Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
21. zář 2008

ahoj Marti je mi to taky moc líto, myslím na tebe at všechno dopadne co nejlíp a můžete se zase brzo začít snažit, je to smutný ale osud to tak chtěl musíš být silná a pak bude určitě líp, pusinku posílám 😉

maky82
21. zář 2008

ahoj holky 🙂

Marti, je mi to moc líto, co se stalo, pořád na tebe myslím ☹ buď silná prosím tě a čas rány zahojí, bude lépe

Jinak se omlouvám, že jsem se celý týden neozvala, ale jezdíme domů většinou až kolem 6 a pak pc už nepouštím. Malej si pomalu ve školce zvyká a já v práci dobrý. Zatím zadávám objednávky do pc, beru telefony a dělám opravenky. Ještě se musím ale doučit odpolední směnu. Je to tam ale fajn a čas tam neskutečně rychle utíká.

Jo a krevní výsledky mám všechny v pořádku včetně štítné žlázy, takže nevím, kde může být problém. Ve středu si budu volat k dr. a uvidíme, co bude dál.

Mějte se hezky a moc na vás všechny myslím... 🙂

kacenka25
21. zář 2008

Ahoj,
šla jsem k počítači večeřet a ani ve snu by mě nenapadlo, jak ta jedna vteřina dokáže zamotat hlavu a zatřást s člověkem. Málem jsem spolkla vidličku, teda to byl šok. Je mi to strašně moc líto, hrozně moc! Do 12tt může mimi kdykoliv odejít, prakticky se to nedá ovlivnit, říkali v nemocnici. Taky padla slova, že v podstatě do 12tt by se těhotenství nemělo oznamovat a malounko svoji radost skrývat, protože se fakt potrat může stát. Příroda prostě selektuje zdravé a slabé jedince. Panu doktorovi jsem věřila, co jiného mi zbývalo. Šla jsem z nemocnice domů s tím, že mimi mi může umřít a jen jsem čekala a každou návštěvu WC kontrolovala kalhotky, jestli nešpiním. Marto, dovedu si představit, jak to bolí. Neříkám, že vím, jaké to je, lhala bych. Vzala jsem to tak, že jsem se samozřejmě bála, ale snažila se sama sebe přesvědčit, že příroda ví, co dělá. Prostě by mimi bylo postižené nebo neduživé, tak si ho vzali andílci k sobě. Tobě tím dali šanci mít zdravé dítě napodruhé. Zdravé a silné, které by vám dělalo radost. Bolí to hrozně moc, buď silná a v manželovi máš oporu, jak píšeš. To je dobře, neměla bys na tu obrovskou bolest být sama. Víš co jsem četla? Že nejlepší lék na ztrátu miminka je pokusit se znovu otěhotnět co nejdříve. To píšou v knížce o mimi, co mám v albu. Drž se!!!!!!

jitie
21. zář 2008

berušky moje,
celý den sem z toho mimo, je to fakt strašný, prožívám to jak kdybych to byla zase já, moc ste mi přirostli k srdci!!!Marti, je pravda,že dr říkají počkat až půl roku do dalšího snažení,ale podívej,tady je sposta holek, co začali hned a mají krásná miminka, třeba i sluninka,taky začali hned a jak se jim to povedlo a holčička je zdravoučká 😉 záleží na vás,jak se rozhodnete.Mě taky teď dr řekl, abysme počkali aspoň 2 měsíce,ale já nechci,začali jsme hned!

Jinak zítra jedeme do Gennetu,tak se objevim až v úterý..mějte se pěkně,hezký zbytek večera,pa

kacenka25
21. zář 2008

čau Jíťo, ty na to už nemysli jasný!!!!! 😠 😠 😠 Koukej být v pohodě. Po revizi musí dodržet šestinedělí, ale jinak bych se na to vyprdla a začala se snažit hned. Ono to nejlíp zacelí ránu, to nové štěstíčko, když se to povede. Mišku jsme taky ukecaly, aby na ty tři měsíce a pak HA zapomněla a začali se hned snažit.

jitie
21. zář 2008

kačí já se snažim,ale mě takovýhle věci moc berou 🙄

a co ty,jak je po víkendu?

petis
21. zář 2008

Ahoj holky,
je to hrůza a opravdu hodně smutné. Já si tím neprošla, moc za to děkuji a je mi líto, když se něco takového stane. I když se neznáme osobně, tak jsme si mezi sebou vytvořily vztah a bereme těžce smutky druhých. Bude to dobré, časem, moc tomu věřím.

Jíťo, držím na zítřek palečky !!!

A Kači ať se ti zítra daří v práci a nemáš tam toho hodně.

jitie
21. zář 2008

ahoj peto 😉 moc děkuju, já to tam přežiju,ale manža už teď má strach z braní krve 😀

jitie
21. zář 2008

holky,jdu se umýt a koukat na telku..mějte se, paaa a krásný sny,pohlaďte bříška a vyřiďte pozdravy od tety Jíti 😉

kacenka25
21. zář 2008

jsem šla věšet práááááádlo doma to kráááááááásně voní 😵 😵 😵 😵 to je úchylka, tohle čichání v vypranému prádlu 😀 😀 😀 😀

Jíťulko držím palce, hlavně psychicky buďte v pohodě, ať se zdaří nějaká dobrá zpráva.

čaaaaau Péťo zítra by neměly být honky, už se těším, začnu poslední týden 😀 😝

petis
21. zář 2008

Ty začínáš poslední týden, já první týden nemocenské 😉
Mamka chce jet zítra někam do jakéhosi velkoskladu s mimi věcma, tak jsem zvědavá, jestli tam co bude.
Kéž by už nebyla taková kosa a pořád jen nepršelo. Jsem bez energie, když není sluníčko...

martek
21. zář 2008

holky, mrknete na www.vecicky.cz
fakt kraasa
jo an pochopila jsem, ze uz jdete na materskou?????????????????

petis
21. zář 2008

Ahoj Martíku,
na mateřskou ještě nee 😝 , ale na nemocenskou 😉

kacenka25
21. zář 2008

jeeeeeeežiš Pe'tulko vemte mě sebou!!!!!

čau Martek, ne, já příští úterý jdu na neschopenku a Peťka začala neschopenku.... na MD jdu koncem října 😵

kacenka25
21. zář 2008

to počasí je na prd, ale prý by koncem týdne mělo být líp 🙂 ty jo mohlo by.... už nosím zimní bundu 😠

martek
21. zář 2008

ale uz budete teda doma????
to tak uteklo 😉

petis
21. zář 2008

Počasí je hnus, velebnosti ...
Já se do své zimní bundičky v zimě asi nevlezu, ale nechala jsem si vyčistit volný kabát, tak aspoň něco 😉
Jj, Martku, budem doma, utíká to, utíká ... Už jen 3 měsíce před sebou.

kacenka25
21. zář 2008

😅 se taky do svý bundy nevlezu mám manželovu 😀 páč on má dvě, tak jsem si jednu znárodnila 😀 hele Peťko to je síla zavázat si tkaničky na botech co? funim jak čuňátko a ještě se nemůžu zvednout.... ta moje bolavá záda to je mazec. asi si vyleštím kozačky a budu chodit v kozajdách na zip.... taky řešení 😉

jo, už budeme doma martek. flákačky co? ale já už toho mám docela plný brejle, sedět mi nejde tak co v tý práci mám dělat.... dělám webovky a katalog a fakt 8,5 hodiny sedím na zadku.... což nejde, vydržím necelou hodinku a je to na ibalgin....

martek
21. zář 2008

holky, drzim palce
ja jdu s manzelem do pelechu... 😵

kacenka25
21. zář 2008

držíme taky palce 😉 a brzy nahlaš //

petis
21. zář 2008

To máš dobré, že můžeš nosit manžílkovy věci 🙂 Můj manža má skoro 2 metry a já mám jeho věci pomalu ke kolenům 😀
O tkaničkách ani nemluv. Už jsem uvažovala, že si budu muset koupit nějaké boty na suchý zip nebo tak, protože já chodím na podzim/v zimě jen v trekových botech a to se nechci vidět, jak bych je obouvala a zavazovala teď.

Martku, pěkně si zalezte do pelíšku a dobrou nocku 😉

martek
21. zář 2008

holky diky, dneska bude jen nacvik, manza musi az do uterka abstinovat 😔

kacenka25
21. zář 2008

já chodím tak do prvního sněhu či mrazu v teniskách a pak kozajdy. Letos to přehodnotím a kozajdy obuju mnohem dřív, takhle se ani sama neobuju...... Jejda tobě naskočilo 28tt a mě 27tt, ty jo to to letí!

kacenka25
21. zář 2008

nácvik 😀 😀 😀 😀 😀

petis
21. zář 2008

Já jsem byla v pátek 27+0, takže už jsme začli 28. týden 😉
Předávám PC manželovi, mějte se hezky a zítra odpoledne písnu 🙂
Pa pa a dobrou noc 🙂

martek
21. zář 2008

se nesmej, nejhorsi je, ze kdyz nemuzem, tak tim vic chceme 🙄 😀

kacenka25
21. zář 2008

dobrou holky, tak já půjdu taky, co tady budu sama tropit. natáhnu si zádíčka u knížky, manža kouká na Langmajera v telce.....

martek
21. zář 2008

papa

kacenka25
22. zář 2008

🙂 dobré ráno a krásný celý den 🙂

tercie
22. zář 2008

Dobré ránko zlatíčka 🙂