• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
jitie,, letnaky az po 1.4. :wink: teda pokud miris na D1 :grinning:
ja je budu prezouvat pristi tyden, je mam na Riousku od 15.10 :rolling_eyes: :grinning:
29. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
martku, po přesunu času to je ne???na D1 nemířím, ale mířím do Krušnejch a tam máme taky cedule, že musí být zimní obutí :astonished: :grinning:
29. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši já sem zbrklá, 1.4 je ve čtvrtek a my jedeme až o víkendu :grinning:
29. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jitie: jj, daří se fajn. Zítra jedu na utz, tak se těším
martek: ahoj bobane :grinning:
29. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jiti když nepojedeš přes kotáry tak to na letních zmákneš :wink:

Luci držím palce na UZ :wink:

Pro pobavení, holky posílám záznam ze zkoušky našeho sboru, budeme na konci dubna pořádat Setkání sborů a tohle budem zpívat na náměstí, asi 300 lidí, já už si tam asi nezazpívám, ale tady ještě jsem :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=lYVZw6XMG3A :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, hezká písnička :slight_smile: jsem to tu pouštěla Filipovi a povídám mu, tam zpívá ta teta Míša, za kterou o víkendu pojedeme :grinning:
já pojedu přes Klášterec, je to sice nejdelší, ale cesty jsou nejnormálnější :wink:

Luci, tak to držím palce na UTZ, nezapomneň nám napsat jak to dopadlo..to jdeš na UTZ ve 20tt?
29. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Filip, a přežil to? :grinning:
Klášterec dobrá volba :wink:
Mažu na finančák, není nad to,nechat si všechno na poslední chvíli,že :grinning: Papááá
29. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smál se :grinning:
na poslední chvíli ještě ne, ještě máš do středy :grinning: David má přiznání ještě pořád v obýváku na stole, určitě to tam ponesu ve středu do toho největšího frmolu :grinning:
29. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chci vás tu všechny pozdravit po tak dlouhé době, co jsem tu nebyla- Nějak není moc času a ani mně nenapadlo že téma je pořád aktuální. U nás nic moc změn, Simonka roste jako z vody, za chvíli bude slavit rok. Je to takový náš drobeček, má jen 7,5kg, to má z toho, jak je čiperná. Leze, stojí s oporou a chodí okolo nábytku, ale ještě nechodíme. Zato hubinkou žbvatlá o stošest. Nu, a já se vracímdo práce, možná už letos v září až malé bude 15 měsíců. To to uteklo! :pensive:
29. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, to je nějaký ten UTZ ve 20tt (zítra budu 20+5), tak se těším až zase máru uvidím :-
Miso: to je dost, že si mezi nás taky zavítala. Zdravím :wink:
terc: hezká písnička
jitie: neboj, hned odpoledne sem naházím fotečky :wink: Doufám, že Mára zase zapózuje :grinning:
29. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti :grinning: je vidět, že tomu rozumí :grinning:

Lucko joj, to je velkej genetickej UZ,dělá se ve 21tt to máš akorát. Taky se těším na Marečka :wink:
V kolik tam jdeš?

Ahoj Míšo, jojo, tady to jede s přestávkama pořád :slight_smile: Tak je Simonka taky šikula šikovná, a běhat bude taky za chvíli. A ty už jdeš do práce, fakt to uteklo. Ty jsi měla tu dvouletou mateřskou?
Kdybych se měla po ní kam vrátit, a byla by to pěkná práce, tak bych to možná taky brala, ale takhle ne, budu ráda když se mi za tři roky podaří otěhu znova a až pak teprv pohledám nějakou tu rachotu...
29. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
jsem zpět. Jmse naprosto zdavoučký, živoučký, vše v pořádku..... vážíme 380g a teď se podržte..... Mareček je jen Amálka se šikovně zamotaným pupečníkem mezi nohama. A tentokrát je to prý opravdu 100%. A mám nakupovat růžové věci.
Takže se omlouvám všem, kterým jsem tvrdila, že instinkt matky se nikdy nemýlí. :grinning: A i těm, co jsem jim říkala, že to ještě není brzo aby se to poznalo :grinning: Jsem strašně š´tasná a pořád tomu nemůžu nějak uvěřit :grinning:
30. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc gratuluju k Amálce :dizzy_face: :dizzy_face:
to je teda šikovná holčička :grinning:
30. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Lucko- teda, takové překvápko :grinning:. Jen aby to ale zase u porodu nakonec Mareček přeci jen nebyl. Jsme ten pravý příklad :grinning:
30. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé Luci Amálka :grinning::grinning::grinning: to je krásný, moc gratuluju :grinning: Jooo, nic není nikdy definitivní,co? :grinning: To je sranda. Ale hlavně že je holka zdravá!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mám vyfocenou pipinku :_D
30. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup sem s fotkou :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky fotky jsou v albu :-d
30. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Luci, co to vidím? :confused: Holčička? No to je gól. Ale i tak samozřejmě gratuluju, hlavně ať jste zdravoučký :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já si holu přála
30. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jé Luci holčička? Vždyt já viděla na předchozím UTZ pindíka:slight_smile: Ale holky jsou fajn.
30. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky holku vždycky přála...a co mám... :unamused:
30. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky: na minulém utz to byl blbě daný pupečník mezi nožičkama, tentokrát po 30 minutách otáčení a přesvědčování, kdy jsem dr. říkala,ž e mu nevěřím a on říkal, že to je na 100% mám i nějkaou tu fotku v albu. Je to prostě princezna jak vyšitá.
31. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík :dizzy_face: tak změna a vysněná holčička :zipper_mouth: tak snad při porodu bude stále holčička :grinning: furt vidím před očima smsku Sašenka je Štěpánek. Tak to má být, když si Lúca přeje dcerku ať ji má že? :grinning: :grinning: :grinning: Ve finále je to stejně jedno, obrečíme holčičku i kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jen na tom světě dospěláckým to mají holčičky těžší než kluci..... A vůbec, ten porod, to je bolest neuvěřitelná ale zas těhotenství je krásnej čas......

Holky já jsem zas ostříhaná, tentokrát to manžel nevzal dobře, nelíbím se mu :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fotku s ostříháním?
31. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači- tak se nám vyfo´t,ať tě pochválíme :wink:
jsem si taky přála Sašenku :pensive: :sunglasses:

Míšo.Ottovko- tebe teda vítáme po dlouhééééééééé době:slight_smile:, teda malá je fakt drobek, takovou váhu měl Štěpi v půl roce :grinning: . teda a do práce. chce se ti? :sweat_smile:
31. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Lucimb- a co náš uzt Marta? co ta ti řekla podle toho čínského kalendáře, neptala ses? jí můžeš fakt věřit. U nás to vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni: podl stroužka kluk :grinning:
31. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale podívej se do alba na pipinku :grinning:
31. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukala. pipinku máme na fotce i my :grinning: :grinning: . tak to se necháme prostě do srpna překvapit :grinning:
31. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek