Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
24. zář 2008

já hubnu cítím to na věcech, ale radši bych byla tlustá to mi věřte, nervová dieta je to nejhorší. nemám chuť na jídlo ale vím že musím, tak se snažím manža říká že se on nenají dokud já si nedám tak se snažím jíst aspoň trošku 3x denně.

ilonkaa
24. zář 2008

Je holky,vy se máte hubnete!!!
No já tedko žeru jak blázen tak jsem zvědavá jestli doktorovi nestrhnu váhu až tam na ní dneska vlezu 😅

jitie
24. zář 2008

Marti,jen hezky papej, je to potřeba 😨

ilonkaa
24. zář 2008

Jasně Marti bašti bašti 😅 😅 😅
A jak dlouho budeš ještě doma kočko?

jitie
24. zář 2008

terci, já mu řekla, že pojedu podle svýho, žádný tahání velkých zátěží,to ať si dělá sám..

ilonkaa
24. zář 2008

Tak holky,

Jdu se najíst umejt avyražim směr doktor

Mějte se krásně pa pa pa pa 😵 😵

jitie
24. zář 2008

ilu paaaa a ať všechno dobře dopadne 🙂

ilonkaa
24. zář 2008

Jiti:díkkkk 😅

jitie
24. zář 2008

ilu nemáš zač 🙂

tercie
24. zář 2008

Ili držím palce a pak dej vědět, papapa 😉

Holky a já si skáknu na něco k tomu jídlu asi...

jitie
24. zář 2008

terci já už sem po jídle, zásilku z číny jsem zblafla co by dup 😀

tercie
24. zář 2008

My jedem taky někam do města, tak si dám do nosu, pak se ozvu, snad tu některá budete 😉 Zatím papa

jitie
24. zář 2008

dobrou chuť a paaaa

strouzek
24. zář 2008

huž jsem tu vařím konečně taky něco manža se už x dnů živý suchýma rohlíkama a nebo jídlem z bufetu tak jsem se rozhodla vařit.

do práce jdu ilčo v pondělí

jitie
24. zář 2008

Marti, co děláš dobrého??? 😵

strouzek
24. zář 2008

takovou omáčku jakoby základ na roštěnku

jitie
24. zář 2008

hm,to bude určitě dobrůtka 😵

tercie
24. zář 2008

Holkyyy tak jsem tu, a hádejte, co jsem měla? Řízek, a bramborovej salát, a zazdila jsem to jahodama se šlehačkou 😀

jitie
24. zář 2008

terci mňammmmmmmm, řízek a salát jsem měla v neděli 😵 a jahody se šlehačkou..ježiši nedělěj mi chutěěěěě.. 😠 😀

strouzek
24. zář 2008

tercie člověče to chce test takový chuťě a i dobrý teploty kéž by ti to vyšlo 😉 jitulko a vy se snažíte nebo ještě ne?

tercie
24. zář 2008

A jsem tak přežraná, nejradši bych někam zalezla a spala až do jara 😀

jitie
24. zář 2008

Marti, my se už snažíme, ale zatim jsem 12DC,takže ovu bude až tak za 10 dní,takže je času dost 🙂

jitie
24. zář 2008

terci já už na to přišla co s tebou je..z tebe se stává lední medvěd 😀 na podzim porádně najíst a spát a vylézt až na jaře 😀 😀

strouzek
24. zář 2008

aha jo vlastně ty máš ty dlouhý cykly tož to ti nezávidím já doufám že mi naskočí tělo jak minule, snad jo už jen slabounce špiním mám jen slip. vložku tak jsem ráda, teď ještě se budu modlit ať za 4 týdny dojde mrcha pak se budeme snažit nesnažit a pak ten další cyklus to skočíme do postele a nevylezem 😵

jitie
24. zář 2008

Marti, dobře děláte, já si myslim,že dlouhá pauza neni důležitá, však tělo si samo řekne kdy 😉
určitě nebudeš mít problém,když jsi ho něměla doteď, já s tím měla vždycky hrozný problémy 🙄

tercie
24. zář 2008

Marti já zkoušela testit dneska a je negativní 😀
Měla bys dodržet šestinedělí, přece jenom, než si zavlíct nějakej zánět... my se taky začli snažit pak hned, a zatim furt nic, ale říkám si, že teda asi ještě nejsem připravená, no... Uvidíš sama, jak ti bude a podle toho se zařídíš 😉

Jit jo, ale lední medvěd v zimě nespí víš, já se tipuju na medvěda brtníka 😀

strouzek
24. zář 2008

přesně tak jestli se má něco stát tak se to stane teď jsem byla ukázková pravidelný cyklus, vitamínky žeru skoro rok jak ten debil, nejdřív jsem do sebe lila kontryhel pak čaj pro těhule, nežrala jsem nebezpečnýho, nepila ani kapku chlastu a stejně jsem o mimíška přišla teď najedu na jinou metodu risk je zisk a doktor ať si dělá co chce. na jednu stranu si hraje na opatrného jak se mám snažit až za tak dlouho ale když k němu přijdu na kontrolu jestli nemám zánět nebo něco po zákroku tak mě vyrazí že kontrola není potřeba a že jsem tak zdravá že můžu do práce 🙄

jitie
24. zář 2008

já měla zánět po revizi i bez sexu.. 🙄 takže antibiotika a čípky..
mě nechal doma 14 dní a zval si mě docela často na kontrolu..no on asi každý to má jinak 😒

jitie
24. zář 2008

Marti,taky jsem nedělala nic špatného, pila jsem těhu čaj, brala vitamínky, normálně chodila do práce a taky se to stalo.. ☹
když se prostě tohle má stát, tak to ničím neovlivníš, až 70% prvních těhu takto končí 😔

tercie
24. zář 2008

Přesně, to se ovlivnit nedá, jestli se to má stát, tak tomu stejně nezabráníme. A Pokud se to má chytit a udržet, tak se to udrží, je to taková sázka do loterie, a jak známo, kdo nehraje, nevyhraje, a holky, vám tady říkám, my tuhle hru DOHRAJEM !!!!!! 😉