Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
13. kvě 2009

luci,tak to jo 🙂
a co jinak, jak je???

puckalucka
13. kvě 2009

Maky u každého je to jiný, nedělej si z toho hlavu 🙂 . Hlavně ať už se na Tebe nic nenabalí a to, co už máš ať se lepší. Hoď do alba fotečku výrobku a fotku malého, ať se můžeme taky pokochat, prosím.
Petis, stejně jste dobrý, že jste tak dlouho vydrželi jen na kojení, já jsem zvědavá na nás. Zoubky už by to u Káji, ale mohli být, co. Líbí se mi moc ta nová fotečka v postýlce, úžasně se ten Váš prcek směje a vanička jí je teda drobetko těsnější 😀 , je to už hold velká holka. Dvacátého bude Kája"oficiálně"holčičkou, jo 🙂.
Luci ahooojky, Tobě nestačí jedna angína 😀 .

tercie
13. kvě 2009

Ahoj holky, teď ani nevím, na kterej příspěvek reagovat dřív 🙂
Dneska jdu na pohovor kvůli práci, ale nějak nevím, necítím se ještě někde on nuly začínat, poznávat nový lidi a že jich bude spousta, a stres z nový práce... uvidím. Vybrali si mě sami a sami zkontaktovali a pozvali, tak za zkoušku nic nedám, žejo. Třeba mě to zrovna nadchne. Tak na mě myslete, já vám odpo přijdu napsat jaký to bylo.
A na zítra mám už návštěvu u svýho gyn, sice mám šestinedělí až do 24.5 ale objednal mě už teď, tak jsem zvědavá, co mi řekne a kdy povolí snažení, chtěla bych co nejdřív, protože se fyzicky cítím úplně v pořádku, a snad na drobka nebudem čekat tak dlouho jako minule... no nebudu předbíhat, uvidíme...
Tak opatrujte mimísky a pupíky, já se ozvu. Papa 🙂

petis
13. kvě 2009

Ahojky,

Luci,
jejda, tak jedna nemoc ti byla málo ☹ Snad už teď budeš fit a plna síly !!! Hlavně to ještě moc nepřenáhěj.

Puci,
kojení nevzdávám, akorát večer po koupání dostane malá lahvičku se sunarem, jinak stále jedu "z vlastních zásob". Jsem za to ráda a ráda bych vydržela aspoň do půl ročku Káji, uvidíme. Každopádně se za týden zeptám doktorky, co to může být, ať mi ji převáží atd. ... Prý se mění i energetická hodnota mlíčka, tak možná je tomu tak u mě a Kája jak se teď pořád otáčí, tak jí už možná tak nezasytí, jak tomu bylo doposud. No uvidíme.
Je to opravdu velký smíšek kulíšek, teď je pořád na bříšku, má z toho prču 😉 A je fakt strašně velká a dlouhá 😵

Míšo,
držím moc palečky, uvidíš, třeba se ti tam zalíbí. A hlavně jak píšeš, tak za zkoušku nic nedáš 😉
A taky ještě víc držím na kontrolu u gynekologa, ať je vše OK a můžete se snažit.

puckalucka
13. kvě 2009

Míšo, tak to je super a když si Tě sami zkontaktovali, tak bych se toho vůbec nebála. A prý, že není práce, Tebe do ní přímo nahání 😀 . Ke gyn. držím palečky!!!
Petis, taky mám plán 😀 😀 kojit tak do půl roku, ale když vidím, jak to většině nejde, tak se nad tím plánem jen směju, ale hlavně když bude prcek spokojený. Kájula je už pořádná holka a navíc čilá, už to není jen ležení a tak tu energii asi spaluje rychleji, stejně jste to ale vydrželi dlouho 😉 . Doufám, že bude naše mimi taky smíšek, já mám věčně dobrou náladu, tak snad bude po mě, ale při mým štěstí bude bručoun a náladový po Láďovi 😀 .

tercie
13. kvě 2009

Peti díky, já tam ale nepůjdu, jsem se rozhodla, protože jsem se zmínila před švagrovou, a ta mi říkala, ať tam vůbec nechodím, že budu nešťastná, kolik prej už měla v kadeřnictví lidí, co jí o tom říkali, že tam dělali a bylo top strašný... jde totiž o pojišťovnu Aviva...první věc na co jsem se paní ptala, jestli budu muset sama shánět klienty, prý ne, prý na to mají nmarketingový tahy, ale švagrový ti lidi prej říkali, že měli na měsíc plán, kolik lidí sehnat a když je nesehnali tak jim strhávali z platu a tak... na něco podobnýho teda v mým stavu nemám nervy ani náhodou, voplala jsem i mý mamce, taky mi řekla ať tam nechodím.

Luci ty se koukej šetřit, do mě taky rvali v nemocnici antibiotika, a jak mi je přestali dávat, pochytala jsem snad všechno co letělo kolem mě... 3 neděle už mám rýmu a nemůžu se jí zbavit, teď mi to sedlo dolů, že mám i kašel a včera jsem přišla o hlas, kdybyste mě slyšely jak skřehotám, tak se umlátíte smíchy 😀

puckalucka
13. kvě 2009

Aha, tak do toho bych Míšo taky nešla 😒 .

tercie
13. kvě 2009

Puci taky o nich něco víš: Mě to bylo hned divný, když mě kontaktovali sami, to se mi ještě nestalo.... mám životopis na práce.cz

puckalucka
13. kvě 2009

Žádné zkušenosti s nima naštěstí nemám, ale dělat bych takovou práci nechtěla-někomu něco nutit, není nic pro mě 😒 . A i když to vezmu z té druhé strany, tak nemám ráda, když někdo takový příjde za mnou...
Já jsem si před pár lety dala životopis na pracovní úřad a nabízeli mi práci u Sazky, ale bylo to vedení nějakého týmu a na to jsem se taky necítila a tak jsem to vzdala i když jsem jim podle požadavků vyhovovala 🙂 . Jsem srábek 🙂 .

tercie
13. kvě 2009

No já tenhle přístup právě talky nesnáším, a to z obou stran, přesně jako ty. Už jsem tam napsala, že nepřijdu a oni mi odpověděli, že se ozvou v příštích dnech 😀 Nezmaři co? 😀

puckalucka
13. kvě 2009

Vykopneš je dveřma a vrátí se oknem 😀

jitie
13. kvě 2009

ahoj holky 🙂

míšo, na to bych taky neměla, zkusila sem si to jednou a to jen na brigádu a naháněla sem lidi v krámu,aby mi vyplnili dotazník a byla to hrůza, už nikdy víc, na tohle taky nemám někoho otravovat a hlavně i mě to vadí, když mě někdo otravuje a nejvíc ty telefonní dotazníky, máte čas - nemám - ale to je jen na minutku - prostě nemám nashle a stejně jsou neodbytní 😀
držím palce,aby KO dopadla dobře!!!

jitie
13. kvě 2009

peti, ty jo, toto letí Kájince už zachvíli bude půl roku a koukala jsem na fotky, je nádherná 😵

tercie
13. kvě 2009

No fakt, už jim telefon brát nebudu. To radši budu bez peněz jen na PN a budu si v klidu čekat na těhulení, než tohle 😀
Jiti a jak je? Tejdny pěkně přibejvají 😉

jitie
13. kvě 2009

terci, ona se určitě nějaká práce najde, ale já si stejně myslim, že do ní nepůjdeš, protože co nejdřív otěhotníš!!!! 😵
jinak, já se mám fajn, občas se doma pěkně nudím, všichni v práci, v okolí nikdo s kým bych mohla kecat,tak si lezu na nervy...vadí mi každá blbost, že manža támhle pohodil tričko, špatně zavřel šuplík, poprskal zrcadlo...no hrůza 😀

tercie
13. kvě 2009

tak dej vedít když se budeš nudit, já taky kolikrát na pc nejdu páč nevim jestli tu někdo bude... můžem si lézt na nervy spolu 😀
jiti kéž by to přišlo do těch tří měsíců... a ne 8 jak minule, to už jsem ztrácela zas nervy, jestli se něco nestalo a jestli to půjde. Jenom přemejšlím, jestli mám zas začít měřit BT, nebo to mám nechat bejt... co ty, ty jsi něco dělala, krom snažení? 😉

jitie
13. kvě 2009

já jsem teď BT vůbec neměřila, vlastně sem nedělala vůbec nic,ani nejedla vitamíny..ten měsíc, co se to povedlo jsme se snažili max 3x, když jsem přijela z Egypta tak 2x a pak už jen jednou a konec..takže to byl odbitej měsíc,ale vyšlo to 😀
já tu oxiduju skoro každý den, vždycky juknu jestli někdo píše a když ne, tak čučim jinam, ale pořád sem on-line 😀

tercie
13. kvě 2009

ale na ajsko už nějak nechodíš? Nevídám tě tam...

No hele v měsíci kdy já jsem otěhotněla, tak jsme se snažili pouze a jenom 2x 😀 ale zas to jsem měřila BT tak jsem věděla že jsme se trefili...tenkrát jsem ti i ráno psala, pamatuješ, a ptala se jestli to může bejt ovu a pak jsem vlítla na manžu 😀

jitie
13. kvě 2009

jj, to si pamatuju 😀 já na to měření vždycky ráno zapoměla, měla sem teploměr připravený,ale skleróza byla rychlejší 😀
na ajsko už moc ne, nějak mě to tam netáhne, ale zase začnu 😉 u nás teď frčí facebook 😀

tercie
13. kvě 2009

tak na facebook jsem ještě ani nekoukla, tak vůbec nevím, o čem je řeč 😀 ale třeba se tam někdy podívám 😉 Já furt ajsko postaru 🙂
Jiti jdu si udělat něco k jídlu, tak zatím pá 🙂

jitie
13. kvě 2009

jéé,já byla na zahrádce.. 🙂 míšo,určitě se koukni, na facebooku je to fajn

lehna
13. kvě 2009

ahoj holky,
všem gratuluji k úspěšným kontorlám. jste šikuly🙂.mám z vás radost🙂

U nás je teďka přes den živo, Štěpi málo spí, pořád mrčí, furt se chce nosit, chovat,blbnout a já už z něho nemůžu☹. se docela pronese těch jeho 6,5kg. ale snad se to brzy spraví a bude líp🙂. možná ho začínají pobolívat dásnička,nebo já nevím, pořád cpe ručičky do pusiny, i ty moje,když je má na dosah, hračky si tam ještě pořádně neumí dát,tak nevím.0

Puci- tak fajn,že sis to pojistila i jinde, já ti ještě vrychlosti napíšu co jsme teda v té porodce měla.
2 kojo košile, dvě kojo podprdy, ponožky, porodnické majtky, na každý den jedny. vložky 2 balíky, ale pak mi ještě manža i mamka dokupovali asi 3. doma už jsem používala normální vložky co jsou na noc. pak tampony do podprdy, šampon, sprcháč, ručníky dva, pak mi donesl manža čisté, když jsme tam byla tak dlouho, nabíječku na mobil, bepanten, gumičku do vlasů,pasta, kartáček na zuby, toaleťák, něco na čtení. to je asi vše. jo a župan. pro malého akorát balík plínek a 2 bavlněné plínečky pod hlavičku.

maky82
14. kvě 2009

zdravím vás holky 🙂

maky82
14. kvě 2009

Včerejší kontrola dopadla dobře, jaterní testy jsou lepší, i když svědění je horší, od příštího týdne chodím na monitor a rodit budu v Brně na Obilňáku snad klasicky, malej je údajně hlavou dolů. Kabelu mám z větší části už sbalenou, ještě ale musím smontovat postýlku. Manžel ji snad odpoledne vytáhne.

Holky, jak velký plíny jste měly do porodky? Já mám pampers sleep and play a doufám, že mi postačí 3-6kg, snad nebudu potřebovat menší 🙂

strouzek
14. kvě 2009

ahoj holkyy jdu na vás po dlouhé době mrknout a nahlásit dobrý zprávy, včera na štítce mě dr. potěšil, krev je jak miminko, hormony v úžasný normě, teď už mám jen s radostí plodit, už by to nemělo vadit při otěhu ani by neměl hrozit potrat tak mě to hrozně nakoplo donovýho snažení

maky to je dobře že je to lepší , už jen chvíli a bude malej venku tak pak bude líp uvidíš 😵 domontuj postýlku a hotovo, lež a odpočívej 😉

martek
14. kvě 2009

martek hlasi, ze v utery odjizdi na tyden relaxovat (=opijet se) do Provence 😎 😀
ale bez manzela, jen s tatinkem 😀 😀 😀
tak zdarec! 😝

tercie
14. kvě 2009

Holky já dneska jen v rychlosti, protože za chvíli vyrážíme k našim. Kontrola dopadla v pořádkku, jsem v pohodě a nic nebrání novým pokusům, dokonce mě chtěl dr. už poslat do práce, když jsem mu řekla, že jaksi zatím nemám kam, tak mě nechal ještě 3 týdny doma. Takže budu muset asi něco podniknout. No a jak jsem přišla od něj domů, tak koukám, a ona si to mrcha první přihasila 🙂 Takže hlásím 1DC...

lehna
14. kvě 2009

ahoj holky,
tak to jsou dneska samé dobré zprávičky🙂. mám velikou radost 🙂

Maky-já měla do porodky balík plínek pampers ty žluté 2-5kg a byly úplně akorát, ještě jsme je používali tak 14 dní doma, ty 3-6kg měl dobré až tak někdy v měsíci 🙂

maky82
14. kvě 2009

Gratuluju holky k dobrým zprávám, mám z vás všech radost 😉

Taky si Leni říkám, jestli radši nekoupím ty menší. Nevím proč, ale přijde mi, že je mimčo malý. No a jak ti malí pořád kadí...aby mu to nevytíkalo bokem 😀

maky82
14. kvě 2009

Včera jsme se ještě s manželem bavili o jménech, brala bych i toho jeho Matyáše, ale že prý chce Adama. A dneska jsme se zas rafli kvůli penězům, on je hroznej škrťa, chtěl by mít pořád všechno na kontě a nic neutratit. Dneska jsem si ještě musela vyzvednout vitamíny na ta játra (3balení, doktor to do mě hrne pod tlakem! 😀 ) a jakýsi čípky na zánět.

Holky, vy jste žádná nepoužívala pro mimča látkový plínky? Já jich mám teda 20vypraných, naše dětská dr.je doporučovala (před 4rokama, když se narodil Šimon). Tak uvidím, co mi řekne teď.

Taky je u vás tak hnusně?