Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
14. črc 2009

Jůů.gratulace obrovská!!!Další chlapík do party!! 😵 😵
Přejeme Matýskovi i mamince hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky a mamince hodně mlíčka!!! 😵 😵

amelie001
14. črc 2009

jj,ještě jsem si vzpomněla že malej Matýsek se narodil ve stejnej den jako Kája Gott!! 😀

tercie
14. črc 2009

Moc moc gratuluju Lucce k Matýskovi a přeju mu hodně štěstí a hlavně zdraví 🙂 😵 😵

misa.ottovka
15. črc 2009

Také se přidávám ke gratulantům přeji at Matýsek dělá Lucce jen samou radost 😉

misa.ottovka
15. črc 2009

Amel (kačko), pěkné video,malý je sladoučký. Jinak máme stejný konferenční stolek 😀

lehna
15. črc 2009

Am- to video je kouzelné🙂. Daneček je moc slaďoučký a krásnoučký🙂

JInak mám fotku malého Matějíčka od Pucky,ale mi jaksik nejde připojit mobil k PC 😠 ,tak musíte vydržet do večera jak přijede z práce manžel,aby to tady dal ze svého mobilu

lehna
15. črc 2009

Míšo- Simonka je taky krásně k sežrání🙂 😵

petis
15. črc 2009

Ahoj holčinky,

moc moc moc gratuluju Pucce k Maťuldovi, krása !! Ať je zdravoučký, roste jako z vody a rodičové z něj mají jen samou radost. A narodil se na Kájinky svátek, šikulka jeden 🙂

Moc děkujeme za přáníčka k svátku, Kája posílá všem tetám hubana 🙂

A musím se pochlubit, že ta naše breberka udělala strašný pokrok během 2 dní, v pondělí si sama začala sedat a od včera leze po 4 dopředu 🙂

Amel,
krásné videjko, moc 🙂 Je těžké vložit tam video?

amelie001
16. črc 2009

Ahojky holky,

my jsme dneska byli na měsíšní prohlídce,měříme 52 cm,vážíme 4600g.Takže pěkně rosteme.No jinak nás paní doktorka zase pichala do hlavičky,to bylo křiku,já to těžce nesu.

petis-v pohodě to tam jde vložit.Máme toho víc,budu postupně vkládat.

Jo a díky všem za pochvalu. 😉

luckamb
autor
16. črc 2009

Amél, ty videa jsou super.

lehna
16. črc 2009

ahoj holky,

tak Matěje od Puckylucky mámv albíčku,tak koukněte jaký je to fešák 😵

jitie
17. črc 2009

ahoj 🙂
Marýsek je krásný 😵
jinak dneska bude vedro, vedro, vedro, se zavřu někam do ledničky 😖 😀

maky82
17. črc 2009

Ahoj holky, opět vás po delší době zdravím 😀 máte se? My docela dobře. Šimon je v pohodě, Adam docela taky, pořád pěkně jí a spí, i když v pondělí jsme docela s jídlem bojovali, dokonce jsme koupili i nutrilon, ale nakonec ho ani nenačali. Už se to zlepšilo a mlíka je dost 😉

No sláva , další miminko 🙂 posílám Pucce velikánskou gratulaci 🙂 a hodně zdravíčka oběma 🙂 Maýsek je nádhernej, tolik vlasů 🙂 nám postupně začínají padat 🙂

Leni, Štěpánek je kouzelnej 🙂

luckamb
autor
17. črc 2009

Pokud se nepletu, tak Lenička má dneska 30tiny. Takže všechno nej nej nej, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a splněných přání.

luckamb
autor
17. črc 2009

Jo, jinak já jsem moooooc ráda, že je takové teplo. Naprosto mi to vyhovuje 😀

maky82
17. črc 2009

Fakt?? Leňa má 30? Tak to se taky přidávám k velké gratulaci, přeju zdravíčko a spokojenou rodinku 🙂

tercie
17. črc 2009

Leni tak vítej do klubu třicátnic 😀 Přeju všechno nej nej nej!!!! 🙂 😵 😵 😵

Luci mě tohle počasí taky maximálně vyhovuje 🙂

lehna
17. črc 2009

jééééééééééé holky moooooooc díííííííkyyyyyyyyy🙂. jste moc hodné,že jste si vzpomněly🙂.

