Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
19. zář 2008

juchuuuu tak jsem špatně četla.........

já to vyfotím a pošlu ju? dáš mi mailík do IP?

jakpak s tím povlečením - to druhé si koupíš jen to co mám já? Jen povlečení bez mantinelu atd? Myslíš, že seženu samotný mantinel a kapsář?

petis
19. zář 2008

Samotný mantinel i kapsář určo seženeš. Aspoň u nás v obchodě mají vše zvlášť.
Já se ptala na mantinely, měli tam i jednobarevné, které se hodí k jakémukoli povlečení, ale šokla mě cena, že třeba od Emitexu stojí kolem 400,- Kč.

Druhé povlečení koupím asi samostatně. Ptala jsem se na prostěradla a ta stojí froté od 150,- Kč, takže pohoda. Jinak u mamky jsou ještě nějaká povlečení po mě, tak se musím juknout, jak to vypadá, než něco koupím...

Meilík už posílám 😉

kacenka25
19. zář 2008

já mám dvoje prostěradla za 190 Kč, jsou takový silnější, myslím, že víc vydrží. Teda jako jedno stálo 190 Kč 😀 ne obě. Mám zelený a modrý.

já mantinel ani kapsář nesháněla, juknu se po tom. 400 se mi zdá příliš!!!! kapsář si doma můžu ušít, teda mamka, já nemám stroj. no v podstatě i mantinel si můžu ušít..... koupit látku a až pojedu za mamčou, zkusím to. nemůže to být těžký. nebo přemluvím jí

lehna
19. zář 2008

čest práci🙂, co se probírá??

kacenka25
19. zář 2008

probíráme povlečení pro mimi

kaca007
19. zář 2008

ahoj holky, jsem se uplne lekla, že jsem v jiným tematu... lucka.martek... nové fotky... ale hezké je to hezké 😀

petis
19. zář 2008

Tak to jsou v pohodě ceny. U nás měli povlečení tak cca od 250,- Kč.
Výplň stála od 400,- Kč. Antibakteriální z dutého vlákna.
Za všechno jsou palby jak hrom ... já dufám, že se nějaké to povlečení po mě bude hodit, nebo si dokoupím jen jednobarevné, aby se mi hodilo k mantinelu a bude to.
Plánujeme 2 postýlky (teda původně jsem chtěla kolébku a postýlku, ale kolébky jsou moc malé). Jedna postýlka bude mít své trvalé místo v ložnici a druhou budu mít na pojíždění v obýváku a kuchyni - ale tam jsem myslela, že by mohlo být mimi přikryto jen dekou. Musím to ještě projednat s manžou a pak se poradit s mamkou, co bude třeba a co ne.

lehna
19. zář 2008

hmm, tak to ještě nemám žádné 😀

petis
19. zář 2008

Leni, já taky zatím žádné nemám 😉

lehna
19. zář 2008

ale Peti koukala jsem, mi se líbí víc ty žirafky🙂. ale klidně bych šla do obojího.
Na tom aukru to je jak na mimibazaru?? nebo jak to tam funguje??

kacenka25
19. zář 2008

já mám výplň za 350, myslím. povlečení mám za 350 jedno, koupila jsem dvoje a dvoje prostěradla. nemám duté vlákno, ale polyester. tak nějak jsem se poptávala a dutý vlákno se dělá z polyesteru, tudíž je to stejný jak facka a koupila jsem si to levnější. dutý vlákno by bylo o stovku dražší. já jsem chtěla košík nebo kolébku a postýlku do ložnice. ale máme pidi byt tak se mi to tam nevleze.... dám ho do kočárku

petis
19. zář 2008

Tak jste mě asi přemluvily pro žirafy 😎
Leni, funguje to tam podobně : zaregistruješ se, akorát ti domů přijde dopis se vstupním heslem, které musíš poprvé použít. Pak už jen objednáváš atd.

lehna
19. zář 2008

Peti: tak a je to,budou žirafky🙂
a díky za informaci.

lehna
19. zář 2008

tak jdu pracovat, mějte se berušky, papáá

tercie
19. zář 2008

Jsem tu zas jste tu ještě některá? 😉

petis
19. zář 2008

Já, Míšo, já tu jsem 🙂

lehna
19. zář 2008

já ne 😀 😀 😀 😀

tercie
19. zář 2008

aha, leni je tu jenom jako stínová jo? Nebo co to je za manévr? 😀

petis
19. zář 2008

Leni asi musí pracovat, aby měla brzy víkend 🙂

tercie
19. zář 2008

To bych Peti chtěla taky, jenže kolega zdržuje, měl mi dát podklady a někde se s nima fláká ☹

petis
19. zář 2008

To je fakt pech, při pátku !!!
Snad brzy dojde a budeš mít pak konečně padla !!!

petis
19. zář 2008

Míši a u tebe vede co? Žirafy nebo sloni?
Vypadá to, že jsem na slony zůstala sama, ale pořád jsem ještě neklikla na "objednat"

kacenka25
19. zář 2008

jsem tuuuuuuuu

žurafky Petis 😉

měla jsem tu klienty na pojištění

tercie
19. zář 2008

Peti sloni jsou hezký, ale přece jenom ty žirafy jsou nějak hezčejc vyvedený na tom obrázku 😉

tercie
19. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Starší paní přijde k doktorovi a říká:
"Pane doktore, mám takový problém s větry, ale musím říct, že mě to až
tak moc netrápí. Moje větry totiž nevydávají žádný zápach a nejsou ani
slyšet.
Abych vám řekla pravdu, za tu dobu, co tu sedím a mluvim s vámi, jsem
si uprdla asi dvacetkrát a vy o tom ani nevíte, protože moje větry nejsou
slyšet a nezapáchají."
"Rozumim", přikyvuje chápavě doktor.
"Tady máte recept na jeden lék a přijďte se mi ukázat za týden. "
Za týden je paní zpátky.
"Pane doktore," spustí hned ve dveřích. "Co jste mi to dal? Moje větry
jsou sice pořád tiché, ale zato teď strašně smrdí."
"Výborně!" na to doktor. "Teď babi, když jsme vám uvolnili nosní
dutiny,můžeme zkusit něco udělat s vaším sluchem."

petis
19. zář 2008

Koupeno a hotovo !!!

kacenka25
19. zář 2008

to znám, to je hustej fór! 😀 ten mám ráda 😀

když jsme u prdů - co jsem těhu, nevím, co je prd. zajímavé co? nebo možná to je tím, že se hodně cpu ovocem a nejím nadýmavý věci, páč mi nechutnaj. to je taky možné. přeci jen v ovoci je hodně pektinu což je na střeva balzám. teď mám jablíčkový období 🙂

kacenka25
19. zář 2008

šikovná Péťa 🙂
zkoušela jsem hledat mantinely, ale nemám tu klid, pořád se bojím šéfky tak to vypínám a pak nevím, kde jsem skončila. nechám to až na doma.....

tercie
19. zář 2008

Kači já jsem si nastavila automatický skrývání panelu, a to nikdo nevidí, co máš na liště 😉

kacenka25
19. zář 2008

šéfka má open office a nejdou jí otevřít přílohy, tak chodí ke mě. to by stejnak zjistila, i kdybych měla skrývání panelu. holky, co vaříte k véče? mě nic nenapadá.........