Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
8. pro 2009

Míšo, určitě, hlavně tý energie pošli strašně moc, určitě jí budu potřebovat 😉

maky82
8. pro 2009

Jitie, držím ti palečky a moc na tebe myslím každý den 🙂

maky82
8. pro 2009

My jsme tento týden bez táty, jel na montáž do Loun...to je klídek, to byste mi nevěřily 😀

luckamb
autor
8. pro 2009

HOlky, tak ještě jednou všem děkuju.
Jíťo, tobě držím palečky moc moc moc a moc.

lehna
8. pro 2009

čusek holky,

Luci- krásně ty čárky sílí, nádhera 😵

Jitu- už se nemůžu dočkat smsky🙂

Maky- teda,to si dovedu představit ten klid a pohodu. Nikdo neřve,nemluví sprostě,co? by měl jezdit častěji,aby sis odpočïnula🙂. co kluci? zdraví? ty jo Adík už bude mít půl roku, to není možnééééééé 😅

luckamb
autor
8. pro 2009

Ty jo na Jíťu myslím co to jde.
Leni, jj sílí krásně. Sem ráda.

tercie
8. pro 2009

Jitu budu posílat, seč mi síly stačej 🙂 😉

Luci kráásný kolejnice!!!! To budou letos vánoce, viď? 😉 Mám strašnou radost, že ses dočkala 🙂

Maky taky mám klídek když je MM v práci, ale pak už se zas těším až přijede, protože jsem tu pořád jen sama s internetem...

jitie
8. pro 2009

holky, zatím se nic neděje 😀 ale díky,že ně mě moc myslíte 😵

luckamb
autor
8. pro 2009

Terc: jj, tohle byl nejkrásnější vánoční dárek jakej jsem si vůbec mohla přát. Je to super. A navíc tři dny před štědrým dnem UTZ, to je taky bomba 😀

tercie
8. pro 2009

To jo Luci, dáte si fotku mrňouska pod stromeček,okolo tohohle dárku záře všech ostatních pohasne co? 🙂

Jiti my víme, to zatím preventivně, víš, nacvičujem 😀

kacenka25
9. pro 2009

dobré ránko

taky jsem dříve měla ráda klid doma, v poslední době jsem ráda za jakoukoliv návštěvu a za přítomnost manži 🙂 trochu mi náš malej indián dává zabrat 😔. Kolem šestý večer už se vyloženě těším, až půjde spát ☹ . Jsem hloupá co? Ale manža dělá od pěti do pěti v posledních týdnech a tak trochu raubíře sama nezvládám. Spí jen jednou denně asi hodinu a jinak furt běhá lítá někam leze něco vyvádí..... Petis, taky jsme vás dohnali a spíme jen jednou denně. Záhul 😔 .

Luci o nejkrásnějších Vánočních dárcích by se mělo hlasovat, viď? Jíťa bude na Vánoce doma s miminkem, taky krásnej dárek, ty s čerstvým UTZ...... Ty jo a pak že Vánoce jsou jen o nákupech kravin.... 😝

Jíťo, na úvodní stránce jsem narazila na vaše prosincový téma (panejo před rokem jsem do něj psala já 😀 😀 ) a koukala jsem, kolik holčin už jsou maminky 😵 ty jo to jsou fofry, některý to teda vzaly hopem, zvlášť ta jedna v srpnu.... Jak se má to miminko? V pořádku? Ty jo takovej maličkej drobeček......

Leni, to je fakt, třeba je v PL i Hipp levnější, mě nikdy nenapadlo se tam stavit a to je Náchod hraniční město. Nutroš je fakt drahej, kupovala jsem to půl roku a to ty peníze lítaly.

jitie
9. pro 2009

ahoj 🙂
kačí, ta holčina co rodila v srpnu, měla mít TP v listopadu, ale chodila si k nám povídat, tak jsme jí zařadily mezi nás, Daneček se má dobře a roste jak z vody 😵
jinak se to tam začíná rozrozovat, tak sem zvědavá kdy se přidáme my 😀

Luci, to je fakt ten nejkrášnější dáreček 😵

holky, nemáte nějaké zaručené rady na vyvolání porodu????? 😀

luckamb
autor
9. pro 2009

jj, taky bych udělala ankentu nejkrásnějších dárečků pod stromečkem 😀
Jitu: ty jo to je za chvíli a Filípek je tu. Jak se cítíš?