JInak vás mám pozdravit od Puckylucky,ještě je v porodce,možná do neděle.Matěj musí být v inkubátoru pod modrým světýlkem,aby ho neskolila žloutenka. mají totiž s Luckou neshodu krevních skupin,tak by mu ta žloutenka mohla poškodit mozeček☹. no takže musí pořád dělat nějaké výsledky. tak si taky holka užívá 😒

mě teda takové hice moc neberou, nejshorší je tahat před sebou kočár do kopce, to jsem pak mokrá až někde. ale pak to vychlazené pivečko, to stojí za to 😀

amelie001
20. črc 2009

Leni,taky se opožděně připojuji k blahopřání....Hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky... 😵

jitie
20. črc 2009

Leni, taky opožděně přeju všechno nejlepší k narozeninám 😵

maky82
20. črc 2009

ahoj kočky... 😉

lehna
20. črc 2009

moooooooc děkuji 😵

jsem to super oslavila s kamarádama v sobotu odpoledne. štěpi byl s námi. měli jsme to tady kousek od nás v restauraci an zahrádce. bylo fááájně🙂
a včera jsme byli s manžou v kině na Harryho🙂.naši poprvé celé odpoeldne hlídali. my odjeli z domu v 11 a z kina přijeli ve 4 a pak ještě jsme jeli koupit auto do bazaru, nám volal kamarád,že pro nás má vůz. takže naši si celkem užívali,nooooo myslím,že máti toho už večer měla až nad hlavu😀.

luckamb
autor
20. črc 2009

Ahoj holčiny,
tak se nám to počasí trošku zkazilo, co? Ale od středy zase budou pařáčky.
Leni, takže oslavu sis užila?

lehna
20. črc 2009

Luci, jj užila. po dlouhé době jsem zase oslavila narozky. u nas to moc nejde,není pořádně kde a každý rok je zvát do restaurace,tak to by mě ty narozky přišly vždycky moooc draho. tak aspoň kulatiny je třeba oslavit🙂
u nás zatím svítí sluníčko.

petis
20. črc 2009

Ahoj holky,

opožděně přeji Leničce krásné 30tiny a všechno nejlepší !!!

A Štěpánkovi s Kájinkou posíláme pusinku k půlročninám 🙂

Jinak my se máme fajn, chodíme s Kájinkou na plavání, tak si to užíváme. Jinak Kája je neskutečný drak, sama už si sedá a leze po čtyřech, tak už je to velká slečna 🙂

jitie
22. črc 2009

ahoj holky, jak se máte??? 🙂

luckamb
autor
22. črc 2009

fajn, jak tobě?
Dneska má být božsky, tak půjdu odpoledne k našim na zahradu se opalovat.
Jinak holky jdu 3.8. na gyndu, tak jsem zvědavá co bude dál.

lehna
22. črc 2009

ahoj holky,

JIti-taky se máme dobře🙂
teda tobě ty týdny letí, to je krása 😵
Luci-tak držím palečky,aŤ se to někam pohne 😉

jinak vás pozdravuje Pucka. je od soboty s Matějem doma,ale nemá zatím čas na nás kuknout, věnuje se doma miminku a příteli🙂. kojí v pohodě a mají se dobře🙂

tercie
22. črc 2009

Nazdárek holky, že bych se trefila a někdo tu byl? 😉

Luci tak ať ti kontrola dobře dopadne!! 😵 Já se chci jít taky dneska opalovat, tqk uvidím, jestli mi to vyjde 😀 NEbo mi to zas někdo překazí...

Jiti gratuluju ke kopancům 😀

Leni děkujem za vzkaz od Pucky, taky i pozdravuj.