• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Jůů.gratulace obrovská!!!Další chlapík do party!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Přejeme Matýskovi i mamince hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky a mamince hodně mlíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,ještě jsem si vzpomněla že malej Matýsek se narodil ve stejnej den jako Kája Gott!! :grinning:
14. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc moc gratuluju Lucce k Matýskovi a přeju mu hodně štěstí a hlavně zdraví :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám ke gratulantům přeji at Matýsek dělá Lucce jen samou radost :wink:
15. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amel (kačko), pěkné video,malý je sladoučký. Jinak máme stejný konferenční stolek :grinning:
15. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Am- to video je kouzelné:slight_smile:. Daneček je moc slaďoučký a krásnoučký:slight_smile:

JInak mám fotku malého Matějíčka od Pucky,ale mi jaksik nejde připojit mobil k PC :angry: ,tak musíte vydržet do večera jak přijede z práce manžel,aby to tady dal ze svého mobilu
15. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo- Simonka je taky krásně k sežrání:slight_smile: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,

moc moc moc gratuluju Pucce k Maťuldovi, krása !! Ať je zdravoučký, roste jako z vody a rodičové z něj mají jen samou radost. A narodil se na Kájinky svátek, šikulka jeden :slight_smile:

Moc děkujeme za přáníčka k svátku, Kája posílá všem tetám hubana :slight_smile:

A musím se pochlubit, že ta naše breberka udělala strašný pokrok během 2 dní, v pondělí si sama začala sedat a od včera leze po 4 dopředu :slight_smile:

Amel,
krásné videjko, moc :slight_smile: Je těžké vložit tam video?
15. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my jsme dneska byli na měsíšní prohlídce,měříme 52 cm,vážíme 4600g.Takže pěkně rosteme.No jinak nás paní doktorka zase pichala do hlavičky,to bylo křiku,já to těžce nesu.

petis-v pohodě to tam jde vložit.Máme toho víc,budu postupně vkládat.

Jo a díky všem za pochvalu. :wink:
16. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Amél, ty videa jsou super.
16. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak Matěje od Puckylucky mámv albíčku,tak koukněte jaký je to fešák :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
Marýsek je krásný :dizzy_face:
jinak dneska bude vedro, vedro, vedro, se zavřu někam do ledničky :confounded: :grinning:
17. črc 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, opět vás po delší době zdravím :grinning: máte se? My docela dobře. Šimon je v pohodě, Adam docela taky, pořád pěkně jí a spí, i když v pondělí jsme docela s jídlem bojovali, dokonce jsme koupili i nutrilon, ale nakonec ho ani nenačali. Už se to zlepšilo a mlíka je dost :wink:

No sláva , další miminko :slight_smile: posílám Pucce velikánskou gratulaci :slight_smile: a hodně zdravíčka oběma :slight_smile: Maýsek je nádhernej, tolik vlasů :slight_smile: nám postupně začínají padat :slight_smile:

Leni, Štěpánek je kouzelnej :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pokud se nepletu, tak Lenička má dneska 30tiny. Takže všechno nej nej nej, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a splněných přání.
17. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, jinak já jsem moooooc ráda, že je takové teplo. Naprosto mi to vyhovuje :grinning:
17. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt?? Leňa má 30? Tak to se taky přidávám k velké gratulaci, přeju zdravíčko a spokojenou rodinku :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak vítej do klubu třicátnic :grinning: Přeju všechno nej nej nej!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci mě tohle počasí taky maximálně vyhovuje :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééé holky moooooooc díííííííkyyyyyyyyy:slight_smile:. jste moc hodné,že jste si vzpomněly:slight_smile:.

JInak vás mám pozdravit od Puckylucky,ještě je v porodce,možná do neděle.Matěj musí být v inkubátoru pod modrým světýlkem,aby ho neskolila žloutenka. mají totiž s Luckou neshodu krevních skupin,tak by mu ta žloutenka mohla poškodit mozeček:frowning2:. no takže musí pořád dělat nějaké výsledky. tak si taky holka užívá :unamused:

mě teda takové hice moc neberou, nejshorší je tahat před sebou kočár do kopce, to jsem pak mokrá až někde. ale pak to vychlazené pivečko, to stojí za to :grinning:
17. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,taky se opožděně připojuji k blahopřání....Hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky... :dizzy_face:
20. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky opožděně přeju všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face:
20. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky... :wink:
20. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooooooc děkuji :dizzy_face:

jsem to super oslavila s kamarádama v sobotu odpoledne. štěpi byl s námi. měli jsme to tady kousek od nás v restauraci an zahrádce. bylo fááájně:slight_smile:
a včera jsme byli s manžou v kině na Harryho:slight_smile:.naši poprvé celé odpoeldne hlídali. my odjeli z domu v 11 a z kina přijeli ve 4 a pak ještě jsme jeli koupit auto do bazaru, nám volal kamarád,že pro nás má vůz. takže naši si celkem užívali,nooooo myslím,že máti toho už večer měla až nad hlavu:grinning:.
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčiny,
tak se nám to počasí trošku zkazilo, co? Ale od středy zase budou pařáčky.
Leni, takže oslavu sis užila?
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj užila. po dlouhé době jsem zase oslavila narozky. u nas to moc nejde,není pořádně kde a každý rok je zvát do restaurace,tak to by mě ty narozky přišly vždycky moooc draho. tak aspoň kulatiny je třeba oslavit:slight_smile:
u nás zatím svítí sluníčko.
20. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

opožděně přeji Leničce krásné 30tiny a všechno nejlepší !!!

A Štěpánkovi s Kájinkou posíláme pusinku k půlročninám :slight_smile:

Jinak my se máme fajn, chodíme s Kájinkou na plavání, tak si to užíváme. Jinak Kája je neskutečný drak, sama už si sedá a leze po čtyřech, tak už je to velká slečna :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte??? :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fajn, jak tobě?
Dneska má být božsky, tak půjdu odpoledne k našim na zahradu se opalovat.
Jinak holky jdu 3.8. na gyndu, tak jsem zvědavá co bude dál.
22. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

JIti-taky se máme dobře:slight_smile:
teda tobě ty týdny letí, to je krása :dizzy_face:
Luci-tak držím palečky,aŤ se to někam pohne :wink:

jinak vás pozdravuje Pucka. je od soboty s Matějem doma,ale nemá zatím čas na nás kuknout, věnuje se doma miminku a příteli:slight_smile:. kojí v pohodě a mají se dobře:slight_smile:
22. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, že bych se trefila a někdo tu byl? :wink:

Luci tak ať ti kontrola dobře dopadne!! :dizzy_face: Já se chci jít taky dneska opalovat, tqk uvidím, jestli mi to vyjde :grinning: NEbo mi to zas někdo překazí...

Jiti gratuluju ke kopancům :grinning:

Leni děkujem za vzkaz od Pucky, taky i pozdravuj.
22. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek