Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lucasaerik
27. led 2010

ahojky ter, já takové zbožíčko prodávala, a tento to dělala je hooodně těžký, já to kvůli tomu nekupovala bála jsem se že se to zlobí v tom kolečku a psadne, ale zatím jsem tento případ neslyšela...ale tento od Fp to dělá, bohužel...
postýlka je moooc činaná...už aby v ní jen ležel Lukášek, co...no ale jen ať si pěkně v pupíčku počká klučina jeden apěkně naroste
Jinak Bea je dnes děsně protivná...já cyhstala Concorda k odběru, prodávám ho, jelikož jsem potřebovala penízky rychle prodala jsem ho hodně pod cenou, až mi krvácí srdce že jde pryč...původně jsem chtěla prodat jen korbu a sedajdu a kočár až tak po létě, ale paní mě ukecala aby nemusela zhánět ještě kočár zvlášť tak si pro něj v pátek jede z Ostravy...mám normálně na krajíčku a stále zvažuji, ale penízky potřebujeme a máme dva kočáry..ale víte jak je to srdcová záležitost, tento kočár byl můj vysněný a prostě byl TOP noooo....
tak zatím pápá

tercie
27. led 2010

Luci aha, tak trochu jsi mě uklidnila, no manža snad něco vymyslí, aby to nepadalo, nějakej úchyt k tomu ještě... času na to má... 😀

Úplně vím jak ti je s tím kočárkem, ale co se dá dělat když penízky jsou potřeba.... já jsem se do toho taky tak zamotala s tou pitomoju nemocenskou a nemůžu se z toho vyhrabat. Každej měsíc tak tak dám na stranu aspoň něco abych mohla koupit něco malýmu, poplatím co mám a pak už si musím říkat manžovi protože mi nezbyde ani na rohlík. A ještě až budu při mateřský brát skoro pů.lku toho co teď, to si nedovedu představit. No nějak to ale zvládnout udu muset...

lucasaerik
27. led 2010

Ter jj to známmoc dobře...jaké t je na knop...bohužel se nám to taky zašmordchalo se strátou manžovy práce a ne a ne najít jinou...ale neboj ono se to poddá, člověk si zvykne a nebude stále takto bude lépe...uvidíš...užívej krásného bříšenka tááák to rychle letí.....
Kolotoč určo manža vymyslí, ale neboj nespadne, alespoň jak jsem psala zatím jsem neslyšela jen to tak vypadá 😀 ...

lehna
27. led 2010

ahojky holky,

Lucásku ahoooojky- teda pořád nějaké trápeníčko☹. tak paní z Ostravy,jo? no já to nejsem 😀

Míšo- nám ten kolotoč teda nedělal žádný problém, držel nám hezky. ale je fakt, že my ho měli na té kratší straně té postýlky a tam se opřel u tu vyšší tyčku. na tom boku nám zavázel,jak jsme Štěpiho vytahovali z postýlky🙂

Makuško- jééj, já na tebe zapomněla, dodatečně přeji ze srdíčka vše nej nej nej,hlavně zdravíčko a málo nervíků s mužem.

lehna
27. led 2010

Míšo tak kecám😀, o tu tyčku se to neopíralo. no dám fotku do albíčka, tak kukni,že to tam v poho drží 😉

lucasaerik
27. led 2010

Leni jojo paní z Ostravy, taky čekají už třetí, jaky my, ale prý nechtějí utrácet tolik za kočár - jenom přeci to není zrovna nejlevnější značka, prý raději vrazí kačky do přestavby bytu, což chápu...a upřímě kdybych já tenkrát našla tento set za tu cenu co to dávám tak po tom taky ihned šáhnu... 😉
tak to jsi měla štěstí že držel v poho, koho znám tak se jim tak jakoby nakláněl..jak píše Ter...

tercie
28. led 2010

Leni koukala jsem, to jsem z toho blázen 😀 No nějak to zkusíme vymyslet. I ten nápad dát to na tu krátkou stranu není špatnej,to určitě zkusím, protože to opravdu překáží.

Luci no jo, zvyknout se dá na všechno, i na míň peněz. Já už kvůli tomu ani nikam nejdu, jsem zalezlá doma. Ještě že je hnusný počasí,aspoň mě to nikam netáhne 😀

lehna
28. led 2010

Míšo- no je to divné, že mi to drží a tobě néé. tak zkus to dát na tu kratší stranu, je to fakt lepší,nepřekáží to tak 😉 .
jo tak peníze jsou taky u nás na denním pořádku. hledám kde by se dalo nějak přivydělat,ale nic moc. jsem teďka registrovaná u Dedry-jestli jste slyšely o bytové kosmetice.sice zatím výdělky nic moc,ale aspoň an plíny😀. tak můžee ukusit i vy, nebo si něco objednat. používám aviváž, čistič koupelny,jar na nádobí a jako fakt dobré a krásně to voní🙂.
dělám dobrou reklamu,co?😀 😀

maky82
28. led 2010

Holky, děkuju vám za přání 🙂 manža samozřejmě nepřekvapil, prý by mi koupil kytičku, ale nemá ani korunu.....velkej problém zajít do bankomatu...no co už,. že jo 🙂

Šimon už je "uschopněnej", takže v pondělí hurá do školky...v neděli nás ještě čeká léčitelka, tak jsem zvědavá, co mu řekne...

Dělala jste některá dort? Já dneska a uvidíme v sobotu, jak se povedl...

Míšo, postýlka je úplně boží...fakt moc hezký... 🙂

tercie
28. led 2010

Leniii žes neřekla dřív.. já na tu dedru koukala,protože kvůli čističce nemůžu používat třeba na wc běžný čistidla s chlorem...něco bych potřebovala 😉 Aby to vyčistilo i desinfikovalo. Používám Savo bez chloru, ale teda nic moc. Jak to funguje, mám se podívat na katalog a pak si přes tebe objednat, nebo jak?

Maky manža je pěknej trouba...ale zas je dobrý, že jsi to asi čekala,a tudíž nebyla zklamaná. Tak se na něj o narozeninách taky vyprdni,a je to.
Dost jsem ještě nedělala, ale mám ho v záloze, kdyby jako něco 🙂
A dík moc za pochvalu postýlky, mám radost, že se nelíbí jenom mě 🙂

lehna
28. led 2010

Míšo-jj, můžeš přeze mě,ale i sama. jsem ti to poslala do IP.

Maky-teda, ten tvůj muž,to ja fakt ...., no nemám slov!!!
udělěj si radost sama, a na něj prď.

tercie
28. led 2010

Leni díky,zítra to pořádně omrknu 😉

petis
29. led 2010

Ahoj holky,
jdu se na vás kouknout, jak se mají naše těhulinky a mamušky. My se máme teď tak nic moc, Kája má bojové noci, hodně se budí a pláče, přes den je chvílema brouček můj vysmátý a pak začne plakat a plakat, pořád si kouše prstíky, tak to vše svaluju na zoubky, já už fakt nevím, drtí nás to dlouho a já už jsem kolikrát bezradná, fakt.
Zubů máme pořád 8, ale zdá se mi jak by měla ďásna dál nateklá a dole jsou i výstupky, ale zuby nikde.
Mažeme Mundisalem, ptž Calgel už se nevyrábí, chladíme, už jsem dala i Nurofen na noc a stejně bez výsledku.
Takže já chodím jako mátoha, dopoledne si hrajeme, jak byly ty velké mrzy -20, tak jsme ani na prochajdy nechodili, pak jde po obědě Kája spát a já mám svou půlhodinku!!! klidu, masakr, akorát tak čas,abych se najedla a dala do kupy kuchyň.
Teď máme i hodně aktivit a Kájule je spokojená, tak jsem moc ráda - v pondělky dopoledne chodíme do kroužku pro děti od 1 do 3 let - do Cipíska, v úterky a pátky odpoledne plaveme.
No a já jako matka, co si dala předsevzetí, tak chodím v pondělky a čtvrtky cvičit, uf !!!

Jinak jak Lenička chválí Dedru, tak já taky, akorát kšeftíky se zatím moc nehýbou ☹

lucasaerik
29. led 2010

tak hojky kočky...
tak právě jsem vyprovodila kočárek 😒 , moc fajn lidi, ale víte jak....můj miláček...
ale co no hlavu vzhůru to zvládnu 😀
Jinak já se po více jak roce trochu prospala, Bea vstávala včera v noci jen 3x no božííííí ani nevím co se stalo, ale já zase z toho byla hotová a cca 2x jsem vstala a kontrolovala jestli dýchá...
tak tady se slaví narozeninky..opožděně maky vše nej..já slavím za pá dní no pár...23.2. já si přála nové katata 😅 tak uvidíme co na to táta... 😅 ....
Nic kočka dítě se budí, jdeme se chystat a mažu na nákup..zatím pápá L

tercie
29. led 2010

Luci tak kočárkovi máváme, ať se o něj hezky starají 😉 A nebuď smutná, za chvíli budeš kupovat kočárek na panenky Beušce 🙂

Koukám spaní -nespaní je celkem záhul, jsem zvědavá jak to budu zvládat, no, budu muset 😀

Peti ty taky prodáváš? A nemáš něco ozkoušenýho, s čím jsi spokojená? JInak já se registrovat nebudu, tolik známých abych měla stálej odbyt nemám, aby to dalo nějakou korunu, a navíc je celkem nepohodlný, myslet na to s předstihem a objednávat ještě než mi to dojde, jenže mě nic jinýho nezbyde, protože kvůli tý naší čističce musím používat eko výrobky, a ty normálně v krámu prostě nejsou. I když prášek na praní a tbl. do myčky používám normální...

petis
29. led 2010

Terci,
já jsem si to vzala spíš pro mou potřebu a potřebu rodiny, nejsem ten typ, co by obcházel lidi a nabízel.
Ale s čím jsem spokojená, tak to je čistič na sklokeramické desky a pak univerzální čistidlo na hladké povrchy včetně nerezu, to používám denně. A taky jejich jary jsou super 😉
Jinak jsem prášky ani do myčky dedrácké výrobky zatím neměla, zatím dobírám "železné zásoby" 😉

Holky,
kdo chcete, kuk ke mě do alba na pár foteček naší prdelky od paní fotografky 🙂

tercie
29. led 2010

Ty jo Peti fotky mooc krásný 🙂 😵 😵 😵 S tím velikým kloboukem, to je sranda 🙂

Peti díky za tip, to na tu sklokeramickou desku by se šiklo, myju cifem, ale pořád to mám hnusně šmouhatý a taky to zůstává v rozích. Akorát s objednáváním musím počkat po výplatě 😅

luckamb
autor
29. led 2010

petis: nádhrený fotky 😉

lehna
29. led 2010

míšo- zkus juknout na dama.cz, tam je spousta diskusí a myslím že tam něco o eko čističích najdeš.
jinak já z dedry používám taky jary,a dobý, teď mám pomerančový🙂.a na koupelny čistidla taky jsou faj, jne s těma do záchodu nemám zkušenost, zatím.

Peti- fotky nádhera, kde jste byli??? my bychom taky měli někam vyrazit, jenže to by si musel vzít L. volno. teď bude mít v pondělí, jedem na 13h na sono., to zas bude kravál, jak ho chytnem za tu hlavičku 😖

strouzek
29. led 2010

ahoj holky jak se máte? dlouho jsem tu zase nebyla, teď koukám jak jste zase krásně vyrostli, plno dětiček teď slavilo svoje 1. narozeninky tak dodatečně gratuluju 😵

strouzek
29. led 2010

peti krásný fotečky hlavně ta v klobouku a s šatičkama to je nějaká fotografka od vás nebo odkud? chci potom malou nechat vyfotit ale co jsou tady fotografové tak nic moc a zvládnou tak akorát fotky na občanku a nebo takovou tu klasiku dítě a dort se svíčkou

lehna
30. led 2010

Marti děkujeme za gratulace.
no tobě to taky krásně letí ty týdny. za chvíli bude Neli s vámi🙂. se těším na zprávičku až mi přijde 😵

ty fotky jsou fakt úžasné, taky pořád koukám🙂 a přemýšlím,kde zajít s malým na focení 🙂

strouzek
31. led 2010

ahoj leni no jo letí to hrozně nevím jakto že mi všichni říkají že se 3. trimáč táhne já nestíhám otáček kalendář 😅 už aby byl březen, snad bude vše v pořádku a malá s náma, dr. mě straší císařem ve fakultce kvůli cukrovky takže jsem z toho taková rozhozená celkem ale hold přežili jsme horší věci přežijem i tohle.

maky82
31. led 2010

Peti, fakt máte krásňoučký fotečky...malá je princezna 🙂

Jinak máme po oslavě, vše se mi povedlo, chutnalo, snědlo se...čoko dort byl vynikající, ale bylo ho málo...budu dělat znovu v týdnu, měla by dojet druhá švagrová...

Marti, už se taky těším, jak pošleš zprávu, že je Nelinka na světě 🙂ty máš termín v půlce března? Švagrová kolem 8.3.a už prý měla poslíčky 😉bude mít chlapečka, už se na něho těším, jen jméno zatím nemají pořádně vybrané, nemůžou se dohodnout 🙂

Dneska jsme byli u léčitelky, po fyzické stránce je Šimon ok, tak mě poslala do Vyškova ke kynezioložce. Že prý se dětský nemoci léčí přes matku. Takže zase všechno obes...já. Manža má všechno absolutně na háku, s ničím si nedělá starosti. Jak jsme přijeli, ani nebyl schopnej Adama uspat a šel na pivo. Kolikrát si říkám, co my žesnký jsme schopny všechno vydržet!

