• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
@luckamb i tak dekuju uvidime no uz nevim co dal jineho moc si miminko prejeme a nejde na to nemyslet...ja se tim kontryhelem snazim i srovnat cyklus misto hormonu
4. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna @kacenka25 Holky prďte na nějaké přemýšlení/rozmýšlení :wink:, víte jak je to krásný pocit, když zase cítíte, jak se ve Vás miminko hýbe...je to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:, neměnila bych ani za ni...a když to nebude holčička, tak do toho asi půjdu i potřetí :wink: . Jděte do toho :wink: .

@maky82 Nenecháme si říct co to bude, ikdyž bysme to teď měli jistý na 120% :slight_smile: , zůstaneme i tentokrát u překvapení :wink: .
4. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně Luci, jak píšeš, cítit mimčo je ten nejúžasnější pocit na světě :slight_smile: toužíš po holčičce? to já taky chtěla, dokonce i manžel chtěl moc holku...no a máme Adama

Holky, nevíte náhodou některá, v jakém oblečení se sluší jít na muzikál? díky za info...
5. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky, líbilo by se nám mít prozměnu holku, ale netrváme na tom :slight_smile: . Já jsem odjakživa říkala, že chci děti tři a tak si tak v duchu říkám, že když to bude kluk, tak to třetí asi vážně dám :wink: . Nejhorší je, že se ale moc s 5-ti členou rodinou nepočítá...dovolené i různé akce jsou většinou brané pro dva dospělé a dvě děti, tak uvidíme... :slight_smile: .
Na muzikál můžeš jít i v civilu :wink:...ideální by asi byli nějaké černé kalhoty a k nim košily nebo svetr. Na co se chystáš?
5. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@puckalucka Taky bych hctěla tři, ale manžel o tom nechce ani slyšet. Takžebudou dvě. On teda chtěl jen jedno, ale to zase neukecá mě.
5. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, chystáme se na Děti ráje, ale mám problém s hlídáním Adama. Je to 30.4., tudíž tady jsou čarodějnice, manžel hlídat nechce, že si chce dát v klidu pivo a ne lítat za děckama, tchýně bude hlídat děcka od švagrové, švíca jede se mnou a naši Adama nechtějí, že pořád fňuká a volá máma...Nešlo by jen o pár hodin, ale o celej den hlídání...
7. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna také se občas stane, že Kubi spí tři hodiny.... teď ne, i když bych to na balení a uklízení potřebovala :grinning: Leni, hele, mám pocit, že když něco zas až tak moc nepotřebuji nebo nechci, stopro se to podaří ihned. A když něco chci teď hned, nejlépe už včera, zaboha to nejde.... Tak se Ti mimi zaručeně podaří hned,jak píšeš i Ty :grinning: :grinning:. Já teda odvčera už nezobu, mám po MS, tak uvidíme. Tady je holky binec, krabice všude a hlavně mi v neděli přestěhovali pračku :cry: a jak na just se hromadí prádlo. Ale to zmáknu, pokud se nestane nějaký malér, jakože by Kuba ze stresu začal čurat do tepláčků :sweat_smile: ale zatím dobrý, říká si dál sám :slight_smile: .

@luckamb Kájinka je krásná, koukala jsem na fotky, moc hezká holčička. A šikovná, počkej ta bude chodit brzy a budeš lítat jen kolem dcerky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to ale krásné :dizzy_face: .
@petulak1988 o utrogestanu nic nevím, nikdy jsem to nebrala. Na kontryhel a calibrum babyplan se vypráví hotové pohádky jaký je to zázrak. Já to při prvním těhu též užívala a teď jsem začala jen babyplanem, kvůli listovce. Ale jaký zaručený recept funguje, nevím, nejsem gynekolog :grinning:. Prý snažit se obden je dobrá varianta k otěhu..... :wink: Přeji ať se rychle zadaří a už na to nemusíte myslet.
8. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka25 Děkuju za pochvalu. Doufám, že budeš brzy těhuele, držím palečky. Jo a ten 3hodinovej spánek vám závidím. To se u nás povedlo tak akorát když jsem jí přinesla z porodnice.
8. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimochodem, to není dítě ale čert :grinning:
u jídla hromada kravin aby spolkala alespon 5 lžiček, zvládne si u toho na té židličce i kousat ponožku (dám vám sem fotku nové židličky), sundám ji, umyju a než se otočím sundá si obě dvě ponožky. Vezme si svůj hrníček s vodou (konečně sem našla něco co pije), upozorňuju že hrnek je nerozlitelnej - no a já mám kaluž po celém obýváku. utřu to a už mi montuje lišty od plovoučky. No a teď se na mě snaží vylézt a asi my rozervat oblečení. Pokud se to nepovede, půjde zabít psy :D. Ona je prostě moje láska největší na celém světě :D Já jí nemít, tak nevím, co je to legrace :D Jo ty ponožky jsem musela hodit do špin, protože jsou celý od mrkve :D Jo a na té židličce je schopná se otočit třikrát dokola :D
8. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý :grinning: :grinning: a počkej, až se ti bude schovávat do pračky, do trouby od sporáku, Kuba má teď nějvětší hračku banánové krabice na balení, vleze si do ní a juká a houká kde je Kubíček.... strká si pytle na hlavu, z toho by mě šlak trefil furt ho musím hlídat aby se neudusil no fuj :confounded: S tím spaním je to těžký, tydle mrňata moc nespí, začne ti spinkat lépe až bude běhat a chodit, to se unaví... Teda aspoň u nás to tak bylo.

Přišli jsme z venku, Kubíček spadnul dvakrát do bahníčka, jsme celí na pračku, páč mě stihnul kopnout do holeně botičkou od bahna a ze zadu jsem si kalhoty otřela o kočárek když jsem ho nesla k bytu po schodech... A pračka není.....
8. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka25 Káčko, vždyť se ccelej den plazí, lítá v chodítku, já bych z toho byla totálně vyřízená. Zkouší se posadit, postavit, mraky čiností:D
8. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka25 jj moc dekuju..snazime se ted skoro denne vynechali jsme jednou tak budeme pokracovat a uvidime..
9. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přestáváme konečně kojit! Večer a v noci byl bez mlíka, budil se každou hodinu a řval...jsem KO, ale musíme vydržet. Adam je hroznej závislák na prsu, už ani nepil a jen cucal. Už teď mě hrozně bolí prsa, jak jsou nalitý...

Mějte se hezky...
9. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jako já se zas až tak moc nad tím druhým nerozmýšlím,jak to přijde,tak to přijde,no. teď myslíme na rekonstrukci a ne na mímo.

@luckamb -Kájka je čertík :grinning: :grinning:, se směju :grinning:. a 3hodinový spánek mi moc nezáviď, ten se nám podařil až po dvou letech :grinning:. a to je jen jeden,takže v klidu, Štěpi byl vždycky nespavec!!

@maky82 - přeju aby ti ten uzikál vyšel, i když se k tobě takhle všchni staví a nechtějí Adámka pohlídat. dovez ho k nám,my ho pohlídáme rádi :slight_smile:. Tak ses pustila do odstavení. teda ale to je závislák malý,že nechce přestat.
10. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna Leni rekonstrukce? Jako celková?Nebo čeho? Asi mi to uniklo, nestíhala jsem číst poctivě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a holky,zítra se stěhujem, nevím, kdy budu mít v baráčku internet, tak se s váma loučím. Podstatné info (jakože Petiska a Lehnička //) na mobil :grinning: . Hned jak se vyhrabem z krabic a usídlíme se, ozvu se. Teda kamarád slíbil, že prý přijde v sobotu zapojit satelit a net, tak uvidíme. Leni, my máme plnou hlavu toho stěhování,uklízím v bytě i v baráčku už jsem docela strhaná, do toho Kubíček.... tak na druhé mimi také není myšlenka, no spíš ani čas na výrobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža je utahanej a vůbec se mu nechce ničehož nic... tak aspoń vím, v klidu můžu stěhovat aniž bych se zas bála o mimi v bříšku :zipper_mouth: .

Paaaaa.
10. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka25 - no joo, chci novou kuchyň, v jiné místosti než je teďka. a ještě probourat zeď,ať je spojená s obývákem. a nejdřív se bude v celém baráku měnit topení. takže obvoláváme kuchyňáře, topenáře ,podlaháře, řešíme jak vělkou půjčku si vzít atd.
jasně podstatné infa budeš mít formou sms :slight_smile:, kdyby třeba i někdo jiný měl // :grinning:.
Tak ať vám stěhovaníčko vyjde na 1* a hlavně ať se vám tam krásně bydlí :dizzy_face:
10. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak my jsme od soboty obě nemocné. Rýma, kašel a Kiki měla 40. No a já to od ní chytla.
Jo a včera se o mě Kiki opřela a šup a stála :slight_smile: Dvakrát za sebou :wink:
Dneska jsme byly ještě u dětské a v :slight_smile: :slight_smile: la jí krev a udělala výtěr a v pátek si mám zavolat.
16. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak se obě držte a ať se brzy uzdravíte :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maky82 Markét, už to vypadá, žese to zlepšuje. Tak snad budou zítra ty výsledky OK.
17. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Luci za pochvalu fotek...někdy se je fakt podaří vyfotit, že jsou tam úžasní :slight_smile:
17. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sleduju vás, jen na to psaní je čím dál míň času, přes den se s pc moc nechytám, malej se mi sápe po noťasu, a buší do něj, když mu to nedovolím, tak vříská:grinning: tak ho radši ani nezapínám a pak to doháním po nocích :sweat_smile:

@kacenka25 Kači tak co, už jste zdárně přestěhovaní? Člověče, už abys měla připojení, těším se na zážitky, dojmy, nadšení!!!!!!!! :slight_smile:
@luckamb gratuluju ke stání, Karolínka je šikula, a brzo se holky uzdravte!!!
@lehna tak bude skoro novej domeček, hlavně ať to jde bez zádrhelů a komplikací, a ať to ve zdraví přežijete, no a miminko pak může přijít do novýho :slight_smile:

@maky82 tak co, sehnala jsi už hlídání? Taky bych vyrazila někam za kulturou, bohužel to mám s hlídáním podobně, všichni jsou furt doma, ale když se ozvu, že bych potřebovala, tak najednou jsou všichni děsně činorodý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen naši by klidně hlídali, jenže ti jsou zase moc daleko...

My jsme teď nahrávali se sborem vánoční CD, tak až bude komplet hotový, pošlu vám ukázku :slight_smile: Aspoň to zpívání jsem si uhájila, bez něj bych se zbláznila, ale na zkoušky beru Lukáška s sebou, naštěstí je zlatej, a všichni jsou z něj nadšení:slight_smile:
No hodin zas jak na kostele, já se prostě do postele dřív jak o půlnoci nedostanu, a to každej den, vlastně po celou dobu co je Luky na světě...holky, příští měsíc už rok, to je neskutečný jak to s tím prckem utíká!!!!!!!
Zase se stavím, dobrou noc :slight_smile:
17. bře 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je vlastně s @eximka a @sluninka chodí sem ještě vůbec, jste s nima někdo ve spojení?
17. bře 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tercie Děkuju. Ona je takový malý dráče moje:D Akorát se ted chce stavět všude a o všechno.TAk jí pořád lovím achytám :D
18. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se dámy, já prostě nic nestíhám holčinky, mám firmu takže pracuji a jsem máma na plný úvazek, stále jednoho capartíka- Nicolky :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, hlídání jsem na 100% s nikým neřešila. Ale vypadá to tak, že toho 30.4., jak mám jet na muzikál, budou děcka s manželem a ať si dělá, co chce, klidně s něma může jít i na čarodějnice, hold já se kvůli jeho pivu nezblázním. A ještě 22.4.jsem objednala zájezd pro sebe se Šimonem na letiště do Vídně (+prohlídka Vídně a Práter) a to bude muset být asi s tchýní. Je to pátek a ona jediná bude doma...Ale já se vsadím, že beztak jeden z kluků onemocní a nepojedu nikam, to je tak vždycky :unamused:
18. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eximka stala sez tebe podnikatelka?? :D Co děláš 'Terko?
18. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci otevřela jsem si cestovní agenturu takže jsem se pouze osamostatnila :grinning: a super, i když někdy je to honička to všechno zvládnout
18. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eximka No tak to je super, tak to vím, kde budu shánět dovču až někam za 10let pojedu :D :D :D :D
18. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercie čaaaaaau :dizzy_face: jsem tady :wink: už jsme zas mezi lidma (myslím přístup na net :slight_smile: ). Miško je to paráda, sice nedodělky, to znáš, ale super. Zatím jsme stále ve fázi, že něco hledáme, ale to se poddá. Chybí nám zárubně u dveří z chodby do zádveří, takže se mi to bahníčko stále nosí do bytu a taky mi tam fouká binec, stále šúruju a zametám, ale 4. 4. mají zárubně přjít a namontují je. Tyhle jedna zeď je totiž tlustší než ostatní v bytě a pán jaksi objednal všechny stejně široké hi hi... Naše mládě je stále venku, nestíhám absolutně nic. Je nadšenej, sousedi vedle mají statek a jezdí na koni, mají krávy, koně, kozy, 4 velký psy..... Vedle nás je babi a pes.... Holky, v 6,05 stojí pravidelně u francouzských dveří na zahradu že chce ven... Je už moudřejší,povídá maminko vezmu si bundičku a čepici aby mi venku nebyla zima.... Že mám ještě zalepené oči ho nezajímá.....
@eximka Teri ahojka také jsem o tom přemýšlela, ale tady jich je opravdu moc......
21. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb třeba to nebude za 10 let :wink:
@kacenka25 Kačííí u nás v Čáslavi, byly agentury dvě, ted jsme tu 3 a myslím že i dvě jsou hodně, ale naštěstí mám svoji klientelu a dost začli chodit i cizí takže práce je hodně, ale ty hodiny tu prosezené to raději ani nepočítám :unamused:
21. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek