Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
4. kvě 2010

No Luci, ani náhodou 😀 manža mluví pořád o holce, ale já už nic nechcu. Kdyby to bylo hodný, tak možná, ale v noci se nevyspím a mít ještě 3.takový....díky, nechci 😀 😀

kacenka25
4. kvě 2010

ahoj,

Leni kde jste vzali tolik zubů??? my 6 😅

Petis taky druhé zatím neplánujeme, jen se o něm bavíme. Já budu muset počkat, až bude Kubíček ve školce. Pan dr. mě straší že budu zas muset pravděpodobně ležet, tak si to nerisknu s Kubíčkem doma. Tak u nás je to též u ledu 😉 .

Luci i já posílám congratulations k těhu cukrovce. Fuj ještě držet v těhu dietku, to by se mi tak chtělo.....

lehna
4. kvě 2010

Maky- no jasně, nejdřív se pořádně vyspat a pak další 😀. a jak jste se měli v Praze?🙂
a jaký byl Šimi spáč? taky jak Adámek?nebo lepší?

Kačko- nooo, vzali jsme tolik zůbů, protože nám rostly trojky i čtyřky naráz. mazec,no. zubatec. jsem v tady na koníkovi ještě v jedné diskusi o zubech a nespavosti a Štěpi je z těch dětí nejmaldší a má nejvíc zubů 😀 . neboj i vám dorostou 🙂 . tak jestli tě tak dr. straší,tak to radši fakt počkat až bude Kubí ve školce. ale třeba to bude dobré a ležet nebudeš muset. ale zase si pak víc spočneš,když bude ve školce, vše má pro a proti 😉

petis
4. kvě 2010

Uděláte si na nás chvilinku čas ?

Kukněte na : http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=3&p=5306 a pokud se vám líbíme, dejte nám hlas, děkujeme 🙂))

(je nutná registrace a čím víc meil.adres máte, tím líp pro nás)

lehna
4. kvě 2010

Peťko- kráááásnáááá rodinka. posílám hlasy 😵 😵

luckamb
autor
5. kvě 2010

Péťo, krásná rodinka.
Kačko, děkuju 😉 taky jsem ráda,ž e budu bez dietky. 😉

maky82
5. kvě 2010

Leni, v Praze bylo blaze 🙂 děcka byly ok, cesta taky,počasí vyšlo, jen tu gorilku jsme neviděli 😒 ale včera jsem ji poprvé viděla na netu, je krásná 😀

Šimon se budil každé 3h na jídlo a pak asi usínal. Kolem 3/4roku ale měl období, kdy zhruba od 2 do 4 nechtěl spat, pouštěli jsme rádio, hráli si s ním v posteli. Takže vzato, Adam je asi o trochu lepší 🙂 začala jsem mu dávat kaši před koupáním a ode mě pije až tak o půl 9, kdy jde spat. Poslední 2noci byly vcelku fajn, vzhůru byl 2x kolem půlnoci a od 2 spal až do 6. Kéž by to tak šlo i dál 😉

luckamb
autor
5. kvě 2010

Lada napsal kocoura Mikeše někdy okolo roku 1938 a Romové ho dočetli až v roce 2010.

Až se naučí číst i Vietnamci, máme po Rákosníčkovi......

lehna
6. kvě 2010

maky- tak to super, že jste si to tak užili🙂. Tak to třetí budes páč největší 😀

Luci- 😀

taky je u vás pořád tak hnusně? to je děs, pořád trávit dny doma 😝

lehna
6. kvě 2010

asi budu muset koupit gumáky a pláštěnku aby jsme mohli ven 😕

luckamb
autor
6. kvě 2010

Holky měly jste pro prcky monitor dechu (Nanny)? Mě jí dost maminek rozmlouvá.

lehna
6. kvě 2010

Luci- my jo, ale koupili jsme starší model. ale ze začátku jsme byli rádi,že ho máme. první 3 nebo 4 měsíce jsme jej používali, pak už ne. jako první měsíc je to fakt úleva,líp spíš, to mimčo totiž pořád pozoruješ a kontroluješ jestli dýchá a v noci prostě jsi klidnější,když vidíš jak to bliká zeleně,že miminko v klidu spí a ty můžeš taky. 😉

kacenka25
6. kvě 2010

ahoj, my monitor neměli, já to nechtěla do chalupy 😀. Bych se bála, co se děje kdyby to pípalo 😅 a že teda v porodnici to pípalo aniž by se Kubíčkovi něco dělo. Jsem z toho byla docela na prášky...... Spala jsem a najednou takovej rachot, já zblblá co se děje a pak by se ve mě krev nedořezal, že Kuba přestal dýchat no a on si vesele chrupkal jen ten blázinec moderní se porouchal..... Kamarádka ho pro miminko měla a nemohla si ho vynachválit. Klidně spala a věděla, že miminku nic není. Hlavně ten první měsíc, dva, jak píše Lenička, to je takový zkoumání a blbnutí, jestli dýchá a tak.... Tak na to je to dobrý. Než si zvykneš, že miminku prostě nic není a spokojeně spí, pak to odložíš do skříně..... Taky jsem kontrolovala, jestli se mu zvedá hrudníček a jestli dýchá když spinkal 😀.

Tady leje od včera večera..... Hnus.

tercie
6. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Času mááálo, omlouvám se!!!

Luci já Nanny taky chtěla,a doktorka mě to rozmluvila,prej bych byla akorát nervózní a malej ode mě... pokud prej není mimčo nedonošený a nebo nemá potíže s dýcháním, tak ty monitory nejsou třeba.Já myslela že nebudu spát a budu na nervy jestli je malej v noci OK, ale úplně v pohodě se bez něj obejdu 😉

Tady je taky hnusně, až mi z toho nejde telka, déšť mi ruší signál,k vzteku. Aspoň,že jde net.Jinak bych se musela zaměstnat žehlením a na to zrovinka nemám tu správnou náladu 😀

kacenka25
6. kvě 2010

zaměstnat žehlením 😀 😀 😀 😀 taky na mě kouká hromada a zatím úspěšně odolávám 😀 😀 😀 radši ten net, to máš recht 😀 😀 😀 a vůbec, jak se máte???

luckamb
autor
6. kvě 2010

OK, takže už jsem rozhodnuttá a na nanny prdím 😀

luckamb
autor
7. kvě 2010

Máme upravené album, dodala jsem fotky a ještě mi chybí roční maxík od Ilonky 😉

lehna
7. kvě 2010

Luci- hééézké. Já Ilonce kdyžtak písnu,že tad má resty 🙂.
Víš co s tím monitorem, uvidíš sama v porodnici, a kdyžtak si ho pak ještě dodatečně domů pořídíš nebo ne 😉

Míšo- no vítej mamino🙂. na žehlení teda nemám náladu nikdy 😀 😀. a co jinak, jak se máte?

Kači- to zvedání hrudníčku, to dělám dodneska 😀. se mi někdy zdá,jak spí moc dlouho na jeho poměry v noci a docela potichu,tak mu dám ruku opatrně na zádička jesytli dýchá, že je to divné,že ještě nebyl vzhůru 😀 😀 .

luckamb
autor
7. kvě 2010

Lehni: jj, máš pravdu. Zatím ho pořizovat nebudu a časem se uvidí. Ilonce písni. Já jí psala IP. 😉

tercie
7. kvě 2010

Kači tak jsem odolala včera,ale dneska už budu muset, včera mi Lukášek pročůral troje dupačky, a dneskauž bych ho neměla do čeho oblíct 😀 Začala jsem dávat plenky dvojky, tak nevím, že by mu byly ještě velký? Ale to s mi nezdá, a hlavně jedničky nám došly 😀

Luci já byla v porodnici rozhodnutá nanny pořídit, to zelený světýlko fakt uklidňovalo v noci, ale fakt se bez něj doma obejdu. Když spí dýl, tak chodím zkoumat, jestli dýchá 😀, to máme všechny stejný,koukám 😉 a hlavně jsem měla obavu kvůli ublinkávání,aby se mi nedusil, ale ty reflexy mají fakt šikovně uzpůsobený, že se otočí, aby to teklo ven, když ublinkne,a hlavně to žblunknutí 😀 slyším i v noci, takže můžu v případě potřeby zakročit a pomoct mu. Fakt se to dá i bez monitoru.

Jinak se máme celkem fajn,sice bříško občas zlobí, ale vychytávám,co nesmím jíst, teď jsem přišla na to, že mu vadí, když se napiju mlíka... takže nemlíkuju 😀 budí se po 2-3 hodinách na kojení, v noci nechce spát v postýlce ale jinak je to moje zlatíčko, je strašně hodnej, a moc se mu líbí jezdit v kočárku a autem 😉
Akorát mi chytl asi trochu rýmu,v noci chrochtá, ale odsát mi nejde nic, tak nevím co to je.

luckamb
autor
7. kvě 2010

Terci: tak to je super, že to s malým takhle zvládáte 😉

puckalucka
10. kvě 2010

Ahoj holky a ahoooj Míšo 🙂 , to je najednou změna s miminkem, co? Ale krásná 😉.
Představte si, že ten náš lump začal dělat první krůčky 😲, u něčeho si stoupne, otočí se, vyvažuje a prostě vyrazí-nemá žádný pud sebezáchovy. Je to sranda jak rychle při tom mění různé ksichtíky 🙂. Už ale chápu Vás všechny, co máte chodící dítka, že už se nedá vážně nic doma udělat...pořád ho jen hlídám. Mějte se krásně i když to počásko zase není nic moc 😉

luckamb
autor
10. kvě 2010

PUcka: Ahoj Luci, tak vy už běháte? TAk to věřím, že to je záhul 😀 To člověk aby pořád jen koukal, kam to škvrně běží, co?!

puckalucka
10. kvě 2010

Lucí, on se pustí, ale udělá tak tři krůčky a jde k zemi 😀 . Říkám, že začal dělat první krůčky, na běhání si ještě počkáme 😉 . Ale musím ho furt hlídat, aby si nenamlel čumák, už si o rám postele v ložnici rozčísnul ret, tak ho sleduju dvakrát tolik, ale vše se uhlídat nedá...
A co Ty a mimi?

luckamb
autor
10. kvě 2010

Luci, ale jo v pohodě, tenle týden bychom měli jít na video, tak se těším.

luckamb
autor
11. kvě 2010

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a
mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou.
Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe," a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o
kousek masa.
Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
Zeť se rozlítí a zařve na tchýni:
"Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do kouta.
Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině lakomá!"

maky82
11. kvě 2010

Luci 😀 😀 dost dobrý...

luckamb
autor
12. kvě 2010

Dobré ráno,
tak mám asi 6 cca 8mi vteřinových videíí. Malá se normálně dloubala v nose 😀 No a pár foteček ze včera jsem přidala do alba 😉

kacenka25
12. kvě 2010

Dobré polodne přátelé 🙂
prosím vás u koho doma je hezky, napište, okamžitě vyrážím na cestu to je hnus venku teda bleeee 😠 Jeden den hezky a tři dny šeredno to je jako jaro jo kdopaj to objednal? Prádlo v tom vlhku neschne a jak je mokro venku tak se naopak neustále vytváří nové prádlo do pračky 😅 kolotoč.

Luci kde jsi vzala ten fór? Ty jo, ten je nebezpečnej! A vůbec, to nemůžeš Karolínce vyčistit nos? Matko jedna!

Holky, tady byl ohňostroj v předvečer 8. května. Odpalovali to od zámku, jako každej rok a něco se jim pokazilo a místo aby to bouchalo popořadě, tak jim to bouchlo naráz a poničilo to zámek 😲. Povídala manželova mamka že prej snad milion korun škoda ☹. To se jim to letos nevyplatilo.

Máme nový kočárek, malý a skladný, tak jsem zvědavá, jaký budou jízdy s ním. Už aby přišel.

luckamb
autor
12. kvě 2010

kači: jj, for je dobrej. Karolínce ten nosánek vyčistím hned jak vylezel, slibuju, teto 😀