Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
10. únor 2010

dobré ránko holky

luci gratuluju ke kontrole a chlapečkovi 😵 to je paráda ty sis chlapečka přála viď?

Tercie no kdyby byl manža trošku manuálně zručnej tak bych taky o samostavbě uvažovala ale můj manža je jako Pat a Mat dohromady, když má přivrtat obrázek navrtá elektriku, když jsem po něm chtěla aby nasadil shrnovací dveře tak ty lišty přilepil oboustranou lep. páskou atd. Manža je kancelářská myš, naprogramuje ti na počítači cokoliv ale rukama dělat neumí. navíc má dvě práce takže ani nevím kdy by na tu stavbu chodil. tchán je podnikatel který nám nepomohl ani při stěhování tak už vidím jak by nám pomáhal na stavbě, můj taťka už má 65 let, srdeční vadu a vysoký tlak takže taky už nemůže dělat to co dřív už několikrát jsme mu volali záchranku no a bráchové ti mají svoje starosti, takže vlastně kdybychom chtěli stavět sami tak nevíme kdo by tam pracoval. takže stejně bychom museli mít na každou věc firmu.

luckamb
autor
10. únor 2010

strouži: já si přála holčičku, ale už 2 týdny jsem tam nějak tušila, že to bude chlapeček. A jsem šťastná jako blecha. Manžel od začátku říkal, že to bude kluk a včera byl nejšťastnější taťka na světě 😀 Jo a mimochodem, přičti si tedy bod ke svým správným výpočtům. Tys mi psala , že to bude kluk

Jinak holky díky moc za gratulace.

maky82
10. únor 2010

Luci, taky gratuluju ke kontrole...a k chlapečkovi...supr, další kluk do party 🙂 🙂 🙂

Manželovi je líp, nic vážnýho to nebylo, dr.mu řekla, že prý je to asi z prochlazení, z námahy, asi skříplý nerv...a uvědomil si, že před pár dny uklouzl a spadl, tak možná jedno k druhýmu. Ještě je ale v nemocnici na kapačkách a rehabilitaci, do konce týdne asi bude doma.

strouzek
10. únor 2010

luci no vidíš já jsem skoro jak utz 😀 poznám kluka hned, lehna by mohla vyprávět 😀 já se teď na pohlaví nekoukala říkala jsem si že se nebudu rouhat ale můj manža ten věděl že to bude holka aniž bych já tušila že jsem těhu. mě se zdál totiž sen o čárkách říkám to manžovi a ten mi řekl že mu se zase zdál sen o tom že jsme měli holčičku a byli jsme s ní na horách, tak vlatně na základě toho jsme šli koupit test no a těhu jsem byla a holka to je 😵

maky to je dobře že je to lepší no asi se fakt chudák přetáhl tak hlavně že to nebylo nic horšího a rehabky to spraví

aureliaaa
11. únor 2010

Ahoj Holky copak nikde nikdo. Není nic novýho? My máme novýho jen to, že zase nemáme auto a já se tak těšila, že uz budu jezdit a prý je pořád nemocnej a nemůže dělat. Tak to domluvil u jednoho svýho kámoše který to udělá za stejnou cenu. Snad je tedy termín "středa" konečný.

lehna
11. únor 2010

Luci- moooc gratuluju ke KO. paráda 😵 😵 . fotečky jsou nádhernééééééé. a kluk,říkáš? no vida, jak se to těma kluakma najednou tady rozrůstá 🙂

Lucas- tak super,že se vám to s domečkem pohlo. s tchánem to snad nějak přežijete a pak už bedete ve svém spokojeni.
teda to spaní do Bey,to musí být teda táhul. já si teda nemám na co stěžovat 😔 . a co to tvoje vyšetření u té dr., jak pořád přibíráš?????

Marti- jj, ty jsi lepší jak utz, kdybych ti tehda věřila, tak nemáme u porodu takový šok 😀

aurel- jééj, tak to mě mrzí s tím autem. já když potřebuju do města,tak taky už MHD vůbec nejezdím, autem je to rychlejší a hlavně pohodlěnjší. kočár se Štěpim čím dál těžší,tak se to pořádně nedá 🙂

Tak my dneska byli na roční KO, vážíme rovných 12kg a měříme 85cm. kus chlapa,no🙂. jinak vše v pořádku, další je až za půl roku. mezitím je ještě nějaké očkování. jo očkován byl i dneska poslední(čtvrtá) hexa, tak si pořval jak ho píchla,pak si sundal náplast, dala jsem mu ji zpátky,tak začal řvát znova😀. jinak v pohodě 🙂

Maky- tak hlavně,že je to s manželem o.k. a máš doma aspoň klídek,ne? 😅

kacenka25
11. únor 2010

ahoj holky,

Luci hurá další krok za tebou, super že je miminko zdravé. S tou radostí nad synkem trochu posečkej, 15tt je fakt brzo na určení pohlaví 🙂 Holky já pořád vidím Sašenku a jak Lehnička psala tak se narodil Štěpánek 😅 😀 Tomu jsem fakt nevěřila....

My jsme tady zapadli sněhem, nějako je to technickým službám fuk, tož prohrabej se kdo můžeš ☹. Pořád nespíme, nevím proč, já mám trápení se zubama, co se mi začal dr. vrtat v zubech se ani nenajím, ibalgin jím místo lentilek..... Před každým jídlem jináč bych se nenajedla. No hrůza no. Naše svišťátko vyleze na gauč, na postel a s oblibou si tam hraje. Tak mám pořád co hlídat, ale už se naučil slézat nožičkama dolů a ne po hlavě. Večer pak vytahuju zpod polštáře zbytky rozmatlaný sušenky, plyšáky, šroubovák a roztrhaný kapesníčky..... Našla jsem konečně řasenku, co hledám od Vánoc. Byla pod gaučem, páč jsem dělala velký úklid. Svišť se hned zaradoval a šel mi ji zas někam schovat. Pinďa jeden. Úklid s jeho pomocí trvá týden, páč musí asistovat u všeho a pak se ta práce samozřejmě vleče. Mě se teď vleče rýma, už mě nebaví ta zima fuj. Chodíme si hrát mezi děti, to je pro mě odpočinkové dopoledne. Svišť v devět odeběhne a vrací se jen když chce napít. V půl 12 ho jdu najít mezi balónky a kočárky a se řevem hodným tygra jedeme domů na oběd. Na protest usne v kočárku...... Manža je pořád do pěti do šesti v práci tak se snažím to tady zvládnout sama. Ještěže je ten ibalgin vynalezen..... Máme stále jen čtyři zoubky, nějako jsme se zasekli či co. Papá všechno co vidí i to, co jen tuší a maso holt musím ňamtat vidličkou.......

Opatrujte se všechny v těch mrazech a závějích......
Tož to je asi všechno, ničehož nic mě nenapadá. Nemám čím se chlubit holt no. Tak paaa.

maky82
11. únor 2010

Leni, klídek dnešním dnem skončil 😠 🙂 😉 , už ho poslali dom, plazí se tu a naříká, že ho to bolí, bude muset na rehabilitace...doma si každopádně pár dnů pobude...

lehna
11. únor 2010

Jééé ahooooj Kačí-
jejda,tak zas Kubíno nespinká? u nás se spinká stále stejně blbě,navíc rostou asi další zuby,tak je to zas naprd☹. božátko a tebe trápí zoubky, držím palečky,ať tě to brzy přejde a nemusíš papkat ibalgin.
tak si chodíte super s prcekm hrát, to musí být fajn, takhle si "odpočinout". Štěpánek si s oblibou taky hraje na posteli a gauči. naštěstí se skoro hned naučil slézat po nožičkách. ukázala jsem mu to asi 3x,že má lézt takhle a hned to pochopil, tak je fajn,že neleze po hlavě🙂.

Maky- 😠 , tak máš zase starost ještě o něho,co? a co kdyby se šel zahrabat k mamince,aby se o něj starala, když ty máš na krku ještě 2 prcky? 🙂 . asi vítr,co?Máchale. ach jo, a chlapi to umějí dát pěkně najevo,že je něco bolí.
a co ty? co tvoje bolesti na hrudi? už je to dobré?

puckalucka
12. únor 2010

Ahojky,
Lucíí krásné fotečky 😵 a gratuluju ke klučinovi jen aby to nakonec nebylo jako u Léni 😀 .
Maky, takže máš doma třetí dítko, jo? Chudáčku. Ona jen rýmička je u chlapa tragédie 🙂 . Kolikže už máte zubáků??? Mates nemá ještě ani jeden a jestli nespíme teď, tak to nechci vidět až nám polezou zuby😖. Lucásku, obdivuju Tě, že jdeš do stěhování a stavění...já bych teď na nic asi nenašla sílu, jak pořád skoro nespíme, jsem ráda, že tu postupně pouklízím 🙂 .
Kačí, Kubík je taková straka, co 😀 ?
Jinak Matýsek ještě nesedí úplně sám musíme ho jistit. Vždycky se pro něco natáhne a spadne, řekneme mu, že udělal bác a on se tomu směje 🙂 . Začal nám pérovat na nožičkách, když ho dám k sedačce, tak vydrží i chvilku sám stát. Už se strašně těším až začne lézt, všichni mi teda říkají buď ráda dokud neleze, ale já si říkám, že se mi alespoň líp zabaví.
A kdepak máme Petis s Kájou???
Mějte se všichni moc krásně 😉

