🙂.taky dáváme maličko,ale občas to taťkovi ujede😀,pak malého samozřejmě spláchnem čistou vodou 😉

petis
22. dub 2009

Ahojík Leni,
tak my už malou nesplachujeme, snad to děláme dobře, jen kápneme do vaničky a omýváme.
Krásně voní, co?
Já mám od Bübchenu i zimní krém, ten taky suprově voní 😎

lehna
22. dub 2009

no my ho splachujem jen když máme hodně té pěny,jinak taky ne🙂. já mám od bubchenu skoro všechno. i na dupku krém, mlíčko,zásyp(ten jsem ale ještě nepoužila), mi to taky všechno moc voní a vlhké ubrousky taky moc krásně voní🙂

tercie
22. dub 2009

Ahoj holky, jste tu někdo?

lehna
22. dub 2009

jéé ahoj Míšo🙂

tercie
22. dub 2009

Ahoj Leni, já nedočítala, tak nevím o čem se bavíte. Co novýho?

lehna
22. dub 2009

zrovna jsme se s Peťkou bavily o kosmetice Bubchen🙂. já ani nevím co tady nového, moc tu nejsem, něka není čas☹.
co ty? jak je? máš krásný citát v albu

ilonkaa
22. dub 2009

Ahoj holky...koukám,že jsem dorazila včas co??Terci kočko jak se vede????

lehna
22. dub 2009

no Ilu to je dost,že se taky ukážeš!! Nazdar holka🙂
ale já bohužel už jdu spát ☹ . teda holky vy mě štvete,nemůžete ti být dřív????? 🙂

ilonkaa
22. dub 2009

Leni..dřív to nestíhám holka zlatáá 😀 😀 ..tak dobrou noc..