Adam opět v noci nemá potřebu spánku, od půlnoci do 3až4 čučí, bouchá do postele, pije...a nejhorší je, že jak ho vezme maža, v tu ránu spí!! Chápete to? Je to ponižující, fakt. Já bych se pro děcka přetrhla a ještě jsem ta špatná a on?? Je to na budku, už nemůžu...

strouzek
31. led 2010

ahoj maky s tím manžou no jo to jsou chlapy, naše malá ani není na světě a dneska jsem se dověděla že si manža stěžoval mojí mamce že o sebe nedbám že naschvál dělám rizikový věci jako tahání těžkých věcí (dle manži je těžká věc i kilová)mám pocit že jsem nesvéprávná, kontroluje mě i vodu ve sprše i na záchodě. hlavně mě naštval jak řekl že snad to dělám naschvál že chci potratit, to jsem myslela že ho zabiju, já kvůli mimča už prožila dost věcí a asi ještě prožiju on kvůli naší malé nedrží cukrovku a nebyl na operaci aby mohl mít děti tak ať mi dá svátek. on by nevydržel být těhu ani hodinu ale důležitej a poučovat to umí 😠 a co je šimonkovi? nějak jsem nepostřehla s čím se trápí.

termín máme v březnu ale holka neřeknu ti kdy. jednou řekne dr. 13.3 a jindy 19.3 a teď jak mě straší císařem tak to bude možná podle plánu operací takže fakt nevím. no snad někdy vyleze a je mi fuk kdy hlavně ať už je tady 😵 poslíčky ty já asi ještě neměla, no já totiž ani nevím jestli bych je poznala, třeba pohyby jsem poznala až po měsíci všichni mě pořád říkali že je to jako když máš v břichu myšku no a já žádnou myš teda necítila ani motýlka tka jsem stresovala a až po měsíci kdy mi mamka řekla že je to jakoby ťuk jakobych cítila svůj tep tak jsem zjistila že něco takovýho mám už měsíc 😀 snad nebudu jako moje mamka, ta nepoznala že rodí, pořád se jí zdálo že to bolí málo a že teda nemůže být ono když každej říká jaká je to šílená bolest, nakonec se donutila do tý porodnice jít, ale šla pěšky došla tam a tam jí seřvali že už jde vidět hlavička a za 15 minut byl brácha na světě 😅

maky82
1. únor 2010

Marti, loni, jak nastoupil do školky, býval hodně nemocnej, pokaždý antibiotika, pak ještě mononukleóza. V září měl opět angínu, atb, tak mi babička domluvila léčitelku. Léčí pomocí peruánských bylin. 4měsíce byl dobrej a teď měl údajně zase průdušky, tím pádem atb. Léčitelka mi včera řekla, že si myslí, že žádný virus neměl a už vůbec ne na dýchacích cestách. Dnes prý doktoři na každý neduh píší atb. A taky prý je možné, že já mám nějaký problém, se kterým si nevím rady a trpí tím samozřejmě děcko v podobě nemocí. Což by možné bylo. Ten problém tu je. Jen se mi ale nezdá, že by to byla příčina Šimonových nemocí. U jedné kynezioložky už jsem byla, ale nepřišlo mi to bůhví jak dobrý. Řekla, že manžela nejspíš nepředělám, takže mám 2možnosti - zůstat a trápit se tu dál, nebo odejít. Jenže to jsem věděla i před tím, než jsem k ní jela, že jo.
No každopádně tam jedeme 20.února a jsem zvědavá. Jen nevím, co tu pak budu vykládat tchánovcům, jak jsme dopadli. Po mých problémech je jim absolutně prd. Něco vymyslím...při nejhorším budu holka drzá a řeknu jim na plnou pusu, že je jim po tom kulec 😀 😀

maky82
1. únor 2010

No Marti, ta tvá mamka je ale éro 🙂 🙂

lehna
2. únor 2010

Ahojky,

Marti- no mis e to moc netáhlo, ale je fakt, že už od vánoc jsem si říkala, že už by Sašenka mohla vylézt 🙂,tak se to táhlo.
ten tvůj chlap to je taky materiál. jéžiiš takové scény. škoda,že to příroda nevbymyslela, aby mohli být těhotní i někteří chlapi, to by bylo něco 😀

Market- obdivuju tvoji sílu, energii a všechno s tím tvým chlapem 😔

aureliaaa
2. únor 2010

Maky u nás je to někdy podobně. Celej den je rozmrzelá, že bych ji nakopla. Durdí se, poplakává, neví co by. Nabízím modrý z nebe a nic není dost dobrý a jen zazvoní tatínek tak má pusu od ucha k uchu a žene se ke dveřím div se nepřerazí. Tatínek je na srandičky a máma na to ostaní nedůležitý, jako trápit s jídlem, trápit s přebalováním, trápit s oblíkáním, když se jde ven.

jitie
2. únor 2010

ahoj 🙂
Míšo, my máme kolotoč přidělaný drátem, taky se hodně nahýbal 😀

Maky, opožděně všechno nejlepší k narozeninám..manžel je teda pěknej blb 😠 nemáš to s ním lehké, to mě mrzí

Stroužku, tobě ty týdny letí jako blázen, zachvilku je Nelinka mezi náma 😵 a na manžela se vyprdni, užívej si těhotenství 😵