Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
27. kvě 2009

Peti, fakt ti to dr. říkal? Jeden den nic a pak se to rozjelo? Tos mě docela uklidnila.

Holky, my jsme s Am hrozné, že? Ještě ani nepřenášíme a už to chceme mít za sebou 😀

Jinak tedy má dnešní kontrola dopadla...no dobře no...když se to tak vezme 😀 Jistý pokrok od minula je, ale k porodu to nevypadá!! 😠 Monitor ok, tlak trochu vyšší, plodovky dost, placentu mám kdesi nahoře...no ale co mě trochu děsí je váha malýho...dr.říkal, že asi 3500g!!! Kdybych měla vydržet do termínu a malej by přibral podle tabulek 200g za týden, tak bych měla rodit skoro 4kilový děcko. Já se svou výškou 163cm...no nevím nevím teda. I když u Šimona při měření pánve mi moje gyndařka říkala, že by 4kilový děcko mělo projít. Necháme se překvapit. KO zase za týden ve středu. Nic mi zatím není, jen břicho sem tam pobolívá. A malej se hodně šponuje.

petis
27. kvě 2009

Ahojky,

Maky,
jj, já byla 19.12. na KO u svého Dr., ten mě prohmátnul a říkal, že čípek je mírně zkrácený, ale jen mírně (týden před tím jsem měla 3cm) a že to k porodu nevypadá. Ale říkal, že tomu pomůže a udělal mi Hamiltona, to bolelo, au au. Pak mě poslal do porodky na kontrolní monitor, protože na tom u něj se malá nehýbala a tam mě taky viděl další Dr. a říkal, že mám v pondělí přijít na KO (byl pátek). No a o půlnoci už jsem tam byla na příjmu a v sobotu byla malá na světě.
Takže fakt nezáleží, jestli máš či nemáš celý čípak a jsi nebo nejsi otevřená. Já byla zavřená, s čípkem a šlo to 😉 Kamarádka, co rodila v říjmu, byla bez čípku 2 týdny, otevřená na 2 cm a přenášela. Takže je to fakt individuální 😉
Že bys mě překonala s velikostí miminka?? Zatím s Karolínkou vedeme v tabulce 😀

Jitu,
gratuluju ke kontrole !! A Nt bude v pořádku, uvidíš !!!
Jéé, tak to už se taky těšíme !! Snad se ti bude ten balíček aspoň trochu líbit.

Amel,
byli jste u toho Dr.? Co ti řekl?

Ahoj Luci,
jak je??

kacenka25
28. kvě 2009

Ahojky holky,

Maky, mě taky říkal dr. abych už nejedla vitamíny, že bude dítě hodně velký (asi 6 týdnů před TP) a nakonec se narodil 3220 g 😀 Neodhadnou to, i když mají takové skvělé a moderní přístroje.....

Já měla čípek zkrácený od 27tt a 4cm díru už pár dní před porodem a taky jsem to dotáhla na 39+6 😉 . Je to individuální, každý případ je asi jiný. Přesně jak říká Petis, ona byla pravý opak mě a taky porodila. Na tom fakt nezáleží. Ale když to zjistí dr. nechá tě hned ležet nebo pošupajdí do nemocnice, je to riziko no. Ale miminka máme jak Petis tak já 🙂 .

Taky jsem se těšila, už abych ten porod měla za sebou 😀 😀 😀 Těšila jsem se na Kubíčka a chtěla na Vánoce už být doma. Hlavně když mi pořád pan doktor říkal, že to bude brzo. Nakonec to Maky tak uteklo! Ani jsem se nenadála a už byl Kuba u nás na světě.

To jsem zvědavá, holky, moc se těším na mimi. Budu sem jukat jo? 😉

luckamb
autor
28. kvě 2009

Kačenko a jak tobě se vede?
Jinak u mě holky všechno při starém. Nejnovější info je, že se mi rozjíždí mrcha 😀 Ale tak čekal snad někdo něco jiného?! 😀

maky82
28. kvě 2009

Ahoj holky, tak se stále nic neděje. I když mě dneska trochu pobolívalo břicho. Zítra malýho odveze manžel do školky a já se vrhnu na úklid baráku, takže třeba to víkend jistí!! Budu vysávat a umývat všude země. Je to tu hrozný.

Peti, s tou váhou nevím, nebývá to asi vždy přesný, ale děsím se, kam až to poroste. A asi mi po hodně malých částech odchází hlenová zátka. Vždycky tak po 3dnech, jestli je to vůbec možný.

jitie
28. kvě 2009

ahoj holky 🙂
Péťo, balíček mi dnes přišel, jsou to nádherný věci, moc děkuju 😵 😵 zítra zaběhnu na poštu a posílám svůj 😉

maky, tak pořád nic????

maky82
28. kvě 2009

Ne Jitie, stále nic. Vždycky 1den mám posly a pak je 3dny klid. Když teda nepočítám to stálý tvrdnutí břicha.

Utíkám ležet a odpočívat k Ordinaci, mějte se hezky a pa zítra.

maky82
29. kvě 2009

Ahoooj holky, taky je u vás tak šíleně!!!???

jitie
29. kvě 2009

ahoj maky, u nás hnusně, sice teď neprší,ale fouká hroznej vítr 🙄

petis
29. kvě 2009

Ahoj holky,

Jé, fakt se ti to líbí, Jitu? Tak to jsem ráda ... Jsem se bála, abys neřekla, že ti posílám nějaký šunt. 😕 😅

U nás je pěkně hnusně, lije jak z konve, tak sedíme doma.

Ale včera jsme byli na výletě na Slovensku za taťkou v lázních a bylo moc fajně !!

maky82
29. kvě 2009

Tady jsou přháňky...je to ale šílený počasí na květen...jsem zvědavá, kdy se nám ohřeje voda v bazénu 🙂

amelie001
29. kvě 2009

Ahoj holky,

u nás prší a je zima,takže taky nic moc.My jsme včera byli s manžou v aquaparku a pak na chirurgii.

maky82
29. kvě 2009

Am, on je trdlo, co prosím tě dělal?

jitie
29. kvě 2009

peti, jsou to opravdu nádherný věci 😵
na květen je fakt pěkná zima 😝

am, co vyváděl???? 😲

amelie001
29. kvě 2009

Urval si celý nehet,o světlo v bazénu.Nechtěla jsem to psát,abych vám nekazila chutě k obědu.Bylo mi ho líto.

tercie
29. kvě 2009

Tak já hledám tradičně na naší oblíbené třetí straně, a vy jste mě pěkně převezly 😀 Ahooooj 😉

tercie
29. kvě 2009

Hlásím, že u nás he taky hnus fialovej, prší, do toho svítilo slunce, taky byla i duha, ale už je zas zataženo a černo. Já jedu na víkend k rodičům, tak se těším, protože mám naplánovaný akce, bude srazík s holkama ze školy, pak oslava narozenin jedný spolužačky ze základky no a ještě k tomu jsou koňský závody, pořádá oddíl kde jsem jezdila, tak se půjdu pokochat kobylkama, jen to počasí mě štve, jestli to má propršet, tak z toho bude prdlajz...
Amel manža je umělec 🙂 ať se mu to brzo zahojí 😉
Maky klid, ještě máš + -3 týdny čas 🙂

tercie
30. kvě 2009

Ahoj sněhurky, Nemůžu spát tak píšu v tuto pro mě v neobvyklou hodinu 🙂 Jsem u našich, manža už dááávno někde v dáli spí a já tu čumákuu do tmy a poslouchám jak začínají zpívat ptáci 🙂a říkám si, že bych měla jít už taky do hajan 🙂 Tak nakouknu ráno, kdo tu bude dřív, než já 😀 Dobrou noc!!!!

tercie
30. kvě 2009

Teda co já jsem tu v noci žvanila|, 😀 M jsme totiž s taťkou vyžahli dva litříky červenýho 😀 Ale pššššš, nikomu to neříkejte 😅

jitie
30. kvě 2009

terci 😀 😀 😀
alkohol dělá divy 😀

sluninka
30. kvě 2009

ahojte holky..tak jsem se přišla omrknout jestli už není nějaký nový mimí 😵

moooc držíme s Naty palečky a ať to máte už brzy za sebou, hlavně žádný přenášení, to je teprve záhul na mozek, to mi věřte - mých 10dní mluví za vše 😖 😀

amelie001
1. čer 2009

Zdravím vás holky,
u nás nic nového.Nerodíme,uvidíme co zítřejší kontrola.Přenášet 100% nebudu,jediná moje útěcha.Takže pokud si to Dan nerozmyslí,jde ven 10.6. nebo tak nějak říkala doktorka že nejpozději.

sluni-Natálka je čímdál větší kočka,budeš to muset odhánět....ty nápadníky... 🙂

maky82
1. čer 2009

Ahoj Am, máš to od paní doktorky hezky naplánované 😀

maky82
2. čer 2009

Am, držím ti palečky, ať kontrola dopadne dobře a hlavně, ať se něco začne dít 😀

jitie
2. čer 2009

ahoj holky,
zatím nic???? 😕 😀 😀 dočkáte se zachvíli..to já budu čekat ještě půl roku...

petis, včera jsem odeslala balíček 🙂

lehna
2. čer 2009

ahoj těhulky🙂

taky pořád čekám na zprávy a nic. ta MAky bude nakonec asi fakt přenášet😀

JItu-však ono ti to uletí,ani nebudeš vědět jak 😉

maky82
2. čer 2009

Jitie, ty se nám budeš smát? 😀 😀

Leni, kdyby něco, tak hned píšu. Já mám kontrolu zítra o půl 10, manžel jede se mnou...nějak se poslední dobou činí chlapec jeden 😀 tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Nic mi ale není 😠

jitie
2. čer 2009

já teda budu 100% přenášet, u nás v rodině je to zvykem ,zatím nikdo nerodil před termínem a nebo v termínu, všichni přenášely 😀 takže počítám tak na Vánoce

maky82
2. čer 2009

Já teda byla přesně v termínu a švíca byla 14dní přenášená. Neboj Jity, vždyť to nemusí být pravidlo přece... 🙂

lehna
2. čer 2009

Maky- jj, určitě pisnu i po kontrole, zítr se tu asi nedostanu. to je dobře,že se manžel činí. bych mu jinak dala za uši, gyzd jeden!!! 🙂

Jitu- můžeš být vyjímka a nepřenášet 😉 ,na to ani nemysli,že u vás všichni přenášeli 😉