• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
autor
Ahoj holky, copak se nám tu přihodilo nového od rána??
26. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači: nekoukám po oblečení, ale povlečení :grinning:

ucinko: ahoooj, no čekáme na poledne až si Terc zajde pro testík:slight_smile:
26. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači: nekoukám po oblečení, ale povlečení :grinning:

Lucinko: ahoooj, no čekáme na poledne až si Terc zajde pro testík:slight_smile:
26. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky!
ter???? sakris????? ze by konecne prulom :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terc: držím palečky ať konečně někdo z nás smolařek má štěstí. Že by pomohly ty naše básničky??
26. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci a Marti. Já nevim... prej ještě nemám házet flintu do žita, no...
26. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: tak to je gól, no jo hloupá blondýna :grinning: :grinning: :grinning: pošleš mi pak, co jsi vybrala Leni???Děkuju :slight_smile:

Bodejď, básnička za to může :wink: Jo, Luci, koukni do mýho alba, dala jsem si tam tvoji a Míšinu básničku i s vaším jménem, jsem na vás tak hrdá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nevadí vám to, že to je v albu?
26. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter, drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neházej nikam flintu, šmarjá, to samo vystřelí a někomu ublížíš :angry: Nebo vyplašíš kachny.... :angry:
a vůbec, trochu nám věř ne? :slight_smile: Ne, dělám si srandu, myslím, že podpora kamarádek je důležitá a dokud MS nepřišla, pořád můžeš doufat.
26. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kačenko to je krásný, to je pro nás pocta. Díky, mě si tím moc potěšila.
Lehnička kouká po povlečeníčku?...no já se nějak nemůžu rozhodnou, líbí se mi úplně jemňoulinké, žádná divočina...mám jedno v práci oddělané tak uvidíme, ale je dobré mít alepsoň troje..takže nevím nevím, možná si nějaké ušiji :dizzy_face:
Kači, pokud něco vyberu,tak pošlu:slight_smile:

Já tak držím palečky aby to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face:
Míšo: určitě ji do žita neházej.
Brod je ještě daleko :wink:

Jo a ta básnička je skvělááááááááááááááá. fakt jste holky dobrééééééé, smekám
26. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky určitě se to prolomí a přibude další těhulka
26. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, přibude těhulka a bude mít chlapečka :dizzy_face:

anebo cokoliv, co si bude přát :grinning:

pošli Leni, to budu ráda
26. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je dobrý s tím brodem... tak já ještě kalhoty stahovat nebudu teda :grinning:

Kači to je pocta, s tou básničkou, děkujeme za uznání :slight_smile:
Hodila jsem to do alba ten graf
26. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši nestahuj nestahuj, ten garf je začarovaný na těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ter vím jaké to je dávat si plané nadějej raději člověk ani nedoufá...ale určo se to povede....povede... :wink: , to by bylo aby ne :dizzy_face:
26. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kači chlapečka bych si přála moc... ale i holčičku... chci obojí, tak je jedno co by přišlo dřív :grinning:
26. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, přesně, já taky chci obojí,ale nejdřív jsme chtěla tu holčičku:slight_smile: a ono to snad i vyšlo:slight_smile:
26. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo vidíte ten garf???? na první straně??? jak jsou alba?? Míšo to by v tom byl čert, aby to nebylo těhu
26. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nevím, fakt... ale tak jste mě nahlodaly, baby jedny :grinning:
26. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme takový myši hlodalky víš Míšo :grinning: a chceme ti tím dát najevo, jak tě máme rády a jak při tobě stojíme a myslíme na tebe a držíme ti palce :dizzy_face: :dizzy_face:

A bude to chlapeček, páč přeci nebude Kubí sám ne? Jeeee to by byl gól, kdyby se narodila Klárka. Prý se stává, že na UTZ řeknou mamince že čeká synka a on mu pindík během těhu upadne a vykoukne na rodiče holčička :grinning: To by zapadla do party co?
26. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upadne :grinning: Já asi upadnu :grinning:
26. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nebo holčičce něco narostě...pár takových případů znám kdy narostlo a nebo upadlo :grinning: doufám že nám se to nestane, je fakt že když to nemáš z plodovky není nikdy nic 100% dokud na tebe mimíš nevykoukne
26. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vůbec nestíhámmmmm :rolling_eyes:
terci šup,jsem nedočkavá jako sáňky v létě :grinning:

ahoj martí, tak jak bylo na srazu???????

jinak jdu na obídek, budu tu za chvilku,tak paaa
26. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucas no přesně, to se stalo tady v porodnici, mamince podle utz řekli že holka, a když se narodil kluk, tak doktory málem žalovala, že jí podstrčili cizí dítě... nekecám :grinning:
26. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Míšo, bejt jí, jdu si stěžovat k vám na vejbor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přeci když dr. vidí pindíka a je si jistý, že to nemůže být pupeční šňůra tak se nemůže narodit holčička, to je přece kravina. Když pindíka nevidí a ohlásí holčičku, v tomto případě chápu, že se omyl stát může. Může to být přilepené k nožičce nebo schované.... Jooo, a propo, někde jsem tu na koníkovi četla, že dokonce i z odběru plodové vody se stal omyl..... To už nechápu vůbec teda.
26. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem zas tu, jsme byla odvézt a přivézt bráchu do města. potřeboval tam pro něco zajet, no ten má ale štěstí,že má sestřičku doma :grinning:

To se stalo našim známým. řekli jim na UTz,že čekají kluka a narodila se jm holka. Měla u porodu svoji mamku a ta povídá, co to jako je??? my máme mít kluka. No a z Romana je Romanka:grinning:
26. zář 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
chyba v plodovce?..to spíš jako záměna vzorku ne?...ale jako omyl při testech to nechápu jak by se mohlo stát..no známí si jeli do porodnice pro Petříka a odváželi si Nikolku :sweat_smile: byl to docela šok...
Holky mě to vám tak začalo tvrdnout bříško..až to i bolí, vzala jsem si piluly ..ale pochybuji že zabere
26. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud se to neuklidní do večera tak asi raději zajedeme někam..jistota je jistota :unamused:
26. zář 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek