Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
18. led 2010

ahojík,

Miško casualů jezdí po ulici fakt hodně, takže to byla stopro dobrá volba 😉 Nejlepší to ovšem bude, až v něm bude spinkat Lukášek 😵 😵 Malej, ňuchňací sladkej chovací Lukášek 😵 To nic, jen se musím rozplývat, náš indián pořád jen lítá a ňuchňat se nenechá. Učím ho dát mámě pusu a jediné, čeho jsem každodenním výcvikem dosáhla je, že mě rafne těma jedničkama nahoře i dole do nosu ☹ Pak ovšem okamžitě zas zdrhá pryč od mámy, pravděpodobně uspokojen tím, že splnil ten těžkej úkol, co ta bláznivá máma pořád chce 😀 😝 .

A vůbec, ty vogo 28tt Miško ty si tam ty týdny přeskakuješ ne? To není ani možný 😲 To je fofr. Takhle kdyby to utíkalo v práci....

Torpédo usnulo u oběda, já se nažďuchla teď, jdu si pro Merci a hajnout k Mashi, třeba taky vytuhnu 😀 manža chytil od Kubíčka rýmu, tak se nevyspím.... Oba chrápou jak zedníci a ještě ten menší nespinká a pořád pláče či fňuká ze spaní. Asi ho bolí hlavička co? Rýma je otravná i pro dospěláka natož pro takovýho čoudka. Zatím se s tím zdravím docela držíme ťuk ťuk ťuk. Jen druhá rýma za těch 13 měsíců života.... No pravda, dvě šestý nemoci 😀 😀 😀.

Tak pááá a jdu lovit tu čokošku. Můžu když jsem se dostala na -1 kg před těhu tak si prostě neodepřu. To bude hlína, až ta váha zas poleze nahoru, no snad ne. Holky, jsem taková potvora, už zas mi otrnulo, když jsem se zbavila těch kilíček a zase se cpu večer u telky těma hnusnejma křupkama a čokoládkama ze stromečku.....

tercie
18. led 2010

Kontrola OK, cukrovku nemáme 😉, čípek drží, akorát jsem prej málo přibrala, mám pořádně dlabat, aby malej nabral. Mám od výchozí váhy před těhu nahoře necelých 5kilo, a od minulý kontroly před 5ti týdny mám nahoře 3.
Tak jsem si udělala kýbl těstovin k obědu, se salámem a kečup, sýr, a dlabu 😀 a taky špekuluju, kterou čokočku sežeru potom 😀

Kači, mlsání ZDAR, já to mám dokonce posvěcený od doktora 😀
U nás v Ostrově jezdí casual jen jeden 😀 červenej 😀 a ve Stráži žáááádnej 😀

jitie
18. led 2010

ahoj
já taky mlsám, teď jsem snědla vajíčko a zajedla to horalkou 😎 😀 mám chutě jako těhotná 😀

Míšo, gratuluju k dobré KO, jsem ráda, že je všechno v pořádku a začni pořádně papat, ať je Lukášek pořádnej kluk!! 😉

lehna
18. led 2010

ahoj holky,

tak já jen v rychlosti, jsem unavená až hrůza. pořád nespíme☹.

Míšo- super, že je vše o.k. no toto, ty tak toho Lukáška odbýváš jídlem? jen papkej pořádně ať je to kus chlapa,jak ta naše prďola😀.
jo a kolotoč máme taky takový, jen s rybyčkama. a musím říct, že u nás spokojenost,jen to fakt žere dost baterky. je lepší koupit nějaké lepší a drahší, aby to dýl vydrželo.

jinak mlsám taky, musím nějak dobíjet energii😨a začínám konečně po roce hubnout😀

Kačko- taky jsem ještě nebyli pořádně nemocní,ťuk ťuk ťuk. taky jen dvě rýmy. zato teďka jestli ho trápí nějaké zuby,že tak nespí, tak to je fakt mazec. a začíná taky už sem tam spát jen jednou za den. dneska naštěstí vydržel rekordně 1hodinu a 15minut, tak jsem si dáchla s ním🙂

zítra mi přijdou dvě kámošky z beremka,jedna má skoro 7mi měsíčního klučinu,tak se těším. jsem upekla bábovku teďka večer ještě ke kávě,tak se Štěpim posnídáme s kakaem. teda kakao si dám jen já, prcek si dá čaj🙂

tak papa vše, opatrujte se

tercie
18. led 2010

Holky děkuju 🙂
Však ale kdybyste viděly jak já žeru, rozhodně ho hlady netrápím, vůbec v ničem se neomezuju...to jako abyste si nemyslely že snad držím nějakou těhudietu abych moc nepřibrala 😀 😀 😀

Ten kolotoč...tak mě napadlo, co tam dát nabíjecí baterky? Je pak hodím jenom nabít a jede se dál, ne?

Holky jen tak dál, ať ti vaši prďolkové marodí co nejmíň 🙂

Leni užij si zítra návštěvu 😉 Taky přemýšlím o bábovce, ale manža radši štrúdl, ale ten mě nebaví dělat 😀

luckamb
autor
19. led 2010

Míšo, gratuluju ke kontrole. To je super, tak hezky dlabej.

kacenka25
19. led 2010

hojka hojka holky

Miško když dám do hraček nabíjecí baterky, vydrží to mnohem míň než klasický alkalický nenabíjecí baterie. Ony ty nabíjecí mají menší kapacitu. Je fakt, že nabíjecí dáš nabít a "jedeš dál" 😀 to je vtipný 😝 Ale za chvíli budeš mít obsazený všechny zásuvky nabíječkama 😢 Jo hele k tý tvý dietě jo, jako to že my si tu stěžujem, že se nás kilča drží neznamená, že ty budeš za hvězdu a po porodu štíhlá jak ty prdlý vychrtlý modelky 😀 😀 😀 😀 😀 Ty jedna! 😝 Tož ale je bombastický to, že se můžeš cpát jak protržená a když na tebe budou koukat jak z jara, prostě máš hlad a Lukášek má taky hlad a jíst se musí, páč se musí pěkně vyživovat miminko.

ilonkaa
19. led 2010

Ahoj holky..tak jsem Vás zběžně přečetla...

Tak od mala používáme pempersky a spokojenost,vlhčené ubrousky jen od hippu,ale pouze na cesty doma oplachujeme!!

Kočárek od Casual je paráda máme S6 a citta a jsou dobrý,akorát tedko v tom sněhu nic moc,muj Mutsy projede parádně,ale má velká kolečka,tak je jasný proč.

Jina Maxouš taky stále nechodí jen kolem nábytku nebo zdi..udělal sám asi tak 5 kroků pad a tedko se asi bijí..ale leze rychlostí uraganu,takže to stačí :o)

Na roční ontrolu jdeme v pondělí,tak jsem zvědavá.

Eximko:Dodatečně malej vše ne 🙂 j..je to,ale drobek..to ten náš Otesánek bude mít minimálně 11kg..tak se už těšim až bude aspon drobet běhat,žše si oddechnu

Jinak my od Vánoc spíme ukázkově,ale snad to nezakřiknu..usne kolem 20hod a do 7 hod spí..maximáně jdem dát napít.Ale do Vánoc to bylo peklo..zlé noci,co hodina a půl jsme byli vzhůru,ale neplakal,chtěl si prostě hrát a ne spát!!

Tak se jdu tady po něm vrhat mějte se..

Leni!!Štěpánkovi vše nej k zítřejším prvním narozeninám a posíláme obr pusu 😅 😅 😅 😅 😅

tercie
19. led 2010

No tak Kači s těma modelkama jsi mě opravdu dostala, když jsem u dr do průkazky hlásila těch svých ehm... no už je to třímístná cifra... S tím opravdu hvězda nebudu 😀 Ani když po porodu nechám všechno v porodnici 😀
Takže cpát se jako protržená fakt nehodlám, ale omezovat se taky nebudu, jen prostě budu normálně jíst, však on Lukášek podvyživenej nebude 🙂
Navíc moc nechápu, když nedělal ani odhad váhy, jak může říct, že by mohl mít málo, když od posledního odhadu uteklo 5 týdnů... měl půl kila, a za 5 týdnů už určitě přes kilo má, a 3 měsíce před námi...ať mi někdo řekne, že by mohl bejt málo živenej...co? 😉

ilonkaa
19. led 2010

Terci..nám taky vyhrožovali,že Maxa bude malinkej když jsem pořád nepříbrala a ejhle...byl normální!!!Já měla za celé těhu nahoře ani ne 5 kg 😵

tercie
19. led 2010

Ilu díky, jsi mě uklidnila 😉 Maxík je taky šikulka, chození se poddá a spinkání snad vydrží 😉

Štěpánek bude mít rok? Tak to se přidávám s přáníčkem všeho nejlepšího 😉

lehna
20. led 2010

Ilu a Míšo děkujeme🙂

a my dneska přejeme Ilonce vše nej nej k svátečku a Maxovi taky vše neej nej nej k prvnímu ročku, ať je jen zdravý, usměvavý a rodiče jsou na něj hodní 🙂

luckamb
autor
20. led 2010

Leni: všechno nej malému, hlavně ať ti dál dělá takovou radost.

sluninka
20. led 2010

ahojte holky 😉

Štěpánkovi a Maxíkovi přejem vše NEJ k 1.ročku 😉 hlavně si pořádně užijte oslavu, my budem mít party v sobotu 😀

Ilonce vše NEJ k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko a mooooře lásky 😉

luckamb
autor
20. led 2010

jéé a jo, maxikovi taky vše nej a Ilonce vše nej k svátku.

lehna
20. led 2010

holky děkujeme, jste moc hodné🙂
Věruš taky budem pařit v sobotu 😀

kacenka25
20. led 2010

Přejeme Ilonce krásnou oslavu svátku, vše nejlepší a dobrou véču 😀 a Maxíkovi ještě taky hodně dárků 🙂

tercie
20. led 2010

Taky se přidávám ke gratulaci, Ilonce a Maxíkovi vše neeeeeeeeeeeej k svátku a k narozeninám, hezky to oslavte a moc se neopijte 😀😀

jitie
20. led 2010

přidávám se ke gratulacím Štěpánkovi, Maxíkovi a Ilonce 😵 všechno nejlepší!!!

Míšo, nevim jestli by tam šli nabíjecí baterky, je to na ty největší špalky a ty nevim jestli vůbec nabíjecí dělají 😕

ilonkaa
20. led 2010

Holky,děkujeme moc !!!! Jste hodné 😅 😅 😅 😅 Uteklo to jako voda ten rok ani tomu pořád nevěřím,vloni jsem ležela v porodnici a letos tady krotim malého dáblíka 🙂

aureliaaa
20. led 2010

Ahoj Leni a Ilonko. Přeji krásné narozeniny vašich drobečků. Moc moc lásky a ať vám ty prdelky rostou.

My jsme si toho užili pře měsíce a půl. Dělala jsem dort s jedlým papírem. Návštěvy sice měli podivné ksichty jelikož oni svým dětem dorty koupili. Krásné propracované a hodně drahé. Ten můj byl obyčejný, ale dobrý. Asi taky budu muset dorty kupovat aby Aďa snad netrpěla pocitem méněcenosti, že sousedi mají nádherné a my jen doma dělané. A s oblečením to bude stejné abych pořádně spořila na garderóbu.

luckamb
autor
21. led 2010

¨Dobré ráno sněhurky 😀

tercie
21. led 2010

Jiti v tom případě to vypadá, že přijdu bankrot jenom za baterky 😀 Dneska nebo zejtra přijde, tak jsem zvědavá 😀 😀 😀

Aureliaa doma dělaný dort, ale od maminky a s láskou, koupit nějakou hrůzu plnou éček dovede každej 😉

petis
21. led 2010

Ahoj holky,

já ostuda jako poslední jdu popřát Štěpánkovi a Maxíkovi ke včerejším narozeninám !!!

Buďte stále tak zdraví, šťastní a dělejte mamce a taťkovi jen samou radost.

A taky kupa dárečků, hodně kamarádů a třeba brzičky malého sourozence do party 😉

lehna
21. led 2010

Aurel- děkujeme🙂. no já taky budu na sobotu dělat Štěpovi vlastní dort, udělám mu nepečený s piškotů,smetany a ovoce. ať si taky kluk dá do nosu🙂 a v neděli tchánovci dovezou někde objednaný. takže co, taky to neřeším,ať si každý říká co chca,aspoň vím, co v tom je a vím co jí 😉

Peti- taky moc děkujeme, nevadí, že jsi poslední, v tom shonu to rychle člověk přehlídne, tolik dětiček najednou🙂
a co jinak,jak se máte? co spinkání?
u nás už jsem si myslela, že jsme najeli na jeden spánek denně,ale dneska po čtyřech dnech spal zase dvakrát, tak nevím. ale i tak ten jeden spánek spal jen max 40 minut,tak mu to asi nestačilo. už se v něm fakt nevyznám😀
a sourozence teda zatím fakt neplánujem, vy jo? 🙂

petis
21. led 2010

Leni,
spinkání je u nás mazec, jeden denní spánek po obědě max. hodinu, ale většinou jen těch 40min., mazec.
ALe když v noci špatně spala kvůli zubům, tak mi usla i dopoledne, ale zase na úkor toho, že jsem ji pak odpoledne nemohla uspat. Ach jo, pořád dokola, co?
Taky sourozence neplánujeme 😉
A už jste byli na roční prohlídce? Jaký je Štěpánek modelák??? 🙂

lehna
22. led 2010

Peti, my jdem na roční prohlídku až v únoru, jdeme ještě 1. a 9. na sono a neurologii, tak ať má z toho rovnou dr. výsledky. myslím, že bude mít modelové míry jako vaše Kajka🙂. jo spaní je pořád dokola, dneska v noci spal třeba relativně zase dobře, jsem i trochu vyspaná 🙂

puckalucka
22. led 2010

Ahojky holky,
Leni tak dneska jsem trochu vyspalá i já 🙂 , ti naši klucí se nějak opičí 🙂 . Zítra Ti držím palečky na dortík ať se povede a všem a hlavně Štěpimu chutná 😉 .
Peti, tyjo vždyť Karolínka slavila rok předevčírem a ty už máš u profilu, že je jí rok a měsíc 😲 🙂 , to snad není možný.
Jitii, s Filípkem je to to samý, nepřipisuješ si tam ty týdny 😉 .
Luci, co nevolnosti už jsou pryč nebo tě pořád trápí?
Míšo a co ty, jak je? Nezlobí Tě Lukášek v bříšku 🙂 ?

aureliaaa
22. led 2010

Ahojky. Tak ten můj chlap mizí do jeskyně si trochu vypucovat hlavu. Budu sama doma a vegetit si. Na jednu stranu jsem ráda, že bude klid a na druhou nám bude chybět. Ach jo.

luckamb
autor
22. led 2010

Pucka: Luci, snad už to pomlau odeznívá. Ale nestěžuju si, hlavně že je prcek v bříšku 😀