• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
kačí nám se mimčo přirozeně daří, jen se nechce udržet.. :confused:

terci vůbec se ti nedivím, já teď budu mít taky strach a to ještě větší :confounded:
23. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: taky si myslím.
23. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jit viď, já jestli se povede, tak snad budu sedět celej první trimestr doma a ani se nehnu, abych něco neposrala, nebo nevim...na jednu stranu chci aby už to bylo, na druhou se strašně bojím
23. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci to jo,ale tohle se asi ovlivnit nedá, když příroda nechce,tak si to zařídí po svým a ty i kdybys celou dobu ležela s nohama nahoře,tak se něco pos... :rolling_eyes: ale nám už se určitě nic takového nestane!!!!!!
23. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pálí mě žáha furt, v noci mě to vzbudilo a i teď ráno, a to jsem ještě nepozřela ničehož nic...
23. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci žáha??? :dizzy_face: tak že by... :zipper_mouth: :zipper_mouth: no počkáme na testíček :wink:
23. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, nestane !!!! A hotovo, domluvil jsem, howgh :grinning:
23. zář 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkáme, počkáme :wink:

Kačenko a koukala jsem do alba na tu výzdobu, to bude mít Kubí krááásnej koutek, mě se to děsně líbí, viděla jsem takovou i sněhurku a trpaslíky, ti jsou taky krásní, taky budu někdy zdobit :wink:
23. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci přesně, jsme domluvený!!!!!!!!!!!!!!
23. zář 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo to jsem myslela, jako že přirozeně počít a donosit. Ne žádné chemikálie, léky, injekce a tak. Prostě že tam neobjeví žádné vady a byla to prostě jen smůla smůlovatá.

Terci, Sněhurku a trpaslíky mají taky, spoustu zvířátek od Walta Disneye, ale mě chytily za srdce Příběhy medvídka Pú víš :dizzy_face: Prostě jsem na to ulítlá, Kuba má asi patery lacláčky s Púem, pak troje overálky na spinkání s Tygrem a Púem a pár bodýček :sweat_smile: Nejhorší je, že jsem si to mohla odpustit, stálo to naprosto příšerné peníze fuj.
23. zář 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé pú toho já miluju,taky mám doma jedny dupačky s púem :sweat_smile: :grinning:

kačí tak to jo :wink:
23. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale až na to z postýlky Kubík bude koukat, to myslím bude k nezaplacení :wink:
23. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj bože z hlubin ťa volámmmmmm, terci už ti hrajou..vždycky si při ní vzpomenu na tebe :grinning:
23. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík bude z postýlky vidět i na akvárko s želvou, to jsem zvědavá...... Ale stejnak, ať si člověk říká co chce, stejnak za ty děti utratí spoustu peněz, i když to nepotřebuje. Prostě už myslíme jen na ty děti a jim obětujeme cokoliv. MM byl nadšenej, hned to chtěl aspoň zkusit dát na zeď, jak to bude vypadat. Je k tomu ještě bordura s motivy Púa a kamarádů, tu nalepím kolem postýlky na zeď taky a kolem přebalováku.

Pehaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. zář 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOlky není tu nějaký expert na mobilní telefony, který by mi poradil, proč mi nejdou všechny kontakty zkopírovat na simku?
23. zář 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak já Púa moc nemusím :sweat_smile: , nevím teda čím Sašence vyzdobíme koutek :sweat_smile:

No milé moje kamarádky, tak já fičíím pro ty věcičky, a kolem 12ti už bych tu měla být.

Tak papááááááááááá
23. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí jééé,to ti moc závidím..taky se těším na tohle zařizování,až vyklidím pokoj pro broučka a začnu ho zařizovat, teď z něj mám sušárnu na prádlo :grinning:

jinak to neni peha,ale Katka Knechtová :wink:

luci,tak to nevim :sweat_smile:
23. zář 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to by ti poradil můj manžel :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale podle mě jich máš asi víc,než je velikost té simky :wink:
23. zář 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni paaaa a kup sašence na výzdobu třeba sloníky nebo žirafky, neboj je spousta dekorací nejen pú :grinning:
23. zář 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peha se mi už rozpadla :pensive: já vím. Jen Katce prostě pořád ze zvyku říkám Peha, no :wink:

Pokoj pro dítko nemáme, máme pidi bydlení. Ale v ložnici je jeden roh pro něj. Skříň jsme rozebrali a odvezli, tak tam je takový pidi místo pro postýlku. Až bude větší bydlení, to bude paráda. To se bude krásně zařizovat :wink:

Luci mě taky nejsou kopírovat všechny, musím po jednom.....
23. zář 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nebo máš simku plnou a tak se ti ukládají do paměti telefonu, to je věc číslo dvě
23. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky pehu ráda :wink: spomal máš prý vysokú rychlosttt :grinning:
23. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko taky myslím, že jich máš víc než se vejde na simku, a nebo je máš napsaný že obsahujou některý moc znaků nebo čásky a háčky... jinak mě nenapadá proč to nejde

Jit a kde jí hrajoooou... já ladím dragon a tam prd :grinning: Ty jo, šla bych znova do kina :wink:
23. zář 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, mám Pehy plný mobil mp3 :angry: a oni se mi klidně rozpadnou :cry:
23. zář 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci já poslouchám Evropu2 :wink:
23. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači oni už nehrajou? Já nemám přehled, nějak moc muziku nesleduju... spomalili až se rozpadli, ti jsou ale blbí :grinning:

Jit na Evropu jsem od určitý doby alergická, nemůžu jí ani slyšet :grinning:
23. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
slupla jsem smetanovy visnovy jogurt mnam to byla dobrotka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už se rozpadli, to mi bylo líto tenkrát. já poslouchám místní náchodský rádio v práci
23. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě nevadí,Mareš s Hezuckým mě po ránu vždycky pobaví :grinning:

já teď snědla jabko :sweat_smile:
23. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náchodský zámeček vrškůůůůů kůůůlaaatéééhoooooo... nebio co tam hrajou, Kači :grinning: Mě tohle nějak vytanulo na mysl, nevím proč :grinning:

Jdu si udělat kávu, kdo si dá se mnou? :wink:
23. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek