Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
15. čer 2010

ahoj holky, nevíte kam se schovalo to vedro z minulýho týdne? tady je zima a obloha právě vypadá na tajfun či něco podobnýho takovou šílenou barvu už jsem dlouho neviděla 🙄

dneska jsem prolítala obchody, už mám vybranou jídellní židličku, v rosmanovi měli akce na kaše a příkrmy tak jsem nakoupila do zásoby, za měsíc už začínáme zkoušet baštu 😀 jinak dneska malá neskutečně slintala a dásněma otírala o vše co měla v dosahu, nejvíc o zip bundičky chudáček, mažu jí ty dásně pořád ale dneska mi přišlo že je už z toho pořádně hotová< jestli takový boj bude u každýho zubu tak potěš koště

jinak všem ročním miminečkům vše nejlepší, hrozně to tu holky utíká, když jsem tu přišla byla jsem nezkušená holčina a teď jsem stará bréca ale mám doma nelušku 😀

na tu dovču pojedeme autem, chceme přes noc, malá je zvyklá prospat celou noc i když ne v sedačce no uvidíme uděláme pár přestávek a nějak tam dojedem, pobytu tam se nebojím, když malou taháme někam do světa(na chatu, do brna atd. ) tak mi přijde spokojenější víc jak doma

luci kočárek jste vybrali pěkněj tak ať dobře slouží, já jsem s naším janečkem spokojená moc a neměnila bych akorát mě štve že když jsem si kočárek pořizovala neměl ho u nás nikdo a teď už tu lítá asi 10 takových kočárků , takže se holky z města asi začli pěkně opičit 🙄

luckamb
autor
16. čer 2010

Dobré ráno,
tak Danečkovi taky dodatečně vše nej.
strouži: děkuju za pochvalu kočárku. Jsem s ním moc spokojená a zatím jsem ho po městě ještě nepotkala. Ale Janéček jezdí opravdu čím dál tím víc.
lehni: jj, před chvílí jsem se tu vytahovala s testama a teď......8 týdnů a budu posílat fotky miminka 😀 Uteklo to hrozně rychle všechno. Však mám posledních pár dní v práci.

amelie001
17. čer 2010

Holky,

moc se omlouvám ale času ubývá víc a víc na internet,vy co máte chodící děti to znáte,že asu není skoro na nic,jsme venku když se dá a když ne tak na chvilku zapnu Facebook.No děkujeme za gratulace,borec náš má 77 cm,12kg a 8 zubů.Mléko pít nechce,jink jí všechno a nejradši sám,po obědě zvládáme spaní dobře,daří se nám každý den,jinak večer jde spát tak okolo čvtrt na deset.

maky82
18. čer 2010

ahoj holky moje 🙂 děkuju všem za gratulace, jste hodné, že jste si vzpomněly 🙂

Poradna dopadla dobře, máme 81cm a 9800g, očkování až příští týden, neboť si to sestřička nějak špatně spočítala 😒 od včerejška Adam horečkuje, brečí, špatně spí, taky to přisuzuju zubům, čtverky dole se mi zdají hodně nalité...Šimon se jakž takž drží, pokašlává, v neděli ho bolelo ucho, ale bor-alkoholové kapky to spravily. Zdá se mi, že Adam si sem tam taky tře uši, na střídačku pravé a levé. Tak mu je asi preventivně vytřu těma kapkama.

Holky, fakt není nic důležitějšího než zdraví. Těma bacilama si asi musí projít každej, ale nesmí toho být moc. Je to pak na nervy ☹

Držte se holky...

maky82
18. čer 2010

Hlásím, že je to dneska lepší,Adam si už i hrál, dopo spal svou hoďku a půl a teď spí zase. Bojím bojím ale noci 😒

Holky, manžel jede příští týden na montáž 🙂

maky82
21. čer 2010

ahoj holky...jak se daří?

My jedeme zítra s Adamem k dr., má pořád teploty a chce ho vidět 😒

strouzek
22. čer 2010

ahoj holky

holky toho období chození se trošku děsím, všichni mě straší že to si pak ani nesednu 😅 takže se budu muset nakoníkovat dopředu abych to pak bez vás přežila 😀

maky držím dneska palce k tomu dr. aby se na malého pořádně mrknul a nebylo to nic vážnýho a hlavně aby už ty zatracené teploty přestaly

jinak jak tu píšete ty váhy dětí,holky mám úplný trauma vám tu napsat naši váhu, ve 3 měs. 6,9 kg 😀 doufám že se ten nárůst teď zastaví jak se začne víc hýbat protože jak některý matky stresují že jim dítě nejí a nepřibírá tak my s manžou zase nervíme že malá nás jednou slupne jak malinu všechny a u dr. jí pokládám na váhu se zatajeným dechem aby ručička nevyskočila moc vysoko. 😅

lehna
22. čer 2010

ahojky,

maky- tak jak u dr.??? pořád na vás myslím.

Marti- neboj, sedneš si,ale už to nebude tak pohodové, než když to mimčo jen leží 🙂. Tyjo, to má Nelinka úctyhodnou váhu. a to ti dr. neříkala, že bys jí měla dávat trochu míň mlíka? Štěpi měl 6,9kg v pěti měsících 😀. No víš proč říkám, jestli ti dr něco neřekla. protože od mojí kamrádky malá má 4 měsíce, a ve dvou měsících měla 5 kilo a dr jim říkala, že přibírá moc,tak jí miseli trochu jakoby ubírat jídla, prostě krmit co tři hodiny. ale to já jen tak, Neli vypadá krásně spokojeně a je moc hezká, však ona z toho vyroste. Ono to je i tím sunarem, je totiž sladší než ostatní mlíka 😉 .
a na neprokletém jsem četla nějaké reakce na zavinování. No musím říct,že my taky zavinovali asi tři měsíce. Bohužel nám Štěpi špatně spal, v noci i ve dne ze spaní šermoval rukama a stále se tím budil. Takže jsme si pořídili knížku doktora karpa a začli zavinovat, nedám na to dopustit, spaní se krásně zlepšilo, sice ne úplně dokonale, že spal celou noc,jak psali v knize,ale bylo to opravdu poznat,že lípspí. Tak to tak, abych na to řekla i svůj názor 🙂

strouzek
22. čer 2010

leni no neříkala, spíš já jsem neustále v nervech když jdu na poradnu že mě dr. seřve a mám dokonce i snahu malé mlíko nedávat, třeba odpoledne jí nalívám čajem aby vydržela co nejdéle, ale dr. mi sama říkala že to prostě takhle je že každý děcko je jiný a my s manžou byli to samé, velké a tlusté děti a pak jsme se vytáhli a že nemám pořád porovnávat kolik váží dítě nějaké kamarádky. že takový malý mimčo pije podle toho jestli má hlad nebo nemá, navíc když jsem vzala předminulou poradnu doktorce seznam krmení jak často a kolik jsme krmili za poslední dny tak říkala že je to v pořádku že určitě dávky nepřekračuju. třeba dneska nejedla vůbec podle tabulky, jedla o dost méně, měla by vypít podle věku 5x 235 ml za den ale ona dneska jedla 6x ale z toho 2x 120 ml a zbytek po 150 ml tudíž ani nedosáhla tý denní doporučený dávky.čaje jí taky nepřislazuju tak fakt nevím, ona asi i víc přibírá tím že je na UM, málo brečí a je pořád dost spavá tak asi nemá takový výdej energie jako třeba děcka co častěji pláčou a méně spí nebo jinak fakt už nevím. sunar je sladší než jiný mlíka ale znám plno sunarových mimin a ty přibírají normálně, jen naší se ty tuky usazují asi víc 😀

s tím zavinováním no pokud je to jen o tom že se budí kvůli ručiček nebo jen tak z pocitu nejistoty tak určo zavinování schvaluju (i když si to dobře neumím představit, stejně jako potápění pod vodu, všichni to chválí ale já asi malou nikdy na plavču nepotopím), my malou taky dávali dost do zavinovačky s rukama k tělíčku ale ne teda napevno měla to ráda a spává tak někdy i teď i když jí nohy čouhají ze zavinky ale hlavně jsem tím chtěla spíš říct že bych zkusila víc zapátrat po příčině proč se někdy ty děcka budí, jak jsem tam psala mě malou svázali v jednu noc v porodnici protože byla taky hrozně neklidná ale příčina byla v tom že měla hlad a bolesti bříška, když jí pak dali druhý den pořádně najíst tak spala následující noc už bez hnutí. teď jsme to taky tak měli, malá spí fakt celou noc že nemít monitor tak si myslím že se s ní něco stalo, celou noc v jedný poloze,většinou na boku a až ráno se začne točit ale teď po očkování to bylo úplně jiný dítě a jiná noc, točila se, šermovala ručičkama, poplakávala a ráno měla i škrábance na obličeji, druhá noc byla o trochu lepší a ta třetí už zase stejná jako jsme na ní zvyklá.

takže z mé malé zkušenosti jsem zjistila že lepší než zavazovat je lepší někdy zapátrat po příčině proč se spánek nedaří.

jinak přikládám fotku jak vypadal manža zhruba ve věku Nelinky, taky takový "vyžle" 😀 geny se nezapřou

lehna
23. čer 2010

Marti- jj jasně, není třeba porovnávat, já si jen vzpomněla na tu moji kamarádku, jak jí to dr. říkala. Hlavně,že je Neluš zdravá a prospívá, to je hlavní. Holt některé děti jsou větší, některé menší.🙂
K tomu zavinování, to je těžko někomu vyvracet názor. V porodnici mi taky Štěpiho zavinovali,že nespal, ¨jenže on taky nespal z důvodu,že měl hlad. 2 noci mi prořval, já ho nosila na rukách,zavinovala, snažila se kojit, on mi k prsu vůbec nešel, pak přišla jedna sestra o víkendu, zapalť pán bůh za ni, taky se mi ho snaižal zavinovat, přikládat jakkoliv k prsu a nic, nakonec donesla UM a Štěpi to stáhnul a okmažitě vytuhnul. Když jsme doma začali zavinovat,tak to z důvodu hladu určitě nebylo, jak víš,je na UM od začátku, prostě má od malička špatné spaní.Hledali jsme příčínu v bolesti bříška, hladu, nosili jsme ho, sotva jsme položili, začal šermovat. tak jsme zkusili zavinovat a ono to bylo fajn. zavinovali jmse do čtvrtého měsíce, pak jsme zkoušeli nezvainovat a už nešermoval, jenže spaní se zhoršilo víc, protože začly růst zuby. to si prostě nevybereš. Dítko bylo spokojené a my taky, že nebyl ráno doškrábaný.

Teda TM byl kus chlapa, to se nedivím, že Neluš taky tak chutná a přibírá🙂. ale je to i tím,že tak hezky spí. To Štěpi za celých 17měsíců prospal celou noc snad 4 😅 .

jitie
23. čer 2010

ahoj holky 🙂
jak se máte??? doufám, že dobře jako my..my jsme furt někde venku, tak se tu moc neukážu

strouzek
23. čer 2010

leni ho jo manža byl kus chlapa od malička, přitom v pubertě vypadal jak reklama na koncentrák, já to samé, chodili se mnou po doktorech jestli nejsem nějak nemocná že jsem tak hubená akorát teď se zase vracíme do špekatýho období z mládí 😀 já myslím že to bude mít s tím spánkem souvislost, moje máti i tchýně tvrdili že jsme byli oba dva dost velcí spáči a spíš klidnější děcka všeobecně, Neluš mi spí od začátku velmi pěkně(ťuk ťuk radši to zaklepu) jen jedno probuzení, strčím flašku a zase vracím do postýlky a ona se tam sama uspí, a posledních pár týdnů je to ještě lepší protože spí celou noc až než zvoní budík manžovi který jí svým lozením po baráku a chystáním se do práce vzbudí. naštěstí pak ještě usne a spí zhruba do 9 hodin. i přes den je to spíš klidné dítě, jak byli ty horka tak to spala celou noc i celý dny jen se budila na jídlo a pití, vůbec jsem o ní nevěděla takže to se pak těžko buduje svalovina místo tuků 😀

s tím zavinováním no u vás to určitě je tím že je malej horší spáč, každý dítě je jiný a hladem to určo nebylo, na neprokletých to vyznělo blbě, pokud je to stejný problém jako u vás tak zavinou v každým případě ale jak jsem uvedla můj názor je že bych nezavinovala hned při první neklidné noci tak jak mi radili v porodce,tehdy když jí svázali tak jsem se ptala jestli plakala no prý jo až usnula a hrozně to sestry chválili že když mi malá nebude chtít usnout tak mám svazovat a ukazovali mi jak na to.podle mě se malá spíš uřvala do spánku což se mi právě nelíbilo,věděla jsem že byla neklidná kvůli hladu a bříšku a proto mi její svázání přišlo hrozné že radši tam děcka svazují než aby řešili že mají hlad.
v tom kontextu jsem to psala i na neprokleté, třeba jak byli ty hrozný lijáky nešli jsme 3 dny ven, malá jeden den z toho neskutečně protivná vůbec nespala přes den, pořád se kroutila tak jsem automaticky myslela že jí bolí bříško dávala jsem jí pecky a ve chvílích zoufalství jsem už začínala pomýšlet i na to že jí dle rad z porodnice zavinu až mě večer konečně docvaklo že to jsou zuby. namazala jsem dásně a ona okamžitě usnula!! kdyby mě to nedocvaklo a svázala bych jí tak jak by se chudinka musela cítit,mě kdyby při bolesti zubů ještě k tomu svázali tak fakticky zešílím.

takže teď když je nějaký horší den tak se snažím najít ten důvod proč tomu tak je, přebalím, nakrmím, dám napít, zkusím pecky na břicho, gel na zuby atd. jedno z toho to zatím vždy bylo takže jsme nikdy pak už nemuseli na zavazování ani pomyslet, když jsem kupovala gel na dásně když malé nebyli ani 2 měsíce tak si lékárnice myslela že jsem vadná ale jak vidno jí opravdu dásně trápí už takhle brzo, manža to prý měl taky od 3. měsíce měl bolavé dásně ale zub vylezl až mnohem později.
nebo třeba jsme s manžou vypozorovali že malá vyžaduje před usnutím čaj, když ho nedáme hůř usíná a má víc neklidné spaní,taky šermuje ručičkama a budí se, takže teď ho dáváme pořád a hlavně večer, jakmile se napije(někdy je schopná po celý flašce sunaru vypít ještě 100 ml čaje) a okamžitě spí a spí až do rána. jenže kdybych se řídila radama z porodky nebo netu atd. jak všude píšou že čaje nejsou potřeba u koja a ani u malých nekojených dětí tak by malá chudák trpěla žízní a já bych jí k tomu všemu ještě zavinovala a vůbec nezáleží na tom že čaj pila těsně před koupáním, takže v případě kojení já moc neuznávám teorii předního zadního mlíka, podle mě ty děcka musí mít žízeň a hlavně to přední mlíko teče jen na začátku no a Neluš právě chce čaj až po krmení takže kdybych kojila a nedávala tekutiny tak si myslím řešíme neklid z důvodu žíznivosti neustále

ale to už zase řešíme kojo 😀 změna téma nebo se tu zase strhne bouře

leni nemáš nějaký tip na ty zoubky? mažu to calgelem už jedeme druhou tubu a bojím se aby při dlouhodobém používání malé nepřestal chutnat a nebo nepřestal účinkovat , takže bych chtěla zkusit i jinou mast ale v lékárně mi radí jen tuhle. kousátka zatím moc nevyužíváme,malá je sice udrží v ruce ale neví co s nima že zrovna ten konec kousátka je z gelem a patří do pusinky 😅

strouzek
23. čer 2010

ježiš já jsem se zase rozepsala to je děs, já když se rozjedu nejsem k zastavení 🤐

kacenka25
24. čer 2010

čaute holky,

my zavinovali Kubíčka taky dlouho, mám pocit 3,5 měsíce. Jinak by nespal, šermoval dokonce i nohama!

