Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
22. led 2010

Přesně tak Luci, to je dobrej přístup 😉

puckalucka
25. led 2010

.
.
.
.
tady je ale ticho 😕
.
.
.
Leni, tak jak dopadla oslava?

tercie
25. led 2010

No to jo, tady se spíííííííííííííííííííííííí o 106 😉
Holky že vy jste všechny někde zamrzly? 🙂
Ten kolotoč mi ještě nepřišel,věci do postýlky čekám dneska, nebo zítra a ke složení postýlky jsem manžu taky ještě nedokopala...holt co si člověk neudělá sám, to nemá 😝 Snad to zvládnu...

luckamb
autor
25. led 2010

mrtvo, ticho, nikde nidko 😀

tercie
25. led 2010

Jaaaaaaaak nikdo, já jsem tu!!! 🙂

luckamb
autor
25. led 2010

já myslela, že už si taky zmizela.
Jak je Míšo?

tercie
25. led 2010

Nezmizela, jsem jen tak jako za rohem 😀
Je mi nanic, jsem nastydlá jako prase,zahleněná, kašlu jak ovce a chce se mi přitom zvracet, no chuťovka 😀
Co ty, nejdeš teď někdy na NT?

luckamb
autor
25. led 2010

No fujinky fuj 😀
Jdu 9. února, takže od zítra za dva týdny a v pátek jsem se ptala doktorkky a prý už by fakt mohlo být poznat co to je, stčí aby se drobek dobře natočil :-d

tercie
25. led 2010

No fuj,a to je hodně slabý slovo 😀

Tak jestli je dr šikovná a má dobrej stroj,tak věřím, že už uvidí,tak držím palce ať mimouš nestávkuje 🙂 Jak ten náš,když nechtělukázat ksichtík 😀 Aspoň si ho můžu pořád představovat, jakej asi bude, jestli bude mít vlásky, dolík v bradě, jako máme oba s manžou... 🙂

jitie
25. led 2010

ahoj 🙂
Míšo, já si postýlku sestavila sama 😀 holt, co si fakt neuděláš to nemáš..zrovna předchvilkou sem si opravila kohoutek, kapal mi 😀 jsem žena v domácnosti se vším všady 😀
a brzo se uzdrav!!!

Luci, budu držet palce, aby se drobek ukázal a dobře natočil 😉

lehna
25. led 2010

ahoj beušky,

já vás taky zanedbávám, nemám nějak sílu☹. kdy už to skončííííííí. nemám náladu ani pomyšlení si pořídit druhé dítě 😅 , prý mě to přejde,hahaha, bych chtěla vidět. rok už spím 4-6h denně. fakt mazec. kdyby kurec spal aspoň přes den, ale to ne, to pánovi stačí se prospat max 4O minut. jsem furt otravná s tím spaním,co? jenže já už fat nemůžu☹

Luci- tak my jdem 9. na neurolu na KO. ale jsem v klidu, vše by mělo být v pohodě. v pondělí jdem na sono, to zas bude kravál. jsem zvědavá co přes fontanelku uvidí, když už ji má malinkou. no bude to boj.
Tak to držím palečky,aby se mimíš ukázal v plné kráse a vy viděli jestli to bude kluk nebo holka🙂

Míšo-jj, někdy je to tak i u nás, co si sama neudělám, to nemám😀.jej takový hnusný bacil tě skolil, vyžeň ho rychle pryč.koukám na ty tvé týdny 😲, to letííííííí

Jiti-koukám, u vás podobný případ maminy v domácnosti😀

lehna
25. led 2010

jo a oslavy zatím u nás v pohodě. fotečky dám později, musím přebrat🙂. tento víkend další várka a pak další várka s kamarády a máme to na rok z krku 😀

tercie
25. led 2010

Jiti no dneska na postýlku nedošlo, ale zejra se do toho pustím, Když říkáš že jsi to zvládla,tak snad se mi to taky povede 🙂

Leni a babička by nepohlídala chvíli aby ses pořádně vyspala? Já se tohohle děsím, protože jak se dlouho nevyspím,tak pak mívám hnusný migrény...

Holky letí to fakt šíleně,jak jsem na začátku už chtěla mít u týdnů trojku,tak za týden to bude tu a ani jsem se nenadála 🙂

jitie
26. led 2010

ahoj 🙂
Míšo,to zvládneš sestavit 😉
a ty týdny ti letí jako blázen 😲zacvhilku nám porodíš 😵

Leni, s tím spaním ti to teda vůbec nezávidím, Filip naštěstí v noci spí dobře, budí se jen jednou na kojo a pak až ráno, tak snad mu to vydrží..

luckamb
autor
26. led 2010

Ahoj holky,
no jo , je to pořesně za 14 dní 😀 To už uteče jako voda.

lehna
26. led 2010

ahojky,

Míšo- no babička nehlídá,abych se vyspala☹. pořád říkám,jak sjme nevyspaná,ale nikdo ho hlídat asi nehce☹, nebo prostě nevím. tak to nějak s manžou zvládáme sami.

Jit- no Štěpi do třetího měsice spal krásně, tak max dvakrát se vzbudil, bohužel mu to nevydrželo a já nevím prostě proč☹.

dneska noc buzení po přesně dvou hodinách a vstávačka 6.34 😖

lucasaerik
26. led 2010

Hojky kočky...
taks e hlásíme, byly jsem na plánované hospitalizaci ohledně toho očkování - jak měla po III. dávce hexy tu alergickou reakci tak nás očkovali za hospit.
No mazec, to byl děsný zážitek, byly jsem na infekčním problém s ubytováním, sestram na příjmu mi řekla že je dost velká aby tam byla sama - chápete v roce kdy kojím denně tak 6x min a v noci taky, nakonec se mě zastatla doktorka když jsem se tam ze sestrou dohadovala, ale i tak jsem měla být na noc na ubytovně a v noci docházet tam, naštěstí měli poloprázdno na odělení a rozetlaly mi tam..no ještě že tak v noci malá nespala vůbec...takže jsem tři noci prochodila po pokoji s ní na rukách...
zavření na pokoji nesměly jsme na chodbu - infekční..dost mazec...
jinak reakce nenastala ale ani nemohla dostávala léky na reakci předem do kanylky - měla jí ćelé tři dny....chudera...jen měla celou nohu totálně zapálenou, to jsem nikdy neviděla od kotníku až po třísla..
jinak mě dost nepotěšily v nemocnici , jakékoliv očkování i nepovinné bude za hospitalizace, takže jdeme po 8.2. ještě na prevenar a pak v těch 15. měs na zarděnky atd...už ted se musím psych připravit 🙄 , byl to děs...no ale chceme jí nechat naočkovat klíštata, hepatitidu (prostě takové ty základní nehrazené ..mají to i kluci) takže musíme k tomu připočítat pobyt v nemocnici + výdaje za to a ten čas atd...no mazec to vám povím...

tercie
26. led 2010

Holkyyyyyyyyyyyy postýlka už je !!! Jiti jak jsi včera psala, že to jde, tak jsem se na to vrhla, a fakt to šlo 😀
Zezačátku jsem n to teda čuměla, pak ten první šroubek byl děs, jak mi to nedrželo u sebe, ale pak už to šlo krásně a měla jsem to za chvilku hotový 🙂
Kdo chcete mrkněte na fotku 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Akorát s tou sadou do postýlky mě pěkně švou, z obchodu to PPL předali minulý pondělí a ještě to nemám, už mě štvou!! To se furt na něco vymlouvaj, kalamity a rozbitý auta a jánevimco.
Teď jsem tam volala a prej už teda zejtra 100% to přivezou,tak jsem zvědavá.

Lucásku teda vy máte pořád nějakou lapálii ☹

maky82
26. led 2010

Ahoj holky,

hlásím se po delší době, byli jsme všichni nemocní, já se Šimonem antibiotika, Adam trochu kašlal a manža to nějak přechodil. Nejhorší bylo se v těch teplotách starat o kluky!! Nemohla jsem se ani pořádně udržet na nohách, ale nějak jsem to zvládla. Zítra jedeme na kontrolu, tak snad už to bude dobrý.

Adamovi jsem objednala sedátko od Fisheru, už ho máme doma a docela se mu v něm líbí, aspoň chvilku 🙂

Jinak vše při starým, na sobotu mám pozvanou rodinu na oslavu mých narozenin, budu dělat čokoládový nepečený dort, chlebíčky a vaječnou tlačenku. Je to pro mě docela deprimující, jak ty roky naskakují... 😠

Spaní je u nás zase pár nocí docela ok, tak 2x až 3x, ale mám dojem, že mu leze 5.zub. Snad to přestojíme bez úhony... 😀

tercie
26. led 2010

Ahoj Maky, já jsem si říkala, co je s tebou, že jsi tu dlouho nebyla...
Tak to jsem ráda, že už jste jakž takž zdraví, a snad to i vydrží!!
Taky máte sedátko od Fischeru? My taky, tak jsem na něj zvědavá!!! A včera přišel i ten kolotoč, ale nemám baterky abych ho mohla vyzkoušet.

Maky a jak sedělá ten nepečenej dort, pošleš mi receptík? 😉 Z roků si nic nedělej, holt utíkaj, s tím nic nenaděláme. A hlavně, je nám tolik, na kolik se cítíme ne? 😉 A kterej den že to vlastně slavíš, abysme ti mohly včas popřát 🙂

jitie
26. led 2010

Míšo, postýlka super, jsi šikulka 🙂 a koukám, že obraz s kytičkama ještě nevisí, máš ho opřený o zeď v pokojíčku 😀 to u nás naštěstí PPL jezdí načas, už toho chlapa znam, poslední dobou sem jezdí často, hlavně v těhu tu byl hodně, sem si pořád něco objednávala 😀
krásný bříško 😵 jéé já už se těším až se uvidíme, doufám, že to vyjde v tom únoru a nebo potom až s Lukáškem 😵

maky, hlavně, že jste to přežili a teď už budete jen zdraví 😉 já bych taky chtěla recept na nepečený čoko dort 😵

luci, no užíváte si hezky 😒

tercie
26. led 2010

Jiti no ještě nevisí, u nás to nějak vázně, ještě ani nemám komplet přestěhovaný věci z bytu, oblečení a tak, přežívám tu jen s věcma který jsem měla před dvěma měsícema sbalený k našim, a co sio občas donesu. MAnža má furt plno práce okolo,je to s ním hrozný. Teď taky, je devět,a měl šichtu do sedmi a teprve přijel z práce. A tak je to u nás pořád.
Náš pplák jezdí po městě a k nám na ves se dostane jen okrajově, a navíc volal že jim kikslo druhý auto, tak že toho má víc a nestíhá. Mě se,m teď jezdí taky pořád něco, ale střídají se s GLS 😀
Já taky doufám, že se sejdeme co nejdřív 😉 Už se těším.
Mohla bych hned vyzkoušet pro návštěvu nepečenej čoko dort 😀

jitie
26. led 2010

Míšo, to znám, David je taky pořád v práci 😒 zrovna druhý týden už jede noční, takže sem doma sama, do toho tchánovci odjeli na dovču, takže sem úplně sama v celym baráku jen s Fildou a zvířectvem..
tak na čoko dort dorazím 😀

luckamb
autor
27. led 2010

Ahoj holky,

Míšo: postýlka super

maky82
27. led 2010

Tak jo, tady ho máte...

PIŠKOTOVÝ NEPEČENÝ DORT

2x 120g piškotů, 4dcl vody, 100g kakaa - rozmíchat a nechat přejít varem
1máslo, 100g cukru, 3 žloutky, 1 vanilka, 2 lžíce rumu - ušlehat za studena

Dortovou formu vyložíme alobalem a vyklademe piškoty. Obě směsi smícháme a piškoty zalijeme trochou směsi. Poté střídavě vrstvíme piškoty a kakaovou směs. Necháme zatuhnout.

A narozky jsem měla včera 😉

tercie
27. led 2010

Jé Maky, a nepochlubí se rovnou 😀

Tak přeju moc zdravíčka a štěstíčka, ať se ti splní všechno co si přeješ, a ti tví klui ať tě nezlobí 🙂 Myslím všichni tři 😉

Dort ukládám a děkuji!! 🙂

luckamb
autor
27. led 2010

Maky taky vše nej nej a hodně štěstíčka a zdravíčka.

tercie
27. led 2010

Holky jsem si hrála,mrkněte 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

😅 😅 😅

luckamb
autor
27. led 2010

Terci krása 😀

tercie
27. led 2010

Luci díky 🙂

Akorát ten kolotoč mi nějak přepadává... mám ho chycenej tím kolečkem mezi dvěma šprušlema a dost utaženej,ale přijde mi,že by měl bejt nějak chycenej i za tu horní lištu bočnice postýlky,co myslíte?
Holky,která ho máte, Jiti,jak ty to máš? Ono je to takový celý viklací a přepadává to dopředu jak je to těžký. Sice to asi nespadne ale je to divný...