Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
16. bře 2010

Martek: ale práce šlechtí 😀

tercie
16. bře 2010

Leni já odpověď nečekám, napsala jsem ze slušnosti, my jsme se jednu dobu spolu bavily fakt hodně, ale pak to nějak opadlo, a já se nerada vtírám. Jasně, kdo počká,ten se dočká, však ona to jednou prozradit musí,že už to má za sebou 😀

martek
16. bře 2010

hovno slechti :-X
ale potrebuju proste prachy 😀

tercie
16. bře 2010

Martek upřímnost nadevše 😀, to tě šlechtí 😀

martek
16. bře 2010

jako na co si budu hrat? ze me prace bavi a nedejboze i slechti??? 😀
prdky :-P

proste az nekdo najde zpusob, jak ziskam prachy jinak, dejte mi vedet 😀

lehna
16. bře 2010

Míšo- jj, to je jasné. nám to tady sice asi napsat nepřijde,ale gratulovat ji můžem 😉

jitie
16. bře 2010

ahojjjjj 🙂
moc gratuluju Stroužkovi k Nelince 😵 😵 hlavně hodně zdravíčka 😵

Míšo, píšu na téma Živnostenské podnikání fyzických osob 😝

ale,ale kdopak se to tady ukázla, Marti vítej 😀 ty workoholiku 😀

martek
16. bře 2010

workoholik? kez by 😀
sem lina jak ves a pak nestiham 🙄 😕 😅 😀 😀

tercie
16. bře 2010

Jiti boha jeho a co o tom píšeš? Já bych na takový téma nevysmolila ani půl odstavce 😀

luckamb
autor
16. bře 2010

jiti: to ti vůbec nezávidím
martek: mě to náhodu baví :D

fim
16. bře 2010

Přidávám se ke gratulantům a moc blahopřeji k vytouženému miminku. Ať je Nelinka hlavně zdravoučká a spokojená. 😵 😵 😵

jitie
16. bře 2010

Míšo, teorii obšlehávám ze zákona, horší je to s praxí, tam dělám výpočty daní a tak.. 😝

luci, ono tě to přejde, až tam budeš sedět s obr pupíkem, budou tě bolet záda, nohy a celý tělo(ne že bych ti to přála) 😀 😀

kacenka25
16. bře 2010

Káťa s Kubíčkem přejí mámě Stroužkovi rychlé zotavení z porodu, klidné a prospané noci, úspěšné kojo a hodně lásky a trpělivosti. Nelince přejeme pevné zdraví!!!!!!, ať se jí na světě líbí a ať dělá rodičům jen a jen radost.

Leni ještě pořád spíme dobře!!!!!!! normálně bomba!!!

Jináč pokládám za dobrej nápad přehled "miminek" v jednom roce 😵 to se zas pokochám 😵

luckamb
autor
16. bře 2010

No teď se těším až ten pupík alespoň vyleze :-d

lehna
16. bře 2010

Tak mam new infoooo o Musilce 😉 ... prave rodi a spontanne 😵 😵.
měla mít dneska císaře,včera jí dali tabletku,a dnes se to rozjíždí 😉

luckamb
autor
16. bře 2010

no tak to je super tak to na ní moc myslím na holku
jinak holky jediná vzorná je kačenka, ta jediná mio poslala mailem fotku ročního kubíčka

lehna
16. bře 2010

Kači- tak to je super, že stále spíte. My celkem taky jakž takž, není to už 6x za noc,ale 3x,ale je to o poznání lepší🙂
mě včera dostal manžel, vám to tu musím tež napsat 😅
jem jela na cvíčo v 19.30, přijela jsem v 21.20h., manža říká,malý spí. za půl hodiny slyším jakoby mimochodem dětský pláč-tak vyletím z gauče,kouknu na chůvičku,že je zapnutá,že Štěpi asi spí,že se mi to zdálo. no prdlačky, jdu k ložnici, tam řev jak na lesy,malý stojí,řve, kouknu na chůvičku, ta sice svítí,ale nebyla zapnutá do pozice ON. Jsem myslela že omdlím. Manžel ho samozřejmě neslyšel, protože byl v jiném pokoji a z ložnice není nic slyšet. tak hop volám,ať se jde podívat jak zapnul chůvičku. taiky nevěřil svým očím-prostě ji zapnul do sítě a nezapnul knoflík na ON. no tak jsem malého uspávala skoro hodinu, usnul ve 22.35 asi.

lehna
16. bře 2010

Luci,já už jdu taky na tu fooootkuuu 🙂

luckamb
autor
16. bře 2010

No tak zatím jste dvě, to nic moc úspěch.

tercie
16. bře 2010

Leni taky šmíruješ na těhulích jaro 2010? 😀

Hele jako manža přeborník s tou chůvičkou 😀

tercie
16. bře 2010

Mámzprávu od Musilky!!!!!!

Všem na vědomost se dává, že k nám dnes ve 14:40 přiletěla vrána. V zobáčku měla peřinku a v ní naši Sofinku. Váží 3550ga měří 50cm. Všichni jsme v pořádku.

Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

maky82
16. bře 2010

No sláva, další mimčo na světě... 🙂 ráno ve 3:20 se kámošce narodil chlapeček Kája 🙂

maky82
16. bře 2010

A kluci jsou teda k zulíbání...fakt nádherní... 🙂

tercie
16. bře 2010

Jo, dneska je nějakej dobrej den, rodí se jak po másle 🙂 My máme kromě Stroužinky v témátku taky jedno miminko dnešní 🙂

maky82
16. bře 2010

A co ty Míšo...už máš všechno připravené a nachystané? Co manža, bude u porodu?

lehna
16. bře 2010

Musilka ve 14:40 porodila Sofinku - 3550g a 50cm

lehna
16. bře 2010

jsem odpo nemohla a teďka jsem si všimla, že to psala už Míša 😀

tak gratulujemééé i my 😉

tercie
16. bře 2010

Leni jojo, dostala jsem sms od Musilky osobně 😉

Maky no tak jako většinu důležitých věcí už máme, snad nic nebude chybět, možná sem tam nějaká maličkost... A manža se cejtí, chce k porodu jít. Švára ho odrazoval, ale nedal se, tak jsem ráda,i když bych ho nenutila,kdyby nechtěl jít. Pořád lepší, kdyby nešel, než abych se mu pak nějak třeba zprotivila nebo já nevím co. To mu právě říkal švára, teď už bejvalej, že se švagrovou pak nemohl spát. Tak bych dopadnout fakt nechtěla. Ale manža je statečnej a věřím,že to ustojí v pohodě 🙂

lehna
16. bře 2010

hele jsem objevila fotku Sofinky, mám ji v albu,tak se jukněte. ji pak smáznu,aby se Musilka nezlobila 😉

luckamb
autor
17. bře 2010

Musilce moc gratuluju a Sofinka je nádherná. Já mám v albu Nelinku od Stroužka. V našem Březnovém.