V neděli jsme se vrátili z Kréty, bylo to senzanční. 12 dnů uteklo jak voda. Žádný problém nebyl, všechno v pohodě. Kubíčkovi jsem teda vezla skleničky z DMka, jenže se nám tam rozjedl jak Nelinka 😀 😀 😀 😀 . Doma sní půlku skleničky (pouze když má dobrý den), když má špatný den, těch je většina, tak jednu či dvě lžičky a konec. Tam sblajzl určenou polovinu skleničky a už se mi hrabal do talíře. Tak jedl s náma holt, trochu jsme ušpinili ubrusy a mámu, ale spokojenost. Moře se mu moc nelíbilo, jen první dny, tak jsem svou dovču strávila v sedě v dětském brouzdališti 😀 😀 😀. Ale byla extrémní vedra, tak mi to zas tak nevadilo. Trochu fotek jsem dala do alba.

Marti, hele, s tím jídlem to neřeš. Já zas dlouho řešila pravý opak, Kubíno nechtěl jíst snad vůbec nic..... Byl jak prdítko, ale najednou se rozjedl, na té Krétě, to kolikrát jedl a zobal pořád...... Kdyby Nelinka nějako vybočovala z normálu, určitě by ti dr. řekla o omezení jídla. No ve vašem případě spíš za pár dnů už nevynechání mléčného oběda nahrazení zeleninovým obědem. Ale fakt se neboj, oni by ti to řekli. Náš trpaslík měl 9,3 kg na roce a dvou týdnech..... Jo, hele, jak je Nelinka spavá, třeba to má souvislost s váhou. Jakože to jídlo dobře uloží 😀 Než kdyby byla vzhůru a měla výdej energie....

Leni čauky neměla jsem teď mo času, no, lítáme po venku. Ale kolika zoubků už máme!!! Nestačím počítat 😵. Čistit se nedají, to je boj. Brečí, vzteká se, já ho násilím držím a snažím se kartáčkem otírat jazyk 😀 páč mi ho pokaždý strčí před zuby 😠 . Teď jak zesílil a rozjedl se nemám už sílu ho držet, občas se mi vysmekne a zdrhne 😠. Boj no.

strouzek
24. čer 2010

ahoj kači to je paráda, a kde jste byli? my byli na krétě předloni a super, až na ty vedra, já miluju výheň ale i tohle bylo na mě moc, taky jsem trávila dovču u bazénu a u moře jsem byla tak 2x ale to já vždycky, sice jezdím jakože k moři ale nekoupu se v něm, pro mě je dovolená o tom že se vyvalím na lehátku u bazénu v blízkosti baru s občerstvením což kréta naprosto splňovala 😀 a jak zvládl malej letadlo? my chceme totiž příští rok na malorku letecky do toho samého hotelu jak jsme byli na svatebce, pro děcka ideální je to takový klidný městečko všecko levný čistý bazén a super jídlo.co se týče toho jídla tak jak některý maminy tvrdí že jim děcka nejí nebo občas stávkujou tak mě malá zblajzne všecko co vidí od narození a vzteká se jen když jí flašku vemu takže se úplně hrozím září jak pojedem do chorvatska, jestli se tam malá po vzoru Kubíka ještě víc rozbaští tak potěš koště 😅 pro nás jsou metabolická zátěž i návštěva u babičky na venkově, tady jen spí a jí, zrovna jsme tady celý týden, dneska opět spala celou noc, ráno se najedla chvíli si chrála s chrastítkem a zase spí (a to je skoro poledne ) 😀 o tom jak hladově tahala cumel ani nemluvím 😎

s tím zeleninovým obědem no právě to si říkám že začneme že budeme na zelenince tak snad se to nějak srovná i když zase pokud začneme s kašema a přesnídávkama ovocnýma tak jsme tak kde jsme byli 😅 každopádně dr. mě pořád uklidňuje že je to normálka, naši známý měli tu samou váhu co teď my už ve 2 měs. a to kojili, asi to bude v genech protože oni jsou podobné postavy co my, velcí jak do výšky tak do šířky 😀

strouzek
24. čer 2010

mrkla jsem na fotky moc vám to sluší, malej je rozkošnej blonďáček. a čím si ho u moře mazala? já sice nebudu malou vystavovat na sluníčku ale i tak jí pro jistotu budu mazat, akorát nevím kterej ten krém je nejlepší, malá snáší všecko ale když jsem čuchala k dětské nivee tak mi smrděla

kacenka25
24. čer 2010

byli jsme v Gouves, 20 km od Heraklionu. Let super, malej byl zlatej. Měla jsem teda novou knížku aby neblbnul, tak to bylo dobrý. Ono je to i kousek, žádná dálava. Do Chorvatska bych nejela, to by se malej zbláznil v autě takovou dobu.... On nevydrží ani cestu k našim dvě hodinky...... 😲

kacenka25
24. čer 2010

mazala jsem L´oreal Garnier pro děti SPF 50 a neoplálil se ani trochu, což teda byl můj záměr. Zkusila jsem doma, jestli nebude alergickej a když se neosypal, mazala jsem ho tady asi dva dny jak bylo hezky a pořád nic, tak jsem ho pak bez obav vzala s sebou na Krétu.

strouzek
24. čer 2010

aha tak to tam neznám my byli dále, a co si říkala na heraklion? děsný město co? no já jsem právě pořád přemýšlela jestli jet letadlem nebo autem ale nakonec vyhrálo auto, protože malá je ještě menší a tak toho potřebujeme jaksi víc sebou a to bych do letadla nevzala a taky auto zbožnuje, máme vyzkoušenou 6 hod. cestu autem vkuse a bez problémů celý to prospala.
dík za radu ohledně krému, na ten jsem taky koukala

strouzek
24. čer 2010

jéé zrovna hlásí na příští týden pěkný počasí a teploty kolem 30 stup. tak hned můžu opalovák vyzkoušet 😀 ale radši ne, většinou mám kočár přikrytý plínou

maky82
24. čer 2010

ahoj holky, u dr.nic moc, mám ho prý sledovat, může to být k zubům. Samozřejmě teploty se po dvou dnech vrátily, nijak naštěstí vysoký, jen 37,5, ale i tak, už nevím, co s ním, jsem hotová. Proč tohle všechno?Zítra nebo v pondělí bychom se k ní zas měli jet ukázat, prý s močí. To nevím, jak udělám, když má plínu...a už ho vidím na hrníčku 😀 noci u nás pořád stejný, z večera se budí tak po 3h a zhruba od 2do4nespí skoro vůbec, když už to vypadá, že docela zabral a spí, převalí se na bok nebo záda a ječí...a vstává v 6

já vám závidím dovolený, ach jo...miluju moře, koupání, opalování... 😵

v sobotu budeme slavit kluků a neteřiny narozky,mám pozvaných 14lidí, objednaný maso, grilovaná žebra, upeču tiramisu, mám trubičky, babička upeče šátečky s ořechama a tvarohem, objednala i dort...koupili jsme lahváče a víno... 🙂 🙂 a pak nemáme být tlustí, že 🙂 🙂

bez manžela je to fakt pohoda, i když se mi trochu stýská, ale ten klid je k nezaplacení, nikdo nemluví sprostě (až na tchána), nenadává nám, nevyčítá mi každou utracenou korunu...no paráda... 😉

strouzek
24. čer 2010

ahoj maky teda to mě mrzí že máte takové problémy, hlavně ať už zjistí čím to je , snad to nebude nic vážného. s tou močí to si dělá dr. srandu ne? jak to máš asi udělat s plínou? 😅
tééda vy budete mít ale oslavičku, my taky konečně budeme slavit ty naše narozky s manžou(měli jsme je na jaře) ale pořád nebylo počasí a když bylo tak se ostatní lidi z rodiny nebyli schopní slézt takže naložím maso a koupím marlenku 😀

maky82
24. čer 2010

Já nevím Marti...nejdřív jsem tomu nevěnovala pozornost...moč...až doma mi to došlo, kde bych ji jako od něj vzala. V roce teda ještě na hrnec nechodíme, to ať se na mě nezlobí. Teď je na omak dobrej, změřím ho večer a uvidím ráno, jak na tom bude. Už je to na budku a unavující, kdyby člověk aspoň věděl proč to tak je... 😒

strouzek
24. čer 2010

no právě ty nervíky z čeho to může být si neumím představit. a horší by byl ještě můj manža hysterčí i z toho že malá den nakaká, představa že má teploty a on neví z čeho je na psychině. tu moč no jedině zkusit na moč čekat rozbalit plínku vzít si nějakou skleničku a čekat až se "zimou" počůrá.

misa.ottovka
24. čer 2010

Ahoj holky!!!!!!!! 🙂
Teda tady to koukám jede!
Já teda nevím, ale za sebe můžu říct, že já si teda k internetu nesedla co je malá na světě. Nejdřív jsem pořád kojila třeba i 20x denně, malá už od 2 měsíců přes denskoro nespí, je děsně aktivní, a ted co chodí je to ještě horší. Ale já si nestěžuju, já si to užívám na max, bo v lednu už jdu zpět do práce.

luckamb
autor
25. čer 2010

Ahoj holky,
tak s dneškem už jen 4 pracovní dny a bude ze mě matka na plný úvazek 😀

strouzek
25. čer 2010

brý ránko holky, miško no u UM je to jednodušší krmí se jen cca 6x denně a nevím jak by byla malá spavá při koju(když jsme zkoušeli kojit tak spala hůř) ale co jsme na sunaru tak spíme parádně takže proto stíhám net v poho 😅 večer jsme zase uspali v 8, vzbudila se ráno na manžův budík dostala čajík a sunar, chvilku byla vzhůru a od tý doby zase vyspává. je to možná i tím čerstvým vzduchem jsme na chalupě ale doma spí taky parádně
takže se vracíš do práce?? a kdo pohlídá malou?manža, babička nebo chůva? určitě to zvládneš, moje švagřiny dali děcka mojí mamce v roce a půl. (obě zároveň) takže máti měla najednou na starost dva bobky a zvládala se o ně starat i vařit což obdivuju. a švagřiny to taky zvládali, sice pak měli občas nervy z toho že děcka si zvykli na pobyt u babičky natolik že občas řvali že nechou jít domů ale to je asi normálka 😉 mám kamarádku je na začátku těhu a maluje si jak bude pracovat až do porodu (žádný nástup na mateřskou 6 týdnů před) a hlavně že porodí a půjde zpět do práce, dělá obchoďačku ve stavební spořitelně,dost se jezdí po lidech a na školení tak mi přijde že si to představuje jak Hurvínek válku

jéé luci ty už jdeš na mateřskou? no páni gratuluju hrozně to uteklo viď? 34 tt no teda už balíš do porodky?? 😀

maky82
25. čer 2010

brý poledne ženy... 🙂

Adam je dobrej, takže jsme nikam nejeli a nebyly tudíž žádný extempóre s močí 🙂 🙂

Normálně, kdybyste některá neměla co dělat o víkendu, zvu vás na oslavu. Tady bude jídla, že bychom to mohli jíst celej týden. Tchýně peče věnečky, švagrová veze medovník, trubičky a pomazánky na jednohubky, no to bude něco...Nakonec jsem se rozhodla, že budeme sedět v garáži a děcka můžou lítat před barákem...Fakt doražte, místo bude a jídlo taky... 😀 😀

strouzek
25. čer 2010

maky ahoj to je dobře že je adámkovi lépe

jéé já bych přijela hnedka, kde je jídlo tam já ráda jezdím 😀

luckamb
autor
25. čer 2010

Do porodky nebalím, ještě ani nemám nakoupené věci co jsou do porodky potřeba 😀 Času je dost.