• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Ahojky,

já se láduju čokoládou ... a pak že kila nejdou dolů a nejdou :confounded:

Holky,
držím moc a moc palce !!!

Míši,
drž se, jsi moc silná.
23. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
Kája dneska taky nemohla usnout ve svou pravidelnou hodinu a to jsem s ní byla venku i v dešti, nakonec jsem ji uspala v 11 hodinv chodbě a ona ještě chrní. teda už nechrní, už se začíná ozývat, že má hlad :wink:
23. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
máš fajn,že ti Kája spí tak dlouho. to Štěpánek tak půl hodiny a konec. a jen jednou za čas spí tak hodinu nebo hodinu a půl. :wink:
23. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
já s Kájou chodím každý den ven v 10 hodin, tak to je její spací doba - cca od té 10 do 12, jak kdy, někdy i od 11 do 13 ...
Ale odpoledne se jí moc spát nechce, v kočárku zaspí tak od 15 do 16, ale doma moc ne.
23. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
já mám angínu, ble.
Terci: zlatíčko drž se, myslím na tebe.
23. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
tak to je pech, pěkně zalez do pelíšku a odpočívej, ať bacily brzo vyženeš !!!
23. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já s ním Peti chidím taky každý den dopo. ven. na hodinu určitě, sotva přijdem domů, za 5 minut se vzbudí:slight_smile:
pa¨k po obědě si pospí půl hodiny až hodinu pak ještě na půl hodiny odpoledne. no ale veškerý čas kdy nespí musím věnovat jemu. je to záhul,ale snad brzy bude lép :slight_smile:

luci: přeji brzké uzdravení :wink:
23. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooj
23. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha Terezka se na nás mrkla:slight_smile:. jak se vede holky? :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leničko, vede se suprově, ted jsem si zasadila muškáty a pověsila je z balkonu, tak mám radost, nicolku vozí dědeček, tatínek je na rybách tak mám klídek, a co vy?
holky na všechny moc myslím, včera tu byla Ilča a já už spinkala to mě moc mrzí
a tercie když jsem si četla co jsi napsala u tebe v albíčku, úplně se mi uvnitř něco sevřelo a ukápla slza, nevím kdybych neměla nicolku tak by mě to třeba tak nesebralo, to bych si tu ale s vámi asi nepslala a měla bych jiné starosti, ale takhle jsme tu všechny na jedné lodi a tak s tebou moc cíítím a obdivuju tě, jak si statečná a jak si se rozhodla a přeji ti v těchto dnech moc síly. Já bych se rozhodla určitě stejně jako ty a myslím že takhle by se asi rozhodla každá rozumná holka.
Všechny vás moc zdravím
23. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Exim ahoj, holky mě mrzí že vás rozesmutňuju svýma blbýma zkušenostma, když byste měly být kvůli vašim zlatíčkům v pohodě, ale musela jsem to někde ventilovat, tak aspoň v albu, jsou to věci, pocity a emoce se kterýma jsem se doma svěřit nemohla, a nechat si to sama pro sebe nešlo, muselo to ze mě ven... teprve příští týden jdu na reiki, moje zlatá, teď po letech co k ní chodím už přítelkyně, mě snad trošku pomůže, aby se mi ulevilo a mohla jsem aspoň spát aniž bych si to vyčítala a připomínala, a aby už to tolik nebolelo, i když zapomenout se nedá... A tolik podpory a útěchy co se mi od vás dostalo, vážím si toho ani nevíte jak, moc mi to pomáhá!! Díky Vám :dizzy_face:
Je noc, manža je pryč, naši šli spát, sedím tu sama tak to na mě zas padá...
23. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,

ty jsi naše holka zlatá,a od toho tu jsme všechny aby jsme se podržely navzájem,aspon já si to myslím že to tak je.Vůbec si nedělej s ničím hlavu.Klidně se svěř s čím potřebuješ,nemůžeš nic dusit v sobě,jen aby to v tobě leželo,že nechceš nikoho trápit.Jsme tu od toho aby jsme se poslouchaĺy a pomohly si.
24. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišičko to tě vůbec nemusí mrzet, je moc dobře že se snažíš to ze sebe dostat ven a nedusit svoje pocity v sobě a hlavně si nesmíš nic vyčítat a musíš věřit že takhle bude všem líp a rozhodně si udělala to nejlepší co si mohla :wink: máme tě tu všichni moc rádi a jsme s tebou i když takhle na dálku
holky dostala jsem nápad strašně moc ráda bych se s vámi sešla co takhle něco naplánovat, popřemýšlejte o tom a zkuste pouvažovat kdy a kde
pokud je tu někdo kdo by o to měl zájem tak napiště odkud jste a já si udělám takovej průzkum a zkusím najít místo všem nejbližší a uvidíme co z toho vyjde
co vy na tooooooooooooooooooooooooooooooooooo?
24. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj exi-no tak já bych pro sraz byla na 100%,ale co počkat,až odrodíme a vzít i dětičky :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný na vás ještě počkáme tak já bych to viděla asi tak na prázdniny vid? když už jsme to vydrželi tak dlouho tak počkáme i na vás amelko
24. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejen na mě,Lucka a Maky taky budou rodit,ne jenom já. :grinning:
24. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyt jsem napsala na vás :grinning:
24. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha :grinning:

Tak si založíme diskuzi na srazících,vymyslíme datum a uvidí se. :wink:
24. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne holky moje :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, vy plánujete sraz? Tak moc ráda bych vás poznala a pokecala s váma... :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maky další se hlásí super už jsme 3 a když se ještě někdo přidá bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic:slight_smile:
24. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě napadlo sejít se třeba někde v zoo :grinning: ale těch zologických zas tolik není, co? Abysme se mohli slízt skoro z celé republiky...

Ty jsi odkud Teri? Kutná Hora? Něco se mi asi plete.

Jinak mě dneska dr. poslala do rizikové těhu poradny do Brna na Obilňák, jedu v pondělí po obědě, možná si mě tam převezmou a budu rodit tam. Jaterní testy mám i 3x vyšší!! Jinak ale ok. Dneska jsem se snad poprvé se svou gyndařkou nasmála, až mě z toho musela skoro křísit :grinning: Dostala jsem z ní záchvat kašle.
24. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zase jsem 2kg shodila. Ta jen kroutila hlavou.

Holky, dneska jdu koupit něco pro kámoščinu holčičku, která se narodila v úterý a jdu si objednat novou záclonu do obýváku, konečně!!
24. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo zoo mě taky napadla tak uvídíme kdo se nahlásí a co vyjde tak nejblíž všem, jojo já jsem od Kutné Hory ale za váma dojedu kamkoliv takže v pohodě:slight_smile:
24. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maky,

tak my dvě to k sobě máme asi nejblíž.Aspon do Brna,co?Budeš to mít lepší v rizikovce,aspon budeš pod dohledem,mě to břicho bolí pořád,snad malý bude ok.
24. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, pěkně nabalit kočárky, miminka, papání a hurá na výlet :grinning:

Dneska jsem se konečně trochu vyspala, kašel po slivovicovém zábalu trochu povolil...huráááááá :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se nevyspala zase vůbec,od sedmé od rána,lítám po bytě a něco tady kutím.
24. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Am, tebe bolí břicho? Z čeho prosím tě mamino? Tak odpočívej, ne?
24. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky,tvrdne mi.
24. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to mně taky, ale dr. toto nijak neřeší.
24. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek