• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
autor
No holky já ne, já už brzo trpaslík nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martek ale nebudeš trpajzlík, budeš taky krásná Sněhurka, uvidíš :wink: A Jit to samý. Holky, nepropadejte beznaději :wink:
jitie, ty neee :wink:
terci to určitě,já fakt měla 14DPO tak slaboulinkou, že sem musela hledat pod světlem,abych jí viděla :grinning:
Kači, andílku :wink:
24. zář 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, copak, chystáš se nám povyrůst? :grinning:
24. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám si srandu, samozřejmě vím, jak to Luci myslíš, třeba nám to fakt vyjde a budem sněhurkovat spolu... :wink:
24. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenko..... bud prosim muj andilek..... u nas je problem pocit..... mame novou spolubydlici, jmenuje se Teratozoospermie :cry: :cry: :cry: :pensive:
no a se mnou ne? :angry: já už jsem přerostlá Sněhurka, spíš trochu Sněhulák :grinning:
holky,mizim pro sporttester,zatim paa
24. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jit tak já ještě teda vydržím :grinning: Ale je to hrozný, holky taky to máte tak, já se budím půl hodiny před budíkem a čekám až pípne, abych už konečně viděla, co ukáže teploměr... normálně vadná :grinning:
24. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti co to je zač, to neznám? A jestli to je nechtěná spolubydlící, jako že asi jo, tak jí asi pěkně sbalíme do igelitky jejích pět švestek, a pošupajdí, bestie jedna fialová :angry: :wink:
24. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jasně že s tebou taky, už sice jenom chvilku... měly bysme si pospíšit Luci abysme to stihly, než nám Kačka porodí :grinning:
24. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martek tvůj andílek už jsem já :grinning: :grinning: :grinning: sice trochu rohatej, ale to neva
terc: bylo by to super :wink: Ale od včera mě píchá jeden vaječník, takže si myslím, že mrcha je za rohem :rolling_eyes:
24. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter, vetsina spermoniku ma neobvykly tvar.....proste ja vzdycky musim mit neco extra :rolling_eyes:
24. zář 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti objevila jsem tvou diskusi a nakoukla, a uvědomila jsem si, že jsem někde četla, že Q10 je super životabudič pro spermie, tak zkus manžu dopovat tím... třeba to bude mít nějakej účinek
24. zář 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terc no to jo, počkej....jonášova metoda nekecala Kačenka měla ovuli 3.3. a rodit bude v listopadu :wink: TAkže terc honem honem
24. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě jonášovka počítá ovu přesně do ms... to je asi blbost ne? Vím, že jsem si jí počítala i předtím a vycházelo to stejně... moc tomu nevěřím
24. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím, podle mě to je taky kravina, ale vyšlo mi to a uvidíme jestli to vyšlo úplně :wink:
24. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci kdyžtak zkusit taky ty ovu testy, protože si ovu nejsem jistá
24. zář 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, taky jesm je zkusila :wink:
24. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martek co to je za chorobu, ježiš to jsem v životě neslyšela :astonished: to jsou ale vyjímky na tom světě.... dá se to léčit? něco jste na to dostali s manžou?

Luci nestraš, šmarja, to by bylo za 7 týdnů :astonished: A potvrdila by se teorie Tercie, že to moje divný špinění nebyla MS ale uhnízdění :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ne, to by mi to moc rychle uteklo, ještě chvíli se chci těšit ze svýho kulatícího se bříška :dizzy_face:
24. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci, proste ma jen 4% normalnich spermosu, zbytek je "jinej" - bud maj dva biciky, nebo vyrustky, nebo zavojicky....ja fakt nevim...lecit, no, ma brat vitaminy :rolling_eyes:
24. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš se plete, asi to nevychází pokaždé... i když prej jsou případy, kdy holka otěhotněla v době MS. Ale asi vyjímečně. Naše vyjímečná Terci :wink: Též to na mě nefunguje, Terci jsme dvě.
24. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Třinec hlásí taky sychravo, déšť a opět hnus venku za okny :angry:
Ještě jsme nezatopili, tak je kosa i doma a jakoby se o mě pkoušela rýma.

Katka že by měla rodit už v listopadu? Teda, to by byly fofry :wink:

Míšo, držím palce na pozdější testování!!! Ať je tam mimíšek :slight_smile:

Martíku, ať vitamíny zaberou, není možné !!!
24. zář 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát teda při ms jsme se nesnažili :grinning: Zkouším najít, kdysi kdesi byl českej nácod k tomu... jestli to najdu, hodím vám to sem.

Peti děkuju, kéž by :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jsem našla jen tohle, docela zajímavý... : http://www.stribny.cz/strib.clanek.php?clID=80
24. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyběhla jsem do lahůdkářství naproti pro chlebíčky na školení fuj tam je humus bleeee
24. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je odkaz a na konci stránky je v příspěvkách návod na výpočet... jdu to zkusit :-P

http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/jonasova-metoda
24. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to pro tenhle měsíc vypočetlo termín pro otěhu 26.9. 5:26 jenže to je teď v pátek a teoreticky je to druhej den menstruace :grinning: Tak a prase se v tom vyznej :grinning:
24. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek