Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
21. lis 2010

@puckalucka Jééééééééééé druhá vlna sněhurkovských miminek!!!!! Moc gratuluju Luci ať je všechno hlavně OK!!! A přijď se pochlubit 😉

My jsme se vrátili po 14 dnech z azylu od babi a dědy, doma máme předělaný topení, krb nám teď hřeje i vodu, bordel tu byl neskutečnej, díky mojí mamce jsme to zvládly, jinak bych tu nad tím brečela ještě teď... Lukášek se už začíná plazit a stoupá si na 4, nohy by šly ale s rukama ještě neví co, ale jak na to přijde, počítám, že už ho nedohoním 😀
Akorát jsme si ale přivezli z Domažlic pěknej kašel, chudinka malej, až se mu z toho zvědá žaludek kolikrát, v lékárně mi dali stoptusin a uvidíme co v noci a kdyžtak ho vezmu k doktorce ať ho poslechne...

lehna
22. lis 2010

@puckalucka -já ještě jednou tedy posílám véééélikou gratulaci od nás 🙂

U nás vše při starém, spí celou noc většinou vstává mězi 5-5,30, takže po ránech jsem mrtvá. Na mě zas vlezl bacil, co 14dní jsem nachlazená, bolí mě v krku, třese se mnou zima a za 2dny jsem jak rybička. No teďka už mám i rýmu, tak to bude na dýl 😒 .

@tercie -vy jste předělávali topení? 😲 , dyť máte vše nové,ne? ježiš, no to by mě asi trefilo. My budem dělat topení na jaře. a pak hned zároveň s jedním bordelem kuchyň, pokojíček, no prostě obr rekonstrukce,že se budu muset přestěhovat na několik dní k některých z tchánovců.
Lukášek je šikulka, za 14dní už ho nechytíš 🙂. ať se brzy uzdraví, kašel ŠTěpi ani ještě neměl,tak si nedovedu ani představit 😕

tercie
22. lis 2010

@lehna buď ráda že ho neměl, je to pěknej hnus, no vem si, jak je tobě když chrchláš, a ten drobek malinkej,ještě když nechápe co a proč se mu to děje. Dneska mi dostal i teplotu, 38,4 tak jsem volala známý doktorce, tak zejtra s ním mám jet, aby ho poslechla, snad to nebude na ATB.
Jo topení, no, to jsme předělávali, protože jsme si usmysleli, že chcem, aby nám krb ohříval i vodu, ono nestačí, že máme teplou v létě zadarmo ze solárka, my musíme mít i v zimě..no, nastala doba utahování opasků, přijdem o dost peněz s novým rokem, jak manža coby policajt u cizinecký, tak já na rodičáku. O 10 měsíců dřív budu mít 3800 místo 7600 ☹ takže budu asi bud pěkně zuřit až mi někdo popřeje šťastnej novej rok. 😝
No nic, nechci tu brečet 😉
Mějte se fajn a těším se na nový zprávičky 🙂

lehna
22. lis 2010

@tercie -jj, já nesnáším, když chrchlám. tak jsem ráda,že malý to ještě nezažil. ťuk ťuk ťuk. Tak ať to dobře dopadne a ATB se vám vyhnou, teda možná na druhou stranu se z toho zas aspoň dřív dostane. Nemoci u dětiček nesnáším, když nevím,jak tomu drobečkovi musí být a nevím jak pomoct. ještě,že se nám to teda zytím vyhýbá.

Teda no vy jste nároční s tím topením 😀.
a jak to,že budeš mít menší rodičák?? to je teda husté. já zas řeším, kam nastoupím do práce, nebo jestli teda jít do Sašenky - což se nám moc nechce 😖 . takže máme dilema 😅

maky82
24. lis 2010

Luci, gratuluju k super předvánoční zprávičce 🙂 ať je vše, jak má být a užívej si to 🙂

puckalucka
24. lis 2010

Holky moc moc děkuju za gratulace. Jsme rádi, že se nám takhle hezky zadařilo a Matěj bude mít parťáka. Je to s ním teda zatím pořád náročné, protože v noci stále nespíme, ale jinak je to zlatíčko 😉 . Modlím se hlavně aby bylo všechno OK a já byla celé těhu doma, protože tu nemám nikoho, kdo by se o Matese staral místo mě leda Láďa. 🙂, ale někdo pracovat musí, že.....
Míšo, jak je Lukáškovi, doufám, že už je to lepší!!! Člověk by si to hned vzal na sebe, co?

puckalucka
24. lis 2010

@lehna Leňul a jak je Tobě? Už se Tě ten prevít bacil pustil?

luckamb
autor
24. lis 2010

Luci, gratulace veliká!!!!!!!!!!!!

lehna
24. lis 2010

@puckalucka - a kde máš fotečku v profilu?
ale jo, s bacilem to celkem jde, je mi tlíp. v pondělí jsem měla mít sraz s holkama, tak jsem nešla, dneska další sraz, protože přijela jedna z Prahy-má tady v Ostravě rodiče, tak jsem to taky radši zrušila, abych nenakazila dětičky.
takže snad příště 🙂
a jak ti je? nevolnosti?

my v noci teda spíme,ale budíček je stále brzy. včera 4,35, pak si to kolem 6.15 do 7h teda zalomil. dneska dokonce 3.30 a strašně se hrabal z postele, že už spát nebude, nakonec usnul a vstával 5.15.
ale aspoň,že skoro hodinu, i když teda nespí, vydrží ležet se mnou v posteli. takže vzhůru je třeba od 5ti ,ale z postele vyleze kolem 6.

no a jinak vcelku nic. vybírám spotřebiče do kuchyně a nemůžu si vybrat. pak přemýšlím co komu zas koupit na vánoce a taky co letos upeču 🙂

puckalucka
24. lis 2010

Fotku jsem si chtěla vyměnit, smazala jsem jí a už jsem se k tomu nedostala 🙂 .
Prvních pět dní po tom co MS nedorazila mi bylo jako po flámu, třetí den mě v noci šíííííleně bolela hlava až se mi chtělo zvracet, ale nešlo to(jestli to byla migréna, tak je mi všech, co na ní trpí MOOOOC líto). Ale teď už je to tak nějak v pohodě, rozhodně je mi líp než první týdny s Matějem v pupíku, tak snad to tak i zůstane 😉.
Alespoň Vám Štěpula spinká v noci, my v noci nespíme, ale válíme se teda v posteli až třeba do 8:30, tak alespoň něco 🙂 .
Těch spotřebiču je moc, co? Kdyby bylo všeho po třech, tak si líp vybereš 🙂 .
Dárky už naštěstí máme nakoupené, tak už jsme v klídku. Dokonce jsem je už i zabalila, tak z nich budeme muset na Vánoce jen setřít prach 😀 .
Lucí, děkuju 😉 . Jak se máte s Kájinkou?

ilonkaa
24. lis 2010

Ahoj holky,tak se na Vás po dlouheeee době jdu kouknout a hele ta novinka!!
Luci....moc moc gratuluji a at je vše v pořádku!!
No a holky kdo další??Dočítat Vás nebudu tak se omlouvám 🙂
Jinak my se máme skvěle..Maxík zlobí jako čert,ale je to sranda každý den něco nového předvede..ale však to znáte všechny 🙂
Holky co máte kluky..jak jste na tom s nočníkem? Ten náš kluk sice 3 dny už docela dobrý,ale žádný šlágr to pořád neni..já už si myslim,že je na pleny velkej,ale už nevim jak jinak ho to naučit..

Mějte se krásně pa pa pa

lehna
25. lis 2010

@ilonkaa - Ilůůů ahooooj, no že se taky přijdeš podívat 😉 🙂 .
Kdo další? to těžko říct, kdo se přidá 🙂. my asi nééééé 🙂
U nás s nočníkem žádná sláva, on se na něho zas nechce ani posadit.Kolem roku mu celkem i šlo,pak se zas zarazil a teďka mu řeknu,že jdem čurat na nočník a on řekne NE a ani si nesedne. Takže si z toho nic nedělej,tak yuž mi ty plíny vadí 😀.

