• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Marti i nám naděje skončila v 8tt.... a my srdíčko ani neviděli...
22. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terci :cry:
22. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tu Jonášovku taky zkoušela počítat, ale mě to hází ovu když mám mrchu to je kravina ne?
22. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kačko to já nevím
strouží: tak to jsem zvědavá jeslti to vyjde nebo ne
22. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie nevím jak je to s jonášem u toho kdo prodělal potrat, takže jestli to nevychází může to být i tím. stejně tak u člověka který prodělal operaci nebo potrat nemusí vycházet ten čínský kalendář početí. jak se začnem znova snažilkovat nasadím jonáše, jeřábek ptačí, kontryhel a hlavně ovu testíky, hlavně budem sexíkovat i po ovulce tak 2 dny
22. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie to nemusí být kravina...

teď jsem to psala Lucce, ta Jonášova metoda se mi nezdá... podle ní byla ovu 3.3., takže poslední MS by byla 14.2. a za necelý dva měsíce by se měl Kubíček narodit? To je nějak brzo :grinning: :grinning: :grinning: Tam je někde chybka :angry:
22. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem ten svůj pidigraf do alba, ať je to vidět názorně ale ještě je brzo na závěry
22. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky neříkám, že to musí vycházet, al emě to postě vyšlo. Jsem to zkusila vypočítat, udělat ten den ovu test a on opravdu byl pozitivní a tak bylo i snažení. :wink:
22. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz chci takyyy sexovat :dizzy_face:
22. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě tak vycházel i před tím potratem, je to nějaký divný, navíc jsem někde četla, že ta hodina ovu... že snažení musí být dřív, aby v tu hodinu už byly spermie ve vejcovodech, aby byla šance na početí co nejvyšší...
22. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pidi graf už zkoumala Míšo

Luci bodejď, proč by to nemohlo vyjít :wink: Šablona pro všechny holky asi neexistuje, co vyjde jiné nemusí vyjít druhé. Mě to třeba nevychází vůbec :frowning2: . Kdyby se mimi nechalo změřit na tom velkým UTZ.... Neřekli mi vůbec nic, ani délku té stehenní kosti, velikost mimi ani hmotnost... Měli co dělat, aby ho odchytili a aspoň vzali 4D srdíčka... to se zdařilo, aspoň to :wink:
22. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nevím, to bylo tak pro zpestření :wink: Mě to prostě všechno tenhle měsíc krásně vyšlo - tak uvidíme, jestli vyjde i ten těhu test :grinning:

Martek: tak sexuj :wink:
22. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to složitý :grinning: :grinning: stejnak si to příroda zařídí jak chce ona a ne my :grinning: :grinning: :grinning: ale musí se jí občas pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemuzu, az do zitrka do vecere :rolling_eyes:
22. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kačenko ale podle mě u tebe ta ovu 3.3. prostě vychází
22. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kači přesně, občas to chce nakopnout :grinning: a popohnat :grinning: jenže to většinou nejde no... :grinning:
22. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terc: jsou prostě věci které neovlivníme :wink:
22. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek jak to chudák měří a počítá :grinning: do večeře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je gól

Nakopnout, popohnat a ještě pohrozit :grinning: :grinning: :grinning: Ale přišla jsem na to, že je stejnak moudřejší než my. Když mimi chceš, nejde to a když najednou máš tisíc jinýho zařizování, otěhotníš a v postatě to ani nevíš. Teda někteří jedinci to neví a pak se diví.
22. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee, do vecere neeeeeeeee
do vecera :wink:
zitra jdem na spermio, tak drzte palce
loucim se....papa
22. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa držíme palec
a psala jsi do večeře :grinning:
22. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martek palce držíme, pa pa pa
22. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych si dala lentilky... ale nemám tu nic, dneska už jsem sladkýho měla dost... ráno kakao, pak gravimilk, taky čokoládovej... dneska čokoládím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooj :grinning:
22. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dneska papám čokoládu dostala jsem studentskou pečet jinak ji moc nemusím ale dneska jsem zdlábla už dvě řady
22. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Teri
22. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooj Terezko
22. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi se nahrnula práce nebaaaaaaa měě toooooooo :angry:
22. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky chvíli makal ale už na to zase prdím :grinning:
22. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych prděla ale nemůžu, jenže mi to stejně nedá a co chvíli sem čumákuju jestli tu někdo je :grinning:
22. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mušim pracovat :angry:

a nechce se
22. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek