Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petulak1988
4. bře 2011

@luckamb i tak dekuju uvidime no uz nevim co dal jineho moc si miminko prejeme a nejde na to nemyslet...ja se tim kontryhelem snazim i srovnat cyklus misto hormonu

puckalucka
4. bře 2011

@lehna @kacenka25 Holky prďte na nějaké přemýšlení/rozmýšlení 😉, víte jak je to krásný pocit, když zase cítíte, jak se ve Vás miminko hýbe...je to nádhera 😵 😵, neměnila bych ani za ni...a když to nebude holčička, tak do toho asi půjdu i potřetí 😉 . Jděte do toho 😉 .

@maky82 Nenecháme si říct co to bude, ikdyž bysme to teď měli jistý na 120% 🙂 , zůstaneme i tentokrát u překvapení 😉 .

maky82
5. bře 2011

Přesně Luci, jak píšeš, cítit mimčo je ten nejúžasnější pocit na světě 🙂 toužíš po holčičce? to já taky chtěla, dokonce i manžel chtěl moc holku...no a máme Adama

Holky, nevíte náhodou některá, v jakém oblečení se sluší jít na muzikál? díky za info...

puckalucka
5. bře 2011

Maky, líbilo by se nám mít prozměnu holku, ale netrváme na tom 🙂 . Já jsem odjakživa říkala, že chci děti tři a tak si tak v duchu říkám, že když to bude kluk, tak to třetí asi vážně dám 😉 . Nejhorší je, že se ale moc s 5-ti členou rodinou nepočítá...dovolené i různé akce jsou většinou brané pro dva dospělé a dvě děti, tak uvidíme... 🙂 .
Na muzikál můžeš jít i v civilu 😉...ideální by asi byli nějaké černé kalhoty a k nim košily nebo svetr. Na co se chystáš?

luckamb
autor
5. bře 2011

@puckalucka Taky bych hctěla tři, ale manžel o tom nechce ani slyšet. Takžebudou dvě. On teda chtěl jen jedno, ale to zase neukecá mě.

maky82
7. bře 2011

Luci, chystáme se na Děti ráje, ale mám problém s hlídáním Adama. Je to 30.4., tudíž tady jsou čarodějnice, manžel hlídat nechce, že si chce dát v klidu pivo a ne lítat za děckama, tchýně bude hlídat děcka od švagrové, švíca jede se mnou a naši Adama nechtějí, že pořád fňuká a volá máma...Nešlo by jen o pár hodin, ale o celej den hlídání...

kacenka25
8. bře 2011

@lehna také se občas stane, že Kubi spí tři hodiny.... teď ne, i když bych to na balení a uklízení potřebovala 😀 Leni, hele, mám pocit, že když něco zas až tak moc nepotřebuji nebo nechci, stopro se to podaří ihned. A když něco chci teď hned, nejlépe už včera, zaboha to nejde.... Tak se Ti mimi zaručeně podaří hned,jak píšeš i Ty 😀 😀. Já teda odvčera už nezobu, mám po MS, tak uvidíme. Tady je holky binec, krabice všude a hlavně mi v neděli přestěhovali pračku 😢 a jak na just se hromadí prádlo. Ale to zmáknu, pokud se nestane nějaký malér, jakože by Kuba ze stresu začal čurat do tepláčků 😅 ale zatím dobrý, říká si dál sám 🙂 .

@luckamb Kájinka je krásná, koukala jsem na fotky, moc hezká holčička. A šikovná, počkej ta bude chodit brzy a budeš lítat jen kolem dcerky 😝 je to ale krásné 😵 .
@petulak1988 o utrogestanu nic nevím, nikdy jsem to nebrala. Na kontryhel a calibrum babyplan se vypráví hotové pohádky jaký je to zázrak. Já to při prvním těhu též užívala a teď jsem začala jen babyplanem, kvůli listovce. Ale jaký zaručený recept funguje, nevím, nejsem gynekolog 😀. Prý snažit se obden je dobrá varianta k otěhu..... 😉 Přeji ať se rychle zadaří a už na to nemusíte myslet.

luckamb
autor
8. bře 2011

@kacenka25 Děkuju za pochvalu. Doufám, že budeš brzy těhuele, držím palečky. Jo a ten 3hodinovej spánek vám závidím. To se u nás povedlo tak akorát když jsem jí přinesla z porodnice.

luckamb
autor
8. bře 2011

Mimochodem, to není dítě ale čert 😀
u jídla hromada kravin aby spolkala alespon 5 lžiček, zvládne si u toho na té židličce i kousat ponožku (dám vám sem fotku nové židličky), sundám ji, umyju a než se otočím sundá si obě dvě ponožky. Vezme si svůj hrníček s vodou (konečně sem našla něco co pije), upozorňuju že hrnek je nerozlitelnej - no a já mám kaluž po celém obýváku. utřu to a už mi montuje lišty od plovoučky. No a teď se na mě snaží vylézt a asi my rozervat oblečení. Pokud se to nepovede, půjde zabít psy :D. Ona je prostě moje láska největší na celém světě :D Já jí nemít, tak nevím, co je to legrace :D Jo ty ponožky jsem musela hodit do špin, protože jsou celý od mrkve :D Jo a na té židličce je schopná se otočit třikrát dokola :D

kacenka25
8. bře 2011

@luckamb 😀 😀 😀 😀 to je dobrý 😀 😀 a počkej, až se ti bude schovávat do pračky, do trouby od sporáku, Kuba má teď nějvětší hračku banánové krabice na balení, vleze si do ní a juká a houká kde je Kubíček.... strká si pytle na hlavu, z toho by mě šlak trefil furt ho musím hlídat aby se neudusil no fuj 😖 S tím spaním je to těžký, tydle mrňata moc nespí, začne ti spinkat lépe až bude běhat a chodit, to se unaví... Teda aspoň u nás to tak bylo.

Přišli jsme z venku, Kubíček spadnul dvakrát do bahníčka, jsme celí na pračku, páč mě stihnul kopnout do holeně botičkou od bahna a ze zadu jsem si kalhoty otřela o kočárek když jsem ho nesla k bytu po schodech... A pračka není.....

luckamb
autor
8. bře 2011

@kacenka25 Káčko, vždyť se ccelej den plazí, lítá v chodítku, já bych z toho byla totálně vyřízená. Zkouší se posadit, postavit, mraky čiností:D

petulak1988
9. bře 2011

@kacenka25 jj moc dekuju..snazime se ted skoro denne vynechali jsme jednou tak budeme pokracovat a uvidime..

maky82
9. bře 2011

Holky, přestáváme konečně kojit! Večer a v noci byl bez mlíka, budil se každou hodinu a řval...jsem KO, ale musíme vydržet. Adam je hroznej závislák na prsu, už ani nepil a jen cucal. Už teď mě hrozně bolí prsa, jak jsou nalitý...

Mějte se hezky...

lehna
10. bře 2011

ahoj holky,

tak jako já se zas až tak moc nad tím druhým nerozmýšlím,jak to přijde,tak to přijde,no. teď myslíme na rekonstrukci a ne na mímo.

@luckamb -Kájka je čertík 😀 😀, se směju 😀. a 3hodinový spánek mi moc nezáviď, ten se nám podařil až po dvou letech 😀. a to je jen jeden,takže v klidu, Štěpi byl vždycky nespavec!!

@maky82 - přeju aby ti ten uzikál vyšel, i když se k tobě takhle všchni staví a nechtějí Adámka pohlídat. dovez ho k nám,my ho pohlídáme rádi 🙂. Tak ses pustila do odstavení. teda ale to je závislák malý,že nechce přestat.

kacenka25
10. bře 2011

@lehna Leni rekonstrukce? Jako celková?Nebo čeho? Asi mi to uniklo, nestíhala jsem číst poctivě 😝 a holky,zítra se stěhujem, nevím, kdy budu mít v baráčku internet, tak se s váma loučím. Podstatné info (jakože Petiska a Lehnička //) na mobil 😀 . Hned jak se vyhrabem z krabic a usídlíme se, ozvu se. Teda kamarád slíbil, že prý přijde v sobotu zapojit satelit a net, tak uvidíme. Leni, my máme plnou hlavu toho stěhování,uklízím v bytě i v baráčku už jsem docela strhaná, do toho Kubíček.... tak na druhé mimi také není myšlenka, no spíš ani čas na výrobu 😝 manža je utahanej a vůbec se mu nechce ničehož nic... tak aspoń vím, v klidu můžu stěhovat aniž bych se zas bála o mimi v bříšku 🤐 .

Paaaaa.

lehna
10. bře 2011

@kacenka25 - no joo, chci novou kuchyň, v jiné místosti než je teďka. a ještě probourat zeď,ať je spojená s obývákem. a nejdřív se bude v celém baráku měnit topení. takže obvoláváme kuchyňáře, topenáře ,podlaháře, řešíme jak vělkou půjčku si vzít atd.
jasně podstatné infa budeš mít formou sms 🙂, kdyby třeba i někdo jiný měl // 😀.
Tak ať vám stěhovaníčko vyjde na 1* a hlavně ať se vám tam krásně bydlí 😵

luckamb
autor
16. bře 2011

Ahoj holky,
tak my jsme od soboty obě nemocné. Rýma, kašel a Kiki měla 40. No a já to od ní chytla.
Jo a včera se o mě Kiki opřela a šup a stála 🙂 Dvakrát za sebou 😉
Dneska jsme byly ještě u dětské a v 🙂 🙂 la jí krev a udělala výtěr a v pátek si mám zavolat.

maky82
17. bře 2011

Luci, tak se obě držte a ať se brzy uzdravíte 🙂

luckamb
autor
17. bře 2011

@maky82 Markét, už to vypadá, žese to zlepšuje. Tak snad budou zítra ty výsledky OK.

maky82
17. bře 2011

díky Luci za pochvalu fotek...někdy se je fakt podaří vyfotit, že jsou tam úžasní 🙂

tercie
17. bře 2011

Ahoj holky, sleduju vás, jen na to psaní je čím dál míň času, přes den se s pc moc nechytám, malej se mi sápe po noťasu, a buší do něj, když mu to nedovolím, tak vříská😀 tak ho radši ani nezapínám a pak to doháním po nocích 😅

@kacenka25 Kači tak co, už jste zdárně přestěhovaní? Člověče, už abys měla připojení, těším se na zážitky, dojmy, nadšení!!!!!!!! 🙂
@luckamb gratuluju ke stání, Karolínka je šikula, a brzo se holky uzdravte!!!
@lehna tak bude skoro novej domeček, hlavně ať to jde bez zádrhelů a komplikací, a ať to ve zdraví přežijete, no a miminko pak může přijít do novýho 🙂

@maky82 tak co, sehnala jsi už hlídání? Taky bych vyrazila někam za kulturou, bohužel to mám s hlídáním podobně, všichni jsou furt doma, ale když se ozvu, že bych potřebovala, tak najednou jsou všichni děsně činorodý 😝 jen naši by klidně hlídali, jenže ti jsou zase moc daleko...

My jsme teď nahrávali se sborem vánoční CD, tak až bude komplet hotový, pošlu vám ukázku 🙂 Aspoň to zpívání jsem si uhájila, bez něj bych se zbláznila, ale na zkoušky beru Lukáška s sebou, naštěstí je zlatej, a všichni jsou z něj nadšení🙂
No hodin zas jak na kostele, já se prostě do postele dřív jak o půlnoci nedostanu, a to každej den, vlastně po celou dobu co je Luky na světě...holky, příští měsíc už rok, to je neskutečný jak to s tím prckem utíká!!!!!!!
Zase se stavím, dobrou noc 🙂

tercie
17. bře 2011

Holky co je vlastně s @eximka a @sluninka chodí sem ještě vůbec, jste s nima někdo ve spojení?

luckamb
autor
18. bře 2011

@tercie Děkuju. Ona je takový malý dráče moje:D Akorát se ted chce stavět všude a o všechno.TAk jí pořád lovím achytám :D

eximka
18. bře 2011

hlásím se dámy, já prostě nic nestíhám holčinky, mám firmu takže pracuji a jsem máma na plný úvazek, stále jednoho capartíka- Nicolky 😀 😀 😀

maky82
18. bře 2011

Míšo, hlídání jsem na 100% s nikým neřešila. Ale vypadá to tak, že toho 30.4., jak mám jet na muzikál, budou děcka s manželem a ať si dělá, co chce, klidně s něma může jít i na čarodějnice, hold já se kvůli jeho pivu nezblázním. A ještě 22.4.jsem objednala zájezd pro sebe se Šimonem na letiště do Vídně (+prohlídka Vídně a Práter) a to bude muset být asi s tchýní. Je to pátek a ona jediná bude doma...Ale já se vsadím, že beztak jeden z kluků onemocní a nepojedu nikam, to je tak vždycky 😒

luckamb
autor
18. bře 2011

@eximka stala sez tebe podnikatelka?? :D Co děláš 'Terko?

eximka
18. bře 2011

luci otevřela jsem si cestovní agenturu takže jsem se pouze osamostatnila 😀 a super, i když někdy je to honička to všechno zvládnout

luckamb
autor
18. bře 2011

@eximka No tak to je super, tak to vím, kde budu shánět dovču až někam za 10let pojedu :D :D :D :D

kacenka25
21. bře 2011

@tercie čaaaaaau 😵 jsem tady 😉 už jsme zas mezi lidma (myslím přístup na net 🙂 ). Miško je to paráda, sice nedodělky, to znáš, ale super. Zatím jsme stále ve fázi, že něco hledáme, ale to se poddá. Chybí nám zárubně u dveří z chodby do zádveří, takže se mi to bahníčko stále nosí do bytu a taky mi tam fouká binec, stále šúruju a zametám, ale 4. 4. mají zárubně přjít a namontují je. Tyhle jedna zeď je totiž tlustší než ostatní v bytě a pán jaksi objednal všechny stejně široké hi hi... Naše mládě je stále venku, nestíhám absolutně nic. Je nadšenej, sousedi vedle mají statek a jezdí na koni, mají krávy, koně, kozy, 4 velký psy..... Vedle nás je babi a pes.... Holky, v 6,05 stojí pravidelně u francouzských dveří na zahradu že chce ven... Je už moudřejší,povídá maminko vezmu si bundičku a čepici aby mi venku nebyla zima.... Že mám ještě zalepené oči ho nezajímá.....
@eximka Teri ahojka také jsem o tom přemýšlela, ale tady jich je opravdu moc......

eximka
21. bře 2011

@luckamb třeba to nebude za 10 let 😉
@kacenka25 Kačííí u nás v Čáslavi, byly agentury dvě, ted jsme tu 3 a myslím že i dvě jsou hodně, ale naštěstí mám svoji klientelu a dost začli chodit i cizí takže práce je hodně, ale ty hodiny tu prosezené to raději ani nepočítám 😒