Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
7. zář 2009

ahojka holky

Jíťo to si radši nepřej, vyšší cukr. Do porodu bys měla dietku, to se nedá vydržet 😲 . Kila pak shodíš po porodu, lepší než dieta. Hele kdy jindy může ženská mlsat a nezatahovat břicho? Řekni si, že to chce Filda 😉 No víš táto Filípek by si po obídku dal nanuka, tak přeci mu to neodepřu. A je to 😀 . Někde nevím kde jsem zas vyčetla, že prej i ovoce je hodně cukrový a že když mají těhulky zakázaný sladkosti kvůli těhu cukrovce, nesmí ani ovoce ☹ . Někde tady na koníku jsem na to narazila....

Maky, Kuba si sál prsty strašně dlouho a dudu nechce dodnes. Oni se tím děti prý uklidňují, prostě potřebují sát, líbí se jim to. Už to teda nedělá tak od února, tak nějak mu to vydrželo asi dva měsíce.....

lehna
8. zář 2009

ahojík holky,

Jiťo-vůbec to neva, že kyneš,v těhu kyne každá. buď ráda, že je Filípek v pořádku a ty taky🙂. takže na kila nehleď, v porodnicio rázem necháš 10kg a ten zbytek nějak zmákneš doma shodit.(teda ale mě to zatím moc nejde 😀 )

Maky- tak Šimonek zas nemocný, chuďátko, pořád mu něco je☹. cucání prstů bylo u nás na denním pořádku,je to normálka, za chvíli si tam bude cpát i hračky, prostě zkoumá na co ty ručičiky má🙂

maky82
8. zář 2009

Ahoj Leni, jo, zase nemocný ☹ jsem už z toho na prášky...Uklidňuje mě snad jen to, že neteř je taky nemocná a dr.švagrové řekla, že je vidět, že děcka nastoupily do školky...mají prý moc nemocných...

lehna
9. zář 2009

dobré ránko,
maky- tak snad bude brzy zdráv, a půjde do školky,ať si trochu odpočineš. i když s Adámkem to moc už nejde,co? ale zas už to bude jen jeden vymýšlavý chlap, než dva😀

my včera s manžou oslavili dvouleté výročí svatby. teda to letí.

a Peti tobě gratuluji k dnešnímu tříletému🙂, ať se máte stále rádi a Kájulka a vám dělá jen radost🙂

kacenka25
9. zář 2009

dobré ránko

Leni a Peti moc gratuluju a přeju spoustu dalších spokojených let pospolu (a taky ať se ještě trochu rozrostou vaše rodiny)! 🙂

My měli v dubnu teprva první výročí ☹ ale zasejc v lednu ukončíme sedmý rok společného bydlení a začneme osmý!taky to letí!

Leni, botičky dobrý, potřebuje se s nimi trochu sžít, malinko brká, ale to se poddá. Řekla bych, že je stabilnější než bez bot. Proto se kupují že 😅 .

Maky s jedním dítětem je doma klidněji že jo? Moje mamka říkala, že když měla jen mě, že to byl očistec. Že nic nestihla, já byla hodně živý dítě. Pak se narodil brácha a to zas bylo jiný kafe, to se věnovala jen nám a neměla ani čas přemýšlet, že nic nestíhá. Když jsem pak byla u babičky na prázdiny a mamka měla doma jen malýho bráchu, říkala si s tátou, že prý jedno dítě rovná se žádný dítě 😀 😀 😀 . Máš taky ten pocit? Víš jak si zvykla na ten záhul se dvěma tak jí to pak přišlo divné...

maky82
9. zář 2009

V pondělí večer mě chytla příšerná bolest křížů! Jen tak tak se hýbu. Objednala jsem se na masáž na zítra. A taky nás čekají zítra 2kontroly - u dětské ponemoci a s prstem.

2roky Leni? My už se známe s manželem 8let!!av únoru budeme mít 5let od svatby. Není to ani možný, jak to letí.

kacenka25
9. zář 2009

Maky panejo 5 let to už je teda pořádný kus společný cesty 😵

strouzek
9. zář 2009

ahoj holky 😵

po dlouhé době se hlásím s dotazem. nevíte kolik jste měli výsledek ze screeningu v 1. trimestru?? byli jsme včera, NT 1,8 a ostatní dle dr. taky dobrý ale krev budu vědět až dneska a mám nervíky

kacenka25
9. zář 2009

ahoj strouzku já měla 1,85 NT prej limit je 2,5

maky82
9. zář 2009

Katy fakt jo, 5let. Je to jako včera...ale někdy mám pocit, že jsem všechno uspěchala, teda dětí nelituju, chlapa jo!!! Jsem hrozná, co? Ale bohužel je to tak.

maky82
9. zář 2009

Marti, já už si NT nepamatuju, ale vidíš podle Kačky, je to v pohodě.

Jo a někdy v březnu budu tetou 😉 švagrové se narodí chlapeček s největší pravděpodobností. Už má 2letou Monču.

kacenka25
10. zář 2009

Maky hele splín má občas každej a myslí si, že mohl to a to udělat líp, event. mít lepšího manžela a bydlení a život.... To zas přejde.... Juuu a klokan přiletí v březnu 🙂 😀 😀 😀 😀 Jsem si vzpomněla, to už jsem dlouho neviděla 🙂

Maky skladovala jsi oblečení po Šimonkovi? Mě připadá, že toho jsou mraky 😲

Hele holky to je krásnej podzim co? Pořád takový krásný teplý dny... jak v létě. Jen kdyby nebyla tma v osm večer. Tuhle jsem se šla sprchovat před uspáním, uspával manžel a ještě bylo světlo. Vyšla jsem z koupelny a už byla tma jak v pytli 😠

strouzek
10. zář 2009

ahoj holky tak hlasím že screening je v pořádku, uf byli to zase nervíky 😵

Maky to máš těžký , ty přemýslíš jestli si to neuspěchala a já často jestli jsem zase zbytečně nečekala. Chtěla jsem mít vše podle grafu, bydlení, dovolené, svatba, svat. cesta první dítě druhé dítě no a pak se mi to začlo všechno sypat. Místo původních 25 let kdy jsem chtěla rodit budu rodit skoro ve 27, v práci to taky není nijak valný. Co se týče chlapa já nevím jaké máte problémy ale myslím že všude je něco , já na svém muži nejvíc nesnáším jeho rodinu a to jak se nechá každým utáhnout na vařený nudli, že je v mnoha věcech neupřímný on místo aby řekl pravdu ač bolestivou tak klidně mi bude půlroku lhát do očí, ale zase vím že bude skvělej táta.

Jinak ten podzim je fakt super, ještě že tak, pořád nosím letní věci páč do těch se vlezu ale jak začne období svetrů džínů aj. tak nevím nevím

lehna
11. zář 2009

Dobré ránko,

Maky-no jo, teprve dva roky, celkem jsme spolu 4 roky. takže jsme to vzali celkem hopem 😅 . ale nač čekat,že? Takhle jak ty asi přemýšlí občas každý. i já někdy tak přemýšlím, ale vím, že bych neměnila, zvlášť teď, když vidím jak se změnil🙂. Štěpánka miluje,mě taky a jsem za to moc šťastná🙂. nikdy nezapomenu ten jeho pohled u porodu,jak držel Štěpiho v náručí a tekly mu slzy.

Marti- my měli výsledky NT 0,8. Gratuluji,že je vše o.k., jen tak dál, teď už to bude jen lepší a lepší 😵 . super, krásně ti tam ty týdny naskakují🙂

Počasíčko je super, taky toho využíváme a jsme venku,ale teďka už se to má zase kazit☹.

JInak včera jsme byli na 8měsíční KO, Štěpánek váží 9,40 a měří 74cm 😵 . paní doktorka řekla, tyjo.😀. Ale jinak nic, prostě mu chutná a chlap má být chlap, ne? 😀. Učila nás, jak mu pomoct se dostat na kolínka, že se skvěle drží na ručičkách,takže by mohl po čtyřech už lozit, tak mu máme trochu pomoct🙂

Včera jsem si trošku psala s Ilonkou, moc vás pozdravuje a těhulkám přeje moc zdraví🙂

kacenka25
11. zář 2009

Dobýýýýýý deeeeeeen 🙂

i já gratuluju strouzku k dobrým výsledkům, teď zas chvíli klid na duši co? 😉

Leni bodejď chlap má být chlap, zvlášť pokud má být po kom Štěpka velký. Kuba má o kilo a kus míň 😝 ale přiznávám, že sní teda ukrutné množství jídla! Hele tu půlkilovou Hollandii má na dvě svačiny 😲 . Ale vyběhá to, však pokud nespí, je jak malá Kája, imrvére někam leze (spíš utíká) a dělá dřepy a stojí a chodí kolem stolu... Nezastaví se. Pozná, kdy mu dám míň jídla, prostě začne kňourat jakmile mu dojde, že utírám pusinku a že už hami nebude 😀 . Jsou chytrý ty dětičky, řeknou si samy co by chtěly. Taky hodně pije, má hrneček pořád na zemi, kde se pohybuje, sám si ho vezme a napije se.

joooo Leni, dneska jsem se zas po hodně dlouhé době vyspala do růžova. Nevím jak je to možné, ale Kubíno usnul a probudil se na dudu 2x přičemž jednou jsem se nestihla ani zvednout z postele a už spal dál a podruhý jsem dala dudu, otočil se na bok a usnul dřív než jsem si lehla. Vstávali jsme po šesté hodině ránko. Hurááááá už žádné vstávání v půl 5, nějak se to podařilo vymyslet. Je to i tím, že Kubi chodí spát o hodinu později, mě se nechce chodit tak brzy domů a být zavřená v bytě....

maky82
11. zář 2009

Ahoj Kači, hader máme i td požehnaně! Po Šimonovi jsem si pochopitelně ty hezčí nechala, zbytek dala do sekáče...a i tak toho mám dost. Navíc babička má známou, která šije značkové oblečení, tak pořád mi něco objednává a dává. Myslím, že to ani Adam všechno neunosí. Švagrová asi nic na mimčo klučičího chtít nebude...včera jsem se dozvěděla, že kámoška je těhotná,tak snad ta potom. Už teď si u mě zamluvila skořápku. Adam tak hrozně roste, že mám pocit, že se za chvíli do skořápky nevleze. Ale kam s ním, že?

Manžel je před děckama dost sprostej, nelepší se to, vyčítá mi každou utracenou korunu...podotýkám za jídlo a věci běžné potřeby pro nás 4.Včera jsem si v sekáči koupila triko za 100 a to jste nezažily těch keců kolem toho. Jediná má měsíční útrata jen pro mě jsou nehty a teď asi začnu chodit i na masáže. On chodí na pivo, kupuje si cigarety a před 14ti dny koupil vrata za 22tisíc. I když jsem je nechtěla. Ale to ho nezajímalo...

maky82
11. zář 2009

Strouži, tak ať vše probíhá jako do teď 🙂 jak to vzali v práci? A co rodina?

lehna
11. zář 2009

Některým jsem poslala na meil, tak hodím ještě tady odkaz pro ostatní. jestli byste mohly hlasovat pro stavbu roku pro The Bird(č.10), Atelieru Simona. Dííííky
http://www.stavbaroku.cz/printSites.do?Dispatch...

lehna
11. zář 2009

Kačko- však právě má být po kom chlap🙂. taky mu nějak nestačí jogurt hmotnosti 150g 😀, tak dáváme více. no co, přeci ho nebudu trápit hlady, a brzy to taky určo vyběhá🙂
Tak super, že jste se vyspali, my kupodivu taky🙂, tak jak u vás, 2x dudlík a jednou ve 3 jídlo,pak spánek skoro do sedmi!!!, tož to se nám už hoooodně dlouho nepodařilo 🙂

lehna
11. zář 2009

Maky- máš to těžké s manžou. ale to už jsme probírali než si začla být těhu. Já se celkme divím, že s ním ještě jsi a šla jsi s ním do druhého mimina☹. mrzí mě,že máš takové trápení☹ 😢

maky82
11. zář 2009

Adam je v noci pořád hodnej, zato šimon po nocích zlobí. Za poslední týden se 3x počural, v noci nás budívá, že chce spávat s náma...na dnešek prý 2x seděl na schodech a řval...přitom já ho ani jednou neslyšela 🙂

lehna
11. zář 2009

A nemá Marky trauma z otce? na děti to dost působí, jak se otec chová, když křičí atd. ☹

lehna
11. zář 2009

jo a kdyby jste ten odkaz mohly poslat i třeba svým známým,tak bych byla mooc ráda🙂. Jinak abytse věděly proč pro to hlasujete, tak v té firmě pracuje můj manžel🙂. a nezapomeňte k tomu odkazu připsat, že mají hlasovat pro The Bird,jo?🙂

maky82
11. zář 2009

Já nevím Leni...přisuzovala jsem to minulej týden nemoci, na dnešek snad tomu, že se večer nevyčural...jeli jsme s manželem na masáž a on mezitím usnul...a silně pochybuju, že ho tchýně dala vyčurat.

maky82
11. zář 2009

Holky a nevíte někdo oo Tercii? Dlouho tu nebyla, ne?

lehna
11. zář 2009

Maky- tak snad se to zlepší. kdyby to bylo horší, tak bych zašla k nějaké dr. ale můj brácha se taky v noci hrozně dlouho počůrával a byl dokonce na nějakém léčéní v Olomouci.

Terci je v pořádku, tady pisne jen občas, spíš se baví v jiných diskusích 😔

maky82
11. zář 2009

Snad to bude lepší, musím doufat...

Adam na chvíli usnul, tak jdu ychle něco málo uklidit...

Mějte se všechny hezky a užijte si víkend...zítra možná pojedu se ségrou a děckama na vinobraní do Znojma v neděli jedeme na hody k babičce... 🙂

lehna
11. zář 2009

Maky- tak se měj hezky, ať se to brzy všechno zlepší 😉

Jů vy jedete na vinobraní. já závidím, letos nám to nikam nevyjde,ale příští rok určo někam vyrazíme🙂
my jdem zítra na oslavu, kámoška slaví 25. to je věk 😀

tercie
11. zář 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vás teď flákámkdyž se bavíte o dětičkách, tak nemám zatím čím přispět a pořád vám je chválit jak jsou krásný...to víte samy dobře 🙂
My jsme s prckem snad v pořádku, i když jsem ho viděla v 7tt a na další KO jdem až ve 13tt, takže nerva mám, a pak ve 14tt na NT, to nebudu tejden před tím nervama spát...

Jak se bavíte o tom nočním čůrání, já to měla když jsem byla malá taky, a nic nepomáhalo, že jsem před spaním nesměla pít, ani že mě mamka v noci budila na záchod... nakonec jsem skončila v nemocnici, a prej to bylo psychickýho rázu, mívá to hodně dětí, ani do dneška nevím, jak se ta nemoc jmenuje...

Já jsem teď na víkend v Domažlicích, mamka jela na prodlouženej víkend s mladejma do chorvatska taťka chodí do práce a já se starám o babi s dědou, kterým je oběma 85let, je to s nima už jako s malýma dětma, mám co děolat abych je zvládla. Dobrej tréning 😀

Tak se opatrujte, já se zas ozvu!!!

kacenka25
11. zář 2009

hojka

já jsem osiřela, manžel šel s klukama na pivko a Kubi chrupká.

Ahoooojka Miško, to je dost, ze se ozveš, taky jsem měla trochu strach, jestli je všechno dobrý, když nejsi delší dobu přítomna ani na icq 😔 . Tak hlavně, že jste v pořádku. Trénuješ na dvojčata? Že máš dědečka s babi víš tak to je jak na dvojičky 😝 . Juj to by bylo, kdysyvá jsem je chtěla, teda ne že chtěla, ale že by to bylo pěkný, mít dva minicapartíky. Teď už si ťukám na šíšu, to byla teda kravina, ale to blbne každá holka než má to své první mímo. Je to záhul na celý den.

Taky se těším příští rok na výletování, letos je to blbý, mladej nesnáší kočárek, tak nikam nemůžu.... Ale příští rok bude capkat a mamča se konečně kulturně vyžije 😀 😀 😀 😀 . Taky moře by mohlo dopadnout co holky? Vyráchat se a načerpat sílu ze sluníčka 😎

Maky, bobku, je mi to líto, když jsem to četla, padla na mě lítost. Jak říkala Lehnička, žes šla do druhého miminka se stejným chlapem? Ty víš proč, no, ale zní to fakt smutně, jak to vyprávíš..... 😔