Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

No holky já ne, já už brzo trpaslík nebudu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
24. zář 2008

Martek ale nebudeš trpajzlík, budeš taky krásná Sněhurka, uvidíš 😉 A Jit to samý. Holky, nepropadejte beznaději 😉

martek
24. zář 2008

jitie, ty neee 😉

jitie
24. zář 2008

terci to určitě,já fakt měla 14DPO tak slaboulinkou, že sem musela hledat pod světlem,abych jí viděla 😀

tercie
24. zář 2008

Kači, andílku 😉

tercie
24. zář 2008

Luci, copak, chystáš se nám povyrůst? 😀

tercie
24. zář 2008

Dělám si srandu, samozřejmě vím, jak to Luci myslíš, třeba nám to fakt vyjde a budem sněhurkovat spolu... 😉

martek
24. zář 2008

kacenko..... bud prosim muj andilek..... u nas je problem pocit..... mame novou spolubydlici, jmenuje se Teratozoospermie 😢 😢 😢 😔

kacenka25
24. zář 2008

no a se mnou ne? 😠 já už jsem přerostlá Sněhurka, spíš trochu Sněhulák 😀

jitie
24. zář 2008

holky,mizim pro sporttester,zatim paa

tercie
24. zář 2008

Jit tak já ještě teda vydržím 😀 Ale je to hrozný, holky taky to máte tak, já se budím půl hodiny před budíkem a čekám až pípne, abych už konečně viděla, co ukáže teploměr... normálně vadná 😀

tercie
24. zář 2008

marti co to je zač, to neznám? A jestli to je nechtěná spolubydlící, jako že asi jo, tak jí asi pěkně sbalíme do igelitky jejích pět švestek, a pošupajdí, bestie jedna fialová 😠 😉

tercie
24. zář 2008

Kači jasně že s tebou taky, už sice jenom chvilku... měly bysme si pospíšit Luci abysme to stihly, než nám Kačka porodí 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

martek tvůj andílek už jsem já 😀 😀 😀 sice trochu rohatej, ale to neva
terc: bylo by to super 😉 Ale od včera mě píchá jeden vaječník, takže si myslím, že mrcha je za rohem 🙄

martek
24. zář 2008

ter, vetsina spermoniku ma neobvykly tvar.....proste ja vzdycky musim mit neco extra 🙄

tercie
24. zář 2008

Marti objevila jsem tvou diskusi a nakoukla, a uvědomila jsem si, že jsem někde četla, že Q10 je super životabudič pro spermie, tak zkus manžu dopovat tím... třeba to bude mít nějakej účinek

luckamb
autor
24. zář 2008

Terc no to jo, počkej....jonášova metoda nekecala Kačenka měla ovuli 3.3. a rodit bude v listopadu 😉 TAkže terc honem honem

tercie
24. zář 2008

luci mě jonášovka počítá ovu přesně do ms... to je asi blbost ne? Vím, že jsem si jí počítala i předtím a vycházelo to stejně... moc tomu nevěřím

luckamb
autor
24. zář 2008

nevím, podle mě to je taky kravina, ale vyšlo mi to a uvidíme jestli to vyšlo úplně 😉

tercie
24. zář 2008

Chci kdyžtak zkusit taky ty ovu testy, protože si ovu nejsem jistá

luckamb
autor
24. zář 2008

jj, taky jesm je zkusila 😉

kacenka25
24. zář 2008

Martek co to je za chorobu, ježiš to jsem v životě neslyšela 😲 to jsou ale vyjímky na tom světě.... dá se to léčit? něco jste na to dostali s manžou?

Luci nestraš, šmarja, to by bylo za 7 týdnů 😲 A potvrdila by se teorie Tercie, že to moje divný špinění nebyla MS ale uhnízdění 😝 to ne, to by mi to moc rychle uteklo, ještě chvíli se chci těšit ze svýho kulatícího se bříška 😵

martek
24. zář 2008

kaci, proste ma jen 4% normalnich spermosu, zbytek je "jinej" - bud maj dva biciky, nebo vyrustky, nebo zavojicky....ja fakt nevim...lecit, no, ma brat vitaminy 🙄

kacenka25
24. zář 2008

Jonáš se plete, asi to nevychází pokaždé... i když prej jsou případy, kdy holka otěhotněla v době MS. Ale asi vyjímečně. Naše vyjímečná Terci 😉 Též to na mě nefunguje, Terci jsme dvě.

petis
24. zář 2008

Ahoj holky,
tak Třinec hlásí taky sychravo, déšť a opět hnus venku za okny 😠
Ještě jsme nezatopili, tak je kosa i doma a jakoby se o mě pkoušela rýma.

Katka že by měla rodit už v listopadu? Teda, to by byly fofry 😉

Míšo, držím palce na pozdější testování!!! Ať je tam mimíšek 🙂

Martíku, ať vitamíny zaberou, není možné !!!

tercie
24. zář 2008

Akorát teda při ms jsme se nesnažili 😀 Zkouším najít, kdysi kdesi byl českej nácod k tomu... jestli to najdu, hodím vám to sem.

Peti děkuju, kéž by 🙂

tercie
24. zář 2008

Zatím jsem našla jen tohle, docela zajímavý... : http://www.stribny.cz/strib.clanek.php?clID=80

kacenka25
24. zář 2008

vyběhla jsem do lahůdkářství naproti pro chlebíčky na školení fuj tam je humus bleeee

tercie
24. zář 2008

Tady je odkaz a na konci stránky je v příspěvkách návod na výpočet... jdu to zkusit :-P

http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/jonas...

tercie
24. zář 2008

Tak mi to pro tenhle měsíc vypočetlo termín pro otěhu 26.9. 5:26 jenže to je teď v pátek a teoreticky je to druhej den menstruace 😀 Tak a prase se v tom vyznej 😀