• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
přesně tak holky já vám říkám že příští vánoce už budeme mít všecky březnovky 08 doma prcka v kolíbce :dizzy_face:
24. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my to do toho konce dotáhneme, nebojte!!!!!!! :dizzy_face:
Marti na příští Vánoce už bude běhat koelm stromečku :grinning:
24. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no běhat to nevím jestli otěhotním třeba v lednu tak v rodím v září říjnu ale stačí mi že budu už příští rok kupovat plínky :dizzy_face:
24. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a některejm už budou prckové dokonce běhat :grinning:
24. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj třeba kačce a petis už bude chodit možná i mluvit.
24. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žvatlat budou určitě, možná říkat máma, táta :grinning:
24. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde vůbec máme Kačku, a Lucku... Ženský, zas budete kecat v pátek, když já mám nejvíc práce :wink:
24. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé,to bude krásný :dizzy_face:
my tady vypráví kolegyně o svý 2 letý vnučce,jak už krásně mluví rozumbrada jedna :grinning:
24. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, vzpomínám, jak začínala mluvit neteř, teď už mele pátý přes devátý, jsou jí tři, začala chodit do školky a je děsná chytrolínka :grinning:
24. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začala mluvit pozdě až někdy ve 4 letech máti se mnou lítala po doktorech že nemluvím a jak jsem se spravila co :grinning:
24. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám neteř v první třídě a holky to jsou hlášky, že kolikrát čumim jak péro z gauče :grinning: jenže taková je jen před námi doma a ve škole naopak sedí jako puťka a mlčí :rolling_eyes:

Marti, já zase byla ukecaná, pak sem byla strašně stydlivá a teď zase melu jako o život :grinning:
24. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Marti si to vynahrazuje dodneška :grinning:
24. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě bolí záda z toho sezení, se těšim domu jako blecha..dneska sem jela s manžou a tak nemam auto a musim čekat na něj :rolling_eyes:
24. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy jste tady toho nakecaly, že vás ani dočítat nebudu, ale už jsem tu
24. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je dost, že se sem někdoi hrabe :grinning:
24. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jit já zas po práci musím jet tanknout a nakoupit asi do globusu, jenže když já zrovna dneska vůůůbec nemám na nákupy náladu... jenže doma už není čím po psu hodit, tak mi nic jinýho nezbejvá... :frowning2:
24. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky,
já už jsem jak ti důchodci, co jsou doma a nemají na nic čas.
Dopoledne uteklo jako voda, byla jsem konečně v práci s nemocenskou, prý tam pak ještě musím donést lístek na peníze ... to jsem ani nevěděla, že něco takového je.
Pak na nákup, tam jsem málem odpadla u kasy, pak domů dělat papání ... a najednou je pomalu půl třetí.
Dnes jsem mimoň, necítím se nijak zvlášť, poctivě baštím pilule od Dr., hlavně aby byla prďolinka OK !!!
24. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jaký pilule, co ti je? Jsem nějak nepostřehla...
24. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj petísku
holky mě píchá jeden vaječník jako blázen, nevíte proč to dělá :grinning:
24. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci už neni po psu hodit :grinning: :grinning: :grinning: můžeš po něm hodit manžu :grinning: já řekla, že my nejíme a tak nenakupuju!!

luci,domluv mu, že takhle teda jako ne,ať buď řekne co chce a nebo ať toho nechá :grinning:

ahoj peot, teda ty důchodče, pořád zaneprázdněná :grinning:
24. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Jíťo já mu to říkala a on si prostě nedá pokoj. Asi mě chce rozlobit nebo co :wink:
24. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitiiiiiiiiiiiiiiii už mi hrajooooooooou :grinning:
24. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc třeba jen tak popichuje, aby se nenudil :grinning:
24. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě vždycky píchalo před MS a nebo u těhu..tak si vyber, je to 50 na 50 :wink:
24. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já jsem trubka, psala jsem to asi jen na společný termín ... tak já to sem zkopnu. V pátek jsem si měla jít k Dr. jen pro nemocenskou, ale -

U Dr. jsem šla k sestřičce, ta mi změřila tlak (2x, protože poprvé se jí to nepodařilo) a řekla mi, že mě bude chtít pan doktor určitě vidět. Měla jsem 95/60, bílá jak stěna ... Dr. mě zkoukl, vyšetřil, čípek se nezkracuje, tak aspoň něco, miminku bije srdíčko, to je hlavní.
Ale ten tlak se mu u mě nelíbil, taky mám hraniční nějaké hodnoty z krve (kdybych tomu tak rozumněla, on mi to jmenoval, jenže jsem si to nezapamatovala), málo železa a ještě něco, vyfasovala jsem tablety a i kdybych PN nechtěla, dostala bych ji. Ještě mě zdrbal, že jsem přijela sama autem.
Na další kontrolu jdu už za 2 týdny, snad mě teď nebude více sledovat.

Takže tak, není to žádný děs, musím se ho při příští kontrole poptat víc. Já totiž byla tak v šoku, že jsem mu vše odkývala a neřekla ani ň.

Luci, píchá vaječník? Buď by to mohla být ovulka, nebo MS nebo miminko !!! :slight_smile:
24. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jit manžu po nich hodit nemůžu, toho maj rádi :grinning: Takhle nějakou tmavší menšinu, to jo, to by si dali asi říct :grinning: No i když to taky není o cpo stát... jak pokousali toho jednoho zloděje, tak má trvalý následky, bodejď taky ne, když mu náš Sorbon sežral kus předloktí, ale on si ještě stěžuje, a manžu teď vyšetřuje komise. Za to, že dělá svou práci, to by se jeden po... Oni stojí za ním, ale prej ta stížnost se prošetřit musí. Parchant cikánská, krade a ještě si pak stěžuje. V pytli co?
24. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě takhle píchá vždycky od ovu až do MS...
24. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci to je teda v pytli... a psi udělali dobře, měli ho sežrat celýho,aspoň by si neztěžoval!!!!

peti,ježiši, tak hlavně hodně odpočívej, to je z tý změny počasí, já mám taky kolísavý tlak a je mi pořád zle.. :rolling_eyes:
24. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty brďo, když si vezmu že normální tlak je těch 120/80 tak jsi měla fakt hodně nízkej, to ještě že to s tebou někde nešvihlo :confused:
24. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jednou měla kolem 50 ten spodní a myslela jsem, že je po mně :astonished:
24. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek