Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
19. kvě 2010

Maky- v pohodě 🙂. chlubit se je třeba 😀.
tak se mi podařilo trochu do Štěpiho pusiny nakouknout a ta poslední čtyřka už je trochu prořízlá, takže máme zubáků 16 😵

luckamb
autor
20. kvě 2010

tak nám zuby ještě nerostou 😀 nám zatím rostou akorát plíce 😀 😀 Nohy, ruce a tak 😀

kacenka25
20. kvě 2010

ahojík,

provádíte sčítání lidu, domů a zubů? 😀 Tak my devět 😵 na 17ti měsících...... a japato že malej Áda osm v 11? 😅

Poprvé jsme dneska dopo šli ven, hurá po 11ti dnech...... Zaplaťpánbůh, už nechci teploměr a čípky hodně dlouho vidět 😔. Ještě kdyby se vrátila aspoň ta miniaturní chuť k jídlu, co měl. K obědu odmítl snad všechno, nakonec snědl čtyři sousta veky s eidamem a rajčetem a vytuhnul chudák, po dopoledni na kyslíku po tak dlouhý době toho měl plný brýle 😀. Já taky, bolí mě nohy 😀 😀.

Luci, Kačenka (pardon Dot) čeká mimi 😵

luckamb
autor
20. kvě 2010

kacenko: tak to je supeeeeer!!!!!!!!!!!!!!! Kdy má termín?????

maky82
20. kvě 2010

Ahojky...

Na kontrole jsme dopadli dobře, máme ale ještě pořád kapat do nosu, očí a brát kapky na kašel.

No jo, hold se zubama je to tak Katy...taky mi přijde, že jich má nějak moc skoro v roce... 🙂

A představte si, v jedné lékárně mi nechtěli prodat sprej do nosu pro Š., prý je moc silný a je pro děti až od 6ti let a ve druhé mi lékárnice neřekla ani slovo...to je děs... 🙂

maky82
20. kvě 2010

O kom se bavíte holky? Tu asi neznám, že?

luckamb
autor
20. kvě 2010

Maky: to je holčina co byla v nemocnici když já jsem tam byla na laparce, ona je taky z bolky 😉
jinak to je dobře že kontrola OK

maky82
20. kvě 2010

Už jsem se lekla, že jsem na někoho od nás zapomněla 🙂 🙂

Jo, kontrola dobrý, ale stejně furt chrmtá, teď jsem mu dávala stoptussin, jen se dáví a řve, hysterka malá...

luckamb
autor
20. kvě 2010

maky : chudák malej 😀
Já dělám úkol z ANJ :-d

maky82
20. kvě 2010

fuj angličtina, tu já teda nemusím... 😀 ty něco studuješ Luci? ať z něj tedy dostaneš 1 😉

Malej mi usínal v náručí, tak jsem ho šla uspat do kočáru, dlouhý trvání ten spánek mít asi nebude kvůli kašli 😒

luckamb
autor
20. kvě 2010

maky: já jí mám ráda. Jinak studuju angličtinu už od první třídy a po škole mi bylo líto všechno zapomenout tak chodím na soukromé hodiny a učím se učím a časem bych si chtěla udělat jednu mezinárodní zkoušku. Ale než se k tomu dopracuju, tak to bude ještě nějakou dobu sakra trvat. Ale základ je, že mi nezakrní můj, už tak zakrnělej, mozeček 😀

maky82
21. kvě 2010

Luci, tobě to těhu taky poěkně utíká, už začínáš 3.trimestr, ty brďo... 😉

Dneska v noci byl Adam asi trochu zmatenej 😀 byl vzhůru jen jednou 🙂 jsem teda čučela, ale víte, co se naučil? Spávat v obýváku. Sám pěkně na pohovce na vyvýšeným polštářu. U nás prostě není nic normální 🙂

luckamb
autor
21. kvě 2010

Maky: jj, utíká to jako voda 😀

maky82
25. kvě 2010

Holky moje, opět se nám nedaří 😒 Šimon má z ničeho nic opět zánět středního ucha, tentokrát levého, dvoje antibiotika a hodně stříkat do nosu... 😒 už je to ubíjející, nevím, jak dál... 😒
Adam taky pořád kašle, doktorka nám zas poradila jiné kapky...a v pátek na kontrolu... 😒
Peněz za léky je už utracených, děs a hrůza a děckám to vůbec nepomáhá 😒

Holky držte se a hlavně ať jsou vaši broučci zdraví 🙂

luckamb
autor
28. kvě 2010

Ahojte děvčata a chlapci 😀,
jdu vás pozdravit a popřát vám krásný víkend. Koukám, že nám to tu vázne čím dál tím víc. Venku se dělá hezky, tak lítáte venku, co maminy?? No já zatím pořád sedím v práci, takže mám na koníka čas. 🙂

kacenka25
29. kvě 2010

Bré dopolko,

manža odjel se strejdou a tátou na závody do vrchu, mládě usnulo, tak hurá kouknout co se kde děje a tak. Vstávali jsme časně ve čtyři ránko, prej dovolená hm kolik chlapů vstává o dovolené tak brzy 😝 Uvařím obídek a půjdu taky spát, v polodne si to s Kubčou ohřejeme. Tady krásně svítí sluníčko, byli jsme na písečku než vytuhnul a po obídku jdeme zas s kámoškou a její holčičkou na hřiště..... To je taky dost, že to sluníčko vylezlo. Holky, prý to má být celé léto takhle nastřídačku..... kvůli té sopce..... tak snad to pravda nebude........

Lucko 30tt? To sis tam připočetla nebo jsem tak dlouho nekoukla na ta čísla? Ty brďo fičák .... Ráda bych tě už viděla, musíš mít krásné bříšenko. Jaký kočárek máš vybraný?

maky82
29. kvě 2010

ahoj holky... 😉

Kači, hned je to se sluníčkem veselejší, jen škoda, že ho není a asi ani nebude víc... 😒 taky jsem slyšela o té sopce. Máme napuštěný bazén a tak jsme se těšili na koupání...

Dneska se mi vdává spolužačka z gymplu, bohužel ale nemám odvoz, takže se nemůžu jít na svatbu podívat 😒

luckamb
autor
31. kvě 2010

kačenko: ahojky, no jo týdny skáčou jako divé 😀 Bříško teď krásně roste a já už se těším na srpen. No tak snad brzy dorazíš a uvidíme se 😉

majky: a to má prý bouchnout ještě jedna sopka někde hned vedle ☹

luckamb
autor
31. kvě 2010

jo a kočárek nemám vybranej žádnej. Budeme se muset už jít podívat do nějakého krámu 😀

lehna
31. kvě 2010

ahoj holky,
venku hnusně zase 😠 .

Maky- ti tvoji kluci, chucdáčci, je mijich hrozně líto,že jsou pořád nemocní a teda Šimi ještě zase ucho, ach jo☹. co KO??

Luci- téééda holka tobě letíí.

Kači- no je to kvůli sopce. doufejme, že léto aspoň trochu bude, jinak doma asi zblbnu 😀. Budu se muset poohlídnout po nějakém to mateřském centru,když bude pořád takové počasí. hnus fialovej.

O víkendu bylo fááájn, hlavně pátek, od včera už je to zas na prd s tím počasím. my byli na víkend u tchýně a bylo fááájn, ještě že jdu dneska cvičit, musím ty večerní grilovačky vycvičit 😀

strouzek
31. kvě 2010

ahoj holky hlásím se po delším čase

luci ty ještě nevíš který kočárek?? fíha tak to já ještě brala HA a už jsem měla kočárky vykoukaný a vybraný 😀 😀

ty nemoci holky to je děs, to je z tohohle hnusnýho počasí u nás ťuk ťuk malá zatím zdravá jak řípa ale já tohle počasí nějak těžce nesu, mám jakési depky poslední dobou a ani nevím z čeho, myslela jsem si že ze štítky ale hodnoty byli v pořádku a nemám je když je venku krásnej den tak fakt asi z toho deště.
jinak my měli v sobotu vítání občánků, bylo to celkem pěkný, hlavně jak ty děti četli básničky o mamince tak jsem měla co dělat abych to neořvala 😀

jinak chceme s Neluš začít chodit do té vany, chodili jste tam někdo??

lehna
31. kvě 2010

marti- ahoj, koukám,že jsme se objevili po delší době obě naráz 😀.
u nás taky jsme zatím zdraví, ťuk ťuk.,ale Štěpi zatím na nemoci moc netrpí. měl asi 2x rýmu 😅 .
Jéé, vítání občánků, to jsem taky málem ořvala jak ty děti četly ty básničky a zpívali 🙂. my jsme měli vítání před rokem 😀 .
já do vany nechodila ani na plavání,tak neporadím...

strouzek
31. kvě 2010

leni no jo já tu chodím denně ale na jiný témata a i ty mám někdy problém stíhat takže na ty tématka ostatní se dostanu méně

já jsme původně do tý vany nechtěla a to plavání v bazénu taky ne až nejdřív v roce jsem si říkala ale teď jak vidím to počasí tak si říkám že je potřeba mít nějaký náhradní program protože na ležení u vody to letos nevidím 😝 chceme jet akorátdo chorvatska v září tak snad aspoň tam bude slunce

lehna
31. kvě 2010

Marti- jj, já taky jsem většinou v jiném tématu a tady už to nestíhám.
jj, taky přemýšlím jak malého pořád zabavit. tak právě se chci asi poohlídnout po nějaké tom děstkém herním centru tady v Ově jich několik je,tak to musím prostudovat a poptat se. jéé, vy jedete na dvoču, to my zas nikam. jen na chalupu,ale tak je tam hezky, štěpi polítá na zahradě a je. Mě moře ani tak neláká, nejsem vodomil 🙂

maky82
31. kvě 2010

ahoj holky, to je fajn, že jste sem zase zavítaly 🙂

Leni, kontrola dobrý, ucho mu propláchla a jdeme zase v pátek. To bychom se měly domluvit na tu operaci. Jen nevím, kam s ním. Brno nebo Vyškov...

luckamb
autor
31. kvě 2010

Dávám pupendo :D

luckamb
autor
31. kvě 2010

29+4 😉

luckamb
autor
31. kvě 2010

strouži: co se kočárku týká, tak nemáme ani ponětí, ale zase vím, že vlítneme do krámu něco se nám bude líbit a jdeme :D

maky82
31. kvě 2010

Luci, hezký bříško, takový malinký 🙂

Já už kočárek prodávám, malý v něm stejně jen spí a máme golfáč...

Teď jsem na netu četla, že v Blansku přejel vlak matku s dítětem - matka nepřežila, 3letý dítě zraněný, asi ale ne vážně. ☹ je mi z toho zle. Prý ho ještě stihla odstrčit bokem 😒 chuděra...

strouzek
31. kvě 2010

leni no u nás takový centrum je, mám ho kousek od baráku, je tam i to plavání ale já jsem na takový věci individualista nemám ráda společný akce,ze stejného důvodu jsem nechodila ani na těhucvičení a těhukurzy, někam si neumím představit chodit s malou někam do herny kde je kupa mamin a dělat organizovaně paci paci pacičky a povídat si s maminama o plínách 😅
k moři teda nejedu na moře, vyvalím špeka u bazénu a budu se péct jako každej rok i když letos to na lenošení nevidím, malá už bude asi lézt tak budu v pohotovosti 😀

maky odkdy jste začli jezdit v golfáču?? já myslím že v září už budeme ve sportáku malá je dlouhá jak týden před výplatou takže nevěřím že bychom se na podzim do korby vlezli ale golfíky nevím ty jsem četla že se mají používat až v roce ale já bych chtěla i dřív. a jaký máš golfáče? u mě zatím vedou jane golfky a nebo casualplay

luci tak to kočárek byl jedna s věcí kterou jsem dlouho vybírala, nebo spíš jsem koukala furt ale stejně jsem se vrátila k tomu který se mi líbil roky akorát jsem si pořídila tu nejnovější verzi a pak řešila barevnou kombinaci ale určitě jsem o kočárku přemýšlela hodně, přecijen to je nejpouživanější věc a nechtěla jsem dopadnou tak jako většina známých co si koupila kočár podle vzhledu a nebo podle ceny a pak dokupovali jiný kočáry protože zjistili že ty co mají doma jsou hrozný, pro jejich životní styl nepoužitelný, nemá požadavky které chtějí např.ohledně směru jízdy atd. takže my sice dali za kočár 20 litrů ale když si vemu že znám i holky které kupovali 3 sporťáky tak utratili více jak my