Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
7. led 2010

luci já umřu bez mandarinek a džusů doktorovi jsem řekla že to prostě nezvládám a ten blb mi řekl že má pro mě řešení prej mám jít na procházku ujít kus cesty dát si půl mandarinky a vrátit se a dát si zase půlku a zapít to sklenicí vody 😠 tož je on normální?? mám jít večer v tý zimě sněhu a náledí 2 kiláky abych si mohla dát mandarinku?? ženy říkám vám že zdechnu než porodím. kdybych aspoň měla cukrovku jen já a nehrozilo nic malé tak to prdím ale hrozil mi že když to nebudu dodržovat tak může dojít k úmrtí plodu, komplikacím u porodu atd. takže jsem v depce a hladná jak vlk. moje ústřední jídlo každý den je bilý jogurt hnusný graham. rohlík který už nemůžu cítit, na oběd pár brambor nebo rýže na knedle a omáčky můžu zapomenout a večer sýr a zase graham rohlík a čistá voda. ☹

luckamb
autor
7. led 2010

Holky mám dotaz. Tchýně se mi nabídla, že mi už teď v průbběhu těhu začne do zásoby nakupovat plíny, což je podle mě super nápad a není to taková finančí rána, než pak všechno kupovat najednou. Jenže bych potřebovala radu, které jsou nejlepší a které kupovat. Díky moc.

tercie
7. led 2010

Strouži to ti neporadil někdo co máš jíst, nějaký recepty, na teplý jídlo, abys nebyla na rohlíkách se sýrem? Vždyť to je děsná strava pro těhuli... s tím ovocem tě chápu, já ujíždím na pomerančích, takový ty velký s tlustou šlupkou, ty jsou sladký a sežeru jich i 5 denně..jak kdy.

Jinak ten test jsem zvládla, a ta sladká voda nebyla tak hrozná, já z toho měla hrůzu, abych se třeba nepozvracela, všichni mě strašili a litovali, že nezávidí, a nakonec to byla brnkačka. Mělo to citronovou příchuť takže to trochu srazilo tu sladkost, něco jako sladká citronáda, půllitr jsem vyžahla nadvakrát, a v pohodě. Akorát mě po tom děsně pálila žáha, jsem tam seděla ty dvě hodiny s knížkou a modlila se ať to uteče, abych si mohla něco na tu žáhu vzít.

Lucko o plínách taky už dumám, ale zas si říkám, že nemá smysl kupovat toho moc, protože nevíš, jak dlouho bude tu velikost mimčo nosit, a taky hlavně abys nenakoupikla a pak nezjistila že tahle značka prckovi vadí... to se taky může stát. Jediný co jsem vyčetla, že pampersky pro novorozence nejsou moc gut, prej nemají vzadu nějakou gumičku a kolikrát to proteče až na záda, zvlášť ta řdká stolice, takže radily holky jednoznačně Huggies. A jinak jsem to ještě neřešila 😀

luckamb
autor
7. led 2010

Terci: díky za radu :-d

eximka
7. led 2010

my máme pempersky a jsem nadšená a co tahle mluvím s kamarádkama žádná nepoužívá huggies ale to je myslím věc názoru, myslím že si určitě kup minimálně 2 až 3 balení těch 2 až 5 kg, ty jsem používala od huggisek protože jsme je dostali v porodnici ale 3 až 6 kg jsem už měla pampers a co vím tak jsem tyhle kilově používala hodně dlouho takže když si koupíš taky 3 balení tak ti moc dlouho nevydrží ono se to nezdá ale plínky mizí hrozně rychle
pampersky jsou oproti huggieskám měkoučky a takový lepší, mě teda přijde že nejsou tak tvrdý jako huggisky a nicolce vyhovují víc
tak holky šup svoje názory at má lucinka z čeho vybírat

rozhodně ne happy a jiné laciné opičárny, nevím jakej máš názor na látkovky ale já osobně jsem dost zpohodlnělá ale znám pár maminek co je používají a chválí si je, je to jen osobní pocit takže asi tahle, dneska už ty látkovky nejsou jako dřív, dělají krásný designy 😉
papa

strouzek
7. led 2010

luci mě všechny maminy radili a radí pampers. skoro všechny děcka je snáší a hlavně mají dobré zapínání. na hugies hodně lidí nadává. s těch levnějších jsou prý dobrý tesco ale ty bych dávala až staršímu určo ne mimču. Takže ač já ještě vlastní zkušenost nemám ale pojedu pouze a výhradně v pamperskách vč. pampers ubrousků ono šetřit je dobrá věc ale ne tady u takových věcí protože člověk koupí levnější plínu a pak řeší u děcka alergii nebo prostě plína pokaždý proteče to je pak o ničem.

