Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
26. zář 2008

Míšo: já bych chtěla abys testla 😕 😵

tercie
26. zář 2008

Je fakt holky že se jako na mrchu necítím, vždycky mě berou hrozně záda, a ty teď necítím, břicho je celkem taky v pohodě, akorát prsa ty mě bolej dost...

Jiti na tvůj graf jsem taky koukala, ty máš oproti mě zas docela nízký teploty, Denisa měla zas vysoký, tak jsem někde mezi vámi 😀

Fakt teda ale teď mám brouka 😀

Lucásku ahojky, tak konečně budeš moct doma pořádně orazit viď? 😉

lehna
26. zář 2008

Míši, a co pivo?? pořád nechutná? nebo jsi od tté doby neměla??

tercie
26. zář 2008

Leniii neškemrej 😀 Já ještě nechci, fakt kdyžtak až v neděli... 😉

tercie
26. zář 2008

Leni měla ale jen radegast birel a ten mi připadal normální... ale zejtra mám 2 koncerty tak to zas zkusím 😀 jestli šmakuje nebo nešmakuje. Ale žáha už přestala, už mám 2 dny pokoj

kacenka25
26. zář 2008

já taky nechci škemrat, ale chci aby Míša měřila dál a fakt zkusila test prosím!!!

Takže Ilu má podezření na dcerku? No holky, to mě v tom jako necháte samotnou jo? Míšo šup šup sem s // a s chlapečkem 🙂

tercie
26. zář 2008

Ty jo holky 😀

Já tu ale test nemám a lékárna tu nikde není, tak jedině zejtra ráno a rozešlu vám smsky 😀 POkud do tý doby mršice nepřileze

lehna
26. zář 2008

Míši, já škemrat budu furt, bo se to o víkendu určitě nedozvím, se na mě vyprdneš se sms 😀 😀 . a já to do pondělka nevydržím, vlastně ani do neděle 😢 😀

lehna
26. zář 2008

nevěřííím

petis
26. zář 2008

Míši, nepřileze, věřme tomu !!!
Jak jsem se dočetla vedle v diskuzi, tak Denisu taky pálila žáha a jedla jako nezavřená, takže jste na tom podobně 😉

jitie
26. zář 2008

terci, vzhledem k tomu, že dnes zase stoupla o 0,1 nahoru,tak to fakt nevzdávej, měř dál, uvidíš teda v neděli..ale hlavně napiš 😀

tercie
26. zář 2008

Sakra práce....

KOlem oběda jedu do banky s papírama, tak se v lékárně stavím... dobře?

A běda vám, jestli tam nebudou // 😀

tercie
26. zář 2008

Jiti hrajooooooou moj pane bože spásy méééééééééé 😀

lehna
26. zář 2008

běda tobě, jestli tam nebudou a jestli schválně do banky nepojedeš, nebo tu lékarnu mineš!!!!! 😀

jitie
26. zář 2008

holky mě blbne net, nechce mi to nabíhat ☹ tak vůbec nevim, jestli se k vám připojim

jaká denisa??já koukala na alba a nikde sem jí nenašla 🙄

terci už hrajou joooo?já jí dneska ještě neslyšela..snad jí brzo zahrajou i na evropě 😉

jitie
26. zář 2008

sotva sem to dopsala,tak jí začali hrát 😀 😀

lehna
26. zář 2008

co to máte za písničku holky???
Já rádoo doma ani neposlouchám 😀

Jitie denisa2, z diskuse snaha o mimi-srpen,září 08

petis
26. zář 2008

Ach jo, musím do města a vůbec se mi nechce.
Jedu s babi do nemocnice na neurologii na kontrolu, taky musím do čistírny vyzvednout svůj kabát a dát tam manžův oblek atd. atd.
Kdyby to aspoň měla babi na lepší hodinu, ale má to až na 13 hodin, tak si ty pochůzky zalatvím předtím, ať mám pak klid 😉

tercie
26. zář 2008

Tak jsem snědla rohlík se salámem a nějakou pomazánkou, a už mě zas ta žáha pálí 😀
Boha jeho co to se mnou je???

tercie
26. zář 2008

Leni Moj Bože od Katky Knechtový, ta k filmu Barhory 😉

lehna
26. zář 2008

aha, Míšo,tak tu neznám🙂
Ještě není poledne, jééé, to se vleče tem čas 😀

kacenka25
26. zář 2008

Míšo už ať jdeš s těma papírama nebo co. Koukej mazat do lékárny..... Nebo napiš zítra ránko, ať je ta moč koncentrovanější. Mě se ukázaly // v půl sedmý večer...... to by byla nádherná zpráva po ránu 😵 😵 😵

Je fakt, že ta Míšina žáha je podezřelá.... nějak tě zlobí, buď to máš z překyselenýho žaludku nebo s tebou něco je. Nemůžeš to mít stresem, novou prací??? Když říkáš, že jíš všechno stejný a konťas nepiješ? Stejnak, ten bych pila, zvyšuje sliznici, tak aby se vajíčko mělo kam zavrtat pevně a neodplulo......

tercie
26. zář 2008

Kači konťas jsem si dala vlastně včera... pěkně jsem se po něm po... ale žáha mě po něm nepálí. Jedině že by mi ty příznaky ms zbrzdil on... mě ještě napadlo...

petis
26. zář 2008

Já už tu kolem poledne nebudu ☹
Musím pak honem spěchat domů a připojit se, abych věděla novinky...

kacenka25
26. zář 2008

A kde jste?

Holky, tady konečně svítí sluníčko to je taková krása 😵

tercie
26. zář 2008

Holky pojedu ve dvanáct, tak nejdřív v jednu se vrátím tak pak to zkusím. Stejně mám strach že bude test zas čistej jak slovo boží a já budu zklamaná ☹

kacenka25
26. zář 2008

jeden čaj příznaky nezbrzdí.... to se musí pít pravidelně

Míšo tak ho zkus zítra ráno z prvního čúrání, ať to máš koncentrované 😉

lehna
26. zář 2008

tak doufám,že to dvou sthneš než půjdu do práce. Já jsem z toh úplně nervozní. ten test MUSÍ BÝT PROPSTĚ POZITIVNÍ!!!!!!! jinak sebou šlehnu

Kači: já jkoukám na netu na nějké povlečení pro Sašulku

lehna
26. zář 2008

a venku je fakt krásně🙂,taky tu svítí sluníčko🙂

kacenka25
26. zář 2008

Leni já už nenakupuju oblečení, usoudila jsem, že to stačí 😀 😀 😀 Jestli bude Kubí blinkací, tak to dokoupím až průběžně.