Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
5. srp 2009

Panebože, já jsem úplně ztuhlá a jak opařená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to tu čtu?
Míšo, moc ti gratuluju a z celeho srdíčka držím palečky a přeju hodně a hodně štěstíčka na celých 9měsíců!!!! To je bomba, že se to povedlo hned!!!!

Luci, gratuluju k úspěšné kontrole, konečně se ledy hnuly, co? // budou brzo, uvidíš.

My včera byli na kontorle, Adam má 62cm a 5750g......obřík jeden. Pořád hezky spinká v noci, přes den nic moc, mlíčko snad zatím stačí.

jitie
5. srp 2009

luci no jistě, kdo jiný by teď měl být na řadě 😉

jinak ahoj holky, taky je u vás tak krásně???já se teda ještě válim v posteli 😀

kacenka25
5. srp 2009

žjóva v posteli! to se máš! taky bych se šla natáhnout. přemýšlím, když jde Kubí v půl osmý spinkat, proč já tukan nejdu taky? asi proto, že bych se jindy nenajedla 😀 a nestihla se juknout co je kde novýho 😀

maky82
5. srp 2009

Ty se máš Jitie.... 😉 Já vstala v 5, malý jedl, pak jsem žehlila a pak taky ještě na hoďku usnula. Nasnídala jsem se a jsem tu, docela jste mi chyběly. Toho času ale na vše není, jak bych si představovala...

lehna
5. srp 2009

jéééééééééééééé,
já jdu mrknout co nového a tady taková ÚŽASNÁ ZPRÁVA!!!!

Míšo, z celého srdíčka moc gratuluju,že se to tak rychle povedlo a držím moc moc palečky,aby to dopadlo tak jak máá.

kacenka25
5. srp 2009

Maky na žehlení mi čas nějak nevybívá, dřív jsem žehlila večer u telky, ale nějak vytuhávám ...... Mám tady kupici, potřebovala by zmizet. Tak dneska si to dám jak politickej závazek 😀 . Adámek krásně roste, bodejď, děti mají být spokojené 😉 a najedené 😉

maky82
5. srp 2009

Jo, já si taky představovala, že když bude malej během dne spát, půjdu taky, ale nějak nám to nejde. Je závislák na drndání, takže když spí třeba 2-3hoďky, tak jedině za jízdy v kočárku. Doma je schopen usnout v postýlce nebo ve skořápce maximálně na 15minut!!

ahoj Leníí...jak je? Dlouho jsme se "neviděly"......... 😀

jitie
5. srp 2009

holky já si užívám klidu a pohody, pak už se nezastavím 😀
dneska se pustím do uklízení a taky budu žehlit 😎

lehna
5. srp 2009

Luci- taky přeju,ať se to snad někam už konečně pohne a brzy taky nám trady nahlásíš // 🙂

Maky- Adámek roste jako z vody. přes den neva,že moc nespí, halvně že spí v noci. u nás se špatně spí ve dne i v noci.

Kačko-super,že sii na chatičce užívala. Kubík je moc fešný kluk a neva že ještě neleze, my taky nelezeme. jen se pořád přetáčí na bříško 😉 . zuby máme dva a myslím,že se někde tlačí další asi stolička 😅

Jitu- tobě to krásně letí ty týdny. jen se v posteli válej, za 18 týdnů už na to nebudeš mít moc čas 😉 😀 😀

jitie
5. srp 2009

hlavně že jsou dětičky zdraví, oni všechno doženou 😉

maky82
5. srp 2009

Jity, co pohlaví, už něco víš?

Já mám dneska tak dobrou náladu díky zprávě od Míše, i když je u nás zataženo, slunko prosvítne jen chvilkama...

jitie
5. srp 2009

leni, letí šíleně, půlku mám zasebou a přijde mi to nedávno co sem našla // 😲 😀

jitie
5. srp 2009

maky, vím - vypadá to na kluka 😀
u nás teda paří slunce od rána 😵

kacenka25
5. srp 2009

Leni ahojka zdravím! Fakt třetí zoubek na cestě? Ty bláho! My zatím žádný. Už leze, v pátek začal tak dva tři pohyby kolínek a dneska šmejdí po obýváku už nepadá na pusinu 😝 . Děkuji za pochvalu, koukala jsem na Štěpika do alba, ta fotka s černým příbuzným je dobrá, to jsem se nasmála. Štěpi vypadá jak ředitel vápenky a příbuzný vypadá ještě tmavější než je 😀 . A jakto, že špatně spinká i v noci? Asi těma zoubkama že jo?

Jíťo, máš recht, jen si užívej klídku, vidíš, že pak ho budeš mít pomálu ☹ . Ale zase to za to stojí 😵

maky82
5. srp 2009

už na mě volá dítko, takže budu muset běžet....mějte se tu krásně a já zase přijdu...držím palečky, opatrujte se a myslím na vás 😉

lehna
5. srp 2009

Jituško- joo, letí letí. já ani nevím kde ten půlrok co jsem porodila vůbec je. nestíhám 😀

Maky- mi se taky hroszně zlepšila náladička. počasí u nás a si jako u vás 😖

jitie
5. srp 2009

maky paa 🙂
áá pošťačka mi přivezla balík s těhu gatěma, tak snad mi budou 😀

jitie
5. srp 2009

leni počkej zachvilku bude malej běhat 😀

lehna
5. srp 2009

Kačko-tak to gratuluju,že už teda leze🙂. no jo, první zub mu vylezl přesně jak měl 5 měsíců,za 14 dní druhý a teď někde vyhlížíme třetí.
nevím proč špatně spí. do třetího měsíce spal krásně a pak se to nějak změnilo, budí se co hodinu,co dvě. je to na bednu. jo to máš pravdu, Štěpí je hodně bledula,ale už se trochu barví,to víš, já ho na slunku mám strach nechat. a teďka jsme byli o víkendu u manželovy mamky,tak byl celé dny venku na dece,tak se trochu začíná zabarvovat 😀

kacenka25
5. srp 2009

u nás je taky zataženo, vypadá to dokonce i na déšť 😢 . Kubí už hodinu a půl spí, to je zázrak. Jak píše Lehna, že ten půlrok hrozně letí, tak před půlrokem Kubí spal 10 minut a teď si vychrapkuje hoďku a půl 😀 a stává se to pravidlem, takhle po ránu. 😉

jitie
5. srp 2009

zabarvovat 😀 musíš ho mazat nubianem a bude z něj indián 😀

jitie
5. srp 2009

kačí, to je dobře, aspoň něco zvládneš udělat 😉

kacenka25
5. srp 2009

Leni já mažu faktorem 50+ a na slunci ho nenechávám. Pořád je ve stínu na dece i v kočárku. Já se hodně bojím nechat ho na slunci, přeci jen se jim ten pigment teprva tvoří.

Jejej holky viděly jste tu reportáž v telce o soláriích? Jak ukazovali fotky lidí s melanomem, no hnedkomc se to na mě přeneslo, páč mám hodně pih a v těhu mi vylezly tmavé na nohách, hned jsem se vyděsila, jestli taky nevedou k rakovině. Jsem tukan, tohle mě nějako vyděsilo. Do solárka sice nechodím, ale že bych se pravidelně mazala, když jdu na slunce, to ne. U moře jo, ale na chalupě se fakt nemažu 😲

kacenka25
5. srp 2009

Jíťo nubian používá můj táta dodnes (teda jen u moře), jinak se nemaže. A jak je to typickej chlap, tak když se maže, spousta oleje nakape na zem a to je pak hlína, když se někdo zklouzne. Ale nevysvětlíš to.....

Právě že nic nedělám, já blboun sedím u netu a cpu se 😀 . Ne, aspoň jsem si stihla oholit nožky 😀

kacenka25
5. srp 2009

ojoj paaaaaaaa holky, jdu dělat mlíčko, Kubí se vzbudil na devátou hodinu na sváču. paaa

luckamb
autor
5. srp 2009

¨holky, tady svítí sluníčko a vypadá to na krásný den.

jitie
5. srp 2009

kači to je jasný ,nemůžeš ho vystavovat přímýmu slunci..ono to opaluje i ve stínu, proto mazat a mazat!

reportáž sem viděla, já teda do solárka chodim,sice ne často,ale zajdu si ráda a sluníčko mám taky a ráda, s tím mazáním seem na tom stejně, doma se nemažu a u moře teda jo, to beru jako povinnost, když sem si koupila ty krémy 😀

jitie
5. srp 2009

kači, to jsou ty starý školy 😀
tak se měj, paaaa

jitie
5. srp 2009

luci, dneska do 5 v práci??

luckamb
autor
5. srp 2009

jj,dneska makám do 5 a vůbec se mi nechce.