jinak tercie no dali mi seznam včem je cukr ehm dle všeho ve všem kromě mrkve, celeru aj. zeleninových stašácích. v ovoci, džusech, bramborách, knedlících, omáčkách, bílým pečivu .... prostě všecko co je nejen dobrý ale prostě normální co člověk jí tak v tom je cukr. neřekli mi že to nesmím jíst ale dali mi glukoměr ať si sleduju co a kolik mi toho sedne. takže třeba k jogurtu můžu jen 1 graham rohlík protože když dám dva tak mi to zvedne cukr. jablka můžu sníst dvě jak dám tři zase jsem nad normu atd. takže denně se několikrát píchám do prstu jak mi to jídlo sedlo. přes den to docela jde i ten oběd docela zvládám ale večery jsou krize asi jak ležím u telky tak se to pomaleji spaluje ale zase znáš to, večer je člověk nejrozežranější takže suším hubu protože nesmím chipsy tyčinky, oplatky a teď už ani to ovoce takže mazec. mandarinky jím ale stylem 1 mandarinku za 2 hodiny což je pro někoho kdo byl zvyklej sežrat kilo mandarinek a kiwi na posezení jak za trest ☹

luckamb
autor
7. led 2010

Holky díky za rady 🙂
Já vím, že mám na plínky spoustu času, ale na druhou stranu si říkám, že 7 měsíců už uteče jako voda a když mi za tu dobu někdo nějaké plenky nakoupí, tak to bude určitě jedině +.

strouzek
7. led 2010

luci já bych jí spíš řekla ať ti dává do kasičky prašule a pak si to před porodem nakoupíš protože doma štosovat balíky plín když máš před sebou víc jak půlroku je nesmysl a akce na plíny jsou všude a furt.

luckamb
autor
7. led 2010

to nebudu štosovat doma já, ale ona 🙂

eximka
7. led 2010

ještě bych sem ráda přispěla svým názorem ohledně těch vlhčených ubrousků, holky co se vám narodí děvčátka(strouzku 🙂 ) apeluji na vás nepoužívejte je moc, jen v nejnutnějších případech, třeba na cestách, venku atd. holčičkám pak v dospělosti vznikají záněty, dermatitidy, vyrážky atd. a to mám i z vlastní zkušenosti
my doma mejeme v umyvadle pod tekoucí vodou, když se pokaká umyju jí prdelku klasickou kostkou od seba med(tuhle kosmetiku jsem si hodně oblíbila) a nic jiného vlastně na niki nedávám, koupeme v olejové emulzi a mažeme po koupání modrou nebo červenou indulonou, hodně mých kamarádek mají koupenou z lekárny roli perlanu a ten si doma nastříhají a používají ho jako jednorázové ubrousky, jen ho namočí do vody 😉
na malý miminko vůbec nic nepoužívejte, tady obzvlášt platí čím mín tím líp, nechci vás nějak poučovat nebo vám nutit svůj názor je to jen taková malá rada, nechci říct od zkušené maminky, ale prostě jen chci mít čisté svědomí že jsem si to nenechala pro sebe
my teda máme s pokožkou občas problémy, někdy se jí objeví vyrážka po těle takže já jsem na kosmetické přípravky poslední dobou nějaká háklivá

strouzek
7. led 2010

exim díky za radu o tom jsem nikdy nepřemýšlela, brácha má dvě holky jedné je teď půl roku a používají ubrousky furt tak jim to taky musím hned říct. máš pravdu čím méně tím lépe. a v čem pereš exim?? já chci používat normálně persil sensitive nějak nemám ráda to rozlišování dětský prášek protože lovela mi nevoní ani pořádně nevypere spíš jde podle mě o to pořádně to pak vymáchat.

eximka
7. led 2010

já teda vlhčený ubrousky nepoužívám ted vůbec, a to už minimálně půl roku, když byla malinká tak jsem je občas použila ale hodně holek mi to rozmlouvalo a narovinu nevěřila jsem jim tak jsem si to schválně vyzkoušela na sobě a párkrát se tam dole 😀 zkusila tím ubrouskem utřít a můžu vám říct že po týdnu mě tam začalo pěkně svědit a štípat takže jsem je ihned vyhodila a ted má niki pipinku bez pupínku a krásně jemnou 😉
co se týče pracích prášků tak na ně je niki taky hodně citlivá, zpočátku jsem používala lovelu v prášku je pravda že moc nevypere, ted jsem objevila tekutý prášek BATOLE, tak ho kupuju, je docela i cenově přijatelnej stojí okolo 80,- a opravdu krásně voní
ale tekutou lovelu jsem taky občas koupila
obecně jsou nejlepší tyhle tekutý prášky, lépe se vyždímou a z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit, párkrát se mi na tmavém oblečení stalo že když jsem věšela prádlo tak jsem objevila zbytky pracího prášku
jinak persil sensitive jsem vyzkoušela ale na něj je malá i tatínek alergická takže ho nekupuju, kamarádka mi pak ale řekla že se dělá i tekutej a ten je prej lepší ale že ne ten klasickej měli taky alergickou reakci a že už to taky od někoho slyšela
takže prášek jedině tekutej
další dotazy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eximka
7. led 2010

marti opravdu je to s těma ubrouskama pravda at je moc brácha nepoužívají 😉 😉 😉 😉

strouzek
7. led 2010

s těma ubrouskama máš asi pravdu, já si je nosím na gyndu když jdu abych byla vždycky pořádně čistá a je fakt že kolikrát mám taky pocit že mě to pálí a co teprve chudák mimčo.
s tím práškem no mě právě lovela smrdí, to batole znám ale ne tekutej. u nás mají ten persil sensitive gel tak ho koupím, já všeobecně používám na tmavé hlavně černé prádlo gely protože to fakt nezanechává stopy ale na bílé jako ručníky utěrky to jedině prášek protože ten mi přijde že pere líp skvrny jak gely.

lucasaerik
7. led 2010

Ahojky po delší době se hlásíííme,
byly jsem na roční kontrole...nooo dle předpokladů jsem ubyly, nějaké deko, takže se to mazec, zatím si prý emámd ělat hlavu někdy hold děto stávkují (ale to naše stále) tak nás pro klid duše posílá na odběr z prstíku jestli není chudokrevná to mívá za následek špatné prospívání - ale tomunevěřím, když doní za 3 dny nedostanete nic než pár piškotů a vodu je to zoufalství...ale máme jí zatím nechat špatně nevypadá, nestrádá...prý se jí chuť k jídlu vrátí...
máme 8360g a 71cm (ale s otazníčkem hemžila se jak pytel háďat 🙂)..JInak očkůvku dostaneme pod dohledem v nemocnici a pod tlumícími léky, po té naší alergické reakci nic nebudou riskovat, máme si volat 16.1. na objednání nástupu do nemocnice, a budeme to probírat s odborníkem (naše Mudr nám to vše zajišťovala..zlatá to ženská)....
No koukám téma intim miminek 🙂)
No jak píše eximka...i já si v porodce nechala poradit (braly mne jako zkušenou matku, že, ale já mám dva klukany že) tak mi sestra radila intim partie holčiček hlavně vodou, a tak to dělám dodnes, ubrousky používáme jen při cestách..jinak doma používáme tekoucí vodu a pokud se pokajdíme tak vodu s děstkým mýdlem..používám niveu sensitive - osvědčila se mi úplně super (taková ta bílá) Seba med, Hipp atd jsem měly vždy nějaké potíže..po koupání mažu také od Niveou...používáme celou jejich řadu..jo a ještě jsem objevila v lékářně, kurnik teď to doma nemám, abych Vám napsala jméno přípravdu,ale je to taková čistící vodička kterou dáte na ubrousek (kapesníček) a krásně tím umyjete jak intim místa tak ručičky, je to úplně super, bez nějakých sajrajtů..atd...je toprostě boží..mrknu se na to a písnu Vám název..mají celou řadu výrobků kosmetiky pro maminky dětičky je to novinka...ale dost mastné, i když ta vodička se mi nezdála až tak předražená...takže i to používáme doma a na cesty je to prostě suprové...
plenky bych moc dopředu nekupovala, jelikož jak bylo řečeno nevíš jaké mimču sednou . známá si kupovala jedině pampers prý nej nej nje...varovala jsem jí jelikož vím že Šimonek pampersky nesnesl...měla doma neskutečnou zásobu snad tak do tří let 😀 😀 😀 😀 , a hádej te co malá se jí totálně po pamperskách osypávala no děs..prodala to těžce pod cenou ☹( Já měla koupeny pampersky pak z DM huggies (modro zelené..nety červeomodré ty josu děsné) a tesco...pro miminko jsem používala pampers a DM..huggis mi moc nevyhovovaly nejsou tak měkké..DM jsou fajn a cena super....Tesco děs...malá se po nich osypala měla všude zařezané gumky...mazec...dne spoužíváme huggies a když josu v akci pampersky tak ty..ale pro miminko jsem používala jen ty...teď musím říci že pro větší dítko jsou možná huggiesky lepší více drží...
Prášek jsem od začátku používala persil sensitive a super..ale holky mám známého co dělá v laboratoři a když oni čekaly malé tak jim to nedalo a udělal si rozbor norm. prášku a dětského, je složením téměř totožný...jen s příměsí vonných látek - jinačích, docela šou co?...Lae já persil sensitive používala už předtím takže mi to bylojedno...jednoujak byla bea větší jsem nesehnala sensitive a riskla a koupila obyč..myslím ten Gold a žáádný následek prostě v poho...ale používám aviváž Batole je to aviváž která voní úplně nádherně a je prostě úžasná svou vůničkou...
Jééé holky táta má službu u Beby...musíme omezit noční kojo..když je dobře tak 6x a když špatně tak hooodně nad 10xa už jsem totálka unavená a hotová - je to její závislost a to co dokáže udělat aby prso dostala je nezkutečné, takže musí chovat táta a utěšovat u mě cítí mlíčko a je to děs..rve mi to srdce ale takto to dál nejde...přes den se to snažíme omezovat ale ta noc se nám zatím moc nedaří... 😖
Taky jsem už nevydržela a objednala se k dietoložce..je to paní která se zabývá snížením tuku, je to fitness poradkyně atd..jelikož mi prostěn nepříjde normální stále přibývat na váze i když dodržuji striktně předepsaný jídelníček od lékaře (obvodáka) cvičím - alespoň se vážně snažím...a váha jde stále nahoru nikdo neví proč...od porodu je to mazec...vážím ještě více než když jsem šla rodit ( a to jsem na sále nechala skoro 9kg), holky povím Vám sebevědomí na bodu mrazu, děs...zatím jsme si psaly mejlíky a jsem objednaná na 15.1. prý mě kompletně vyšetří, krev moč celkový obraz těla ...zátěžové testy atd...a pak mi řekne mé možnosti co zkusit co doporučit atd a pak se teprve rozhodnu zda chci s ní spolupracovat či nikoliv...přála jsem si to k narozeninám...jelikož pak určo bude něco stát, zatím prý ne..a až podle toho co vše budu podstupovat tak podle toho...takže všichni mi n narozeninky na to přispějí...už jsem vážně zoufalá a nevím co a jak...paní si myslí že to prý bude voda v těle, dle toho ja jí popisuji své potíže (samozřejmě se to podepisuje na mám těle zdraví atd...že) ale to prý uvidíme až po vyšetření, příjde mi to férové, jelikož kdekoliv jsem se informovala tak už si účtují jen od konzultace a toprosím za hodinu od 500 -1500,- za to že s tebou mluví...no děsný...takže tady ta mi udělá prvotní odhad ceny léčby, patří do tho sstavení jídelníčku dle mých výsledků atd...tak uvidíme....
Nic holčiny jdu ještě nachstyt dětičkám do školy sváču narvat nádobí do myčky a půjdu asi haji...bo už se třesu na tu noc 🙄 ...chjo od listopadu 2008 jsem nespala, prvně ty ruky a pak malá..no a té to zůstalo dodnes...
🙄 , takže pokud možno klidnou noc, maminky těhulky dětičky...

lucasaerik
7. led 2010

prosím omluvte přesmyky písmen - chybějící písmenka atd..mám tu bnezdrátovku a strašně zlobí asi baterky... 😖

luckamb
autor
8. led 2010

lucas: Luci, ty ses nám ale rozepsala 😀

petis
8. led 2010

Ahoj holky,

teda tady jsou megany, whaw !!!

Co se týče plínek, tak nám vyhovují Pampers Active baby (modré) - mají pružné pásky, pak Huggies Premium - taky mají pružný pásek a super jsou i z DM Babylove s pružným páskem a taky jsme měli i s Tesca a úplně v pohodě.

Já popravdě ubrousky používám, to jsem nevěděla, že to může mít nějaké následky. Ale když koupím nějakou novou značku, tak to zkouším na sobě a pokud to neštípe mě, tak je to OK i pro Kájku.

Na praní jsem od miminka používala tekutou Lovelu a teď už používám Persil. Dávala jsem 2x máchání.

Jinak Kájka naštěstí reakce na nic neměla, z kosmetiky používáme Hipp, měli jsme i Johnson a OK. Dupku mažu vazelínou nebo Bepantenem.

Lucásku,
kokala jsem na fotečky, Beátka je úžasná, ty kukadla a vlásky, je k sežrání.
Je to drobeček podle té má 12kg a 80cm baby, ale snad bude v pořádku a nebude chudokrevná, třeba je to jen nějaké období nechutenství.... držím palce.
S hubnutím držím moc palečky, já jsem taky změnila jídelníček, snažím se cvičit, tak uvidíme. Ale chápu tvé zoufalství, bobku, neboj, půjde to dolů !!!

babky,
musím se vám pochlubit, že Kájka vůbec nechtěla být na nočníku a ignorovala ho, zkouším jí tam dávat sedat a včera se mi tam 2x vyčůrala, jsem byla moc pyšná !!!

Jo, ještě mě napadlo holky těhulky - pokud máte rády drogerku DM, tak si tam zajděte s těhu průkajdou a nechte si vystavit slevovou knížečku, tam jsou slevy i na plínky, já třeba měla v porodce DM Babylove a seděly nám.

lehna
8. led 2010

ahoj holky,
moc nestíhám, když si tady sednu,tak mi malý hned leze po klíně, tak nenapíšu nic☹.
večer si chci tady vždycky sednout a napsat vám a nejde net!, tak jsem pak pěkně nasraná, že přes den to nestíhám a večer jak mám čas,tak to nefrčí 😠 .
dočtu vá později.
Když jde dopo spát, tak jdu s ním, protože ty noci jsou děs běs a já jsem zombie, tak aspoň 45minut odpočinku🙂, no taky by mohl pospat dýl.

Tak zatím pa kočky, já se snad brzy ukážu a dočtu a napíšu co nového.

papa

maky82
8. led 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a v rychlosti jsem dočítaJá používám Ariel tekutý a Persil sypký...Adamovy věci už peru normálně s našema, aviváž mu taky nic neudělala. A plíny mu taky svědčí všechny - pampersky, huggies, DM, Helen Harper...

Co říkáte na sníh? U nás je to katastrofa, co jsem ráno odmetla, je znovu zapadený. a ještě hůř.

Adam v noci strašně špatně spává, z večera vydrží 2h max., pak se budí po 1,5h. A posledních pár nocí nespí od 3 do 5-6. Jsem ko, už vždycky večer se mi udělá špatně, rozbolí mě žaludek...a bolí mě hrudní kost...to je fakt neuvěřitelný, kdyby spal aspoň přes den...Chlap mě furt posílá k dr., ale co ten mi řekne? Že to mám od nervů a mám být v klidu...

Představte si, před Vánocema se tady jedné holce narodila holčička a ta maminka týden po porodu dostala mozkovou! To je hrozný!!

luckamb
autor
8. led 2010

Hlásím že Mladá Boleslav je bez sněhu. Teď teda začíná sněžit, ale to jsou takové mikrovločky 😀

jitie
8. led 2010

ahoj 🙂
my používám Pampersky, ubrousky od Johnsna s aloe, na praní Lovelu, na mytí šmírové mýdlo a na tělíčko nějakou mastičku, co nám napsala dr. 😉 po 6 týdnech najedeme na Hippa
jinak lovela na praní nic moc, pokanděný kalhoty to nevypralo, a to sem je měla namočený ve studené vodě..tak sem použila trochu vanishe a dobrý, ani malýmu to nevadilo 😉

lucasaerik
8. led 2010

Ahojky...to víte když má člověk čas jen občas tak to pak ze sebe vychrlí 😀 😀 😀 ....
JJ Petis je to tak je to zoufalství s tou váhou, ale ty nevypadaš že by jsi byla nějaká...víš jak....ale to člověk cítí sám a pokud ty se necítíš ready pak to chápu...no Bebísek je drobeček..já jsem taky z toho nesvá, ale jsou větší a menší děti, kluci vážily v roce jeden 12,8kg a Druhý 13,5kg takže je to pro mě novina a hlavně byly jedlíci jak blázen...ale tato madam je prostě madam..ale moc děkujeme za poklnu...no jeden večír jsem k tomu sedala trochu něco naházela...
Jinak Brno hlásí zával sněhu a děsnou chumelenici...
JInak jsem dnes na Beu čuměla ráno snědla celý jogurt a 10 piškotů 😀 Noc opět katastrofa....klasika....Maky takže vím jak se cítíš, ale my to máme od narození do ted a já nespala ještě před porodem kvůli bolestem těch ruk 😒 ...
Nic holčiyn loučíme se..zatím...kdyžtak večír mrknu...jdu nachystat na oběd a budu si hrát na přemlouvače aby alespoňněco snědla... ☹

kacenka25
8. led 2010

čauky holky

my pereme v Tidu celá rodina, Kubulovo oblečení už od narození též v Tidu, ale jemu bez aviváže dodnes a peru to zvlášť. Přidáním odměrky Vanishe se neosypal, tak peru už pořád s Vanishem. Dřív jsem dávala baby program, ale už na to prdím, neosypal se mi po vyprání v normoš programu.

Plínky používáme od narození Pampers, teď máme modrý pampersky Active baby. Jsou skvělý, i když se hodně ohýbá a běhá, drží tvar a neposouvají se. Babička jednou koupila Happy, no strašný! Malý měl celou plenkovou oblast samej pupínek, za druhý pořád protékala moč i tekutá stolice a za třetí nedržely a posouvaly se. A to na obalu píšou, že to má taky pružný pásek..... Tak my jen modrý Active baby. Ubrousky používáme z DM ty zelený, ale do devíti měsíců jsem měla zelený Pampers. Používám je každý den, nikdy po nich nic nebylo, žádná vyrážka nic. Je to bomba vynález, mladej se furt někde hrabe, vezmeš ubrousek, umyješ ruce, nehýtky, pusinu od hlíny a může si rošťačit dál..... Holky, sranda ne, maminka posedlá čistotou nenechala dítě ani sáhnout na trávu, ječela podívej se jak je to špinavý, budeš mít tepláky špinavý, ruce špinavý..... Asi doma nemají pračku?? 😲 A mýdlo a tekoucí vodu?? 😲 My jsme jak šmudlové furt 😖 😀 Ale tak na ven tepláky černý a na doma světlý 😀 😀 😀 😀 Kosmetiku Seba med, čekala jsem od malého atopický ekzém, který mám já. Zatím nám ty flíčky pod kolínkem mizí, už asi měsíc nebo možná i dýl nemáme nic 😵.

Lucko, plínky si nech kupovat, byla bys padlá na hlavu říct ne 😀 😀. Jen ať utrácí taky někdo jinej než ty. Jestli to mají kde shromažďovat, tak ať kupují. Akce jsou pořád v jakýkoliv drogošce nebo obchoďáku. Jen si vyber značku, aby ti nekupovali ty levný, ty jsou fakt naprd. Vyhozený peníze a ještě budeš mít starosti navíc. Je to fakt nepříjemný, v noci chceš spát a ne převlíkat miminko a celou postýlku, protože protekla plínka..... Pak zas všechno prát a žehlit jak u blbejch na dvorku...... Radím pampersky...... 😉

luckamb
autor
8. led 2010

Ahoj ségro 😀 Tak koukám, že jste mi skoro všechny poradili Pampersky, takže jdu do nich 😀

kacenka25
8. led 2010

ségro a ne že mě budeš chodit strašit, až tvoje princezna nebo princátko pampersku pročůrá 😀 😀 😀 😀 Občas se taky musí vyměnit 😀 😀 😀 😀

maky82
8. led 2010

My už jsme zavalení sněhem 😀 sype se o 106, nestíhám odhrnovat...to je fakt šou...

Luci a co s Beátkou v noci děláš? Je aspoň hodná nebo brečí? Malej by byl nejradši přisátej, ale mě už bolí záda i v leže.

eximka
8. led 2010

čaj holky 😀 tak niki spinká přítel dovařil obídek tak jsme se oba nažuchli a já jsem se odvalila na moment k pc, než se dám do žehlení
my spinkáme od narození celou noc, večer ted usíná oklo 8 a ráno se budí okolo 7 takže v pohodě, v noci se jen občas probudí na čajíček ale hnedky spinká dál, nechci vás ale popichovat
ale to má po tatínkovi to je taky velkej spáč
luci to víš jsme holky šikovný a špatně bychom ti neradili

luckamb
autor
8. led 2010

kacenka: no uvidíme, max. budeš mít noční můry 😀
exim: to je mi naprosto jasné, že jste holky šikovné

maky82
8. led 2010

Exim a co jsi dávala malé zhruba v tom půlroce na jídlo? Já už i kaši změnila na dopoledne a nic. Večer ho stejně nezasytila.