maky82
12. únor 2010

Leni, jakž takž se to s ním doma dá vydržet, prozatím... 🙂 chvílema leží, pak se jde projít, udělá nám kafčo, Adama ale vzít nemůže, v noci docela dobře spal, měl z toho strach, jak bude vleže spát, v nemocnici spával v polosedě...
Zatím to teda s ním doma jde...už i sexuální choutky má... 🙂 😒

Puci, Adam taky sám nesedí, ani neleze, na nohách péruje asi od 6.měsíce a zubů máš už 6, vylezly mu během 1,5měsíce...Po nocích se mu taky moc nechce spávat, často se budí...nevím ale, jestli je to zubama nebo potřebou pocucat si prsíčko
😀 😀 😀

Přijedou naši za chvíli, tak musím utíkat.

Jo a Šimon opět rýmuje a kašle a že ho bolí v krku při polykání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 Bojím, bojím, co z toho zase bude.

aureliaaa
15. únor 2010

Ahoj. Tak jsme nemocní. Andrejka kašle a soplí a má trochu teplotu. Já den po ní to samý a nehorázně mě škrábe v krku. Jestli tu malinkou taky tak bolí krk jak mě tak potěš. Včera mi asi hodinu proplakala v náruči. Ne a ne se uklidnit. Dneska vypadá lepší, po kapkách tolik nekašle. Tak držte palce ať ji to rychle přejde.

jitie
15. únor 2010

ahoj 🙂
jak se máte??
u nás všechno ok, Filda je hodný, pořádně papá, zítra jdeme na KO tak jsem zvědavá kolik váží 😀

jitie
15. únor 2010

Luci, gratuluju k chlapečkovi 😵

lucasaerik
15. únor 2010

hojky kočky...
tak také hlácím nemocnost...Bea má rýmu děs běs a chrmleme, Šimon taky lehá 😖 ..bude to zábava do toho balení stěhování no prostě se nenudím..že já nemůžu mít něco klidného a v pohodě...
Luci velkáááá gratulace...
bea je taky protivná - ale u nás žádná novina... 😒 ..jen je to o něco horší no..doma to vypadá jak po výbuchu...docela divočina...a do toho řvoucí dítě krabice atd..no prostě zábava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maky82
15. únor 2010

Ahoj kočky,

U Šimona se z toho nachlazení vyklubal akutní hnisavý zánět středního ucha, dr.na ORL mu ho musla pichnout, takže si asi dokážete představit ten řev...a čekárna plná lidí. Na krk mu naše dětská chtěla dát opět antibiotika, řekla jsem, jestli je to nutný, tak mu udělala výtěr z krku a ve středu snad bude výsledek. Jdeme i na kontrolu na to ORL. Chudák jen leží a pofňukává, že ho to bolí a že mu z něj teče, mám mu ho proplachovat borovou vodou, tak to taky řve...no prostě krása...

S Adamem jsme byli i v poradně, má 75cm a 8700g 🙂

Aby toho nebylo málo, zdechla nám po týdnu další ryba a manža orval zrcátko u auta!! Oprava nejmíň 3tis.!! Peněz málo a bude jich ještě míň, že jo...nemocenská dneska žádná sláva...

Holky držte se a nějak šikovně zvládejte a bojujte... 😉

lucasaerik
15. únor 2010

Maky, prosím ti...chudáček, znám to naše děcka taky na ucho trpí...Šimča ho měl píchané minimálně asi 5x a Davča určo taky tak...jen teď už poznám kdy to na nás jde a jedeme ihned takže většinou postačí proužek s alkoholem, ale to už mu tam kapnu než jedeme postačí obyč alpa...
Ty a nebyly jste ještě na vyštření třeba na imunologii nebo alergologii?...Měla jsem s děckama ten stejný problém když byly ve věku tvého Šimči stále marod a stále ANTB...už jsem byla zoufalá...a bývalá Mudra mě nechtěla nikam poslat prý je to normální, což mne tedy nepřipadalo, a přešla k jiné Mudře, ta nás poslala inhned na imuno atd...nález jasný lymfatici se sníženou imunitou a na alergo jim taky našly spousty věciček že...nasazeny léky a máme klid. Bereme je jen před zařátkem podzimu cca od září do února a mají kluci klídek, mají běžné nachlazení ale žádné děsné nemoci atd...a už rozhodně nebývají tak často marodi...
Drž se holka...znám to mooooc dobře co to je...

aureliaaa
15. únor 2010

Tak máme angínu a taky ATB. Asi je to nutný. Vůbec porvora nevypadá jako nemocná. Jen je dřív unavená a taky občas tak 3x za den má záchvat pláče. Asi hodinu mi leží v náruči a pláče a fňuká. Pak se ulidní a zase si jde hrát, nebo mi vyhazovat šuplíky, nebo posunovat židle po kuchyni a jiná pozitiva. Já jsem taky na tom na prd. Škrábe mě v krku, bolí hlava a všechno ostatní. A vůbec už aby bylo jaro. To jsem nikdy bacil neměla. Ahoj Jdu ležet a doufám, že bude miminko brzo v pořádku.

maky82
16. únor 2010

Lucasku, díky za podporu ☹ naše dr.nás taky nikam neposlala, jak u tebe, prý je to normální a že mně se zdá, že je Šimon často nemocný. Dávám mu jen beta glukan od září, prý je to na podporu imunity. Zítra se k ní budu stavovat pro výsledek výtěru z krku, tak se jí zkusím zeptat. Vím, že sousedky kluk býval taky dost nemocný, asi v jeho 5letech byli na imun.a alerg., taky dostal nějaké vitamíny a je ok. Každopádně je to už na budku, Šíma furt fňuká, že ho to ucho bolí a hlava, že ho bolí. Pořád mu z něj něco teče, tak snad to bude zítra na kontrole ok a nebude muset třeba do nemocnice.

luckamb
autor
16. únor 2010

Ahoj holky,
zdravím po dlouhé době.
Koukám, že ti vaši broučci nějak stonají, tak ať jsou brzy ok.
Jitie: díky za gratulaci 😉

maky82
16. únor 2010

Ahoj Luci, stonají...pořád a stále 😀

luckamb
autor
16. únor 2010

Tak stonání jde zatím mimo mě, já si s váma můžu povídat o nevolnostech, které se mě stále statečně drží 😀 😀 😀

puckalucka
16. únor 2010

Ahoj,
tak u nás taky byla rýma. Máme děsné noci normálně a teď to bylo ještě jednou tak hrozné, už je to snad ale za náma, ufff. Všem Vám držím palečky ať Vás ty bacílky brzo opustí!!!
Maky, Ty si se Šímou teda užiješ, přijde mi, jak to tu čtu, že je nemocný snad každých 14 dní, zkus tu imuno. a alerg. třeba Vám to taky pomůže, za zkoušku nic nedáš 🙂 .
Luci a to je Ti špatně celý den nebo jen sem tam?
Chtěla bych Vás holky poprosit o radu...hlavně asi tebe Maky, protože ty máš teď Ádu skoro stejně starého...co mu vaříš? Matesovi ty žbleplíti prostě nejedou ☹ . Chtěla bych aby si chudáček taky pochutnal a netlačila jsem to do něj 😒 🙂 .
Jooo, a budu si tu muset častěji stěžovat, protože, co jsem tu Matěje pomluvila, že neleze, tak se nám včera začal plazit dopředu a už nám rve kytky, tak je pomalu odsunuju vedle do pokoje 🙂 .

luckamb
autor
16. únor 2010

pucka: Luci, zvracím ráno jednou a pak celý večer, přes den mi většinou bývá dobře 😀

puckalucka
16. únor 2010

Takže Tě prcek ráno pozdraví a večer si Tě takhkle vychutnává 😒 , je to lumpík 🙂 .

lehna
17. únor 2010

ahoj holky,

tady jsou koukám všechny dětičky nemocné☹.
my teda neeee, jen protivní a nevyspalí 🙄

Maky- já už bych asi taky někam zašla jinak se Šimim,jak říkají holky. taky mi to přijde divné,že je co chvíli nemocný ☹

luckamb
autor
17. únor 2010

pucka: jj, hodnej po tatínkovi už od malinka :-d

luckamb
autor
19. únor 2010

Ahoj holky,
ty jo jsme ostudy, byly jsme až na 4. stránce ☹

aureliaaa
19. únor 2010

Chtělo by to trochu oživit. Nemáte některá nějakou veselou historku z natáčení?

jitie
19. únor 2010

ahoj 🙂
historku bohužel nemám 😒

Stroužku, už se ti to krátí 😵 😵 jak se cítíš??
Luci, jak je??všechno v pořádku??

Míšo, teď o víkendu jsme měli jet na chalupu, ale David musí do práce, tak jsme doma, ale prý pojedeme za 14 dní.. 😉