• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Holky no ne, to je super, Jiti a Míšo moc veliká gratulace :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc díky :dizzy_face:
Míšo, napadlo mě konečně uspořádat naše setkání ve Varech, až pojedem na chalupu :wink: samozřejmě když budeš mít čas a chuť..
29. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti klidně, já mám teď času mooooooře :slight_smile: Tak se ozvi až pojedete, ráda tě uvidím :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám koukám a nestačím se divit sněhurky :dizzy_face: jen trochu ted neszíhám s Vámi diskutovat, manža má v oráci frmol a ty tři dětičky mi dávají trochu dost zabrat. Manža chodí domů kolem půlnoci, a už v šest ráno je pryč,aler až to skončí budu zase na MK častěji a všem to vynahradíme
29. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Míše moc gratuluji a v klidu jí vyřid,že ta bolest tak za 2 až 3 dny přejde..ještě tedko si na to pamatuju!!Ale stálo to za to!!!
29. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucásku neva, my na tebe tady počkáme :slight_smile: Teď tě potřebujou prckové víc:slight_smile:
30. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žjůva,
Ilon,
krásné fotečky Maxíka :slight_smile:

Jak se máte, berušky?
U nás je dnes krásně, byly jsme s Kájulí na prochajdě v našem obvyklém čase od 10 hodin a ještě dospává.
Chci dneska přemluvit taťku, abychom něco nafotili venku, když je táááááák hezky :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ženy,

tak po řadě:

gratulace Míše k Simonce/těším se na fotky/. :dizzy_face:
Petis-Karolínka je čímdál hezčí
Terci-všimla jsem si že nám utíkáš za vlaštovkama :grinning:
30. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Am jojo, vlaštovky táhnou :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Amel :slight_smile: :slight_smile:
Zrovna jsem dojedla borůvkové knedlíky. Snad tím malou nazatvrdím !!!
30. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé petis, borůvkový bych si taky dala... já jsem dneska jenom o čajíku, měla jsem divokou noc...
Včera jsem večer seděla u pc a koukala na nějaký nabídky práce, a asi jsem si skřípla nerv v zádech nebo co, začalo mě strašně bolet mezi lopatkama, ale tak nějak normálně, dalo se to. V noci mě začql k tomu tlačit žaludek, a k ránu se to vystupňovalo takovým způsobem, že jsem div nelezla po zdi. Tak jsem si vzala ibalgin, a zkusila spát. Za chvíli ale vstával manža do práce, a já už nevydržela ani ležet, žaludek jako by mi měl prasknout, nemohla jsem ležet, sedět, nic. Zkoušela jsem jestli nebudu zvracet, ale žaludek byl prázdnej... manž musel odjet, a já nemohla ležet, tak jsem si sedla v obýváku do křesla, a nakonec jsem tam usnula v poloze-padá letadlo - hlavu na kolenou, podepřenou polštářem, přesvědčená že jak padne rozumná hodina, vyrazím k doktoru.
Holky a já se vzbudila a nic...naprosto NIC mi není, nic mě nebolí, jako by to byla noční můra, jsem z toho úplně tumpachová co to mohlo bejte
30. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to muselo být nepříjemné.
Nebyla to nějaká kolika nebo něco podobného? To mívá takový rychlý průběh a pak je klid.
Hlavně že je ti už dobře !!!
30. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, spíš asi skříplej zádovej nerv, záda mě bolely přesně v místě co je žaludek...a jak jsem seděla přes hodinu v tom předklonu, tak se to asi srovnalo, jinak si to vysvětlit neumím... :sunglasses:
30. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda baby jedny, vy už jste se preventivně někam zašily, aby vás večer nevyšťourali, co? Asi teda taky půjdu vyhledat úkryt :grinning:
30. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem :wink:
Manžel šel na pivko a já sedím s černým pivem v ruce u Ordinace :sunglasses:
30. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máme po prodlouženém víkendu???? :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moooooooc gratuluji Mise.Ottovce k Simonce,taková malá prďolka se narodila:slight_smile:.ať vám roste jako z vody a máte z ní jen radost:slight_smile:

My byli na prodlouženém víkendu na chalupě v Náměšti na Hané, malý byl super, byl hodňoučký, spinkal jako doma, takže ně něho změna prostředí vůbec nepůsobila:slight_smile:

Jinak se máme moc dobře, akorát na ten net není čas, tím,že mám PC na druhé straně baráku, než leží třeba Štěpi,tak tu vůbec nejsem. ale mám zažádáno u manžela a bráchy o noťas,abych byla ve spojení,tak snad do konce roku bude :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak Míša s malou by měly jít zítra domů, tak pak slíbila fotečky. Prý je malá moc hodná.
4. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj :slight_smile: to je dobře, už se těším na fotečky :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je pořád? Nějak se tu teď hrozně málo potkáváme...každá chodí jindy :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Míšo, já tu skoro denně nakukuju a nikdo tu neni..jak sem doma,tak se nudimmm :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti no jo, vlastně mě to nedošlo že jsi na PN... to jsme dvě, jnže jak nemám vlastní PC tak je to na prd... a dneska jsem dopo byla na kineziologii a teď jsem se vrátila, a za chvíli čekám, že mě odtud vyžene neteř jak přijde ze školy :angry:
5. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmíš se dát, měla by se učit a ne sedět u PC :sunglasses:
já se o noťase hádám jedině s manželem a to večer, když přijde z práce a chce mi ho vzít, že prý tu sedím celý den :grinning:
a co ti řekli na kineziologii???
5. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já to psala na vlaštovky tak já to zkopnu, neva? :slight_smile:
Taky bych měla mít už příští měsíc svůj noťas, když to dobře dopadne, akorát musím vyřešit připojení, koukala jsem na to USB od vodafonu ale musím zjistit jestli to půjde u nás. Přes pevnou bohužel, tak nějakou alternativu no...

a ta kinezio:
5. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím po kineziologii, měla jsem z toho strach, ale úplně v pohodě, sice jsem si pobrečela, ale byla to takový úlevný...v podstatě jsme nemusely řešit nic z minulých životů a tak, protože to už jsme všechno odblokovaly po prvním potratu, v tomhle směru bylo všechno v pořádku, šlo jen o to, abych si nedávala vinu za to co se stalo, v podstatě to nebyla moje volba, ale volba miminka, že se nenarodí, - vybrala si nás, protože věděla, že to zvládneme - jen ta dušička potřebovala tuhle zkušenost na světě, a my asi taky, zřejmě abychom si víc vážili jeden druhýho, já potřebovala pocítit v manželovi podporu, protože jsme měli v minulosti krizi kvůli jeho nevěře, potřebovala jsem vědět, že je to správně, že jsme spolu zůstali... a abych znovu dokázala otevřít srdce, který jsem uzavřela před bolestí a veškerý negativní pocity jsem dokázala přetransformovat na lásku... Maličkou jsem předala andílkům, a ostatním dušičkám, aby ji opatrovaly... A hlavně abych se nebála otěhotnět znovu... Uf. Teď už snad bude jenom dobře. Pro nás všechny
5. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si dát kávu a před pátou jedu na sbor, tak berušky sněhurky zas zítra, a Jiti ty se moc opatruj!!!!! :wink:
5. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to je dobře, že to proběhlo v pořádku, člověk se z toho potřebuje vypovídat a vybrečet, teď už to bude jen lepší a lepší!
Až budeš mít noťase,tak to bude super, zkus se podívat na připojení od T-mobile, je to to samí jako od Vodafonu přes USB, chce to porovnat ceny a hlavně abys měla doma signál :wink:
5. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Terci,
krásná slova :slight_smile:

Míšo Ottovko,
zkoukla jsem fotečky, malá Simonka je nádherná, je to takový drobeček malý. Opravdu moc krásná slečna, ještě jednou moc gratuluju !!!
5. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po týdnu vás všechny zdravím...jak se vám vede? Máte se fajn? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo: Simonka je krásná, ještě jednou moc gratuluju.
6. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek