Volné diskuze
luckamb
12. zář 2008

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😃
tercie
22. zář 2008
Marti i nám naděje skončila v 8tt.... a my srdíčko ani neviděli...
kacenka25
22. zář 2008
Terci 😢
tercie
22. zář 2008
Holky já tu Jonášovku taky zkoušela počítat, ale mě to hází ovu když mám mrchu to je kravina ne?
luckambautor
22. zář 2008
jo kačko to já nevím
strouží: tak to jsem zvědavá jeslti to vyjde nebo ne
strouzek
22. zář 2008
tercie nevím jak je to s jonášem u toho kdo prodělal potrat, takže jestli to nevychází může to být i tím. stejně tak u člověka který prodělal operaci nebo potrat nemusí vycházet ten čínský kalendář početí. jak se začnem znova snažilkovat nasadím jonáše, jeřábek ptačí, kontryhel a hlavně ovu testíky, hlavně budem sexíkovat i po ovulce tak 2 dny
kacenka25
22. zář 2008
tercie to nemusí být kravina...

teď jsem to psala Lucce, ta Jonášova metoda se mi nezdá... podle ní byla ovu 3.3., takže poslední MS by byla 14.2. a za necelý dva měsíce by se měl Kubíček narodit? To je nějak brzo 😃 😃 😃 Tam je někde chybka ]-(
tercie
22. zář 2008
Hodila jsem ten svůj pidigraf do alba, ať je to vidět názorně ale ještě je brzo na závěry
luckambautor
22. zář 2008
já taky neříkám, že to musí vycházet, al emě to postě vyšlo. Jsem to zkusila vypočítat, udělat ten den ovu test a on opravdu byl pozitivní a tak bylo i snažení. 😉
martek
22. zář 2008
ja uz chci takyyy sexovat x-)
tercie
22. zář 2008
Marti mě tak vycházel i před tím potratem, je to nějaký divný, navíc jsem někde četla, že ta hodina ovu... že snažení musí být dřív, aby v tu hodinu už byly spermie ve vejcovodech, aby byla šance na početí co nejvyšší...
kacenka25
22. zář 2008
já jsem pidi graf už zkoumala Míšo

Luci bodejď, proč by to nemohlo vyjít 😉 Šablona pro všechny holky asi neexistuje, co vyjde jiné nemusí vyjít druhé. Mě to třeba nevychází vůbec 😞 . Kdyby se mimi nechalo změřit na tom velkým UTZ.... Neřekli mi vůbec nic, ani délku té stehenní kosti, velikost mimi ani hmotnost... Měli co dělat, aby ho odchytili a aspoň vzali 4D srdíčka... to se zdařilo, aspoň to 😉
luckambautor
22. zář 2008
holky nevím, to bylo tak pro zpestření 😉 Mě to prostě všechno tenhle měsíc krásně vyšlo - tak uvidíme, jestli vyjde i ten těhu test 😃

Martek: tak sexuj 😉
kacenka25
22. zář 2008
je to složitý 😃 😃 stejnak si to příroda zařídí jak chce ona a ne my 😃 😃 😃 ale musí se jí občas pomoct 😃 😃 😃
martek
22. zář 2008
nemuzu, az do zitrka do vecere 8-(
luckambautor
22. zář 2008
Kačenko ale podle mě u tebe ta ovu 3.3. prostě vychází
tercie
22. zář 2008
Jo Kači přesně, občas to chce nakopnout 😃 a popohnat 😃 jenže to většinou nejde no... 😃
luckambautor
22. zář 2008
Terc: jsou prostě věci které neovlivníme 😉
kacenka25
22. zář 2008
martek jak to chudák měří a počítá 😃 do večeře 😃 😃 😃 😃 to je gól

Nakopnout, popohnat a ještě pohrozit 😃 😃 😃 Ale přišla jsem na to, že je stejnak moudřejší než my. Když mimi chceš, nejde to a když najednou máš tisíc jinýho zařizování, otěhotníš a v postatě to ani nevíš. Teda někteří jedinci to neví a pak se diví.
martek
22. zář 2008
neeee, do vecere neeeeeeeee
do vecera 😉
zitra jdem na spermio, tak drzte palce
loucim se....papa
kacenka25
22. zář 2008
pa pa držíme palec
a psala jsi do večeře 😃
luckambautor
22. zář 2008
martek palce držíme, pa pa pa
kacenka25
22. zář 2008
bych si dala lentilky... ale nemám tu nic, dneska už jsem sladkýho měla dost... ráno kakao, pak gravimilk, taky čokoládovej... dneska čokoládím 😃 :-p
eximka
22. zář 2008
ahoooooooj 😃
eximka
22. zář 2008
já taky dneska papám čokoládu dostala jsem studentskou pečet jinak ji moc nemusím ale dneska jsem zdlábla už dvě řady
luckambautor
22. zář 2008
ahoj Teri
kacenka25
22. zář 2008
ahoooooooj Terezko
tercie
22. zář 2008
Mi se nahrnula práce nebaaaaaaa měě toooooooo ]-(
luckambautor
22. zář 2008
já taky chvíli makal ale už na to zase prdím 😃
tercie
22. zář 2008
taky bych prděla ale nemůžu, jenže mi to stejně nedá a co chvíli sem čumákuju jestli tu někdo je 😃
kacenka25
22. zář 2008
taky mušim pracovat ]-(

a nechce se