tercie
26. lis 2010

Ahoj holky, no, Lukáškovi už je dneska líp, včera a předvčírem mi jenom celej den pospával na rameni, byl jak hadrová panenka,děsný, bobešek můj. Tak jsem ho vzala ještě včera k doktoru, protože měl teploty od pondělí večer, nahoru to nelezlo, furt kolem 38 s odečtem, ale dolů taky nic moc, a to jsme brali nurofen sirup po 6 hodinách. Tak se mi to nelíbilo a jeli jsme, manža byl s námi. Dělala mu ten test CRP tak bakteriální to prej zatím není, zánět v těle nemá, takže ATB nám nedala, ale má zátku v jednom oušku, jak nechce odsávat rýmu. Místo stoptusinu mám dávat radši sinecod na tlumení kašle a teprv až začne vykašlávat tak jitrocelovej sirup nebo ten stoptusin. To je, když každá doktorka říká něco jinýho. A při odsávání ho teda musím bafnout, a znehybnit jak to jde, nedbat že řve, prostě odsát, no jo, holt se to jinak nedá, tak už jsem to dneska zvládla i sama. Od včera večer je veselejší, začal trochu víc jíst, trochu si hraje, jen to lezení mu nejde, jak je slabounkej, tak se neudrží, tak ho mám na sobě, nebo v křesílku, ale je to obrovská úleva, když už se na mě směje a je vidět, že se mu ulevilo. Teď už hodinku spinká, to bude mít pak náladičku 😀

Já jsem zvědavá, jak to bude u nás s nočníkem 😀 Ale je čas, malej ještě nesedí. Kdy začali sedět vaši prcci holky, a jak se to naučili? 😉
Leni a s tím spaním mi něco povídej,malej sice zvečera vydrží spát 3-4 hodiny, ale jak se vzbudí poprvý, tak od tý doby chce pít po dvou hodinách až do rána... a já chodím spát kolem půlnoci,protože buď něco dělám,a nebo dřepím u netu😀

luckamb
autor
26. lis 2010

@puckalucka Luci, my se máme fajn. Malá je hroznej miláček a já jsem strašně ráda že jí mám 😀 Ale tak to je jasný, že jo 😀

luckamb
autor
27. lis 2010

ahoj holky,
nemáte někdo nosítko Cybex a popřípadě návod k němu?? Potřebovala bych ho naskenovat a poslat mailem. Na netu ho nemůžu nikde najít.
Díky moc.

puckalucka
30. lis 2010

@luckamb Luci, měli jsme ho, ale už jsme ho prodali, bohužel. Taky nám chvilku trvalo než jsme si na to zapínání zvykli 🙂 , zkus si o návod napsat do nějakého internetového obchodu.

luckamb
autor
1. pro 2010

Tak naušničky máme (foto v albu). Malá plakala, že jí drželi násilím hlavu. Samotné nastřelení ji asi fakt nebolelo. No a teď je frajerka.

ilonkaa
3. pro 2010

Ahoj holky,

Leni tak to jsem ráda,prostě jsou to klucí a jsou lenoší no..Nic stim neuděláme...

Terci:Maxa mě seděl cca od necelých 5 měsíců...prostě jednou ležel najednou seděl a bylo to!!

Tak jak se těšíte na Vánoce?Dárky už máte nakoupené??

luckamb
autor
4. pro 2010

@ilonkaa ty jooo tak to seděl brzy, co?? Šikovnej chlap.
Já nemám ještě ani jeden dárek :D

kacenka25
7. pro 2010

ahojky,
moc gratuluju k těhu, ať je všechno celých 9 měsíců v pořádku!!!!

@tercie Kubíček dřív chodil než si sednul.... Na 10ti měsících jednou ze stoje spadnul na zadek a už na něm zůstal sedět. Od té doby si umí hačnout sám. Dřív či později na to děti na všechno přijdou sami. Nedávno přišel i na nočníček, sám, tak mám radost. Přeci jen ty pampersky jsou darda... Ale ven je nosíme, to je jasný.

My jsme letos dárky zkrouhli, baráček je přeci jen dražší než to z počátku vypadalo. Ale doufáme, že to všichni pochopí. Nebude jich holt tolik jak v jiných letech. Na Vánoce se teda těšim, máme dárky, co si Kubíček přál, tak jsem na to zvědavá. Hlavně ty "kueje" 😀. Fakt se nemůžu dočkat, to zas půjdeme spát pozdě.... vloni to byl taky mazec, dostat ho aspoň v deset do postýlky.... Já už byla utahaná a on v sedmém nebi holt že spinkat nepůjde...

luckamb
autor
8. pro 2010

@kacenka25 jéé ahoj Kačí, jak se vede??
Holky, něoc jsm dala do alba, tak mrkněte, se pobavíte 😀

kacenka25
8. pro 2010

Luci dobře se vede, čas letí, ale užívám si to. Koukala jsem na albíčko, to je taková krása 😵 už jsem zapoměla, jak jsou ty miminka maličká...... 😵

jitie
10. pro 2010

ahoooooooooooj 🙂
po velice dlouhé době se jdu na vás podívat 😅 jsem v jednom kole, pořídili jsme si hospodu, tak toho mám až nad hlavu..
zítra slavíme Filíkův 1.rok, je to hrozný jak to všechno letí 😲

a jak se jinak máte???nějaké novinky??nestíhám dočítat...

luckamb
autor
11. pro 2010

@jitie všechno nejlepší Filípkovi

@kacenka25 děkuju z a pochvalu. Je to láska moje největší :D

maky82
13. pro 2010

Jitie, také se přidávám s gratulací, přejeme Filípkovi všechno nej, hodně zdravíčka, lásky, štěstí a spokojený život...ať se máte všichni moc hezky... 🙂

U nás nic extra, Šimon je nachlazený, Adam je zlobivec a hrozně se vztěká a ječí...příprava na Vánoce vrcholí, dárky ještě nějaké zítra dokoupím a mám hotovo, pekli jsme se Šimonem jen 3druhy cukroví, nikdo to tu nejí a od soboty máme koupený stromek.

Mějte se všichni hezky, přeju vám krásné vánoční přípravy a hezky si to užívejte... 🙂

puckalucka
14. pro 2010

@jitie Ahoj Jitie, tebe už jsem teda dloooouho neviděla. Jak je to možný, že je Filípkovi už rok 😲 😲 ??? Mě přijde, že mu byli tuhle tři měsíce 😲 , neskutečný. Hospůdku závidím, to by se nám taky líbilo, i když s tím musí být hodně práce. Kde jí máte, že bysme se někdy stavili?

@maky82 Ahoj Maky, Ty to máš alespoň rozdělený, ale já mám doma nachlazeného zlobivce vztekavce 😀. Vánoce už máš krásně připravené, obdivuju jak to s dvěma dětma stíháš, jsem zvědavá na sebe 🙂.

@luckamb Ahoj Luci, náušničky Vám moc sluší a ta podoba.....je vidět, že Ti jí v porodnici nevyměnili 😀 . A nééé, že nám za měsíc řekneš jako Jitii, že je Káje už rok 🙂 .

@kacenka25 Ahoj Kačí, gratuluju k nočníčku. Máš pro nás nějaké rady, jak na něj 🙂 ?

puckalucka
14. pro 2010

@tercie Míšo, u Matěje to sezení bylo stejné jak u Kubíka. Začal sedět až když si uměl stoupnout, doktorka říkala, že to není důležité, aby seděl, že je hlavní, že se přetáčí a leze 😉 .

puckalucka
14. pro 2010

@jitie Filípku moooc gratulujeme k první ročku a přejeme Ti jen to nejlepší 😉 .

maky82
14. pro 2010

Tak už nám to zase hezky začíná, od večera má teplotu i Adam, tudíž jsme nikam nejeli, žádné logo, žádné dárky... 🙂 tak jsem se těšila... 😒 O trochu víc i kadí, tak kéž bych to mohla přisoudit rostoucímu zubu. Uvidíme, co z toho nakonec bude...

puckalucka
14. pro 2010

@maky82 Jéé Maky, to je mi líto. Matěj měl teď tři dny teplotu úplně bez ničeho jiného jen měl řidší kakání a bylo toho taky dost. No a pak k nám zavítal kašel, kašle jen sem tam přes den a pak pravidelně po usnutí večer. Jinak já všechno přisuzuju zubům 😀 , máme jich teprve 7 a 8 se ne a ne prořezat.