Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
19. zář 2008

já jím dost sledké Ilu 😅

luckamb
autor
19. zář 2008

holky budeme skládat básničky, bude sranda 😉

lehna
19. zář 2008

Luci: básničky??? to já teda neumím, jsme antitalent 😀

kacenka25
19. zář 2008

stejnak má každá holka jinou postavu a jinak přibírá. Někdo přibere kilo ale nafoukne se celkově. někdo 15 kg a skoro to na něm není vidět. neřešte to. hlavní je, že čekáte mimi 🙂 noooo ono totiž taky kdy jindy se můžeme cpát klidně i na noc masem s cibulí, teďkom to nikdo neřeší a nikdo nenadává 😀

tercie
19. zář 2008

Luci ok, a na jaký téma? 😉

luckamb
autor
19. zář 2008

Lehni to neva, ale tak mě to napadlo když mluvila Terci o tom básnickém střevu 😀

ilonkaa
19. zář 2008

Tak to mě sladké moc nejede,spíš maso!

Jp a KAčí včera proběhli topinky a moc jsme si pošmákli!!!!!! 😅

lehna
19. zář 2008

Kači: to jsi řekla trefně 😀 , na noc masem s cubulí a nikdo to neřeší 😀 😀 😀

eximka
19. zář 2008

kačenka má pravdu 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

Terc já nevím, nejdří zadej téma ty jo 😉 v druhém kole já

tercie
19. zář 2008

Na noc maso s cibulí,
to se nám to těhulí.
😀

lehna
19. zář 2008

Holky nevíte jak odpadla včera Miša Otovka na kontrole????

lehna
19. zář 2008

ne odpadla, ale dopadla 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

napíšu ji sms

kacenka25
19. zář 2008

ale fakt, já snídám jen sladké, nedokážu sníst ani blbej rohlík se sýrem, vadí mi to. ale cokoliv sladkýho v poho. jakmile je upečený maso nebo bůček, proměním se v obežraný prase a sním dva velký krajíce chleba s masem (a ne tenký plátky, ale hezky na prst tlustý) a pomažu tím sádlem a na to cibuli. a je mi dobře a vůbec mi to není trapný. nejen v těhu, ale i dřív. na noc? žádnej problém vzít si sekanou nebo maso a pošmáknout si. teď to nikdo nekomentuje, svádí to každej na těhotenský chutě, tak proč toho nevyužít že? páč jinak manža pořád fuuuuuuj nejez to tučný a cibuli budeš tlustá nebo bude ti smrdět z pusy.... teď? no jen si dej kachničko, když ti to chutná. jez cokoliv co ti chutná. 😵 bomba ne?

ilonkaa
19. zář 2008

Lehni nevim jen jsem někde četla,že jde na kontrolu a pak už nic nevimm 😢

Maso s cibulí na noc jee to by mě muj žaludek dal...nemůžu ne večer už ani ředkvičky a ni papriku pak mě tlačí

luckamb
autor
19. zář 2008

Kačenko, taky se umím nacpat před spaním 😉

kacenka25
19. zář 2008

holky já furt musím koukat na Lucku na tom novým obrázku, ty jo, kočka 😵 😵

tercie
19. zář 2008

tak ilu to je jasný, ředkvičky a paprika a třeba arašídy jsou na noc těžký do žaludku 😉

ilonkaa
19. zář 2008

Kaci..já taky po chvilce co mě to doteklo jsem koukala kdo to tam je 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

Kačenko nechval mě furt nebo budu chodit s nosánkem nahoru, ju.

eximka
19. zář 2008

kači moc hezky si to napsala lépe bych to nevysvětlila 😀

kacenka25
19. zář 2008

papriku ani ředkvičku taky nemůžu to mě bolí žaludek. cibule mi nevadí.

Luci tím jsem tě nechtěla vyloučit neboj! 😉 Já ten chleba jedla i netěhu, jen mi za to doma nadávali víš. Tak jsem to myslela 😀 Přemýšlím, kdy mě víkend zavane domů, že bych ti napsala

tercie
19. zář 2008

Ty jo a žádnej komentář, to si tu plácám svý básnický střevo jen tak pro nic za nic, co, nevděčnice jedny? 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

Kačenko: doufám že brzy
terc: chce to něco delšího. Terc nemáš icq???

tercie
19. zář 2008

luc 265727778

ilonkaa
19. zář 2008

No a já to jídlo jedla na noc normálně nikdy mě ředkve na noc nevadili a tedko jo...Holt to prckovi nejde no 😝

kacenka25
19. zář 2008

ježiš pardon krááááása Míšo kráááááááása. Nic lepšího jsem za posledních deset let neviděla 😀

Luci šmarjá, pravda pravdoucí! Ať se propadnu do západního Německa, jestli to není pravda. Jo a kdybychom si daly srazík,přijdu bez manžela. To tak, aby mi okukoval takovou krásnou holku, ještě by zjistil, že umíš vařit a byla bych v ř...i. Kdepak, dorazím sama s balónem 😝

Exi hele maso a bůček si vysvětlím vždycky. Ten hnusnej nezdravej kus masa tučnýho prostě miluju 😵 😵 😵 typická Češka.

eximka
19. zář 2008

dneska ráno mi přítel oznámil že začínají péct řepánky tak jsem si hnedky na zítra objednala ty já teda miluju 😀

ilonkaa
19. zář 2008

Holky jee...

Vy mě děláte chutě,že začínám mít hladíkkkkk 😅 😅

No nic opravdu budu muset jít nebo mě manža sežere 😝

Tak všem krásný víkend opatrujte bříška a netěhulím přeji brzo velká bříška..

Pa pa pa