maky82
9. pro 2009

Leni, já taky čučím, jak to utíká...už asi začnu vařit polívečky, na dr.čekat nebudu... 🙂

luckamb
autor
10. pro 2009

Dobré ráno berušky.
Jíťo, tak co???

jitie
10. pro 2009

Luci, zatim nic 😀
teď sem vyčistila koberec v obýváku, tak uvidíme, třeba to zabere 😀 jinak se cítím fajn

kacenka25
10. pro 2009

ahojka

Jitu 😀 😀 sex 😉 prej sperma obsahuje něco, co změkčuje čípek a fakt to funguje. Pak prej svařák (teda spíš ta skoříce) to jsem si na Štědrý den dala dva hrníčky a druhej den jsem jela 😝 a pak prej schody, aby se namáhaly svaly, jak jdeš nahoru a dolů...... To jsou jen povídačky, ale milování je fakt doporučovaný i gyn. 🙂

Maky, hele, když už chceš vařit, tak přecik nemusíš čekat, až ti doktorka povolí. Však už jednoho miláčka staršího máš, tak už jsi zkušená a určo nemůžeš nic pokazit. Já začala v uk. 5. měs. ale já nekojila.

Holky, tady leje fuj fuj pěkně jsem zmokla i s kočárkem bez pláštěnky a manža v práci...... Smutno smutno.... Kubula si nechce hrát, jen šťourá pravítkem pod gaučem 😀 tak na to mě nepotřebuje.

Nechala jsem ve skříňce na aerobiku hodinky, strašně mě to mrzí, byly moc hezký. Samozřejmě už je neseženu, měla jsem je asi pět let.... Lítám po krámech kam se vrtnu hned do hodinářství 😅 a pořád nic, nemůžu žádný hezký sehnat....

Tož já zas letím, mládě se nějak rozčiluje asi mu tam spadlo pravítko pod ten gauč 😀

lehna
10. pro 2009

ahoj holky,

Jíťo- si Filípek dává teda na čas🙂. mě říkali,že si Sašenka češe vlásky,aby byla hezká a ž vyleze, tak si Filda asi taky češe😀.já nakonec porodila den po termínu,tak třeba zítra už taky bude chtít ven🙂

Luci- jak ti je mamino? ještě nemáš těhu nevolnosti? se těším,až nám tady hodíš fotečku🙂

Kačko-taky se někdy těším, až te malý raubíř půjde večer spát 😅 ,asi je to normální. Manža taky jezdí v půl 6 večer každý den, takže taky celý den sama, od čtyř už posunuju očima hodiny,aby už bylo půl 6😀 😅 .
spí zatím dvakrát denně ,ale jen stále půl hodiny maximílně třičtvrtě. takže taky nic moc. a musím sedět pořád u něho,když si hraje,když zapnu počítač,hned mi po něm leze a po mě taky, takže se sem dostanu už jen večer. noooooo,takže máme doma hodné dětičky,záhul to je, ale krásný,co? 🙂

Maky-já na dr taky nečekala, já sice nekojila, tak jsem začla už taky jak Kačka v 5tém měsíci. takže klidně začni taky. však si něco pamatuješ po Šimonkovi,ne? 🙂

Počasí už mě taky pěkně se.., se nedá pořádně nikam jít. tahat kočár a deštník, to je o hubu, ještě tady do těch kopců 😠

lehna
10. pro 2009

jsem ještě zapomněla toho našeho kluka i pochválit🙂
už chodí kolem stolu jak blázen, když si je jistý,že ho jakoby zezadu přidržuju,tak se i pustí a neví co dál😀. frajer, spolíhá na mě, já ho občas nepřidržuju a už letí. zkouší to zkouší.myslím, že na první roček nám krásný dáreček-bude lítat jako šus😀.
a pořád se trápí s rýmou,už od neděle, ach jo,chrčí když spí, přes den mu teče z nosa, nechce si to nechat vysát, ani utřít,nakapat kapky. tak bojujem a rozčilujeme se 😒
jo a navíc a opruzený zase zadek, ach jo. je to naprd přes tu zimu, že si pořádně nemůže polítat s holou dupu. táhne tady od země,tak aby ještě nebyl nemocný víc. jsem někde četla, že to může být i od zubů,že je opruděný,tak jsem fááákt zvědavá🙂

no tak se zatím mějte, těhulky pohlaďtě bříška a maminy pevné nervy🙂

tercie
10. pro 2009

Kači představuju si Kubíka jak loví pravítkem pod gaučem 😀 Originální hračka, taky ho zajímají věci co nejsou na hraní víc než ty, co na hraní jsou? 😀 Uvažuju, jestli Lukáškovi budem vůbec pořizovat hračky 😀

Jé a Lucka má už 6tt!!! Luci a vůbec, jakej to je pocit? Musíš nám to vyprávět, my už si ty začátky nepamatujem, žejo, holky 😉
Jo a koukala jsem na testíky, ty bláho, kolejnice jsou to naprosto ukázkový 😉

Jiti Filípek si chystá kvádro 😀

Leni Štěpi je šikula, za chvíli bude běhat sám!!¨A to s tím opruzením a zubama jsem někde zaslechla taky, tak třeba to je fakt k tomu 😉

luckamb
autor
11. pro 2009

HOlky, je mi báječně, úžasně a skvěle 😀 Nevolnosti nejsou. Jen po cigárách je mi naštěstí zle a blinkám, takže přestat kouřit bylo jednoduchý. Jediný co, tak chodím častěji čůrat a strašně moc jím, ale to už fakt asi 3 týdny, takže za chvíli ze mě bude sud 😀

puckalucka
11. pro 2009

Ahoj holky,
ostuda jsem tu já 🙂 Lucinko mooooc gratuluju, pořádně si to štěstí užívej, sluníčko!!!! Úžasný vánoční dárek, už ani nic jiného nechceš, co? 😵 Doktoři odvedli skvělou práci, jsou to šikulové 😉 .
Holky, nevíte o někom, kdo by koupil klokanku a sporťák? Dám fotečky do alba. Klokanka je nepoužitá se zárukou a z kočárku je málo použitá konstrukce a sportovní nástavba je nepoužitá.

amelie001
11. pro 2009

Ahojky,

Puci-proč prodáváte sportáček,máte jiný?A klokanku?Hod to na MMA.Tam to prodáš....🙂

Jinak my se máme dobře,Daník má zítra půl roku,spává velice často na břiše a snaží se postavit v postýlce,asi dáme níž rošt.

puckalucka
11. pro 2009

Ahoj Amel, měli bysme jiný, kdyby se tenhle prodal 🙂 . Co je to přesně MMA 🙂 ?
Jéé koukám, že jsme s prckama o měsíc 😀 Zítra bude velká oslava, jo? 😉

amelie001
11. pro 2009

Puci-Mimiaukce🙂Oslava bude,no fakt jsme o měsíc,můj koupil malému včera do kočárku botky s beránkem a tepláčky s laclíkem.

luckamb
autor
11. pro 2009

Puci: děkuju za gratulace. Máš pravdu k vánocům už si nic jiného ani nepřeju. Tohle je ten the best dárek :-d

puckalucka
11. pro 2009

Jo mimiaukce, zkusím to 🙂 . Manža je šikula, to Láďa by sám asi takhle nic nekoupil 😀 .
Lucí, není zač. Moc Ti to přeju!!!!!!!Za tu dobu, co Tě doktor trápil čekáním byste už měli pět dětí 😉 😀 .

jitie
11. pro 2009

ahoj holky,
tak zítra nastupuju na preindukci, nejdřív musí uzrát děložní hrdlo a pak se bude vyvolávat, prý to může trvat až 3 dny 🙄 tak uvidíme, snad to u nás bude rychlejší
tak na nás moc myslete a posílejte hodně sil, určitě budou potřeba 😵
papapa

luckamb
autor
11. pro 2009

Jitul, budu na tebe myslet co to půjde. Hodně štěstí a sil tobě i Filípkovi.

tercie
12. pro 2009

Holky hezkej večer, nesu zprávy od Jitky:

Porodní cesty připraveny, ráno začínáme s vyvoláváním, takže zítra odpoledne by mohl být na světě! Zítra se ozvu, papa.

Tak že moooooooc držíme palce ať to máte co nejrychleji za sebou a jste oba v pořádku. Od rána na tebe budu myslet a posílat tu sílu, jo? 😉