Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
12. zář 2008

Koukám, kdo z nás je nejvíc ukecanej a vypdá to, že stroužek vede na plné čáře a na druhém místě za ní pokulhává Kačenka 😀

maky82
12. zář 2008

já podpatky taky občas nosím, ale jen na krátké vzdálenosti...a do pekárny je asi nebudu moct praktikovat,budu muset totiž spěchat

luckamb
autor
12. zář 2008

No já na ty podpatky taky musím mít náladu, jinak jako kecky vedou. Ale občas 😀
Vidíš kačko a moje mamka zase říká že je nejlepší rodit na jaře. Že být těhotná v létě je za trest.

kacenka25
12. zář 2008

mě bolej nohy sotva vstanu z postele ☹ ani ten magnosolv nepomáhá, mám je nějaký unavený ☹ a křeče každou noc 2 - 3x, někdy přes den, když víc chodím nebo mám blbý boty

maky82
12. zář 2008

holky, asi bdu muset jít vařit, bramborovou kaši s uzeným a okurkový salát

ráda bych kecala, když je to můj "poslední den" s vámi ☹

asi budu plakat

kacenka25
12. zář 2008

já stihla léto s bříškem a nic moc, teda, vedra mi silně vadila a stihnu i zimu 😀 tak pak to porovnám ju?

kacenka25
12. zář 2008

jak to poslední?????
vy doma nemáte internet?
tak to je smůla, to se nám bude stýskat 😢 😢

luckamb
autor
12. zář 2008

tak to ti nezávidím.

maky82
12. zář 2008

doma net máme, ale dostanu se tam až večer na chvilku a to vy tam asi nebudete bývat, ne?

luckamb
autor
12. zář 2008

tak nám tu alespoň vždycky nech svůj přehled dne ju.

maky82
12. zář 2008

to víte, že nechám 🙂

tak se mějte moc hezky a já na vás budu myslet!!! pádím k plotně 😀

luckamb
autor
12. zář 2008

Maky pa pa pa

kacenka25
12. zář 2008

no jasně, večer shrň celý den 😉
pa pa pa

asi usnu..........

luckamb
autor
12. zář 2008

nééé kači nespi

martek
12. zář 2008

teda chvili tady nejsu a uz trtri stranka????????????????????????????????? 😀

luckamb
autor
12. zář 2008

JO holka, dneska je takovej ukecanej den 🙂

martek
12. zář 2008

a co resite?

luckamb
autor
12. zář 2008

Hele všechno - kdo je nejvíc ukecanej a tak, ale jak na to koukám, tak ty máš ještě víc příspěvků než kačenka.

luckamb
autor
12. zář 2008

jo a řešili jsem podpatky a kdo kolik měří

martek
12. zář 2008

jenze ja to mam vetsinu jeste z Beremka 😉
ja merim 168 a podpatky nosim vysoky

kacenka25
12. zář 2008

už poledne? hurá
mě se chce tak spát, to je mazec. sepsala jsem si nákup na drogerku na zítra, ať už ten pátek uteče...

luckamb
autor
12. zář 2008

přesně o 10cm míň než já
tak to já z beremka nemám nic
já začla sbírat příspěvky až tady a pak jsem na bermku zjistila že je taky diskuze 😀 😀 😀
Vůbec jsem se sem dostala omylem. KOukala jsem na beremko, hledala inspiraci a koukala jsem nahoře na ty odkazy, tak název modrý koník se mi líbil - myslela jsem že to budou zvířátka, tak jsem na to klikla a zjistla jsem že žádný zvířátka. Chvíli sjem to tak prohlížela až jsem se zapojila - teda založila jsem svojí diskuzi, musila mi napsala ať jdu do března a jsem tu 😀 😀 😀

martek
12. zář 2008

jdu na obed

kacenka25
12. zář 2008

😀 však tady jsou zvířátka 😀 kachny a tak 😀 😀 😀

já zas dala do vyhledávače miminko, jako abych si něco přečetla, když jsme se chtěli začít snažit.... no a ono mi to vyhodilo modrýho koníka. Tak jsem na to koukala jak jojo, co to je. chvíli jsem bloumala......... to asi každej

strouzek
12. zář 2008

no tak já měřím 180 cm a stejně nosím podpatky pořád takže si umíte představit jaká jsem rozhledna

jitie
12. zář 2008

jsem zpět z oběda 🙂

luci první byla miša s tématem snažíme se od března nebo tak nějak a pak sluninka s partou z března, pak já a teď sněhurky 😉

kacenka25
12. zář 2008

a vida - konečně někdo, kdo v tom má jasno 🙂 Jíťa záchranářka 😉 bodejď, ty jsi nejlepší předseda odborů na světě 😀 dáme ti prémie na tenhle měsíc, za zásluhy 😀 😀

jitie
12. zář 2008

já jsem taky našla koníka,když jsem hledala něco o mimi a vyhodilo mi to koníka 😎
ale luci s těma zvířátkama si mě pobavila 😀
já měřim 174cm a podpatky nosím málo, bych si zlomila nohu 😀 musim jedině nízký a širší 😉

jitie
12. zář 2008

já mám paměť jako blázen..ale jen na to co k životu nepotřebuju 😀 třeba jak se vaří svíčková si fakt nezapamatuju 😅 😀

kacenka25
12. zář 2008

taky si hodně pamatuju, jinak bych nemohla dělat práci, jakou dělám
ty jo svíčková mńamky to by byla bomba.......to bych si dala